TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jan Boklöv Szwecja 249  
2 Jens Weissflog NRD 192 -57
3 Dieter Thoma RFN 166 -83
4 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 146 -103
5 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 136 -113
6 Risto Laakonen Finlandia 132 -117
  Jon-Inge Kjorum Norwegia 132 -117
8 Ernst Vettori Austria 125 -124
9 Matti Nykänen Finlandia 106 -143
10 Josef Heumann RFN 85 -164
11 Mike Holland USA 81 -168
12 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 79 -170
13 Roberto Cecon Włochy 58 -191
14 Andreas Felder Austria 56 -193
15 Jiri Parma Czechosłowacja 54 -195
16 Vegard Opaas Norwegia 51 -198
17 Franz Neulaendtner Austria 50 -199
18 Jari Puikkonen Finlandia 45 -204
19 Pavel Ploc Czechosłowacja 42 -207
20 Pekka Suorsa Finlandia 41 -208
  Kent Johanssen Norwegia 41 -208
  Thomas Klauser RFN 41 -208
23 Andreas Bauer RFN 39 -210
  Werner Haim Austria 39 -210
25 Erik Johnsen Norwegia 37 -212
  Martin Svagerko Czechosłowacja 37 -212
27 Class Brade Braaten Norwegia 36 -213
28 Heiko Hunger NRD 32 -217
29 Jiri Malec Czechosłowacja 29 -220
  Ingo Zuechner NRD 29 -220
31 Guenther Stranner Austria 28 -221
32 Rajko Lotric Jugosławia 26 -223
33 Matjaz Zupan Jugosławia 24 -225
34 Jan Kowal Polska 22 -227
35 Magne Johansen Norwegia 21 -228
  Matjaz Debelak Jugosławia 21 -228
37 Andreas Rauschmeier Austria 19 -230
  Virginio Lunardi Włochy 19 -230
39 Heinz Kuttin Austria 18 -231
40 Janez Debelak Jugosławia 16 -233
41 Primoz Ulaga Jugosławia 13 -236
  Miran Tepes Jugosławia 13 -236
43 Christian Hauswirth Szwajcaria 11 -238
44 Michail Essin ZSRR 10 -239
  Ole Christian Eidhammer Norwegia 10 -239
46 Antonio Lacedelli Włochy 9 -240
  Ingo Lesser NRD 9 -240
  Pascal Raymond Szwajcaria 9 -240
  Ron Richards Kanada 9 -240
50 Mikael Martinsson Szwecja 8 -241
  Rolf Schilli RFN 8 -241
52 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 7 -242
  Franz Wiegele Austria 7 -242
  Akira Higashi Japonia 7 -242
  Jaroslav Sakala Czechosłowacja 7 -242
  Christoph Lehmann Szwajcaria 7 -242
57 Pavel Kustov ZSRR 6 -243
  Werner Schuster Austria 6 -243
  Staffan Taellberg Szwecja 6 -243
60 Juri Golowtschikov ZSRR 5 -244
61 Sandro Sambugaro Włochy 4 -245
  Miroslav Danek Czechosłowacja 4 -245
  Miroslav Polak Czechosłowacja 4 -245
64 Manabu Nikaido Japonia 2 -247
  Vladimir Breitschev Bułgaria 2 -247
  Didier Mollard Francja 2 -247
67 Ulf Findeisen NRD 1 -248
  Shinichi Tanaka Japonia 1 -248
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 474  
2 Finlandia Finlandia 460 -14
3 Austria Austria 348 -126
4 RFN RFN 339 -135
5 Szwecja Szwecja 263 -211
  NRD NRD 263 -211
  Czechosłowacja Czechosłowacja 263 -211
8 Jugosławia Jugosławia 113 -361
9 Włochy Włochy 90 -384
10 USA USA 81 -393
11 Szwajcaria Szwajcaria 27 -447
12 Polska Polska 22 -452
13 ZSRR ZSRR 21 -453
14 Japonia Japonia 10 -464
15 Kanada Kanada 9 -465
16 Francja Francja 2 -472
  Bułgaria Bułgaria 2 -472
Wyniki konkursów
03.12.1988 Thunder Bay Kanada K-89
Zwycięzca: Dieter Thoma (RFN)
04.12.1988 Thunder Bay Kanada K-120
Zwycięzca: Risto Laakonen (Finlandia)
10.12.1988 Lake Placid USA K-114
Zwycięzca: Jan Boklöv (Szwecja)
11.12.1988 Lake Placid USA K-86
Zwycięzca: Vegard Opaas (Norwegia)
17.12.1988 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
18.12.1988 Sapporo Japonia K-115
Zwycięzca: Jan Boklöv (Szwecja)
30.12.1988 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Dieter Thoma (RFN)
01.01.1989 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
04.01.1989 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Jan Boklöv (Szwecja)
06.01.1989 Bischofshofen Austria K-111
Zwycięzca: Mike Holland (USA)
14.01.1989 Liberec Czechosłowacja K-120
Zwycięzcy: Pavel Ploc (Czechosłowacja) / Jon-Inge Kjorum (Norwegia)
15.01.1989 Harrachov Czechosłowacja K-120
Zwycięzca: Jan Boklöv (Szwecja)
21.01.1989 Oberhof NRD K-90
Zwycięzca: Ole Gunnar Fidjestoel (Norwegia)
22.01.1989 Oberhof NRD K-90
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
28.01.1989 Chamonix Francja K-95
Zwycięzca: Jan Boklöv (Szwecja)
05.03.1989 Oslo Norwegia K-105
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
10.03.1989 Oernskoeldsvik Szwecja K-82
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
19.03.1989 Harrachov Czechosłowacja K-180
Zwycięzca: Ole Gunnar Fidjestoel (Norwegia)
25.03.1989 Planica Jugosławia K-92
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
26.03.1989 Planica Jugosławia K-120
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dawid Kowal
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »