Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jan Boklöv Szwecja 249  
2 Jens Weissflog NRD 192 -57
3 Dieter Thoma RFN 166 -83
4 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 146 -103
5 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 136 -113
6 Jon-Inge Kjorum Norwegia 132 -117
  Risto Laakkonen Finlandia 132 -117
8 Ernst Vettori Austria 125 -124
9 Matti Nykänen Finlandia 106 -143
10 Josef Heumann RFN 85 -164
11 Mike Holland USA 81 -168
12 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 79 -170
13 Roberto Cecon Włochy 58 -191
14 Andreas Felder Austria 56 -193
15 Jiri Parma Czechosłowacja 54 -195
16 Vegard Opaas Norwegia 51 -198
17 Franz Neulaendtner Austria 50 -199
18 Jari Puikkonen Finlandia 45 -204
19 Thomas Klauser RFN 42 -207
  Pavel Ploc Czechosłowacja 42 -207
21 Pekka Suorsa Finlandia 41 -208
  Kent Johanssen Norwegia 41 -208
23 Werner Haim Austria 39 -210
  Andreas Bauer RFN 39 -210
25 Martin Svagerko Czechosłowacja 37 -212
  Erik Johnsen Norwegia 37 -212
27 Clas Brede Braaten Norwegia 36 -213
28 Heiko Hunger NRD 32 -217
29 Jiri Malec Czechosłowacja 29 -220
  Ingo Zuechner NRD 29 -220
31 Guenther Stranner Austria 28 -221
32 Rajko Lotric Jugosławia 26 -223
33 Matjaz Zupan Jugosławia 24 -225
34 Jan Kowal Polska 22 -227
35 Magne Johansen Norwegia 21 -228
  Matjaz Debelak Jugosławia 21 -228
37 Virginio Lunardi Włochy 19 -230
  Andi Rauschmeier Austria 19 -230
39 Heinz Kuttin Austria 18 -231
40 Janez Debelak Jugosławia 16 -233
41 Miran Tepes Jugosławia 13 -236
  Primoz Ulaga Jugosławia 13 -236
43 Christian Hauswirth Szwajcaria 11 -238
44 Ole Christian Eidhammer Norwegia 10 -239
45 Michail Jessin ZSRR 9 -240
  Pascal Reymond Szwajcaria 9 -240
  Ron Richards Kanada 9 -240
  Antonio Lacedelli Włochy 9 -240
  Ingo Lesser NRD 9 -240
50 Rolf Schilli RFN 8 -241
  Mikael Martinsson Szwecja 8 -241
52 Christoph Lehmann Szwajcaria 7 -242
  Vladimir Podzimek Czechosłowacja 7 -242
  Franz Wiegele Austria 7 -242
  Akira Higashi Japonia 7 -242
  Jaroslav Sakala Czechosłowacja 7 -242
57 Staffan Taellberg Szwecja 6 -243
  Pavel Kustov ZSRR 6 -243
  Werner Schuster Austria 6 -243
60 Juri Golovtschikov ZSRR 5 -244
61 Sandro Sambugaro Włochy 4 -245
  Miroslav Danek Czechosłowacja 4 -245
  Miroslav Polak Czechosłowacja 4 -245
64 Didier Mollard Francja 2 -247
  Manabu Nikaido Japonia 2 -247
  Vladimir Breitschev Bułgaria 2 -247
67 Shinichi Tanaka Japonia 1 -248
  Ulf Findeisen NRD 1 -248
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 474  
2 Finlandia Finlandia 460 -14
3 Austria Austria 348 -126
4 RFN RFN 340 -134
5 Szwecja Szwecja 263 -211
  NRD NRD 263 -211
  Czechosłowacja Czechosłowacja 263 -211
8 Jugosławia Jugosławia 113 -361
9 Włochy Włochy 90 -384
10 USA USA 81 -393
11 Szwajcaria Szwajcaria 27 -447
12 Polska Polska 22 -452
13 ZSRR ZSRR 20 -454
14 Japonia Japonia 10 -464
15 Kanada Kanada 9 -465
16 Francja Francja 2 -472
  Bułgaria Bułgaria 2 -472
Wyniki konkursów
03.12.1988 Thunder Bay Kanada K-89
Zwycięzca: Dieter Thoma (RFN)
04.12.1988 Thunder Bay Kanada K-120
Zwycięzca: Risto Laakkonen (Finlandia)
10.12.1988 Lake Placid USA K-114
Zwycięzca: Jan Boklöv (Szwecja)
11.12.1988 Lake Placid USA K-86
Zwycięzca: Vegard Opaas (Norwegia)
17.12.1988 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
18.12.1988 Sapporo Japonia K-115
Zwycięzca: Jan Boklöv (Szwecja)
30.12.1988 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Dieter Thoma (RFN)
01.01.1989 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
04.01.1989 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Jan Boklöv (Szwecja)
06.01.1989 Bischofshofen Austria K-111
Zwycięzca: Mike Holland (USA)
14.01.1989 Liberec Czechosłowacja K-120
Zwycięzcy: Jon-Inge Kjorum (Norwegia) / Pavel Ploc (Czechosłowacja)
15.01.1989 Harrachov Czechosłowacja K-120
Zwycięzca: Jan Boklöv (Szwecja)
21.01.1989 Oberhof NRD K-90
Zwycięzca: Ole Gunnar Fidjestoel (Norwegia)
22.01.1989 Oberhof NRD K-90
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
28.01.1989 Chamonix Francja K-95
Zwycięzca: Jan Boklöv (Szwecja)
05.03.1989 Oslo Norwegia K-105
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
10.03.1989 Oernskoeldsvik Szwecja K-82
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
19.03.1989 Harrachov Czechosłowacja K-180
Zwycięzca: Ole Gunnar Fidjestoel (Norwegia)
25.03.1989 Planica Jugosławia K-92
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
26.03.1989 Planica Jugosławia K-120
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Asan Tahtahunov
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich