odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
28.11.2021, godz. 16:15
Ruka HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 1988/1989
03.12.1988   Thunder Bay Kanada K-89
04.12.1988   Thunder Bay Kanada K-120
10.12.1988   Lake Placid USA K-114
11.12.1988   Lake Placid USA K-86
17.12.1988   Sapporo Japonia K-90
18.12.1988   Sapporo Japonia K-115
30.12.1988   Oberstdorf RFN K-115
30.12.1988   Oberstdorf RFN K-115
01.01.1989   Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
01.01.1989   Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
04.01.1989   Innsbruck Austria K-109
04.01.1989   Innsbruck Austria K-109
06.01.1989   Bischofshofen Austria K-111
06.01.1989   Bischofshofen Austria K-111
14.01.1989   Liberec Czechosłowacja K-120
15.01.1989   Harrachov Czechosłowacja K-120
21.01.1989   Oberhof NRD K-90
22.01.1989   Oberhof NRD K-90
28.01.1989   Chamonix Francja K-95
05.03.1989   Oslo Norwegia K-105
10.03.1989   Oernskoeldsvik Szwecja K-82
19.03.1989   Harrachov Czechosłowacja K-180
25.03.1989   Planica Jugosławia K-92
26.03.1989   Planica Jugosławia K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jan Boklöv Szwecja 247  
2 Jens Weissflog NRD 192 -55
3 Dieter Thoma RFN 167 -80
4 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 145 -102
5 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 136 -111
6 Jon-Inge Kjorum Norwegia 133 -114
7 Risto Laakkonen Finlandia 132 -115
8 Ernst Vettori Austria 125 -122
9 Matti Nykänen Finlandia 106 -141
10 Josef Heumann RFN 84 -163
11 Mike Holland USA 81 -166
12 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 79 -168
13 Roberto Cecon Włochy 58 -189
14 Andreas Felder Austria 56 -191
15 Vegard Opaas Norwegia 55 -192
16 Jiri Parma Czechosłowacja 54 -193
17 Franz Neulaendtner Austria 50 -197
18 Jari Puikkonen Finlandia 45 -202
19 Thomas Klauser RFN 42 -205
  Pavel Ploc Czechosłowacja 42 -205
21 Kent Johanssen Norwegia 41 -206
  Pekka Suorsa Finlandia 41 -206
23 Andreas Bauer RFN 39 -208
  Werner Haim Austria 39 -208
25 Martin Svagerko Czechosłowacja 37 -210
  Erik Johnsen Norwegia 37 -210
27 Clas Brede Braaten Norwegia 36 -211
28 Heiko Hunger NRD 32 -215
29 Jiri Malec Czechosłowacja 29 -218
  Ingo Zuechner NRD 29 -218
31 Guenther Stranner Austria 27 -220
32 Rajko Lotric Jugosławia 26 -221
33 Matjaz Zupan Jugosławia 24 -223
34 Jan Kowal Polska 21 -226
  Magne Johansen Norwegia 21 -226
  Matjaz Debelak Jugosławia 21 -226
37 Virginio Lunardi Włochy 19 -228
  Andi Rauschmeier Austria 19 -228
39 Heinz Kuttin Austria 18 -229
40 Janez Debelak Jugosławia 16 -231
41 Primoz Ulaga Jugosławia 13 -234
42 Miran Tepes Jugosławia 12 -235
43 Christian Hauswirth Szwajcaria 11 -236
44 Ole Christian Eidhammer Norwegia 10 -237
45 Ron Richards Kanada 9 -238
  Pascal Reymond Szwajcaria 9 -238
  Ingo Lesser NRD 9 -238
  Antonio Lacedelli Włochy 9 -238
  Michail Jessin ZSRR 9 -238
50 Mikael Martinsson Szwecja 8 -239
  Rolf Schilli RFN 8 -239
52 Franz Wiegele Austria 7 -240
  Jaroslav Sakala Czechosłowacja 7 -240
  Vladimir Podzimek Czechosłowacja 7 -240
  Christoph Lehmann Szwajcaria 7 -240
  Akira Higashi Japonia 7 -240
57 Pavel Kustov ZSRR 6 -241
  Werner Schuster Austria 6 -241
  Staffan Taellberg Szwecja 6 -241
60 Juri Golovtschikov ZSRR 5 -242
61 Sandro Sambugaro Włochy 4 -243
  Miroslav Polak Czechosłowacja 4 -243
  Miroslav Danek Czechosłowacja 4 -243
64 Vladimir Breitschev Bułgaria 2 -245
  Didier Mollard Francja 2 -245
  Manabu Nikaido Japonia 2 -245
67 Ulf Findeisen NRD 1 -246
  Shinichi Tanaka Japonia 1 -246
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 478  
2 Finlandia Finlandia 460 -18
3 Austria Austria 347 -131
4 RFN RFN 340 -138
5 Szwecja Szwecja 263 -215
  NRD NRD 263 -215
  Czechosłowacja Czechosłowacja 263 -215
8 Jugosławia Jugosławia 112 -366
9 Włochy Włochy 90 -388
10 USA USA 81 -397
11 Szwajcaria Szwajcaria 27 -451
12 Polska Polska 21 -457
13 ZSRR ZSRR 20 -458
14 Japonia Japonia 10 -468
15 Kanada Kanada 9 -469
16 Francja Francja 2 -476
  Bułgaria Bułgaria 2 -476
Wyniki konkursów
03.12.1988 Thunder Bay Kanada K-89
Zwycięzca: Dieter Thoma (RFN)
04.12.1988 Thunder Bay Kanada K-120
Zwycięzca: Risto Laakkonen (Finlandia)
10.12.1988 Lake Placid USA K-114
Zwycięzca: Jan Boklöv (Szwecja)
11.12.1988 Lake Placid USA K-86
Zwycięzca: Vegard Opaas (Norwegia)
17.12.1988 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
18.12.1988 Sapporo Japonia K-115
Zwycięzca: Jan Boklöv (Szwecja)
30.12.1988 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Dieter Thoma (RFN)
01.01.1989 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
04.01.1989 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Jan Boklöv (Szwecja)
06.01.1989 Bischofshofen Austria K-111
Zwycięzca: Mike Holland (USA)
14.01.1989 Liberec Czechosłowacja K-120
Zwycięzcy: Jon-Inge Kjorum (Norwegia) / Pavel Ploc (Czechosłowacja)
15.01.1989 Harrachov Czechosłowacja K-120
Zwycięzca: Jan Boklöv (Szwecja)
21.01.1989 Oberhof NRD K-90
Zwycięzca: Ole Gunnar Fidjestoel (Norwegia)
22.01.1989 Oberhof NRD K-90
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
28.01.1989 Chamonix Francja K-95
Zwycięzca: Jan Boklöv (Szwecja)
05.03.1989 Oslo Norwegia K-105
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
10.03.1989 Oernskoeldsvik Szwecja K-82
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
19.03.1989 Harrachov Czechosłowacja K-180
Zwycięzca: Ole Gunnar Fidjestoel (Norwegia)
25.03.1989 Planica Jugosławia K-92
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
26.03.1989 Planica Jugosławia K-120
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
P¦ K Niżny Tagił
12:00
P¦ K Niżny Tagił
15:15
P¦ Ruka
16:30
P¦ Ruka
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
16:15
P¦ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:25
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
15:55
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
17:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
17:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich