Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Matti Nykänen Finlandia 313  
2 Pavel Ploc Czechosłowacja 204 -109
3 Jiri Parma Czechosłowacja 136 -177
4 Primoz Ulaga Jugosławia 127 -186
5 Ernst Vettori Austria 124 -189
6 Jens Weissflog NRD 111 -202
7 Miran Tepes Jugosławia 108 -205
8 Erik Johnsen Norwegia 106 -207
9 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 86 -227
10 Jan Boklöv Szwecja 64 -249
11 Andreas Bauer RFN 61 -252
12 Vegard Opaas Norwegia 60 -253
  Staffan Taellberg Szwecja 60 -253
14 Ole Christian Eidhammer Norwegia 57 -256
15 Dieter Thoma RFN 56 -257
16 Jon-Inge Kjorum Norwegia 53 -260
17 Josef Heumann RFN 44 -269
18 Franz Wiegele Austria 43 -270
  Andreas Felder Austria 43 -270
20 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 41 -272
21 Jari Puikkonen Finlandia 40 -273
  Rajko Lotric Jugosławia 40 -273
23 Christian Hauswirth Szwajcaria 39 -274
24 Martin Svagerko Czechosłowacja 33 -280
  Ladislav Dluhos Czechosłowacja 33 -280
26 Heinz Kuttin Austria 32 -281
27 Tuomo Ylipulli Finlandia 30 -283
  Werner Schuster Austria 30 -283
  Hroar Stjernen Norwegia 30 -283
30 Mike Holland USA 29 -284
31 Horst Bulau Kanada 28 -285
32 Heikki Ylipulli Finlandia 26 -287
  Remo Lederer NRD 26 -287
34 Oliver Strohmaier Austria 25 -288
  Pekka Suorsa Finlandia 25 -288
  Guenther Stranner Austria 25 -288
37 Jiri Malec Czechosłowacja 24 -289
38 Kai Nokelainen Finlandia 22 -291
39 Matjaz Debelak Jugosławia 21 -292
40 Fabrice Piazzini Szwajcaria 20 -293
  Didier Mollard Francja 20 -293
42 Steve Collins Kanada 18 -295
43 Jouni Johansen Finlandia 17 -296
44 Magnus Aastroem Szwecja 15 -298
  Todd Gillmann Kanada 15 -298
46 Thomas Klauser RFN 14 -299
47 Risto Laakkonen Finlandia 13 -300
48 Christoph Lehmann Szwajcaria 12 -301
  Per-Inge Taellberg Szwecja 12 -301
50 Virginio Lunardi Włochy 11 -302
  Werner Haim Austria 11 -302
52 Roberto Cecon Włochy 10 -303
  Robert Kopac Jugosławia 10 -303
54 Mikael Martinsson Szwecja 9 -304
55 Sandro Sambugaro Włochy 8 -305
  Anssi Nieminen Finlandia 8 -305
  Heiko Hunger NRD 8 -305
  Jan Henrik Troen Norwegia 8 -305
59 Clas Brede Braaten Norwegia 7 -306
  Ulf Findeisen NRD 7 -306
  Piotr Fijas Polska 7 -306
  Ron Richards Kanada 7 -306
63 Gerard Balanche Szwajcaria 6 -307
64 Katsushi Tao Japonia 5 -308
  Anders Daun Szwecja 5 -308
  Peter Rohwein RFN 5 -308
  Andrej Verveikin ZSRR 5 -308
  Vaesa Hakala Finlandia 5 -308
69 Tomaz Dolar Jugosławia 4 -309
  Mark Konopacke USA 4 -309
71 Vladimir Breitschev Bułgaria 2 -311
  Steinar Braaten Norwegia 2 -311
  Halvor Persson Norwegia 2 -311
74 Kimmo Kylmaeaho Finlandia 1 -312
  Zbigniew Klimowski Polska 1 -312
  Udo Okraffka NRD 1 -312
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 541  
2 Czechosłowacja Czechosłowacja 430 -111
3 Norwegia Norwegia 411 -130
4 Austria Austria 333 -208
5 Jugosławia Jugosławia 310 -231
6 RFN RFN 180 -361
7 Szwecja Szwecja 165 -376
8 NRD NRD 153 -388
9 Szwajcaria Szwajcaria 77 -464
10 Kanada Kanada 68 -473
11 USA USA 33 -508
12 Włochy Włochy 29 -512
13 Francja Francja 20 -521
14 Polska Polska 8 -533
15 Japonia Japonia 5 -536
  ZSRR ZSRR 5 -536
17 Bułgaria Bułgaria 2 -539
Wyniki konkursów
05.12.1987 Thunder Bay Kanada K-89
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
06.12.1987 Thunder Bay Kanada K-120
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
12.12.1987 Lake Placid USA K-114
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
13.12.1987 Lake Placid USA K-86
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
19.12.1987 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
20.12.1987 Sapporo Japonia K-115
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
30.12.1987 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
01.01.1988 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
03.01.1988 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
06.01.1988 Bischofshofen Austria K-111
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
17.01.1988 Gallio Włochy K-95
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
20.01.1988 St.Moritz Szwajcaria K-94
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
22.01.1988 Gstaad Szwajcaria K-88
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
24.01.1988 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
05.03.1988 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
06.03.1988 Lahti Finlandia K-114
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
18.03.1988 Meldal Norwegia K-105
Zwycięzca: Erik Johnsen (Norwegia)
20.03.1988 Oslo Norwegia K-105
Zwycięzca: Erik Johnsen (Norwegia)
26.03.1988 Planica Jugosławia K-90
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
27.03.1988 Planica Jugosławia K-120
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andraz Pograjc
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich