Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
25.08.2019, godz. 09:30
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Matti Nykänen Finlandia 313  
2 Pavel Ploc Czechosłowacja 204 -109
3 Jiri Parma Czechosłowacja 136 -177
4 Primoz Ulaga Jugosławia 127 -186
5 Ernst Vettori Austria 124 -189
6 Jens Weissflog NRD 111 -202
7 Miran Tepes Jugosławia 108 -205
8 Erik Johnsen Norwegia 106 -207
9 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 86 -227
10 Jan Boklöv Szwecja 64 -249
11 Andreas Bauer RFN 61 -252
12 Vegard Opaas Norwegia 60 -253
  Staffan Taellberg Szwecja 60 -253
14 Ole Christian Eidhammer Norwegia 57 -256
15 Dieter Thoma RFN 56 -257
16 Jon-Inge Kjorum Norwegia 53 -260
17 Josef Heumann RFN 44 -269
18 Andreas Felder Austria 43 -270
  Franz Wiegele Austria 43 -270
20 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 41 -272
21 Jari Puikkonen Finlandia 40 -273
  Rajko Lotric Jugosławia 40 -273
23 Christian Hauswirth Szwajcaria 39 -274
24 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 33 -280
  Martin Svagerko Czechosłowacja 33 -280
26 Heinz Kuttin Austria 32 -281
27 Hroar Stjernen Norwegia 30 -283
  Tuomo Ylipulli Finlandia 30 -283
  Werner Schuster Austria 30 -283
30 Mike Holland USA 29 -284
31 Horst Bulau Kanada 28 -285
32 Remo Lederer NRD 26 -287
  Heikki Ylipulli Finlandia 26 -287
34 Guenther Stranner Austria 25 -288
  Oliver Strohmaier Austria 25 -288
  Pekka Suorsa Finlandia 25 -288
37 Jiri Malec Czechosłowacja 24 -289
38 Kai Nokelainen Finlandia 22 -291
39 Matjaz Debelak Jugosławia 21 -292
40 Didier Mollard Francja 20 -293
  Fabrice Piazzini Szwajcaria 20 -293
42 Steve Collins Kanada 18 -295
43 Jouni Johansen Finlandia 17 -296
44 Todd Gillmann Kanada 15 -298
  Magnus Aastroem Szwecja 15 -298
46 Thomas Klauser RFN 14 -299
47 Risto Laakonen Finlandia 13 -300
48 Christoph Lehmann Szwajcaria 12 -301
  Per-Inge Taellberg Szwecja 12 -301
50 Werner Haim Austria 11 -302
  Virginio Lunardi Włochy 11 -302
52 Robert Kopac Jugosławia 10 -303
  Roberto Cecon Włochy 10 -303
54 Mikael Martinsson Szwecja 9 -304
55 Jan Henrik Troen Norwegia 8 -305
  Sandro Sambugaro Włochy 8 -305
  Anssi Nieminen Finlandia 8 -305
  Heiko Hunger NRD 8 -305
59 Piotr Fijas Polska 7 -306
  Ron Richards Kanada 7 -306
  Class Brade Braaten Norwegia 7 -306
  Ulf Findeisen NRD 7 -306
63 Gerard Balanche Szwajcaria 6 -307
64 Peter Rohwein RFN 5 -308
  Andrej Werwejkin ZSRR 5 -308
  Vaesa Hakala Finlandia 5 -308
  Katsushi Tao Japonia 5 -308
  Anders Daun Szwecja 5 -308
69 Mark Konopacke USA 4 -309
  Thomas Dolar Jugosławia 4 -309
71 Halvor Persson Norwegia 2 -311
  Vladimir Breitschev Bułgaria 2 -311
  Steinar Braaten Norwegia 2 -311
74 Udo Okraffka NRD 1 -312
  Kimmo Kylmaeaho Finlandia 1 -312
  Zbigniew Klimowski Polska 1 -312
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 541  
2 Czechosłowacja Czechosłowacja 430 -111
3 Norwegia Norwegia 411 -130
4 Austria Austria 333 -208
5 Jugosławia Jugosławia 310 -231
6 RFN RFN 180 -361
7 Szwecja Szwecja 165 -376
8 NRD NRD 153 -388
9 Szwajcaria Szwajcaria 77 -464
10 Kanada Kanada 68 -473
11 USA USA 33 -508
12 Włochy Włochy 29 -512
13 Francja Francja 20 -521
14 Polska Polska 8 -533
15 ZSRR ZSRR 5 -536
  Japonia Japonia 5 -536
17 Bułgaria Bułgaria 2 -539
Wyniki konkursów
05.12.1987 Thunder Bay Kanada K-89
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
06.12.1987 Thunder Bay Kanada K-120
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
12.12.1987 Lake Placid USA K-114
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
13.12.1987 Lake Placid USA K-86
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
19.12.1987 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
20.12.1987 Sapporo Japonia K-115
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
30.12.1987 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
01.01.1988 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
04.01.1988 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
06.01.1988 Bischofshofen Austria K-111
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
17.01.1988 Gallio Włochy K-95
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
20.01.1988 St.Moritz Szwajcaria K-94
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
22.01.1988 Gstaad Szwajcaria K-88
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
24.01.1988 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
05.03.1988 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
06.03.1988 Lahti Finlandia K-114
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
18.03.1988 Meldal Norwegia K-105
Zwycięzca: Erik Johnsen (Norwegia)
20.03.1988 Oslo Norwegia K-105
Zwycięzca: Erik Johnsen (Norwegia)
26.03.1988 Planica Jugosławia K-90
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
27.03.1988 Planica Jugosławia K-120
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Primoz Pikl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Jeske (1990)
Najbliższe zawody
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
15:30
CoC Rasnov
konkurs ind.
1 wrze¶nia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Rasnov
seria próbna
11:00
CoC Rasnov
konkurs ind.
13 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
20:00
CoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
14 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:30
CoC Lillehammer
oficjalny trening K
10:30
CoC Lillehammer
seria próbna K
11:15
CoC Lillehammer
konkurs ind. K
15:00
CoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
CoC Lillehammer
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich