Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar Świata 1987/1988
05.12.1987   Thunder Bay Kanada K-89
06.12.1987   Thunder Bay Kanada K-120
12.12.1987   Lake Placid USA K-114
13.12.1987   Lake Placid USA K-86
19.12.1987   Sapporo Japonia K-90
20.12.1987   Sapporo Japonia K-115
30.12.1987   Oberstdorf RFN K-115
30.12.1987   Oberstdorf RFN K-115
01.01.1988   Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
01.01.1988   Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
03.01.1988   Innsbruck Austria K-109
03.01.1988   Innsbruck Austria K-109
06.01.1988   Bischofshofen Austria K-111
06.01.1988   Bischofshofen Austria K-111
17.01.1988   Gallio Włochy K-95
20.01.1988   St.Moritz Szwajcaria K-94
22.01.1988   Gstaad Szwajcaria K-88
24.01.1988   Engelberg Szwajcaria K-120
05.03.1988   Lahti Finlandia K-90
06.03.1988   Lahti Finlandia K-114
18.03.1988   Meldal Norwegia K-105
20.03.1988   Oslo Norwegia K-105
26.03.1988   Planica Jugosławia K-90
27.03.1988   Planica Jugosławia K-120
Uwagi do klasyfikacji generalnej:
W tym sezonie do końca Turnieju Czterech Skoczni wliczano skoczkom 7 najlepszych wyników, potem odrzucano tylko najgorszy wynik z trzech szwajcarskich konkursów.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Matti Nykänen Finlandia 282  
2 Pavel Ploc Czechosłowacja 187 -95
3 Primoz Ulaga Jugosławia 127 -155
4 Jiri Parma Czechosłowacja 125 -157
5 Ernst Vettori Austria 114 -168
6 Jens Weissflog NRD 111 -171
7 Erik Johnsen Norwegia 106 -176
8 Miran Tepes Jugosławia 96 -186
9 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 82 -200
10 Jan Boklöv Szwecja 64 -218
11 Andreas Bauer RFN 61 -221
12 Vegard Opaas Norwegia 60 -222
  Staffan Taellberg Szwecja 60 -222
14 Ole Christian Eidhammer Norwegia 57 -225
15 Dieter Thoma RFN 56 -226
16 Jon-Inge Kjorum Norwegia 53 -229
17 Josef Heumann RFN 44 -238
18 Franz Wiegele Austria 43 -239
19 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 41 -241
20 Rajko Lotric Jugosławia 40 -242
  Jari Puikkonen Finlandia 40 -242
22 Christian Hauswirth Szwajcaria 39 -243
23 Andreas Felder Austria 38 -244
24 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 33 -249
25 Heinz Kuttin Austria 32 -250
26 Werner Schuster Austria 30 -252
  Hroar Stjernen Norwegia 30 -252
  Tuomo Ylipulli Finlandia 30 -252
29 Mike Holland USA 29 -253
30 Horst Bulau Kanada 28 -254
  Martin Svagerko Czechosłowacja 28 -254
32 Remo Lederer NRD 26 -256
  Heikki Ylipulli Finlandia 26 -256
  Guenther Stranner Austria 26 -256
35 Oliver Strohmaier Austria 25 -257
  Pekka Suorsa Finlandia 25 -257
37 Jiri Malec Czechosłowacja 24 -258
38 Kai Nokelainen Finlandia 22 -260
39 Matjaz Debelak Jugosławia 21 -261
40 Didier Mollard Francja 20 -262
  Fabrice Piazzini Szwajcaria 20 -262
42 Steve Collins Kanada 18 -264
43 Jouni Johansen Finlandia 17 -265
44 Todd Gillmann Kanada 15 -267
  Magnus Aastroem Szwecja 15 -267
46 Thomas Klauser RFN 14 -268
47 Risto Laakkonen Finlandia 13 -269
48 Per-Inge Taellberg Szwecja 12 -270
  Christoph Lehmann Szwajcaria 12 -270
50 Werner Haim Austria 11 -271
  Virginio Lunardi Włochy 11 -271
52 Roberto Cecon Włochy 10 -272
  Robert Kopac Jugosławia 10 -272
54 Mikael Martinsson Szwecja 9 -273
55 Jan Henrik Troen Norwegia 8 -274
  Anssi Nieminen Finlandia 8 -274
  Heiko Hunger NRD 8 -274
  Piotr Fijas Polska 8 -274
59 Ulf Findeisen NRD 7 -275
  Ron Richards Kanada 7 -275
  Sandro Sambugaro Włochy 7 -275
62 Gerard Balanche Szwajcaria 6 -276
63 Andrej Verveikin ZSRR 5 -277
  Katsushi Tao Japonia 5 -277
  Peter Rohwein RFN 5 -277
  Vaesa Hakala Finlandia 5 -277
  Anders Daun Szwecja 5 -277
68 Tomaz Dolar Jugosławia 4 -278
  Mark Konopacke USA 4 -278
70 Halvor Persson Norwegia 2 -280
  Vladimir Breitschev Bułgaria 2 -280
  Steinar Braaten Norwegia 2 -280
73 Zbigniew Klimowski Polska 1 -281
  Kimmo Kylmaeaho Finlandia 1 -281
  Udo Okraffka NRD 1 -281
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 541  
2 Czechosłowacja Czechosłowacja 425 -116
3 Norwegia Norwegia 412 -129
4 Austria Austria 333 -208
5 Jugosławia Jugosławia 310 -231
6 RFN RFN 180 -361
7 Szwecja Szwecja 165 -376
8 NRD NRD 153 -388
9 Szwajcaria Szwajcaria 77 -464
10 Kanada Kanada 68 -473
11 USA USA 33 -508
12 Włochy Włochy 28 -513
13 Francja Francja 20 -521
14 Polska Polska 9 -532
15 ZSRR ZSRR 5 -536
  Japonia Japonia 5 -536
17 Bułgaria Bułgaria 2 -539
Wyniki konkursów
05.12.1987 Thunder Bay Kanada K-89
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
06.12.1987 Thunder Bay Kanada K-120
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
12.12.1987 Lake Placid USA K-114
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
13.12.1987 Lake Placid USA K-86
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
19.12.1987 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
20.12.1987 Sapporo Japonia K-115
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
30.12.1987 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
01.01.1988 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
03.01.1988 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
06.01.1988 Bischofshofen Austria K-111
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
17.01.1988 Gallio Włochy K-95
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
20.01.1988 St.Moritz Szwajcaria K-94
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
22.01.1988 Gstaad Szwajcaria K-88
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
24.01.1988 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
05.03.1988 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
06.03.1988 Lahti Finlandia K-114
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
18.03.1988 Meldal Norwegia K-105
Zwycięzca: Erik Johnsen (Norwegia)
20.03.1988 Oslo Norwegia K-105
Zwycięzca: Erik Johnsen (Norwegia)
26.03.1988 Planica Jugosławia K-90
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
27.03.1988 Planica Jugosławia K-120
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
15:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
16 grudnia 2022 (piątek)
08:30
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
08:30
CoC K Notodden
odprawa techniczna
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
02:06
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
02:06
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
08:59
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
09:06
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio przed kwalifikacjami
dzisiaj
09:30
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio + kwalifikacje + 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
09:31
Eurosport 1 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
09:38
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 142
dzisiaj
11:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio przed 1. konkursem, HS 142
dzisiaj
11:00
Eurosport 1 Studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich