TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Vegard Opaas Norwegia 228  
2 Ernst Vettori Austria 210 -18
3 Andreas Felder Austria 177 -51
4 Hroar Stjerner Norwegia 175 -53
5 Miran Tepes Jugosławia 158 -70
6 Primoz Ulaga Jugosławia 137 -91
7 Matti Nykänen Finlandia 133 -95
8 Jiri Parma Czechosłowacja 132 -96
9 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 131 -97
10 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 124 -104
11 Jens Weissflog NRD 103 -125
12 Ulf Findeisen NRD 97 -131
13 Thomas Klauser RFN 86 -142
14 Andreas Bauer RFN 79 -149
15 Tuomo Ylipulli Finlandia 74 -154
16 Jukka Kalso Finlandia 62 -166
17 Pekka Suorsa Finlandia 49 -179
18 Risto Laakonen Finlandia 38 -190
19 Heikki Ylipulli Finlandia 37 -191
20 Matjaz Debelak Jugosławia 33 -195
21 Steinar Braaten Norwegia 32 -196
  Oliver Strohmaier Austria 32 -196
23 Matjaz Zupan Jugosławia 31 -197
  Vladimir Podzimek Czechosłowacja 31 -197
25 Akira Sato Japonia 29 -199
26 Shinichi Tanaka Japonia 28 -200
27 Bohumil Vacek Czechosłowacja 27 -201
  Gerard Balanche Szwajcaria 27 -201
29 Martin Svagerko Czechosłowacja 25 -203
  Hiro Shima Japonia 25 -203
31 Piotr Fijas Polska 24 -204
32 Olav Hansson Norwegia 22 -206
  Christian Hauswirth Szwajcaria 22 -206
34 Fabrice Piazzini Szwajcaria 21 -207
  Mike Holland USA 21 -207
36 Guenther Stranner Austria 20 -208
37 Staale Fijorden Norwegia 17 -211
  Masaru Nagaoka Japonia 17 -211
39 Trond Joeran Pedersen Norwegia 15 -213
  Pavel Ploc Czechosłowacja 15 -213
  Didier Mollard Francja 15 -213
  Pascal Raymond Szwajcaria 15 -213
43 Frederic Berger Francja 14 -214
44 Takayuki Sasaki Japonia 13 -215
45 Jan Boklöv Szwecja 12 -216
46 Franz Wiegele Austria 11 -217
47 Horst Bulau Kanada 10 -218
  Ladislav Dluhos Czechosłowacja 10 -218
49 Chiharu Nishikata Japonia 9 -219
  Janez Debelak Jugosławia 9 -219
  Jari Puikkonen Finlandia 9 -219
  Kai Nokelainen Finlandia 9 -219
  Miran Teplaakko Jugosławia 9 -219
  Peter Rohwein RFN 9 -219
55 Remo Lederer NRD 8 -220
  Franz Neulaendtner Austria 8 -220
  Antonio Lacedelli Włochy 8 -220
58 Jon-Inge Kjorum Norwegia 7 -221
  Harald Rodlauer Austria 7 -221
  Sandro Sambugaro Włochy 7 -221
61 Per-Inge Taellberg Szwecja 6 -222
  Naoto Ito Japonia 6 -222
  Raimund Litschko NRD 6 -222
64 Jinya Nishikata Japonia 5 -223
  Josef Heumann RFN 5 -223
  Mika Kojonkoski Finlandia 5 -223
  Class Brade Braaten Norwegia 5 -223
  Wolfgang Steiert RFN 5 -223
  Janez Stirn Jugosławia 5 -223
  Ole Christian Eidhammer Norwegia 5 -223
71 Richard Schallert Austria 4 -224
  Christoph Mueller Austria 4 -224
  Michail Essin ZSRR 4 -224
  Raimund Resch Austria 4 -224
  Ingo Lesser NRD 4 -224
  Thomas Kindlimann Szwajcaria 4 -224
77 Lorenz Wegscheider RFN 3 -225
  Andrej Vervejkin ZSRR 3 -225
79 Jouni Johansen Finlandia 2 -226
  Valerji Karetnikov ZSRR 2 -226
  Rajko Lotric Jugosławia 2 -226
  Rolf Schilli RFN 2 -226
  Zane Palmer USA 2 -226
  Jan Kowal Polska 2 -226
  Bernat Sola Hiszpania 2 -226
86 Virginio Lunardi Włochy 1 -227
  Erik Johnsen Norwegia 1 -227
  Masahiko Harada Japonia 1 -227
  Aleksandr Taranov ZSRR 1 -227
  Terumi Hasjimoto Japonia 1 -227
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 638  
2 Finlandia Finlandia 542 -96
3 Austria Austria 477 -161
4 Jugosławia Jugosławia 384 -254
5 Czechosłowacja Czechosłowacja 240 -398
6 NRD NRD 218 -420
7 RFN RFN 189 -449
8 Japonia Japonia 134 -504
9 Szwajcaria Szwajcaria 89 -549
10 Francja Francja 29 -609
11 Polska Polska 26 -612
12 USA USA 23 -615
13 Szwecja Szwecja 18 -620
14 Włochy Włochy 16 -622
15 ZSRR ZSRR 10 -628
  Kanada Kanada 10 -628
17 Hiszpania Hiszpania 2 -636
Wyniki konkursów
06.12.1986 Thunder Bay Kanada K-89,5
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
07.12.1986 Thunder Bay Kanada K-120
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
13.12.1986 Lake Placid USA K-114
Zwycięzca: Vegard Opaas (Norwegia)
14.12.1986 Lake Placid USA K-86
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
21.12.1986 Chamonix Francja K-95
Zwycięzca: Martin Svagerko (Czechosłowacja)
30.12.1986 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Vegard Opaas (Norwegia)
01.01.1987 Garmisch-Partenkirchen RFN K-115
Zwycięzca: Andreas Bauer (RFN)
04.01.1987 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
06.01.1987 Bischofshofen Austria K-111
Zwycięzca: Tuomo Ylipulli (Finlandia)
10.01.1987 Strbske Pleso Czechosłowacja K-114
Zwycięzca: Ulf Findeisen (NRD)
11.01.1987 Strbske Pleso Czechosłowacja K-88
Zwycięzca: Vegard Opaas (Norwegia)
14.01.1987 Oberwiesenthal NRD K-90
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
24.01.1987 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Akira Sato (Japonia)
25.01.1987 Sapporo Japonia K-115
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
28.02.1987 Lahti Finlandia K-88
Zwycięzca: Ari-Pekka Nikkola (Finlandia)
01.03.1987 Lahti Finlandia K-88
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
04.03.1987 Oernskoeldsvik Szwecja K-82
Zwycięzca: Ari-Pekka Nikkola (Finlandia)
08.03.1987 Falun Szwecja K-112
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
14.03.1987 Planica Jugosławia K-185
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
15.03.1987 Planica Jugosławia K-185
Zwycięzca: Ole Gunnar Fidjestoel (Norwegia)
21.03.1987 Raelingen Norwegia K-85
Zwycięzca: Vegard Opaas (Norwegia)
22.03.1987 Oslo Norwegia K-105
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »