TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Matti Nykänen Finlandia 219  
2 Andreas Felder Austria 198 -21
3 Ernst Vettori Austria 176 -43
4 Jens Weissflog NRD 151 -68
5 Jiri Parma Czechosłowacja 137 -82
6 Jari Puikkonen Finlandia 125 -94
7 Pavel Ploc Czechosłowacja 117 -102
8 Masahiro Akimoto Japonia 89 -130
9 Per Bergerud Norwegia 88 -131
10 Mike Holland USA 87 -132
11 Miran Tepes Jugosławia 86 -133
12 Klaus Ostwald NRD 85 -134
13 Hroar Stjerner Norwegia 71 -148
14 Piotr Fijas Polska 68 -151
15 Pentti Kokkonen Finlandia 60 -159
16 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 58 -161
17 Rolf Age Berg Norwegia 49 -170
18 Halvor Persson Norwegia 47 -172
19 Horst Bulau Kanada 38 -181
20 Thomas Klauser RFN 37 -182
21 Richard Schallert Austria 35 -184
  Ladislav Dluhos Czechosłowacja 35 -184
23 Roger Ruud Norwegia 34 -185
  Tuomo Ylipulli Finlandia 34 -185
25 Franz Wiegele Austria 31 -188
26 Miroslav Polak Czechosłowacja 29 -190
27 Raimund Resch Austria 28 -191
  Steve Collins Kanada 28 -191
29 Jukka Kalso Finlandia 27 -192
30 Vegard Opaas Norwegia 25 -194
31 Manfred Deckert NRD 24 -195
32 Franz Neulaendtner Austria 21 -198
  Andreas Bauer RFN 21 -198
34 Primoz Ulaga Jugosławia 20 -199
  Armin Kogler Austria 20 -199
  Reed Zuehlke USA 20 -199
37 Gerard Balanche Szwajcaria 18 -201
38 Mark Konopacke USA 17 -202
39 Olav Hansson Norwegia 16 -203
40 Trond Joeran Pedersen Norwegia 15 -204
  Tadeusz Fijas Polska 15 -204
  Zane Palmer USA 15 -204
43 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 12 -207
  Steinar Braaten Norwegia 12 -207
  Peter Rohwein RFN 12 -207
46 Frantisek Pustka Czechosłowacja 10 -209
  Wolfgang Steiert RFN 10 -209
  Ron Richards Kanada 10 -209
49 Nils Stoltzlechner USA 8 -211
  Kimmo Kylmaeaho Finlandia 8 -211
51 Adolf Hirner Austria 7 -212
  Matjas Zagar Jugosławia 7 -212
53 Martin Svagerko Czechosłowacja 6 -213
  Jeffrey Hastings USA 6 -213
  Frank Sauerbrey NRD 6 -213
  Rick Newborn USA 6 -213
57 David Brown Kanada 5 -214
  Uli Boll RFN 5 -214
  Thomas Dolar Jugosławia 5 -214
  Bohumil Vacek Czechosłowacja 5 -214
  Ulf Findeisen NRD 5 -214
  Jiri Malec Czechosłowacja 5 -214
  Hiro Shima Japonia 5 -214
64 Laszlo Fischer Węgry 4 -215
  Gennadi Prokopenko ZSRR 4 -215
66 Fabrice Piazzini Szwajcaria 3 -216
  Lorenz Wegscheider RFN 3 -216
  Gerard Colin Francja 3 -216
  Fabrice Berger Francja 3 -216
70 Milan Cahlik Czechosłowacja 2 -217
  Mika Kojonkoski Finlandia 2 -217
  Pascal Raymond Szwajcaria 2 -217
73 Dennis McGrane USA 1 -218
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 516  
2 Finlandia Finlandia 475 -41
3 Norwegia Norwegia 415 -101
4 Czechosłowacja Czechosłowacja 358 -158
5 NRD NRD 271 -245
6 USA USA 160 -356
7 Jugosławia Jugosławia 118 -398
8 Japonia Japonia 94 -422
9 RFN RFN 88 -428
10 Polska Polska 83 -433
11 Kanada Kanada 81 -435
12 Szwajcaria Szwajcaria 23 -493
13 Francja Francja 6 -510
14 Węgry Węgry 4 -512
  ZSRR ZSRR 4 -512
Wyniki konkursów
08.12.1984 Thunder Bay Kanada K-89
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
09.12.1984 Thunder Bay Kanada K-120
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
15.12.1984 Lake Placid USA K-114
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
16.12.1984 Lake Placid USA K-86
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
30.12.1984 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
01.01.1985 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
04.01.1985 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
06.01.1985 Bischofshofen Austria K-111
Zwycięzca: Hroar Stjerner (Norwegia)
08.01.1985 Cortina d'Ampezzo Włochy K-92
Zwycięzca: Roger Ruud (Norwegia)
09.02.1985 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
10.02.1985 Sapporo Japonia K-110
Zwycięzca: Masahiro Akimoto (Japonia)
13.02.1985 St.Moritz Szwajcaria K-94
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
17.02.1985 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
23.02.1985 Harrachov Czechosłowacja K-180
Zwycięzca: Ole Gunnar Fidjestoel (Norwegia)
02.03.1985 Lahti Finlandia K-88
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
03.03.1985 Lahti Finlandia K-113
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
05.03.1985 Oernskoeldsvik Szwecja K-82
Zwycięzca: Jiri Parma (Czechosłowacja)
08.03.1985 Falun Szwecja K-112
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
10.03.1985 Oslo Norwegia K-105
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
23.03.1985 Strbske Pleso Czechosłowacja K-88
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
24.03.1985 Strbske Pleso Czechosłowacja K-114
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dawid Kowal
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »