Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar Świata 1984/1985
08.12.1984   Thunder Bay Kanada K-89
09.12.1984   Thunder Bay Kanada K-120
15.12.1984   Lake Placid USA K-114
16.12.1984   Lake Placid USA K-86
30.12.1984   Oberstdorf RFN K-115
30.12.1984   Oberstdorf RFN K-115
01.01.1985   Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
01.01.1985   Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
04.01.1985   Innsbruck Austria K-109
04.01.1985   Innsbruck Austria K-109
06.01.1985   Bischofshofen Austria K-111
06.01.1985   Bischofshofen Austria K-111
08.01.1985   Cortina d'Ampezzo Włochy K-92
08.02.1985   Sapporo Japonia K-90
10.02.1985   Sapporo Japonia K-110
13.02.1985   St.Moritz Szwajcaria K-94
17.02.1985   Engelberg Szwajcaria K-120
23.02.1985   Harrachov Czechosłowacja K-180
02.03.1985   Lahti Finlandia K-88
03.03.1985   Lahti Finlandia K-113
05.03.1985   Oernskoeldsvik Szwecja K-82
08.03.1985   Falun Szwecja K-112
10.03.1985   Oslo Norwegia K-105
23.03.1985   Strbske Pleso Czechosłowacja K-88
24.03.1985   Strbske Pleso Czechosłowacja K-114
Uwagi do klasyfikacji generalnej:
W tym sezonie do konkursu w Cortinie d Ampezzo wliczano 5 konkursów, potem 6 najlepszych startów.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Matti Nykänen Finlandia 224  
2 Andreas Felder Austria 198 -26
3 Ernst Vettori Austria 176 -48
4 Jens Weissflog NRD 151 -73
5 Jiri Parma Czechosłowacja 139 -85
6 Jari Puikkonen Finlandia 125 -99
7 Pavel Ploc Czechosłowacja 117 -107
8 Masahiro Akimoto Japonia 89 -135
9 Per Bergerud Norwegia 88 -136
10 Miran Tepes Jugosławia 86 -138
  Mike Holland USA 86 -138
12 Klaus Ostwald NRD 85 -139
13 Hroar Stjernen Norwegia 71 -153
14 Piotr Fijas Polska 69 -155
15 Pentti Kokkonen Finlandia 60 -164
16 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 58 -166
17 Rolf Age Berg Norwegia 47 -177
  Halvor Persson Norwegia 47 -177
19 Horst Bulau Kanada 38 -186
20 Thomas Klauser RFN 36 -188
21 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 35 -189
  Richard Schallert Austria 35 -189
23 Roger Ruud Norwegia 34 -190
  Tuomo Ylipulli Finlandia 34 -190
25 Franz Wiegele Austria 31 -193
26 Miroslav Polak Czechosłowacja 29 -195
27 Steve Collins Kanada 28 -196
  Raimund Resch Austria 28 -196
29 Jukka Kalso Finlandia 26 -198
30 Vegard Opaas Norwegia 25 -199
31 Manfred Deckert NRD 24 -200
32 Andreas Bauer RFN 21 -203
  Franz Neulaendtner Austria 21 -203
34 Primoz Ulaga Jugosławia 20 -204
  Armin Kogler Austria 20 -204
  Reed Zuehlke USA 20 -204
37 Gerard Balanche Szwajcaria 18 -206
38 Mark Konopacke USA 17 -207
39 Olav Hansson Norwegia 16 -208
40 Tadeusz Fijas Polska 15 -209
  Trond Joeran Pedersen Norwegia 15 -209
42 Zane Palmer USA 14 -210
43 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 12 -212
  Peter Rohwein RFN 12 -212
  Steinar Braaten Norwegia 12 -212
46 Ron Richards Kanada 10 -214
  Frantisek Pustka Czechosłowacja 10 -214
  Wolfgang Steiert RFN 10 -214
49 Nils Stolzlechner USA 8 -216
  Kimmo Kylmaeaho Finlandia 8 -216
51 Adolf Hirner Austria 7 -217
  Matjas Zagar Jugosławia 7 -217
53 Chris Hastings USA 6 -218
  Frank Sauerbrey NRD 6 -218
  Martin Svagerko Czechosłowacja 6 -218
  Rick Mewborn USA 6 -218
57 Bohumil Vacek Czechosłowacja 5 -219
  Hiro Shima Japonia 5 -219
  Tomaz Dolar Jugosławia 5 -219
  Uli Boll RFN 5 -219
  David Brown Kanada 5 -219
  Jiri Malec Czechosłowacja 5 -219
  Ulf Findeisen NRD 5 -219
64 Laszlo Fischer Węgry 4 -220
  Gennadi Prokopenko ZSRR 4 -220
66 Gerard Colin Francja 3 -221
  Frederic Berger Francja 3 -221
  Fabrice Piazzini Szwajcaria 3 -221
  Lorenz Wegscheider RFN 3 -221
70 Pascal Reymond Szwajcaria 2 -222
  Milan Cahlik Czechosłowacja 2 -222
  Mika Kojonkoski Finlandia 2 -222
73 Dennis McGrane USA 1 -223
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 577  
2 Austria Austria 562 -15
3 Norwegia Norwegia 417 -160
4 Czechosłowacja Czechosłowacja 400 -177
5 NRD NRD 271 -306
6 USA USA 164 -413
7 Jugosławia Jugosławia 126 -451
8 Japonia Japonia 100 -477
9 RFN RFN 87 -490
10 Polska Polska 84 -493
11 Kanada Kanada 83 -494
12 Szwajcaria Szwajcaria 23 -554
13 Francja Francja 6 -571
14 ZSRR ZSRR 4 -573
  Węgry Węgry 4 -573
Wyniki konkursów
08.12.1984 Thunder Bay Kanada K-89
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
09.12.1984 Thunder Bay Kanada K-120
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
15.12.1984 Lake Placid USA K-114
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
16.12.1984 Lake Placid USA K-86
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
30.12.1984 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
01.01.1985 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
04.01.1985 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
06.01.1985 Bischofshofen Austria K-111
Zwycięzca: Hroar Stjernen (Norwegia)
08.01.1985 Cortina d'Ampezzo Włochy K-92
Zwycięzca: Roger Ruud (Norwegia)
08.02.1985 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
10.02.1985 Sapporo Japonia K-110
Zwycięzca: Masahiro Akimoto (Japonia)
13.02.1985 St.Moritz Szwajcaria K-94
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
17.02.1985 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
23.02.1985 Harrachov Czechosłowacja K-180
Zwycięzca: Ole Gunnar Fidjestoel (Norwegia)
02.03.1985 Lahti Finlandia K-88
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
03.03.1985 Lahti Finlandia K-113
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
05.03.1985 Oernskoeldsvik Szwecja K-82
Zwycięzca: Jiri Parma (Czechosłowacja)
08.03.1985 Falun Szwecja K-112
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
10.03.1985 Oslo Norwegia K-105
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
23.03.1985 Strbske Pleso Czechosłowacja K-88
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
24.03.1985 Strbske Pleso Czechosłowacja K-114
Zwycięzcy: Matti Nykänen (Finlandia) / Matti Nykänen (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
15:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
16 grudnia 2022 (piątek)
08:30
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
08:30
CoC K Notodden
odprawa techniczna
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
02:11
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
02:12
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
09:04
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio przed kwalifikacjami
dzisiaj
09:24
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
09:30
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio + kwalifikacje + 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
09:36
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 142
dzisiaj
09:56
Eurosport 1 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
10:55
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
11:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio przed 1. konkursem, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich