Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Matti Nykänen Finlandia 301  
2 Jens Weissflog NRD 288 -13
3 Pavel Ploc Czechosłowacja 199 -102
4 Jeff Hastings USA 142 -159
5 Primoz Ulaga Jugosławia 140 -161
6 Jiri Parma Czechosłowacja 136 -165
7 Klaus Ostwald NRD 132 -169
8 Horst Bulau Kanada 105 -196
9 Jari Puikkonen Finlandia 101 -200
10 Per Bergerud Norwegia 98 -203
11 Vegard Opaas Norwegia 96 -205
12 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 93 -208
13 Armin Kogler Austria 92 -209
14 Andreas Bauer RFN 83 -218
15 Andreas Felder Austria 76 -225
16 Pentti Kokkonen Finlandia 65 -236
17 Piotr Fijas Polska 57 -244
18 Adolf Hirner Austria 56 -245
19 Ernst Vettori Austria 45 -256
20 Veli-Matti Ahonen Finlandia 43 -258
21 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 42 -259
  Ulf Findeisen NRD 42 -259
23 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 41 -260
  Mike Holland USA 41 -260
25 Manfred Steiner Austria 40 -261
  Rolf Age Berg Norwegia 40 -261
  Masahiro Akimoto Japonia 40 -261
28 Ole Christian Eidhammer Norwegia 39 -262
29 Holger Freitag NRD 38 -263
30 Lido Tomasi Włochy 37 -264
31 Richard Schallert Austria 34 -267
32 Stefan Stannarius NRD 32 -269
  Hansjoerg Sumi Szwajcaria 32 -269
34 Halvor Asphol Norwegia 31 -270
35 Miran Tepes Jugosławia 27 -274
36 Fritz Esser Austria 23 -278
37 Hans Wallner Austria 21 -280
38 Markku Pusenius Finlandia 20 -281
  Gerard Colin Francja 20 -281
  Hroar Stjernen Norwegia 20 -281
41 Franz Wiegele Austria 19 -282
42 Peter Rohwein RFN 18 -283
  Janusz Malik Polska 18 -283
44 Steinar Braaten Norwegia 17 -284
45 Dennis McGrane USA 15 -286
  Roger Ruud Norwegia 15 -286
  Jukka Kalso Finlandia 15 -286
48 Fabrice Piazzini Szwajcaria 14 -287
49 Tuomo Ylipulli Finlandia 13 -288
  Ron Richards Kanada 13 -288
51 Gennadi Prokopenko ZSRR 11 -290
52 Mathias Buse NRD 10 -291
  Thomas Klauser RFN 10 -291
  Christian Hauswirth Szwajcaria 10 -291
  Jan Jelenski Czechosłowacja 10 -291
  Vidar Johanssen Norwegia 10 -291
  Manfred Deckert NRD 10 -291
  Paul Erat Austria 10 -291
59 Landis Arnold USA 8 -293
  Vasja Bajc Jugosławia 8 -293
61 Massimo Rigoni Włochy 6 -295
  Zane Palmer USA 6 -295
  Georg Waldvogel RFN 6 -295
  Boerge Benum Norwegia 6 -295
65 Saturu Matsuhashi Japonia 5 -296
  Tomaz Dolar Jugosławia 5 -296
67 Uli Boll RFN 4 -297
  David Brown Kanada 4 -297
69 Steve Collins Kanada 3 -298
  Alfred Groyer Austria 3 -298
  Hirokazu Yagi Japonia 3 -298
  Hubert Neuper Austria 3 -298
  Mark Konopacke USA 3 -298
  Vladimir Breitschev Bułgaria 3 -298
75 Masahiko Takahashi Japonia 2 -299
  Rajko Lotric Jugosławia 2 -299
77 Thomas Hasselberger RFN 1 -300
  Yataro Watase Japonia 1 -300
  Reed Zuehlke USA 1 -300
  Juri Golovtschikov ZSRR 1 -300
  Raimund Resch Austria 1 -300
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 558  
2 NRD NRD 552 -6
3 Czechosłowacja Czechosłowacja 480 -78
4 Austria Austria 423 -135
5 Norwegia Norwegia 413 -145
6 USA USA 216 -342
7 Jugosławia Jugosławia 182 -376
8 Kanada Kanada 125 -433
9 RFN RFN 122 -436
10 Polska Polska 75 -483
11 Szwajcaria Szwajcaria 56 -502
12 Japonia Japonia 51 -507
13 Włochy Włochy 43 -515
14 Francja Francja 20 -538
15 ZSRR ZSRR 12 -546
16 Bułgaria Bułgaria 3 -555
Wyniki konkursów
10.12.1983 Thunder Bay Kanada K-89
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
12.12.1983 Thunder Bay Kanada K-120
Zwycięzca: Vegard Opaas (Norwegia)
17.12.1983 Lake Placid USA K-86
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
18.12.1983 Lake Placid USA K-114
Zwycięzca: Jeff Hastings (USA)
30.12.1983 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Klaus Ostwald (NRD)
01.01.1984 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
04.01.1984 Innsbruck Austria K-106
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
06.01.1984 Bischofshofen Austria K-111
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
11.01.1984 Cortina d'Ampezzo Włochy K-92
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
14.01.1984 Harrachov Czechosłowacja K-120
Zwycięzca: Jiri Parma (Czechosłowacja)
15.01.1984 Liberec Czechosłowacja K-115
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
21.01.1984 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Masahiro Akimoto (Japonia)
22.01.1984 Sapporo Japonia K-110
Zwycięzca: Manfred Steiner (Austria)
12.02.1984 Sarajevo Jugosławia K-90
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
18.02.1984 Sarajevo Jugosławia K-112
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
02.03.1984 Lahti Finlandia K-88
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
04.03.1984 Lahti Finlandia K-113
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
06.03.1984 Falun Szwecja K-89
Zwycięzca: Jiri Parma (Czechosłowacja)
09.03.1984 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
11.03.1984 Oslo Norwegia K-105
Zwycięzca: Vladimir Podzimek (Czechosłowacja)
17.03.1984 Oberstdorf RFN K-182
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
18.03.1984 Oberstdorf RFN K-182
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
24.03.1984 Planica Jugosławia K-95
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
25.03.1984 Planica Jugosławia K-130
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kevin Horlacher
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich