Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Matti Nykänen Finlandia 372  
2 Horst Bulau Kanada 340 -32
3 Armin Kogler Austria 251 -121
4 Olav Hansson Norwegia 238 -134
5 Per Bergerud Norwegia 158 -214
6 Steinar Braaten Norwegia 127 -245
7 Pentti Kokkonen Finlandia 118 -254
8 Ole Bremseth Norwegia 109 -263
  Jari Puikkonen Finlandia 109 -263
10 Richard Schallert Austria 105 -267
11 Pavel Ploc Czechosłowacja 104 -268
12 Hans Wallner Austria 96 -276
13 Mike Holland USA 93 -279
  Jeff Hastings USA 93 -279
15 Ernst Vettori Austria 86 -286
16 Jens Weissflog NRD 80 -292
17 Klaus Ostwald NRD 72 -300
18 Primoz Ulaga Jugosławia 71 -301
19 Jon-Eilert Boegseth Norwegia 58 -314
20 Markku Pusenius Finlandia 52 -320
  Roger Ruud Norwegia 52 -320
22 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 46 -326
23 Ulf Findeisen NRD 43 -329
24 Stefan Stannarius NRD 32 -340
  Holger Freitag NRD 32 -340
  Ivar Mobekk Norwegia 32 -340
27 Jiri Parma Czechosłowacja 30 -342
28 Miran Tepes Jugosławia 29 -343
29 Lido Tomasi Włochy 28 -344
  Gerard Colin Francja 28 -344
31 Hubert Neuper Austria 26 -346
32 Steve Collins Kanada 24 -348
  Vegard Opaas Norwegia 24 -348
34 Massimo Rigoni Włochy 23 -349
  Thomas Klauser RFN 23 -349
  Ron Richards Kanada 23 -349
37 Tuomo Ylipulli Finlandia 22 -350
38 Georg Waldvogel RFN 19 -353
  Andreas Bauer RFN 19 -353
40 Keijo Korhonen Finlandia 18 -354
  Jan Henrik Troen Norwegia 18 -354
42 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 15 -357
43 Piotr Fijas Polska 12 -360
  Reed Zuehlke USA 12 -360
45 Wolfgang Steiert RFN 11 -361
46 Andreas Felder Austria 10 -362
47 Miroslav Slusny Czechosłowacja 9 -363
  Dag Holmen Jensen Norwegia 9 -363
49 Rolf Age Berg Norwegia 8 -364
50 Manfred Deckert NRD 7 -365
  Adolf Hirner Austria 7 -365
  John Denney USA 7 -365
53 John Broman USA 6 -366
  Ole Christian Eidhammer Norwegia 6 -366
55 Mark Konopacke USA 5 -367
  Sergei Osernik ZSRR 5 -367
57 Dennis McGrane USA 4 -368
  Nils Stolzlechner USA 4 -368
  Gennadi Prokopenko ZSRR 4 -368
60 Jan Tanczos Czechosłowacja 3 -369
  Jon-Erik Stromberg Norwegia 3 -369
  Jukka Kalso Finlandia 3 -369
63 Manfred Steiner Austria 1 -371
  Martin Svagerko Czechosłowacja 1 -371
  Rajko Lotric Jugosławia 1 -371
  Johan Saetre Norwegia 1 -371
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 858  
2 Finlandia Finlandia 694 -164
3 Austria Austria 582 -276
4 Kanada Kanada 387 -471
5 NRD NRD 266 -592
6 USA USA 224 -634
7 Czechosłowacja Czechosłowacja 147 -711
8 Jugosławia Jugosławia 101 -757
9 RFN RFN 72 -786
10 Włochy Włochy 51 -807
11 Szwajcaria Szwajcaria 46 -812
12 Francja Francja 28 -830
13 Polska Polska 12 -846
14 ZSRR ZSRR 9 -849
Wyniki konkursów
18.12.1982 Cortina d'Ampezzo Włochy K-92
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
30.12.1982 Oberstdorf RFN K-110
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
01.01.1983 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
Zwycięzca: Armin Kogler (Austria)
04.01.1983 Innsbruck Austria K-104
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
06.01.1983 Bischofshofen Austria K-109
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
08.01.1983 Harrachov Czechosłowacja K-120
Zwycięzca: Holger Freitag (NRD)
09.01.1983 Harrachov Czechosłowacja K-120
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
15.01.1983 Lake Placid USA K-114
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
16.01.1983 Lake Placid USA K-114
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
22.01.1983 Thunder Bay Kanada K-89
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
23.01.1983 Thunder Bay Kanada K-120
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
26.01.1983 St.Moritz Szwajcaria K-94
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
28.01.1983 Gstaad Szwajcaria K-88
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
30.01.1983 Engelberg Szwajcaria K-116
Zwycięzca: Per Bergerud (Norwegia)
18.02.1983 Vikersund Norwegia K-150
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
19.02.1983 Vikersund Norwegia K-150
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
20.02.1983 Vikersund Norwegia K-150
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
25.02.1983 Falun Szwecja K-89
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
27.02.1983 Falun Szwecja K-112
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
04.03.1983 Lahti Finlandia K-88
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
06.03.1983 Lahti Finlandia K-113
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
11.03.1983 Baerum Norwegia K-110
Zwycięzca: Armin Kogler (Austria)
13.03.1983 Oslo Norwegia K-105
Zwycięzca: Steinar Braaten (Norwegia)
26.03.1983 Planica Jugosławia K-92
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
27.03.1983 Planica Jugosławia K-122
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andraz Pograjc
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich