TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Matti Nykänen Finlandia 372  
2 Horst Bulau Kanada 340 -32
3 Armin Kogler Austria 251 -121
4 Olav Hansson Norwegia 250 -122
5 Per Bergerud Norwegia 158 -214
6 Steinar Braaten Norwegia 127 -245
7 Pentti Kokkonen Finlandia 119 -253
8 Jari Puikkonen Finlandia 109 -263
  Ole Bremseth Norwegia 109 -263
10 Richard Schallert Austria 105 -267
11 Pavel Ploc Czechosłowacja 101 -271
12 Hans Wallner Austria 96 -276
13 Mike Holland USA 93 -279
  Jeffrey Hastings USA 93 -279
15 Ernst Vettori Austria 86 -286
16 Jens Weissflog NRD 80 -292
17 Klaus Ostwald NRD 73 -299
18 Primoz Ulaga Jugosławia 71 -301
19 Jon-Eilert Boegseth Norwegia 58 -314
20 Roger Ruud Norwegia 53 -319
21 Markku Pusenius Finlandia 52 -320
22 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 46 -326
23 Ulf Findeisen NRD 43 -329
24 Stefan Stannarius NRD 32 -340
  Horger Freitag NRD 32 -340
  Ivar Mobekk Norwegia 32 -340
27 Jiri Parma Czechosłowacja 30 -342
28 Miran Tepes Jugosławia 29 -343
29 Lido Tomasi Włochy 28 -344
  Gerard Colin Francja 28 -344
31 Hubert Neuper Austria 26 -346
32 Steve Collins Kanada 24 -348
  Vegard Opaas Norwegia 24 -348
34 Tuomo Ylipulli Finlandia 23 -349
  Ron Richards Kanada 23 -349
  Thomas Klauser RFN 23 -349
  Massimo Rigoni Włochy 23 -349
38 Georg Waldvogel RFN 19 -353
  Andreas Bauer RFN 19 -353
40 Jan Henrik Troen Norwegia 18 -354
  Keijo Korhonen Finlandia 18 -354
42 Reed Zuehlke USA 13 -359
43 Piotr Fijas Polska 12 -360
44 Wolfgang Steiert RFN 11 -361
45 Andreas Felder Austria 10 -362
46 Dag Holmen Jensen Norwegia 9 -363
  Miroslav Slusny Czechosłowacja 9 -363
48 Rolf Age Berg Norwegia 8 -364
49 Adolf Hirner Austria 7 -365
  Manfred Deckert NRD 7 -365
51 John Broman USA 6 -366
  Ole Christian Eidhammer Norwegia 6 -366
  Jim Denney USA 6 -366
54 Mark Konopacke USA 5 -367
  Sergei Osernik Szwajcaria 5 -367
56 Jon-Erik Stromberg Norwegia 4 -368
  Gennadi Prokopenko ZSRR 4 -368
  Dennis McGrane USA 4 -368
  Nils Stoltzlechner USA 4 -368
60 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 3 -369
  Jukka Kalso Finlandia 3 -369
  Jan Tanczos Czechosłowacja 3 -369
63 Rajko Lotric Jugosławia 1 -371
  Manfred Steiner Austria 1 -371
  John Denney USA 1 -371
  Martin Svagerko Czechosłowacja 1 -371
  Johan Saetre Norwegia 1 -371
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 860  
2 Finlandia Finlandia 696 -164
3 Austria Austria 582 -278
4 Kanada Kanada 387 -473
5 NRD NRD 267 -593
6 USA USA 225 -635
7 Czechosłowacja Czechosłowacja 144 -716
8 Jugosławia Jugosławia 101 -759
9 RFN RFN 72 -788
10 Włochy Włochy 51 -809
  Szwajcaria Szwajcaria 51 -809
12 Francja Francja 28 -832
13 Polska Polska 12 -848
14 ZSRR ZSRR 4 -856
Wyniki konkursów
18.12.1982 Cortina d'Ampezzo Włochy K-92
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
30.12.1982 Oberstdorf RFN K-110
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
01.01.1983 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
Zwycięzca: Armin Kogler (Austria)
04.01.1983 Innsbruck Austria K-104
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
06.01.1983 Bischofshofen Austria K-109
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
08.01.1983 Harrachov Czechosłowacja K-120
Zwycięzca: Horger Freitag (NRD)
09.01.1983 Liberec Czechosłowacja K-120
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
15.01.1983 Lake Placid USA K-114
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
16.01.1983 Lake Placid USA K-114
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
22.01.1983 Thunder Bay Kanada K-89
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
23.01.1983 Thunder Bay Kanada K-120
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
26.01.1983 St.Moritz Szwajcaria K-94
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
28.01.1983 Gstaad Szwajcaria K-88
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
30.01.1983 Engelberg Szwajcaria K-116
Zwycięzca: Per Bergerud (Norwegia)
18.02.1983 Vikersund Norwegia K-150
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
19.02.1983 Vikersund Norwegia K-150
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
20.02.1983 Vikersund Norwegia K-150
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
25.02.1983 Falun Szwecja K-89
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
27.02.1983 Falun Szwecja K-112
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
04.03.1983 Lahti Finlandia K-88
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
06.03.1983 Lahti Finlandia K-113
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
11.03.1983 Baerum Norwegia K-110
Zwycięzca: Armin Kogler (Austria)
13.03.1983 Oslo Norwegia K-105
Zwycięzca: Steinar Braaten (Norwegia)
26.03.1983 Planica Jugosławia K-92
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
27.03.1983 Planica Jugosławia K-122
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
22 stycznia 2019 (wtorek)
13:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
16:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »