odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
28.11.2021, godz. 16:15
Ruka HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 1981/1982
20.12.1981   Cortina d'Ampezzo Włochy K-94
30.12.1981   Oberstdorf RFN K-115
30.12.1981   Oberstdorf RFN K-115
01.01.1982   Garmisch-Partenkirchen RFN K-102
01.01.1982   Garmisch-Partenkirchen RFN K-102
03.01.1982   Innsbruck Austria K-104
03.01.1982   Innsbruck Austria K-104
06.01.1982   Bischofshofen Austria K-108
06.01.1982   Bischofshofen Austria K-108
15.01.1982   Sapporo Japonia K-86
17.01.1982   Sapporo Japonia K-110
23.01.1982   Thunder Bay Kanada K-89
24.01.1982   Thunder Bay Kanada K-120
27.01.1982   St.Moritz Szwajcaria K-96
31.01.1982   Engelberg Szwajcaria K-116
21.02.1982   Oslo Norwegia K-85
28.02.1982   Oslo Norwegia K-105
04.03.1982   Lahti Finlandia K-88
07.03.1982   Lahti Finlandia K-88
12.03.1982   Bad Mitterndorf Austria K-165
13.03.1982   Bad Mitterndorf Austria K-165
14.03.1982   Bad Mitterndorf Austria K-165
20.03.1982   Strbske Pleso Czechosłowacja K-110
21.03.1982   Strbske Pleso Czechosłowacja K-88
27.03.1982   Planica Jugosławia K-92
28.03.1982   Planica Jugosławia K-122
Uwagi do klasyfikacji generalnej:
W tym sezonie po pierwszy raz zastosowano podział sezonu. Do konkursu w Engelbergu wł±cznie liczono 7 najlepszych wyników, po nim liczono 5. Z tym że na trzy konkursy w Bad Mitterndorf zaliczano najwyżej dwa.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Armin Kogler Austria 189  
2 Hubert Neuper Austria 174 -15
3 Horst Bulau Kanada 150 -39
4 Matti Nykänen Finlandia 138 -51
5 Ole Bremseth Norwegia 136 -53
6 Per Bergerud Norwegia 129 -60
7 Massimo Rigoni Włochy 125 -64
8 Roger Ruud Norwegia 112 -77
9 Johan Saetre Norwegia 100 -89
10 Andreas Bauer RFN 85 -104
11 Manfred Deckert NRD 84 -105
12 Alfred Groyer Austria 83 -106
13 Olav Hansson Norwegia 74 -115
14 Andreas Felder Austria 71 -118
15 Mathias Buse NRD 67 -122
16 Josef Samek Czechosłowacja 63 -126
17 Klaus Ostwald NRD 55 -134
  Dag Holmen Jensen Norwegia 55 -134
19 Kari Ylianttila Finlandia 54 -135
20 Jeff Hastings USA 50 -139
  Pentti Kokkonen Finlandia 50 -139
22 Hans Wallner Austria 49 -140
23 Christoph Schwarz RFN 46 -143
24 Ernst Vettori Austria 41 -148
25 Masahiro Akimoto Japonia 37 -152
26 Jari Puikkonen Finlandia 31 -158
  Piotr Fijas Polska 31 -158
28 Halvor Asphol Norwegia 30 -159
29 Thomas Prosser RFN 29 -160
  Miran Tepes Jugosławia 29 -160
31 Anders Daun Szwecja 28 -161
32 John Broman USA 26 -163
33 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 24 -165
34 Lido Tomasi Włochy 21 -168
  Joachim Ernst RFN 21 -168
36 Primoz Ulaga Jugosławia 20 -169
37 Peter Rohwein RFN 19 -170
38 Pavel Ploc Czechosłowacja 16 -173
  Manfred Steiner Austria 16 -173
40 Vegard Opaas Norwegia 13 -176
41 Adolf Hirner Austria 12 -177
42 Georg Waldvogel RFN 11 -178
  Peter Schwinghammer RFN 11 -178
  Richard Schallert Austria 11 -178
  Uli Boll RFN 11 -178
46 Rajko Lotric Jugosławia 9 -180
  Klaus Tuchscherer Austria 9 -180
48 Harald Duschek NRD 8 -181
  Frantisek Novak Czechosłowacja 8 -181
  Ivar Mobekk Norwegia 8 -181
51 Nobuo Nakatsu Japonia 7 -182
52 Ron Richards Kanada 6 -183
  Keijo Korhonen Finlandia 6 -183
54 John Denney USA 5 -184
55 Steve Collins Kanada 4 -185
  Geir Johnson Norwegia 4 -185
  Jan Henrik Troen Norwegia 4 -185
  Hirokazu Yagi Japonia 4 -185
59 Vladimir Tschernajev ZSRR 3 -186
  Chiharu Nishikata Japonia 3 -186
  Saturu Matsuhashi Japonia 3 -186
  Tom Levorstad Norwegia 3 -186
63 Harri Nakari Finlandia 2 -187
  Markku Reijonen Finlandia 2 -187
  Stefan Stannarius NRD 2 -187
66 Leos Skoda Czechosłowacja 1 -188
  Wolfgang Steiert RFN 1 -188
  Bohumil Vacek Czechosłowacja 1 -188
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 803  
2 Norwegia Norwegia 776 -27
3 Finlandia Finlandia 306 -497
4 RFN RFN 234 -569
5 NRD NRD 216 -587
6 Kanada Kanada 186 -617
7 Włochy Włochy 152 -651
8 Czechosłowacja Czechosłowacja 94 -709
9 USA USA 86 -717
10 Jugosławia Jugosławia 58 -745
11 Japonia Japonia 54 -749
12 Polska Polska 31 -772
13 Szwecja Szwecja 28 -775
14 Szwajcaria Szwajcaria 24 -779
15 ZSRR ZSRR 3 -800
Wyniki konkursów
20.12.1981 Cortina d'Ampezzo Włochy K-94
Zwycięzca: Roger Ruud (Norwegia)
30.12.1981 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
01.01.1982 Garmisch-Partenkirchen RFN K-102
Zwycięzca: Roger Ruud (Norwegia)
03.01.1982 Innsbruck Austria K-104
Zwycięzcy: Per Bergerud (Norwegia) / Manfred Deckert (NRD)
06.01.1982 Bischofshofen Austria K-108
Zwycięzca: Hubert Neuper (Austria)
15.01.1982 Sapporo Japonia K-86
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
17.01.1982 Sapporo Japonia K-110
Zwycięzca: Armin Kogler (Austria)
23.01.1982 Thunder Bay Kanada K-89
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
24.01.1982 Thunder Bay Kanada K-120
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
27.01.1982 St.Moritz Szwajcaria K-96
Zwycięzca: Armin Kogler (Austria)
31.01.1982 Engelberg Szwajcaria K-116
Zwycięzca: Klaus Ostwald (NRD)
21.02.1982 Oslo Norwegia K-85
Zwycięzca: Armin Kogler (Austria)
28.02.1982 Oslo Norwegia K-105
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
04.03.1982 Lahti Finlandia K-88
Zwycięzca: Ole Bremseth (Norwegia)
07.03.1982 Lahti Finlandia K-88
Zwycięzca: Ole Bremseth (Norwegia)
12.03.1982 Bad Mitterndorf Austria K-165
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
13.03.1982 Bad Mitterndorf Austria K-165
Zwycięzca: Hubert Neuper (Austria)
14.03.1982 Bad Mitterndorf Austria K-165
Zwycięzca: Hubert Neuper (Austria)
20.03.1982 Strbske Pleso Czechosłowacja K-110
Zwycięzca: Ole Bremseth (Norwegia)
21.03.1982 Strbske Pleso Czechosłowacja K-88
Zwycięzca: Ole Bremseth (Norwegia)
27.03.1982 Planica Jugosławia K-92
Zwycięzca: Ole Bremseth (Norwegia)
28.03.1982 Planica Jugosławia K-122
Zwycięzca: Ole Bremseth (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
P¦ K Niżny Tagił
12:00
P¦ K Niżny Tagił
15:15
P¦ Ruka
16:30
P¦ Ruka
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
16:15
P¦ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:25
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
15:55
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
jutro
17:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
17:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich