odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
28.11.2021, godz. 16:15
Ruka HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 1980/1981
30.12.1980   Oberstdorf RFN K-115
30.12.1980   Oberstdorf RFN K-115
01.01.1981   Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
01.01.1981   Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
04.01.1981   Innsbruck Austria K-106
04.01.1981   Innsbruck Austria K-106
06.01.1981   Bischofshofen Austria K-106
06.01.1981   Bischofshofen Austria K-106
10.01.1981   Harrachov Czechosłowacja K-120
11.01.1981   Liberec Czechosłowacja K-88
21.01.1981   St.Moritz Szwajcaria K-94
23.01.1981   Gstaad Szwajcaria K-88
25.01.1981   Engelberg Szwajcaria K-116
13.02.1981   Ironwood USA K-155
14.02.1981   Ironwood USA K-155
14.02.1981   Sapporo Japonia K-110
15.02.1981   Sapporo Japonia K-110
21.02.1981   Thunder Bay Kanada K-89
22.02.1981   Thunder Bay Kanada K-120
26.02.1981   Chamonix Francja K-95
28.02.1981   Saint Nizier Francja K-112
06.03.1981   Lahti Finlandia K-88
07.03.1981   Lahti Finlandia K-113
10.03.1981   Falun Szwecja K-89
15.03.1981   Oslo Norwegia K-105
17.03.1981   Baerum Norwegia K-105
21.03.1981   Planica Jugosławia K-92
22.03.1981   Planica Jugosławia K-120
Uwagi do klasyfikacji generalnej:
W tym sezonie zaliczano 10 najlepszych startów. Je¶li kto¶ punktował w trzech konkursach szwajcarskich, to wła¶nie jednym z odrzuconych musiał być konkurs w tym kraju i to nawet wówczas, gdy kto¶ w 10 startach nie punktował (a także wtedy, gdy nie był to jeden z 5 najgorszych wyników).

* 26.02.1981 - Chamonix - niepełne wyniki
* 15.03.1981 - Oslo - niepełne wyniki
* 17.03.1981 - Baerum - niepełne wyniki
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Armin Kogler Austria 205  
2 Roger Ruud Norwegia 201 -4
3 Horst Bulau Kanada 179 -26
4 Hubert Neuper Austria 166 -39
5 Jari Puikkonen Finlandia 162 -43
6 Johan Saetre Norwegia 142 -63
7 Hans Wallner Austria 127 -78
8 Per Bergerud Norwegia 124 -81
9 Ivar Mobekk Norwegia 91 -114
10 Pentti Kokkonen Finlandia 90 -115
11 Alois Lipburger Austria 88 -117
12 Ole Bremseth Norwegia 81 -124
13 Primoz Ulaga Jugosławia 66 -139
14 Andreas Felder Austria 60 -145
15 Steve Collins Kanada 59 -146
16 Jon-Eilert Boegseth Norwegia 58 -147
17 Dag Holmen Jensen Norwegia 53 -152
18 Kari Ylianttila Finlandia 50 -155
19 John Broman USA 49 -156
20 Fritz Koch Austria 46 -159
21 Tom Levorstad Norwegia 41 -164
22 Klaus Tuchscherer Austria 40 -165
23 Pjotr Sunin ZSRR 36 -169
24 Alfred Groyer Austria 32 -173
  Vladimir Tschernajev ZSRR 32 -173
26 Ernst Vettori Austria 30 -175
  Lido Tomasi Włochy 30 -175
  Matti Nykänen Finlandia 30 -175
29 Kari Heinonen Finlandia 28 -177
30 Mathias Buse NRD 27 -178
31 Piotr Fijas Polska 24 -181
  Josef Samek Czechosłowacja 24 -181
33 Albert Wursthorn RFN 23 -182
34 Massimo Rigoni Włochy 22 -183
  Leos Skoda Czechosłowacja 22 -183
36 Branko Benedik Jugosławia 21 -184
  Sveinung Kirkelund Norwegia 21 -184
  Jouko Toermaenen Finlandia 21 -184
39 Axel Zitzmann NRD 20 -185
40 Masahiro Akimoto Japonia 19 -186
  Halvor Asphol Norwegia 19 -186
  Reed Zuehlke USA 19 -186
43 Jeff Davis USA 18 -187
44 Stein Eric Tveiten Norwegia 17 -188
45 Gebhard Aberer Austria 16 -189
46 Stanisław Bobak Polska 15 -190
  Henry Glass NRD 15 -190
  Manfred Steiner Austria 15 -190
49 Manfred Deckert NRD 14 -191
50 Paul Egloff Szwajcaria 13 -192
  Joachim Ernst RFN 13 -192
  Jeff Hastings USA 13 -192
53 Ole Erik Tvedt Norwegia 12 -193
54 Peter Rohwein RFN 11 -194
  Frantisek Novak Czechosłowacja 11 -194
56 Andreas Bauer RFN 10 -195
  Hirokazu Yagi Japonia 10 -195
  Thomas Meisinger NRD 10 -195
59 Rajko Lotric Jugosławia 9 -196
  John Denney USA 9 -196
61 Jim Maki USA 8 -197
  Hansjoerg Sumi Szwajcaria 8 -197
  Jan Henrik Troen Norwegia 8 -197
64 Christoph Schwarz RFN 7 -198
  Asko Aalto Finlandia 7 -198
66 Thomas Klauser RFN 6 -199
  Nobuo Nakatsu Japonia 6 -199
  Ulrich Pschera NRD 6 -199
  Pekka Tolkkinen Finlandia 6 -199
70 Tim Williams USA 5 -200
  Oleg Serov ZSRR 5 -200
  Hubert Schwarz RFN 5 -200
  Bogdan Norcic Jugosławia 5 -200
  Alexi Borovitin ZSRR 5 -200
  Uli Boll RFN 5 -200
76 Per Balkasen Szwecja 4 -201
  Jim Grahek USA 4 -201
78 Josef Brzuchanski Czechosłowacja 3 -202
  Landis Arnold USA 3 -202
80 Terry Kern USA 2 -203
  Markku Pusenius Finlandia 2 -203
  Miroslav Slusny Czechosłowacja 2 -203
83 Gerard Colin Francja 1 -204
  Harald Duschek NRD 1 -204
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 983  
2 Norwegia Norwegia 981 -2
3 Finlandia Finlandia 412 -571
4 Kanada Kanada 254 -729
5 USA USA 130 -853
6 Jugosławia Jugosławia 101 -882
7 NRD NRD 93 -890
8 RFN RFN 80 -903
9 ZSRR ZSRR 78 -905
10 Czechosłowacja Czechosłowacja 62 -921
11 Włochy Włochy 52 -931
12 Polska Polska 39 -944
13 Japonia Japonia 35 -948
14 Szwajcaria Szwajcaria 21 -962
15 Szwecja Szwecja 4 -979
16 Francja Francja 1 -982
Wyniki konkursów
30.12.1980 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Hubert Neuper (Austria)
01.01.1981 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
04.01.1981 Innsbruck Austria K-106
Zwycięzca: Jari Puikkonen (Finlandia)
06.01.1981 Bischofshofen Austria K-106
Zwycięzca: Armin Kogler (Austria)
10.01.1981 Harrachov Czechosłowacja K-120
Zwycięzca: Roger Ruud (Norwegia)
11.01.1981 Liberec Czechosłowacja K-88
Zwycięzca: Roger Ruud (Norwegia)
21.01.1981 St.Moritz Szwajcaria K-94
Zwycięzca: Hubert Neuper (Austria)
23.01.1981 Gstaad Szwajcaria K-88
Zwycięzca: Johan Saetre (Norwegia)
25.01.1981 Engelberg Szwajcaria K-116
Zwycięzca: Per Bergerud (Norwegia)
13.02.1981 Ironwood USA K-155
Zwycięzca: Alois Lipburger (Austria)
14.02.1981 Ironwood USA K-155
Zwycięzca: Alois Lipburger (Austria)
14.02.1981 Sapporo Japonia K-110
Zwycięzca: Armin Kogler (Austria)
15.02.1981 Sapporo Japonia K-110
Zwycięzca: Hans Wallner (Austria)
21.02.1981 Thunder Bay Kanada K-89
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
22.02.1981 Thunder Bay Kanada K-120
Zwycięzca: John Broman (USA)
26.02.1981 Chamonix Francja K-95
Zwycięzca: Roger Ruud (Norwegia)
28.02.1981 Saint Nizier Francja K-112
Zwycięzca: Roger Ruud (Norwegia)
06.03.1981 Lahti Finlandia K-88
Zwycięzca: Jari Puikkonen (Finlandia)
07.03.1981 Lahti Finlandia K-113
Zwycięzca: Jari Puikkonen (Finlandia)
10.03.1981 Falun Szwecja K-89
Zwycięzca: Armin Kogler (Austria)
15.03.1981 Oslo Norwegia K-105
Zwycięzca: Roger Ruud (Norwegia)
17.03.1981 Baerum Norwegia K-105
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
21.03.1981 Planica Jugosławia K-92
Zwycięzca: Jari Puikkonen (Finlandia)
22.03.1981 Planica Jugosławia K-120
Zwycięzca: Dag Holmen Jensen (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
P¦ K Niżny Tagił
12:00
P¦ K Niżny Tagił
15:15
P¦ Ruka
16:30
P¦ Ruka
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
16:15
P¦ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:25
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
15:55
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
17:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
17:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich