Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Armin Kogler Austria 284  
2 Roger Ruud Norwegia 237 -47
3 Hubert Neuper Austria 209 -75
4 Horst Bulau Kanada 195 -89
5 Johan Saetre Norwegia 194 -90
6 Jari Puikkonen Finlandia 168 -116
7 Hans Wallner Austria 158 -126
8 Per Bergerud Norwegia 149 -135
9 Pentti Kokkonen Finlandia 100 -184
10 Ivar Mobekk Norwegia 91 -193
11 Alois Lipburger Austria 88 -196
12 Ole Bremseth Norwegia 81 -203
13 Primoz Ulaga Jugosławia 66 -218
14 Andreas Felder Austria 60 -224
15 Steve Collins Kanada 59 -225
16 Jon-Eilert Boegseth Norwegia 58 -226
17 Dag Holmen Jensen Norwegia 53 -231
18 Kari Ylianttila Finlandia 50 -234
19 John Broman USA 49 -235
20 Fritz Koch Austria 46 -238
21 Klaus Tuchscherer Austria 45 -239
22 Tom Levorstad Norwegia 41 -243
23 Pjotr Sunin ZSRR 36 -248
24 Alfred Groyer Austria 32 -252
  Vladimir Tschernajev ZSRR 32 -252
26 Matti Nykänen Finlandia 30 -254
  Lido Tomasi Włochy 30 -254
  Ernst Vettori Austria 30 -254
29 Kari Heinonen Finlandia 28 -256
30 Mathias Buse NRD 27 -257
31 Piotr Fijas Polska 24 -260
  Josef Samek Czechosłowacja 24 -260
33 Albert Wursthorn RFN 22 -262
  Leos Skoda Czechosłowacja 22 -262
  Massimo Rigoni Włochy 22 -262
36 Branko Benedik Jugosławia 21 -263
  Sveinung Kirkelund Norwegia 21 -263
  Jouko Toermaenen Finlandia 21 -263
39 Axel Zitzmann NRD 20 -264
40 Halvor Asphol Norwegia 19 -265
  Masahiro Akimoto Japonia 19 -265
  Reed Zuehlke USA 19 -265
43 Jeff Davis USA 18 -266
44 Stein Eric Tveiten Norwegia 17 -267
45 Gebhard Aberer Austria 16 -268
46 Manfred Steiner Austria 15 -269
  Stanisław Bobak Polska 15 -269
  Henry Glass NRD 15 -269
49 Manfred Deckert NRD 14 -270
50 Joachim Ernst RFN 13 -271
  Jeff Hastings USA 13 -271
  Paul Egloff Szwajcaria 13 -271
53 Ole Erik Tvedt Norwegia 12 -272
54 Peter Rohwein RFN 11 -273
  Frantisek Novak Czechosłowacja 11 -273
56 Andreas Bauer RFN 10 -274
  Hirokazu Yagi Japonia 10 -274
  Thomas Meisinger NRD 10 -274
59 Rajko Lotric Jugosławia 9 -275
  John Denney USA 9 -275
61 Jim Maki USA 8 -276
  Hansjoerg Sumi Szwajcaria 8 -276
  Jan Henrik Troen Norwegia 8 -276
64 Asko Aalto Finlandia 7 -277
  Christoph Schwarz RFN 7 -277
66 Ulrich Pschera NRD 6 -278
  Thomas Klauser RFN 6 -278
  Pekka Tolkkinen Finlandia 6 -278
  Nakatsu Nabuo Japonia 6 -278
70 Uli Boll RFN 5 -279
  Hubert Schwarz RFN 5 -279
  Alexi Borovitin ZSRR 5 -279
  Tim Williams USA 5 -279
  Oleg Serov ZSRR 5 -279
  Bogdan Norcic Jugosławia 5 -279
76 Per Balkasen Szwecja 4 -280
  Jim Grahek USA 4 -280
78 Josef Brzuchanski Czechosłowacja 3 -281
  Landis Arnold USA 3 -281
80 Terry Kern USA 2 -282
  Miroslav Slusny Czechosłowacja 2 -282
  Markku Pusenius Finlandia 2 -282
83 Gerard Colin Francja 1 -283
  Harald Duschek NRD 1 -283
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 983  
2 Norwegia Norwegia 981 -2
3 Finlandia Finlandia 412 -571
4 Kanada Kanada 254 -729
5 USA USA 130 -853
6 Jugosławia Jugosławia 101 -882
7 NRD NRD 93 -890
8 RFN RFN 79 -904
9 ZSRR ZSRR 78 -905
10 Czechosłowacja Czechosłowacja 62 -921
11 Włochy Włochy 52 -931
12 Polska Polska 39 -944
13 Japonia Japonia 35 -948
14 Szwajcaria Szwajcaria 21 -962
15 Szwecja Szwecja 4 -979
16 Francja Francja 1 -982
Wyniki konkursów
30.12.1980 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Hubert Neuper (Austria)
01.01.1981 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
04.01.1981 Innsbruck Austria K-106
Zwycięzca: Jari Puikkonen (Finlandia)
06.01.1981 Bischofshofen Austria K-106
Zwycięzca: Armin Kogler (Austria)
10.01.1981 Harrachov Czechosłowacja K-120
Zwycięzca: Roger Ruud (Norwegia)
11.01.1981 Liberec Czechosłowacja K-88
Zwycięzca: Roger Ruud (Norwegia)
21.01.1981 St.Moritz Szwajcaria K-94
Zwycięzca: Hubert Neuper (Austria)
23.01.1981 Gstaad Szwajcaria K-88
Zwycięzca: Johan Saetre (Norwegia)
25.01.1981 Engelberg Szwajcaria K-116
Zwycięzca: Per Bergerud (Norwegia)
13.02.1981 Ironwood USA K-155
Zwycięzca: Alois Lipburger (Austria)
14.02.1981 Ironwood USA K-155
Zwycięzca: Alois Lipburger (Austria)
14.02.1981 Sapporo Japonia K-110
Zwycięzca: Armin Kogler (Austria)
15.02.1981 Sapporo Japonia K-110
Zwycięzca: Hans Wallner (Austria)
21.02.1981 Thunder Bay Kanada K-89
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
22.02.1981 Thunder Bay Kanada K-120
Zwycięzca: John Broman (USA)
26.02.1981 Chamonix Francja K-95
Zwycięzca: Roger Ruud (Norwegia)
28.02.1981 Saint Nizier Francja K-112
Zwycięzca: Roger Ruud (Norwegia)
06.03.1981 Lahti Finlandia K-88
Zwycięzca: Jari Puikkonen (Finlandia)
07.03.1981 Lahti Finlandia K-113
Zwycięzca: Jari Puikkonen (Finlandia)
10.03.1981 Falun Szwecja K-89
Zwycięzca: Armin Kogler (Austria)
15.03.1981 Oslo Norwegia K-105
Zwycięzca: Roger Ruud (Norwegia)
17.03.1981 Baerum Norwegia K-105
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
21.03.1981 Planica Jugosławia K-92
Zwycięzca: Jari Puikkonen (Finlandia)
22.03.1981 Planica Jugosławia K-120
Zwycięzca: Dag Holmen Jensen (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andraz Pograjc
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich