Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
28.11.2021, godz. 16:15
Ruka HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 1979/1980
27.12.1979   Cortina d'Ampezzo Włochy K-92
30.12.1979   Oberstdorf RFN K-115
30.12.1979   Oberstdorf RFN K-115
01.01.1980   Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
01.01.1980   Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
04.01.1980   Innsbruck Austria K-106
04.01.1980   Innsbruck Austria K-106
06.01.1980   Bischofshofen Austria K-106
06.01.1980   Bischofshofen Austria K-106
12.01.1980   Sapporo Japonia K-110
13.01.1980   Sapporo Japonia K-110
19.01.1980   Thunder Bay Kanada K-89
20.01.1980   Thunder Bay Kanada K-120
26.01.1980   Zakopane Polska K-82
27.01.1980   Zakopane Polska K-115
09.02.1980   Saint Nizier Francja K-112
10.02.1980   Saint Nizier Francja K-80
27.02.1980   St.Moritz Szwajcaria K-94
29.02.1980   Gstaad Szwajcaria K-88
02.03.1980   Vikersund Norwegia K-155
02.03.1980   Engelberg Szwajcaria K-116
08.03.1980   Lahti Finlandia K-88
09.03.1980   Lahti Finlandia K-113
11.03.1980   Falun Szwecja K-89
16.03.1980   Oslo Norwegia K-105
21.03.1980   Planica Jugosławia K-92
22.03.1980   Planica Jugosławia K-117
24.03.1980   Strbske Pleso Czechosłowacja K-110
25.03.1980   Strbske Pleso Czechosłowacja K-110
Uwagi do klasyfikacji generalnej:
W tym sezonie zaliczano 13 najlepszych startów. Z trzech szwajcarskich konkursów, nigdy nie liczono tego najgorszego (w¶ród tych, którzy punktowali we wszystkich trzech) i nawet tym, którzy mieli mniej niż 13 startów.

* 27.12.1979 - Cortina dAmpezzo - niepełne wyniki
* 19.01.1980 - Thunder Bay - niepełne wyniki
* 20.01.1980 - Thunder Bay - niepełne wyniki
* 26.01.1980 - Zakopane - niepełne wyniki
* 27.01.1980 - Zakopane - niepełne wyniki
* 09.02.1980 - St Nizier - niepełne wyniki
* 10.02.1980 - St Nizier - niepełne wyniki
* 27.02.1980 - St Moritz - niepełne wyniki
* 02.03.1980 - Vikersund - niepełne wyniki
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Hubert Neuper Austria 238  
2 Armin Kogler Austria 220 -18
3 Stanisław Bobak Polska 130 -108
4 Hirokazu Yagi Japonia 116 -122
5 Masahiro Akimoto Japonia 109 -129
6 Hans Millonig Austria 108 -130
  Johan Saetre Norwegia 108 -130
8 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 102 -136
9 Anton Innauer Austria 95 -143
10 Jari Puikkonen Finlandia 87 -151
  Hans Wallner Austria 87 -151
12 Steve Collins Kanada 83 -155
  Tom Levorstad Norwegia 83 -155
14 Roger Ruud Norwegia 82 -156
15 Alfred Groyer Austria 81 -157
16 Piotr Fijas Polska 73 -165
17 Per Bergerud Norwegia 70 -168
  Alois Lipburger Austria 70 -168
19 Jouko Toermaenen Finlandia 65 -173
20 Bogdan Norcic Jugosławia 61 -177
21 Henry Glass NRD 56 -182
  Klaus Ostwald NRD 56 -182
23 Klaus Tuchscherer Austria 49 -189
24 Peter Leitner RFN 46 -192
25 Bernard Moullier Francja 42 -196
26 Martin Weber NRD 41 -197
27 Tom Kristiansen Norwegia 40 -198
28 Robert Moesching Szwajcaria 37 -201
29 Willi Puerstl Austria 35 -203
  Ivar Mobekk Norwegia 35 -203
  Takafumi Kawabata Japonia 35 -203
32 Primoz Ulaga Jugosławia 31 -207
33 Olaf Schmidt NRD 27 -211
  Jochen Danneberg NRD 27 -211
35 Thomas Klauser RFN 26 -212
36 Vladimir Vlasov ZSRR 24 -214
  Reed Zuehlke USA 24 -214
38 Horst Bulau Kanada 23 -215
  Thomas Meisinger NRD 23 -215
  Miran Tepes Jugosławia 23 -215
  Harald Duschek NRD 23 -215
42 Stanisław Pawlusiak Polska 22 -216
  Gebhard Aberer Austria 22 -216
  Sakae Tsuruga Japonia 22 -216
45 Manfred Deckert NRD 20 -218
  Falko Weisspflog NRD 20 -218
  Jan Tanczos Czechosłowacja 20 -218
48 Lido Tomasi Włochy 19 -219
  Leos Skoda Czechosłowacja 19 -219
50 Tapio Mikkonen Finlandia 18 -220
  Sergei Saitchik ZSRR 18 -220
52 Ulf Joergensen Norwegia 17 -221
  Seppo Toivonen Szwecja 17 -221
54 Tauno Kaeyhko Kanada 16 -222
  Pentti Kokkonen Finlandia 16 -222
56 Per Balkasen Szwecja 15 -223
  Keijo Korhonen Finlandia 15 -223
58 Ivo Felix Czechosłowacja 14 -224
59 Pjotr Sunin ZSRR 13 -225
  Halvor Asphol Norwegia 13 -225
61 Per Steinar Nordlien Norwegia 12 -226
  Fritz Koch Austria 12 -226
  Tom Rauland Norwegia 12 -226
64 Vasja Bajc Jugosławia 11 -227
  Jeff Davis USA 11 -227
  Dag Holmen Jensen Norwegia 11 -227
  Walter Malmquist USA 11 -227
  Pasi Ronkainen Finlandia 11 -227
69 Bretislav Novak Czechosłowacja 10 -228
  Christer Karlsson Szwecja 10 -228
  Jon-Erik Stromberg Norwegia 10 -228
72 Asko Aalto Finlandia 9 -229
  Gerard Colin Francja 9 -229
  Josef Hysek Czechosłowacja 9 -229
75 Stein Eric Tveiten Norwegia 8 -230
  Leonid Komarov ZSRR 8 -230
  Tomas Jernkrook Szwecja 8 -230
  Alexi Borovitin ZSRR 8 -230
79 Paul Egloff Szwajcaria 7 -231
  Toshihiro Hanada Japonia 7 -231
  Jan Holmlund Szwecja 7 -231
  Takao Ito Japonia 7 -231
  Shinichi Tanaka Japonia 7 -231
84 Ivo Zupan Jugosławia 6 -232
85 Kari Heinonen Finlandia 5 -233
  Josef Samek Czechosłowacja 5 -233
87 Hiroyasu Aizawa Japonia 4 -234
  Jari Larinto Finlandia 4 -234
  Emil Babis Czechosłowacja 4 -234
  Andrzej Kowalski Polska 4 -234
91 Albert Wursthorn RFN 3 -235
  Esko Rautionaho Finlandia 3 -235
  Rajko Lotric Jugosławia 3 -235
  Yuji Kawamura Japonia 3 -235
  Andreas Greiner NRD 3 -235
96 Frantisek Novotny Czechosłowacja 2 -236
  Shinya Sasaki Japonia 2 -236
  Hubert Schwarz RFN 2 -236
99 Motoshi Iwasaki Japonia 1 -237
  Rupert Guertler Austria 1 -237
  Jan Jelenski Czechosłowacja 1 -237
  Norihiro Kanno Japonia 1 -237
  Sveinung Kirkelund Norwegia 1 -237
  Thomas Prosser RFN 1 -237
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1035  
2 Norwegia Norwegia 524 -511
3 Japonia Japonia 314 -721
4 NRD NRD 296 -739
5 Finlandia Finlandia 233 -802
6 Polska Polska 229 -806
7 Szwajcaria Szwajcaria 158 -877
8 Jugosławia Jugosławia 135 -900
9 Kanada Kanada 122 -913
10 Czechosłowacja Czechosłowacja 84 -951
11 RFN RFN 78 -957
12 ZSRR ZSRR 77 -958
13 Szwecja Szwecja 57 -978
14 Francja Francja 51 -984
15 USA USA 48 -987
16 Włochy Włochy 19 -1016
Wyniki konkursów
27.12.1979 Cortina d'Ampezzo Włochy K-92
Zwycięzca: Anton Innauer (Austria)
30.12.1979 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Jochen Danneberg (NRD)
01.01.1980 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
Zwycięzca: Hubert Neuper (Austria)
04.01.1980 Innsbruck Austria K-106
Zwycięzca: Hubert Neuper (Austria)
06.01.1980 Bischofshofen Austria K-106
Zwycięzca: Martin Weber (NRD)
12.01.1980 Sapporo Japonia K-110
Zwycięzca: Hirokazu Yagi (Japonia)
13.01.1980 Sapporo Japonia K-110
Zwycięzca: Masahiro Akimoto (Japonia)
19.01.1980 Thunder Bay Kanada K-89
Zwycięzca: Armin Kogler (Austria)
20.01.1980 Thunder Bay Kanada K-120
Zwycięzca: Armin Kogler (Austria)
26.01.1980 Zakopane Polska K-82
Zwycięzca: Stanisław Bobak (Polska)
27.01.1980 Zakopane Polska K-115
Zwycięzca: Piotr Fijas (Polska)
09.02.1980 Saint Nizier Francja K-112
Zwycięzca: Piotr Fijas (Polska)
10.02.1980 Saint Nizier Francja K-80
Zwycięzca: Tom Kristiansen (Norwegia)
27.02.1980 St.Moritz Szwajcaria K-94
Zwycięzca: Roger Ruud (Norwegia)
29.02.1980 Gstaad Szwajcaria K-88
Zwycięzca: Hansjoerg Sumi (Szwajcaria)
02.03.1980 Vikersund Norwegia K-155
Zwycięzca: Per Bergerud (Norwegia)
02.03.1980 Engelberg Szwajcaria K-116
Zwycięzca: Anton Innauer (Austria)
08.03.1980 Lahti Finlandia K-88
Zwycięzca: Armin Kogler (Austria)
09.03.1980 Lahti Finlandia K-113
Zwycięzca: Steve Collins (Kanada)
11.03.1980 Falun Szwecja K-89
Zwycięzca: Jouko Toermaenen (Finlandia)
16.03.1980 Oslo Norwegia K-105
Zwycięzca: Armin Kogler (Austria)
21.03.1980 Planica Jugosławia K-92
Zwycięzca: Hans Millonig (Austria)
22.03.1980 Planica Jugosławia K-117
Zwycięzca: Hubert Neuper (Austria)
24.03.1980 Strbske Pleso Czechosłowacja K-110
Zwycięzca: Masahiro Akimoto (Japonia)
25.03.1980 Strbske Pleso Czechosłowacja K-110
Zwycięzca: Armin Kogler (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
P¦ K Niżny Tagił
12:00
P¦ K Niżny Tagił
15:15
P¦ Ruka
16:30
P¦ Ruka
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
16:15
P¦ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:25
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
15:55
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
17:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
17:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich