Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Hubert Neuper Austria 255  
2 Armin Kogler Austria 220 -35
3 Stanisław Bobak Polska 130 -125
4 Johan Saetre Norwegia 118 -137
5 Hirokazu Yagi Japonia 116 -139
6 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 114 -141
7 Masahiro Akimoto Japonia 109 -146
8 Hans Millonig Austria 108 -147
9 Anton Innauer Austria 95 -160
10 Roger Ruud Norwegia 94 -161
11 Jari Puikkonen Finlandia 87 -168
  Hans Wallner Austria 87 -168
13 Steve Collins Kanada 83 -172
  Tom Levorstad Norwegia 83 -172
15 Alfred Groyer Austria 81 -174
16 Piotr Fijas Polska 73 -182
17 Per Bergerud Norwegia 70 -185
  Alois Lipburger Austria 70 -185
19 Jouko Toermaenen Finlandia 65 -190
20 Bogdan Norcic Jugosławia 61 -194
21 Klaus Ostwald NRD 56 -199
  Henry Glass NRD 56 -199
23 Klaus Tuchscherer Austria 49 -206
24 Peter Leitner RFN 46 -209
25 Bernard Moullier Francja 42 -213
26 Martin Weber NRD 41 -214
27 Tom Kristiansen Norwegia 40 -215
28 Robert Moesching Szwajcaria 37 -218
29 Willi Puerstl Austria 35 -220
  Ivar Mobekk Norwegia 35 -220
  Takafumi Kawabata Japonia 35 -220
32 Primoz Ulaga Jugosławia 31 -224
33 Olaf Schmidt NRD 27 -228
  Jochen Danneberg NRD 27 -228
35 Thomas Klauser RFN 26 -229
  Reed Zuehlke USA 26 -229
37 Vladimir Vlasov ZSRR 24 -231
38 Thomas Meisinger NRD 23 -232
  Sergei Saitchik ZSRR 23 -232
  Horst Bulau Kanada 23 -232
  Harald Duschek NRD 23 -232
  Miran Tepes Jugosławia 23 -232
43 Stanisław Pawlusiak Polska 22 -233
  Sakae Tsuruga Japonia 22 -233
  Gebhard Aberer Austria 22 -233
46 Jan Tanczos Czechosłowacja 20 -235
  Falko Weisspflog NRD 20 -235
  Manfred Deckert NRD 20 -235
49 Leos Skoda Czechosłowacja 19 -236
  Lido Tomasi Włochy 19 -236
51 Tapio Mikkonen Finlandia 18 -237
52 Seppo Toivonen Szwecja 17 -238
  Ulf Joergensen Norwegia 17 -238
54 Tauno Kaeyhko Kanada 16 -239
  Pentti Kokkonen Finlandia 16 -239
56 Per Balkasen Szwecja 15 -240
  Keijo Korhonen Finlandia 15 -240
58 Ivo Felix Czechosłowacja 14 -241
  Pjotr Sunin ZSRR 14 -241
60 Halvor Asphol Norwegia 13 -242
61 Tom Rauland Norwegia 12 -243
  Per Steinar Nordlien Norwegia 12 -243
  Fritz Koch Austria 12 -243
64 Jeff Davis USA 11 -244
  Walter Malmquist USA 11 -244
  Dag Holmen Jensen Norwegia 11 -244
  Pasi Ronkainen Finlandia 11 -244
  Vasja Bajc Jugosławia 11 -244
69 Christer Karlsson Szwecja 10 -245
  Bretislav Novak Czechosłowacja 10 -245
  Jon-Erik Stromberg Norwegia 10 -245
72 Gerard Colin Francja 9 -246
  Josef Hysek Czechosłowacja 9 -246
  Asko Aalto Finlandia 9 -246
75 Stein Eric Tveiten Norwegia 8 -247
  Tomas Jernkrook Szwecja 8 -247
  Alexi Borovitin ZSRR 8 -247
  Leonid Komarov ZSRR 8 -247
79 Jan Holmlund Szwecja 7 -248
  Takao Ito Japonia 7 -248
  Toshihiro Hanada Japonia 7 -248
  Paul Egloff Szwajcaria 7 -248
  Shinichi Tanaka Japonia 7 -248
84 Ivo Zupan Jugosławia 6 -249
85 Kari Heinonen Finlandia 5 -250
  Josef Samek Czechosłowacja 5 -250
87 Jari Larinto Finlandia 4 -251
  Hiroyasu Aizawa Japonia 4 -251
  Emil Babis Czechosłowacja 4 -251
  Andrzej Kowalski Polska 4 -251
91 Yuji Kawamura Japonia 3 -252
  Esko Rautionaho Finlandia 3 -252
  Albert Wursthorn RFN 3 -252
  Rajko Lotric Jugosławia 3 -252
  Andreas Greiner NRD 3 -252
96 Hubert Schwarz RFN 2 -253
  Shinya Sasaki Japonia 2 -253
  Frantisek Novotny Czechosłowacja 2 -253
99 Sveinung Kirkelund Norwegia 1 -254
  Jan Jelenski Czechosłowacja 1 -254
  Thomas Prosser RFN 1 -254
  Motoshi Iwasaki Japonia 1 -254
  Rupert Guertler Austria 1 -254
  Norihiro Kanno Japonia 1 -254
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1035  
2 Norwegia Norwegia 524 -511
3 Japonia Japonia 314 -721
4 NRD NRD 296 -739
5 Finlandia Finlandia 233 -802
6 Polska Polska 229 -806
7 Szwajcaria Szwajcaria 158 -877
8 Jugosławia Jugosławia 135 -900
9 Kanada Kanada 122 -913
10 Czechosłowacja Czechosłowacja 84 -951
11 RFN RFN 78 -957
12 ZSRR ZSRR 77 -958
13 Szwecja Szwecja 57 -978
14 Francja Francja 51 -984
15 USA USA 48 -987
16 Włochy Włochy 19 -1016
Wyniki konkursów
27.12.1979 Cortina d'Ampezzo Włochy K-92
Zwycięzca: Anton Innauer (Austria)
30.12.1979 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Jochen Danneberg (NRD)
01.01.1980 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
Zwycięzca: Hubert Neuper (Austria)
04.01.1980 Innsbruck Austria K-106
Zwycięzca: Hubert Neuper (Austria)
06.01.1980 Bischofshofen Austria K-106
Zwycięzca: Martin Weber (NRD)
12.01.1980 Sapporo Japonia K-110
Zwycięzca: Hirokazu Yagi (Japonia)
13.01.1980 Sapporo Japonia K-110
Zwycięzca: Masahiro Akimoto (Japonia)
19.01.1980 Thunder Bay Kanada K-89
Zwycięzca: Armin Kogler (Austria)
20.01.1980 Thunder Bay Kanada K-120
Zwycięzca: Armin Kogler (Austria)
26.01.1980 Zakopane Polska K-82
Zwycięzca: Stanisław Bobak (Polska)
27.01.1980 Zakopane Polska K-115
Zwycięzca: Piotr Fijas (Polska)
09.02.1980 Saint Nizier Francja K-112
Zwycięzca: Piotr Fijas (Polska)
10.02.1980 Saint Nizier Francja K-80
Zwycięzca: Tom Kristiansen (Norwegia)
27.02.1980 St.Moritz Szwajcaria K-94
Zwycięzca: Roger Ruud (Norwegia)
29.02.1980 Gstaad Szwajcaria K-88
Zwycięzca: Hansjoerg Sumi (Szwajcaria)
02.03.1980 Vikersund Norwegia K-155
Zwycięzca: Per Bergerud (Norwegia)
02.03.1980 Engelberg Szwajcaria K-116
Zwycięzca: Anton Innauer (Austria)
08.03.1980 Lahti Finlandia K-88
Zwycięzca: Armin Kogler (Austria)
09.03.1980 Lahti Finlandia K-113
Zwycięzca: Steve Collins (Kanada)
11.03.1980 Falun Szwecja K-89
Zwycięzca: Jouko Toermaenen (Finlandia)
16.03.1980 Oslo Norwegia K-105
Zwycięzca: Armin Kogler (Austria)
21.03.1980 Planica Jugosławia K-92
Zwycięzca: Hans Millonig (Austria)
22.03.1980 Planica Jugosławia K-117
Zwycięzca: Hubert Neuper (Austria)
24.03.1980 Strbske Pleso Czechosłowacja K-110
Zwycięzca: Masahiro Akimoto (Japonia)
25.03.1980 Strbske Pleso Czechosłowacja K-110
Zwycięzca: Armin Kogler (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andraz Pograjc
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich