TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata w lotach 2014/2015
10.01.2015 14:15 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria HS-225 K-200 loty
11.01.2015 14:15 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria HS-225 K-200 loty
14.02.2015 16:00 Vikersund Norwegia HS-225 K-195 loty, nocny
15.02.2015 16:00 Vikersund Norwegia HS-225 K-195 loty
20.03.2015 15:15 Planica Słowenia HS-225 K-200 loty
22.03.2015 10:00 Planica Słowenia HS-225 K-200 loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Peter Prevc Słowenia 345  
2 Severin Freund Niemcy 336 -9
3 Jurij Tepes Słowenia 287 -58
4 Noriaki Kasai Japonia 227 -118
5 Rune Velta Norwegia 200 -145
6 Anders Fannemel Norwegia 197 -148
7 Stefan Kraft Austria 190 -155
8 Johann Andre Forfang Norwegia 151 -194
9 Michael Neumayer Niemcy 107 -238
10 Daiki Ito Japonia 99 -246
11 Andreas Stjernen Norwegia 96 -249
  Piotr Żyła Polska 96 -249
13 Michael Hayboeck Austria 91 -254
14 Markus Eisenbichler Niemcy 90 -255
15 Jernej Damjan Słowenia 78 -267
16 Kamil Stoch Polska 77 -268
17 Taku Takeuchi Japonia 68 -277
18 Gregor Schlierenzauer Austria 58 -287
19 Richard Freitag Niemcy 52 -293
  Kenneth Gangnes Norwegia 52 -293
21 Robert Kranjec Słowenia 49 -296
22 Dimitry Vassiliev Rosja 48 -297
  Manuel Poppinger Austria 48 -297
24 Nejc Dezman Słowenia 47 -298
25 Manuel Fettner Austria 44 -301
26 Vincent Descombes Sevoie Francja 39 -306
27 Anders Jacobsen Norwegia 36 -309
28 Roman Koudelka Czechy 35 -310
  Anze Semenic Słowenia 35 -310
30 Marinus Kraus Niemcy 33 -312
31 Junshiro Kobayashi Japonia 26 -319
32 Gregor Deschwanden Szwajcaria 24 -321
33 Jarkko Määttä Finlandia 21 -324
34 Jan Matura Czechy 20 -325
  Shohei Tochimoto Japonia 20 -325
36 Aleksander Zniszczoł Polska 17 -328
37 Stephan Leyhe Niemcy 16 -329
  Tom Hilde Norwegia 16 -329
39 Klemens Murańka Polska 14 -331
40 Phillip Sjoeen Norwegia 13 -332
  Antonin Hajek Czechy 13 -332
42 Daniel Andre Tande Norwegia 12 -333
43 Ulrich Wohlgenannt Austria 11 -334
44 Thomas Diethart Austria 10 -335
45 Kento Sakuyama Japonia 9 -336
46 Janne Ahonen Finlandia 8 -337
  Davide Bresadola Włochy 8 -337
48 Rok Justin Słowenia 5 -340
49 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 4 -341
50 Joachim Hauer Norwegia 3 -342
51 Pius Paschke Niemcy 2 -343
  Daniel Wenig Niemcy 2 -343
  Lauri Asikainen Finlandia 2 -343
54 Harri Olli Finlandia 1 -344
  Matjaz Pungertar Słowenia 1 -344
  Simon Greiderer Austria 1 -344
Wyniki konkursów
10.01.2015 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria K-200
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
14.02.2015 Vikersund Norwegia K-200
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
15.02.2015 Vikersund Norwegia K-200
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
20.03.2015 Planica Słowenia K-200
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
22.03.2015 Planica Słowenia K-200
Zwycięzca: Jurij Tepes (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Puchar ¦wiata w lotach 2014/2015

Puchar ¦wiata w lotach 2014/2015

Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »