TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata w lotach 2010/2011
08.01.2011 16:00 Harrachov Czechy HS-205 K-185 nocny, loty
09.01.2011 13:45 Harrachov Czechy HS-205 K-185 loty
05.02.2011 16:00 Oberstdorf Niemcy HS-213 K-185 loty
13.02.2011 13:45 Vikersund Norwegia HS-225 K-185 loty
18.03.2011 15:15 Planica Słowenia HS-215 K-185 loty
20.03.2011 10:00 Planica Słowenia HS-215 K-185 loty
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Gregor Schlierenzauer Austria 475  
2 Martin Koch Austria 387 -88
3 Thomas Morgenstern Austria 378 -97
4 Adam Małysz Polska 347 -128
5 Simon Ammann Szwajcaria 311 -164
6 Johan Remen Evensen Norwegia 291 -184
7 Tom Hilde Norwegia 263 -212
8 Robert Kranjec Słowenia 242 -233
9 Kamil Stoch Polska 241 -234
10 Matti Hautamäki Finlandia 146 -329
11 Roman Koudelka Czechy 133 -342
12 Wolfgang Loitzl Austria 120 -355
13 Daiki Ito Japonia 113 -362
14 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 112 -363
15 Severin Freund Niemcy 104 -371
16 Anders Jacobsen Norwegia 103 -372
17 Anders Bardal Norwegia 97 -378
18 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 87 -388
19 Michael Neumayer Niemcy 79 -396
20 Jurij Tepes Słowenia 69 -406
21 Andreas Kofler Austria 68 -407
22 Janne Happonen Finlandia 64 -411
23 Emmanuel Chedal Francja 63 -412
  Jan Matura Czechy 63 -412
25 Olli Muotka Finlandia 61 -414
26 Stefan Thurnbichler Austria 59 -416
27 Borek Sedlak Czechy 40 -435
  Andrea Morassi Włochy 40 -435
29 Jakub Janda Czechy 37 -438
30 Michael Uhrmann Niemcy 32 -443
31 Rune Velta Norwegia 30 -445
  Noriaki Kasai Japonia 30 -445
33 Shohei Tochimoto Japonia 29 -446
34 Denis Kornilov Rosja 28 -447
  Stefan Hula Polska 28 -447
36 Peter Prevc Słowenia 24 -451
37 Manuel Fettner Austria 21 -454
38 Pavel Karelin Rosja 19 -456
  Jernej Damjan Słowenia 19 -456
  Piotr Żyła Polska 19 -456
41 Lukas Hlava Czechy 18 -457
42 Andreas Stjernen Norwegia 15 -460
43 Kalle Keituri Finlandia 14 -461
  Fumihisa Yumoto Japonia 14 -461
45 Maximilian Mechler Niemcy 13 -462
  Felix Schoft Niemcy 13 -462
  Martin Schmitt Niemcy 13 -462
  Tomaz Naglic Słowenia 13 -462
49 Taku Takeuchi Japonia 9 -466
  Sebastian Colloredo Włochy 9 -466
  Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 9 -466
52 Richard Freitag Niemcy 7 -468
53 Kazuya Yoshioka Japonia 6 -469
  Dejan Judez Słowenia 6 -469
55 Anssi Koivuranta Finlandia 5 -470
  Davide Bresadola Włochy 5 -470
57 Mario Innauer Austria 3 -472
  Ilja Rosliakov Rosja 3 -472
59 Fredrik Balkasen Szwecja 1 -474
  Pascal Bodmer Niemcy 1 -474
  Andreas Wank Niemcy 1 -474
Wyniki konkursów
08.01.2011 Harrachov Czechy K-185
Zwycięzca: Martin Koch (Austria)
09.01.2011 Harrachov Czechy K-185
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
05.02.2011 Oberstdorf Niemcy K-185
Zwycięzca: Martin Koch (Austria)
12.02.2011 Vikersund Norwegia K-195
Zwycięzcy: Johan Remen Evensen (Norwegia) / Gregor Schlierenzauer (Austria)
13.02.2011 Vikersund Norwegia K-195
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
18.03.2011 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
20.03.2011 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
« powrót do strony głównej
Puchar ¦wiata w lotach 2010/2011

Puchar ¦wiata w lotach 2010/2011

Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »