Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata kobiet 2021/2022
26.11.2021 15:30 Niżny Tagił Rosja HS-97
27.11.2021 12:00 Niżny Tagił Rosja HS-97
04.12.2021 18:15 Lillehammer Norwegia HS-98
05.12.2021 17:30 Lillehammer Norwegia HS-140
10.12.2021 15:00 Klingenthal Niemcy HS-140
11.12.2021 10:30 Klingenthal Niemcy HS-140
17.12.2021 15:30 Ramsau Austria HS-98
31.12.2021 16:30 Ljubno Słowenia HS-94 Turniej Sylwestrowy, KO
01.01.2022 16:00 Ljubno Słowenia HS-94 Turniej Sylwestrowy, KO
08.01.2022 08:15 Sapporo Japonia HS-137 odwołany
09.01.2022 02:00 Sapporo Japonia HS-137 odwołany
14.01.2022 09:00 Zao Japonia HS-102 odwołany
15.01.2022 09:00 Zao Japonia HS-102 odwołany
28.01.2022 16:00 Willingen Niemcy HS-147 nocny, mix
29.01.2022 13:00 Willingen Niemcy HS-147
30.01.2022 10:00 Willingen Niemcy HS-147
25.02.2022 16:00 Hinzenbach Austria HS-90 druż.
26.02.2022 13:45 Hinzenbach Austria HS-90
27.02.2022 13:40 Hinzenbach Austria HS-90
03.03.2022 19:30 Lillehammer Norwegia HS-140 Raw Air, nocny
04.03.2022 16:00 Oslo Norwegia HS-134 mix
05.03.2022 13:00 Oslo Norwegia HS-134 Raw Air, nocny
06.03.2022 19:15 Oslo Norwegia HS-134 Raw Air, nocny
12.03.2022 13:30 Oberhof Niemcy HS-100
13.03.2022 14:45 Oberhof Niemcy HS-100
19.03.2022 13:00 Niżny Tagił Rosja HS-97 Blue Bird, nocny
20.03.2022 13:00 Niżny Tagił Rosja HS-97 Blue Bird, nocny
26.03.2022 12:30 Czajkowski Rosja HS-140 Blue Bird, nocny
27.03.2022 07:00 Czajkowski Rosja HS-140 Blue Bird, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Marita Kramer Austria 770  
2 Katharina Althaus Niemcy 538 -232
3 Ursa Bogataj Słowenia 525 -245
4 Ema Klinec Słowenia 470 -300
5 Sara Takanashi Japonia 447 -323
6 Nika Kriznar Słowenia 416 -354
7 Silje Opseth Norwegia 380 -390
8 Daniela Iraschko-Stolz Austria 329 -441
9 Eva Pinkelnig Austria 246 -524
10 Jacqueline Seifriedsberger Austria 187 -583
11 Lisa Eder Austria 181 -589
12 Anna Odine Stroem Norwegia 144 -626
13 Spela Rogelj Słowenia 134 -636
14 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 126 -644
15 Irina Avvakumova Rosja 119 -651
16 Yuka Seto Japonia 116 -654
17 Pauline Hessler Niemcy 110 -660
  Kaori Iwabuchi Japonia 110 -660
  Josephine Pagnier Francja 110 -660
20 Nika Prevc Słowenia 109 -661
21 Jerneja Brecl Słowenia 91 -679
22 Juliane Seyfarth Niemcy 76 -694
23 Chiara Kreuzer Austria 69 -701
24 Selina Freitag Niemcy 67 -703
25 Frida Westman Szwecja 65 -705
  Alexandra Kustova Rosja 65 -705
27 Yuki Ito Japonia 62 -708
28 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 53 -717
29 Alexandria Loutitt Kanada 37 -733
30 Karolina Indrackova Czechy 36 -734
  Abigail Strate Kanada 36 -734
32 Anna Rupprecht Niemcy 34 -736
33 Lara Malsiner Włochy 31 -739
34 Sofia Tikhonova Rosja 30 -740
35 Julia Kykkänen Finlandia 29 -741
36 Kristina Prokopeva Rosja 27 -743
37 Sophie Sorschag Austria 22 -748
38 Luisa Goerlich Niemcy 19 -751
39 Lidiia Iakovleva Rosja 18 -752
40 Irma Makhinia Rosja 15 -755
41 Bing Dong Chiny 11 -759
42 Haruka Iwasa Japonia 7 -763
43 Anna Shpyneva Rosja 6 -764
44 Julia Clair Francja 5 -765
45 Kinga Rajda Polska 2 -768
46 Astrid Norstedt Szwecja 1 -769
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1804  
2 Słowenia Słowenia 1745 -59
3 Niemcy Niemcy 844 -960
4 Japonia Japonia 742 -1062
5 Norwegia Norwegia 650 -1154
6 Rosja Rosja 280 -1524
7 Francja Francja 115 -1689
8 Kanada Kanada 73 -1731
9 Szwecja Szwecja 66 -1738
10 Rumunia Rumunia 53 -1751
11 Czechy Czechy 36 -1768
12 Włochy Włochy 31 -1773
13 Finlandia Finlandia 29 -1775
14 Chiny Chiny 11 -1793
15 Polska Polska 2 -1802
Wyniki konkursów
26.11.2021 Niżny Tagił Rosja HS-97
Zwycięzca: Marita Kramer (Austria)
27.11.2021 Niżny Tagił Rosja HS-97
Zwycięzca: Ema Klinec (Słowenia)
04.12.2021 Lillehammer Norwegia HS-98
Zwycięzca: Katharina Althaus (Niemcy)
05.12.2021 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Marita Kramer (Austria)
10.12.2021 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Marita Kramer (Austria)
11.12.2021 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Marita Kramer (Austria)
17.12.2021 Ramsau Austria HS-98
Zwycięzca: Marita Kramer (Austria)
31.12.2021 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzca: Nika Kriznar (Słowenia)
01.01.2022 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
17:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
23:02
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
17:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
19:40
TTV Prosto ze skoczni
21.1.2022
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich