Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 03:00
Sapporo HS-137
CoC
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata kobiet 2019/2020
07.12.2019 12:45 Lillehammer Norwegia HS-140
08.12.2019 14:00 Lillehammer Norwegia HS-140
14.12.2019 14:30 Klingenthal Niemcy HS-140
11.01.2020 08:30 Sapporo Japonia HS-134 nocny
12.01.2020 02:00 Sapporo Japonia HS-134
17.01.2020 09:00 Zao Japonia HS-102 nocny
18.01.2020 09:00 Zao Japonia HS-102 nocny, druż.
19.01.2020 08:00 Zao Japonia HS-102 nocny
25.01.2020 13:00 Rasnov Rumunia HS-97
26.01.2020 13:00 Rasnov Rumunia HS-97
01.02.2020 15:30 Oberstdorf Niemcy HS-137
02.02.2020 15:30 Oberstdorf Niemcy HS-137
08.02.2020 14:15 Hinzenbach Austria HS-90
09.02.2020 14:30 Hinzenbach Austria HS-90
22.02.2020 11:30 Ljubno Słowenia HS-94 druż.
23.02.2020 11:30 Ljubno Słowenia HS-94
08.03.2020 17:15 Oslo Norwegia HS-134 Raw Air
10.03.2020 20:00 Lillehammer Norwegia HS-140 Raw Air
12.03.2020 20:00 Trondheim Norwegia HS-140 Raw Air
14.03.2020 13:00 Niżny Tagił Rosja HS-97 Blue Bird
15.03.2020 13:00 Niżny Tagił Rosja HS-97 Blue Bird
21.03.2020 13:00 Czajkowski Rosja HS-102 Blue Bird
22.03.2020 08:00 Czajkowski Rosja HS-140 Blue Bird
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Maren Lundby Norwegia 510  
2 Eva Pinkelnig Austria 509 -1
3 Chiara Hoelzl Austria 470 -40
4 Sara Takanashi Japonia 364 -146
5 Marita Kramer Austria 289 -221
6 Katharina Althaus Niemcy 275 -235
7 Ema Klinec Słowenia 269 -241
8 Daniela Iraschko-Stolz Austria 224 -286
9 Yuki Ito Japonia 203 -307
10 Nika Kriznar Słowenia 200 -310
11 Silje Opseth Norwegia 146 -364
12 Juliane Seyfarth Niemcy 144 -366
13 Jacqueline Seifriedsberger Austria 137 -373
14 Sofia Tikhonova Rosja 129 -381
15 Nozomi Maruyama Japonia 109 -401
16 Anna Odine Stroem Norwegia 102 -408
17 Irina Avvakumova Rosja 101 -409
18 Yuka Seto Japonia 96 -414
19 Luisa Goerlich Niemcy 88 -422
20 Lara Malsiner Włochy 74 -436
21 Agnes Reisch Niemcy 70 -440
22 Ursa Bogataj Słowenia 53 -457
23 Svenja Wuerth Niemcy 52 -458
24 Julia Clair Francja 47 -463
  Lisa Eder Austria 47 -463
26 Spela Rogelj Słowenia 42 -468
27 Selina Freitag Niemcy 40 -470
28 Lidiia Iakovleva Rosja 37 -473
29 Kinga Rajda Polska 34 -476
30 Anna Shpynyeva Rosja 33 -477
31 Kaori Iwabuchi Japonia 30 -480
32 Katra Komar Słowenia 26 -484
33 Jerneja Brecl Słowenia 17 -493
34 Oceane Avocat Gros Francja 9 -501
  Elena Runggaldier Włochy 9 -501
36 Irma Machinya Rosja 8 -502
  Julia Kykkänen Finlandia 8 -502
  Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 8 -502
39 Josephine Pagnier Francja 7 -503
40 Xueyao Li Chiny 6 -504
41 Lucile Morat Francja 5 -505
42 Yuka Kobayashi Japonia 3 -507
  Susanna Forsstroem Finlandia 3 -507
44 Maja Vtic Słowenia 2 -508
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2076  
2 Japonia Japonia 1155 -921
3 Norwegia Norwegia 1058 -1018
4 Niemcy Niemcy 819 -1257
5 Słowenia Słowenia 809 -1267
6 Rosja Rosja 558 -1518
7 Włochy Włochy 183 -1893
8 Polska Polska 84 -1992
9 Francja Francja 68 -2008
10 Finlandia Finlandia 11 -2065
11 Rumunia Rumunia 8 -2068
12 Chiny Chiny 6 -2070
Wyniki konkursów
07.12.2019 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
08.12.2019 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
14.12.2019 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Chiara Hoelzl (Austria)
11.01.2020 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Marita Kramer (Austria)
12.01.2020 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Eva Pinkelnig (Austria)
17.01.2020 Zao Japonia HS-102
Zwycięzca: Eva Pinkelnig (Austria)
18.01.2020 Zao Japonia HS-102
Zwycięzcy: Austria
19.01.2020 Zao Japonia HS-102
Zwycięzca: Eva Pinkelnig (Austria)
« powrót do strony głównej
Puchar ¦wiata kobiet 2019/2020

Puchar ¦wiata kobiet 2019/2020

Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2020 (niedziela)
06:45
P¦ kobiet Zao
08:00
P¦ kobiet Zao
09:00
CoC Klingenthal
09:00
FIS Cup Zakopane
09:30
YOG Lozanna
10:00
CoC Klingenthal
10:30
FIS Cup Zakopane
10:30
YOG Lozanna
13:00
YOG Lozanna
s. próbna M (odw.)
14:00
YOG Lozanna
14:15
P¦ Titisee-Neustadt
15:15
P¦ Titisee-Neustadt
konkurs ind.
20 stycznia 2020 (poniedziałek)
09:30
YOG Lozanna
seria próbna mix
10:30
YOG Lozanna
konkurs mix
22 stycznia 2020 (¶roda)
09:00
YOG Lozanna
s. próbna (szt. mix)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich