TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 16:00
Notodden HS-100
FIS Cup
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata kobiet 2017/2018
01.12.2017 16:00 Lillehammer Norwegia HS-100
02.12.2017 17:15 Lillehammer Norwegia HS-100
03.12.2017 10:45 Lillehammer Norwegia HS-138 30 najlepszych
16.12.2017 12:30 Hinterzarten Niemcy HS-108
17.12.2017 15:30 Hinterzarten Niemcy HS-108
06.01.2018 13:00 Rasnov Rumunia HS-97 odwołane
07.01.2018 09:00 Rasnov Rumunia HS-97 odwołane
13.01.2018 03:00 Sapporo Japonia HS-100
14.01.2018 03:00 Sapporo Japonia HS-100
19.01.2018 09:00 Zao Japonia HS-106
20.01.2018 09:00 Zao Japonia HS-106 druż.
21.01.2018 08:00 Zao Japonia HS-106
27.01.2018 14:00 Ljubno Słowenia HS-100
28.01.2018 14:00 Ljubno Słowenia HS-100
03.02.2018 14:00 Hinzenbach Austria HS-94 odwołane
04.02.2018 14:00 Hinzenbach Austria HS-94 odwołane
03.03.2018 10:00 Rasnov Rumunia HS-97 za 6.01
04.03.2018 09:00 Rasnov Rumunia HS-97 za 7.01
11.03.2018 10:15 Oslo Norwegia HS-134 30 najlepszych
24.03.2018 15:00 Oberstdorf Niemcy HS-106
25.03.2018 14:15 Oberstdorf Niemcy HS-106 finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Maren Lundby Norwegia 1340  
2 Katharina Althaus Niemcy 928 -412
3 Sara Takanashi Japonia 916 -424
4 Yuki Ito Japonia 661 -679
5 Irina Avvakumova Rosja 575 -765
6 Carina Vogt Niemcy 570 -770
7 Daniela Iraschko-Stolz Austria 450 -890
8 Chiara Hoelzl Austria 428 -912
9 Ursa Bogataj Słowenia 386 -954
10 Nika Kriznar Słowenia 383 -957
11 Ema Klinec Słowenia 381 -959
12 Juliane Seyfarth Niemcy 349 -991
13 Yuka Seto Japonia 275 -1065
14 Ramona Straub Niemcy 262 -1078
15 Jacqueline Seifriedsberger Austria 252 -1088
16 Kaori Iwabuchi Japonia 243 -1097
17 Anna Odine Stroem Norwegia 234 -1106
18 Lara Malsiner Włochy 195 -1145
19 Spela Rogelj Słowenia 175 -1165
20 Silje Opseth Norwegia 163 -1177
21 Manuela Malsiner Włochy 150 -1190
22 Gianina Ernst Niemcy 125 -1215
23 Sofia Tikhonova Rosja 123 -1217
24 Svenja Wuerth Niemcy 121 -1219
25 Julia Kykkänen Finlandia 100 -1240
26 Xinyue Chang Chiny 99 -1241
27 Anastasiya Barannikova Rosja 96 -1244
28 Lea Lemare Francja 95 -1245
29 Lucile Morat Francja 86 -1254
30 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 81 -1259
31 Jerneja Brecl Słowenia 67 -1273
32 Anna Rupprecht Niemcy 58 -1282
33 Julia Clair Francja 54 -1286
34 Lisa Eder Austria 46 -1294
35 Elena Runggaldier Włochy 41 -1299
36 Aleksandra Barantceva Rosja 40 -1300
37 Maja Vtic Słowenia 34 -1306
38 Luisa Goerlich Niemcy 32 -1308
39 Haruka Iwasa Japonia 27 -1313
40 Alexandra Kustova Rosja 24 -1316
41 Xueyao Li Chiny 22 -1318
42 Misaki Shigeno Japonia 21 -1319
43 Ksenia Kablukova Rosja 13 -1327
  Eva Pinkelnig Austria 13 -1327
45 Abby Ringquist USA 8 -1332
  Taylor Henrich Kanada 8 -1332
  Romane Dieu Francja 8 -1332
48 Agnes Reisch Niemcy 6 -1334
49 Sarah Hendrickson USA 5 -1335
50 Yuka Kobayashi Japonia 4 -1336
51 Natalie Eilers Kanada 3 -1337
52 Abigail Strate Kanada 2 -1338
  Katra Komar Słowenia 2 -1338
  Atsuko Tanaka Kanada 2 -1338
55 Ulrike Graessler Niemcy 1 -1339
  Natasha Bodnarchuk Kanada 1 -1339
  Nita Englund USA 1 -1339
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 2952  
2 Japonia Japonia 2947 -5
3 Norwegia Norwegia 2037 -915
4 Słowenia Słowenia 1978 -974
5 Rosja Rosja 1521 -1431
6 Austria Austria 1489 -1463
7 Francja Francja 543 -2409
8 Włochy Włochy 386 -2566
9 USA USA 164 -2788
10 Chiny Chiny 121 -2831
11 Finlandia Finlandia 100 -2852
12 Rumunia Rumunia 81 -2871
13 Kanada Kanada 66 -2886
Wyniki konkursów
01.12.2017 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
02.12.2017 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Katharina Althaus (Niemcy)
03.12.2017 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Katharina Althaus (Niemcy)
16.12.2017 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzcy: Japonia
17.12.2017 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
13.01.2018 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
14.01.2018 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
19.01.2018 Zao Japonia K-95
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
20.01.2018 Zao Japonia K-95
Zwycięzcy: Japonia
21.01.2018 Zao Japonia K-95
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
27.01.2018 Ljubno Słowenia K-85
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
28.01.2018 Ljubno Słowenia K-85
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
03.03.2018 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Katharina Althaus (Niemcy)
04.03.2018 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
11.03.2018 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
24.03.2018 Oberstdorf Niemcy K-95
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
25.03.2018 Oberstdorf Niemcy K-95
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
« powrót do strony głównej
Puchar ¦wiata kobiet 2017/2018

Puchar ¦wiata kobiet 2017/2018

Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
10:30
P¦ Engelberg
12:00
P¦ kobiet Premanon
12:50
P¦ kobiet Premanon
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:45
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »