TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata kobiet 2016/2017
02.12.2016 17:00 Lillehammer Norwegia HS-100
03.12.2016 15:00 Lillehammer Norwegia HS-100
10.12.2016 13:00 Niżny Tagił Rosja HS-100
11.12.2016 12:00 Niżny Tagił Rosja HS-100
07.01.2017 16:20 Oberstdorf Niemcy HS-137
08.01.2017 16:20 Oberstdorf Niemcy HS-137
14.01.2017 03:00 Sapporo Japonia HS-100
15.01.2017 03:00 Sapporo Japonia HS-100
20.01.2017 09:00 Zao Japonia HS-106
21.01.2017 09:00 Zao Japonia HS-106
28.01.2017 11:30 Rasnov Rumunia HS-100
29.01.2017 12:30 Rasnov Rumunia HS-100
04.02.2017 13:00 Hinzenbach Austria HS-94
05.02.2017 13:00 Hinzenbach Austria HS-94
11.02.2017 13:00 Ljubno Słowenia HS-95
12.02.2017 13:00 Ljubno Słowenia HS-95
15.02.2017 09:00 Pjongczang Korea Pd. HS-109
16.02.2017 07:45 Pjongczang Korea Pd. HS-109
12.03.2017 10:30 Oslo Norwegia HS-134 finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Sara Takanashi Japonia 1455  
2 Yuki Ito Japonia 1208 -247
3 Maren Lundby Norwegia 1109 -346
4 Katharina Althaus Niemcy 776 -679
5 Carina Vogt Niemcy 723 -732
6 Daniela Iraschko-Stolz Austria 717 -738
7 Ema Klinec Słowenia 630 -825
8 Jacqueline Seifriedsberger Austria 544 -911
9 Irina Avvakumova Rosja 531 -924
10 Svenja Wuerth Niemcy 497 -958
11 Maja Vtic Słowenia 477 -978
12 Yuka Seto Japonia 406 -1049
13 Chiara Hoelzl Austria 387 -1068
14 Sarah Hendrickson USA 311 -1144
15 Manuela Malsiner Włochy 298 -1157
16 Nita Englund USA 280 -1175
17 Spela Rogelj Słowenia 271 -1184
18 Kaori Iwabuchi Japonia 268 -1187
19 Ramona Straub Niemcy 252 -1203
20 Julia Kykkänen Finlandia 229 -1226
21 Elena Runggaldier Włochy 169 -1286
22 Ursa Bogataj Słowenia 165 -1290
  Lea Lemare Francja 165 -1290
24 Lucile Morat Francja 158 -1297
25 Anastasiya Barannikova Rosja 150 -1305
26 Anna Rupprecht Niemcy 127 -1328
27 Sofia Tikhonova Rosja 121 -1334
28 Abby Ringquist USA 106 -1349
29 Juliane Seyfarth Niemcy 95 -1360
30 Evelyn Insam Włochy 93 -1362
31 Gianina Ernst Niemcy 80 -1375
32 Coline Mattel Francja 78 -1377
33 Taylor Henrich Kanada 74 -1381
  Nika Kriznar Słowenia 74 -1381
35 Alexandra Kustova Rosja 61 -1394
36 Ksenia Kablukova Rosja 58 -1397
37 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 57 -1398
  Agnes Reisch Niemcy 57 -1398
  Eva Logar Słowenia 57 -1398
40 Tara Geraghty-Moats USA 52 -1403
41 Luisa Goerlich Niemcy 50 -1405
42 Oceane Avocat Gros Francja 47 -1408
43 Pauline Hessler Niemcy 28 -1427
44 Atsuko Tanaka Kanada 21 -1434
  Natasha Bodnarchuk Kanada 21 -1434
46 Anniken Mork Norwegia 19 -1436
47 Lara Malsiner Włochy 16 -1439
48 Nicole Maurer Kanada 12 -1443
49 Misaki Shigeno Japonia 11 -1444
50 Haruka Iwasa Japonia 9 -1446
51 Nina Lussi USA 8 -1447
  Silje Opseth Norwegia 8 -1447
  Xueyao Li Chiny 8 -1447
  Barbora Blazkova Czechy 8 -1447
55 Romane Dieu Francja 6 -1449
56 Natalie Eilers Kanada 5 -1450
  Abigail Strate Kanada 5 -1450
58 Anna Odine Stroem Norwegia 4 -1451
59 Marita Kramer Austria 2 -1453
60 Eva Pinkelnig Austria 1 -1454
  Guy-Lim Park Korea Pd. 1 -1454
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 3357  
2 Niemcy Niemcy 2685 -672
3 Słowenia Słowenia 1674 -1683
4 Austria Austria 1651 -1706
5 Norwegia Norwegia 1140 -2217
6 Rosja Rosja 921 -2436
7 USA USA 757 -2600
8 Włochy Włochy 576 -2781
9 Francja Francja 454 -2903
10 Finlandia Finlandia 229 -3128
11 Kanada Kanada 138 -3219
12 Rumunia Rumunia 57 -3300
13 Czechy Czechy 8 -3349
  Chiny Chiny 8 -3349
15 Korea Pd. Korea Pd. 1 -3356
Wyniki konkursów
02.12.2016 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
03.12.2016 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
10.12.2016 Niżny Tagił Rosja K-90
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
11.12.2016 Niżny Tagił Rosja K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
07.01.2017 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
08.01.2017 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
14.01.2017 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Yuki Ito (Japonia)
15.01.2017 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
20.01.2017 Zao Japonia K-95
Zwycięzca: Yuki Ito (Japonia)
21.01.2017 Zao Japonia K-95
Zwycięzca: Yuki Ito (Japonia)
28.01.2017 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
29.01.2017 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
04.02.2017 Hinzenbach Austria K-85
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
05.02.2017 Hinzenbach Austria K-85
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
11.02.2017 Ljubno Słowenia K-85
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
12.02.2017 Ljubno Słowenia K-85
Zwycięzca: Katharina Althaus (Niemcy)
15.02.2017 Pjongczang Korea Pd. K-98
Zwycięzca: Yuki Ito (Japonia)
16.02.2017 Pjongczang Korea Pd. K-98
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
12.03.2017 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca: Yuki Ito (Japonia)
« powrót do strony głównej
Puchar ¦wiata kobiet 2016/2017

Puchar ¦wiata kobiet 2016/2017

Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »