Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
07.12.2019, godz. 12:45
Lillehammer HS-98
P¦-k
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata kobiet 2016/2017
02.12.2016 17:00 Lillehammer Norwegia HS-100
03.12.2016 15:00 Lillehammer Norwegia HS-100
10.12.2016 13:00 Niżny Tagił Rosja HS-100
11.12.2016 12:00 Niżny Tagił Rosja HS-100
07.01.2017 16:20 Oberstdorf Niemcy HS-137
08.01.2017 16:20 Oberstdorf Niemcy HS-137
14.01.2017 03:00 Sapporo Japonia HS-100
15.01.2017 03:00 Sapporo Japonia HS-100
20.01.2017 09:00 Zao Japonia HS-106
21.01.2017 09:00 Zao Japonia HS-106
28.01.2017 11:30 Rasnov Rumunia HS-100
29.01.2017 12:30 Rasnov Rumunia HS-100
04.02.2017 13:00 Hinzenbach Austria HS-94
05.02.2017 13:00 Hinzenbach Austria HS-94
11.02.2017 13:00 Ljubno Słowenia HS-95
12.02.2017 13:00 Ljubno Słowenia HS-95
15.02.2017 09:00 Pjongczang Korea Pd. HS-109
16.02.2017 07:45 Pjongczang Korea Pd. HS-109
12.03.2017 10:30 Oslo Norwegia HS-134 finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Sara Takanashi Japonia 1455  
2 Yuki Ito Japonia 1208 -247
3 Maren Lundby Norwegia 1109 -346
4 Katharina Althaus Niemcy 776 -679
5 Carina Vogt Niemcy 723 -732
6 Daniela Iraschko-Stolz Austria 717 -738
7 Ema Klinec Słowenia 630 -825
8 Jacqueline Seifriedsberger Austria 544 -911
9 Irina Avvakumova Rosja 531 -924
10 Svenja Wuerth Niemcy 497 -958
11 Maja Vtic Słowenia 477 -978
12 Yuka Seto Japonia 406 -1049
13 Chiara Hoelzl Austria 387 -1068
14 Sarah Hendrickson USA 311 -1144
15 Manuela Malsiner Włochy 298 -1157
16 Nita Englund USA 280 -1175
17 Spela Rogelj Słowenia 271 -1184
18 Kaori Iwabuchi Japonia 268 -1187
19 Ramona Straub Niemcy 252 -1203
20 Julia Kykkänen Finlandia 229 -1226
21 Elena Runggaldier Włochy 169 -1286
22 Ursa Bogataj Słowenia 165 -1290
  Lea Lemare Francja 165 -1290
24 Lucile Morat Francja 158 -1297
25 Anastasiya Barannikova Rosja 150 -1305
26 Anna Rupprecht Niemcy 127 -1328
27 Sofia Tikhonova Rosja 121 -1334
28 Abby Ringquist USA 106 -1349
29 Juliane Seyfarth Niemcy 95 -1360
30 Evelyn Insam Włochy 93 -1362
31 Gianina Ernst Niemcy 80 -1375
32 Coline Mattel Francja 78 -1377
33 Taylor Henrich Kanada 74 -1381
  Nika Kriznar Słowenia 74 -1381
35 Alexandra Kustova Rosja 61 -1394
36 Ksenia Kablukova Rosja 58 -1397
37 Agnes Reisch Niemcy 57 -1398
  Eva Logar Słowenia 57 -1398
  Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 57 -1398
40 Tara Geraghty-Moats USA 52 -1403
41 Luisa Goerlich Niemcy 50 -1405
42 Oceane Avocat Gros Francja 47 -1408
43 Pauline Hessler Niemcy 28 -1427
44 Natasha Bodnarchuk Kanada 21 -1434
  Atsuko Tanaka Kanada 21 -1434
46 Anniken Mork Norwegia 19 -1436
47 Lara Malsiner Włochy 16 -1439
48 Nicole Maurer Kanada 12 -1443
49 Misaki Shigeno Japonia 11 -1444
50 Haruka Iwasa Japonia 9 -1446
51 Silje Opseth Norwegia 8 -1447
  Xueyao Li Chiny 8 -1447
  Barbora Blazkova Czechy 8 -1447
  Nina Lussi USA 8 -1447
55 Romane Dieu Francja 6 -1449
56 Natalie Eilers Kanada 5 -1450
  Abigail Strate Kanada 5 -1450
58 Anna Odine Stroem Norwegia 4 -1451
59 Marita Kramer Austria 2 -1453
60 Eva Pinkelnig Austria 1 -1454
  Guy-Lim Park Korea Pd. 1 -1454
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 3357  
2 Niemcy Niemcy 2685 -672
3 Słowenia Słowenia 1674 -1683
4 Austria Austria 1651 -1706
5 Norwegia Norwegia 1140 -2217
6 Rosja Rosja 921 -2436
7 USA USA 757 -2600
8 Włochy Włochy 576 -2781
9 Francja Francja 454 -2903
10 Finlandia Finlandia 229 -3128
11 Kanada Kanada 138 -3219
12 Rumunia Rumunia 57 -3300
13 Chiny Chiny 8 -3349
  Czechy Czechy 8 -3349
15 Korea Pd. Korea Pd. 1 -3356
Wyniki konkursów
02.12.2016 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
03.12.2016 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
10.12.2016 Niżny Tagił Rosja K-90
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
11.12.2016 Niżny Tagił Rosja K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
07.01.2017 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
08.01.2017 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
14.01.2017 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Yuki Ito (Japonia)
15.01.2017 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
20.01.2017 Zao Japonia K-95
Zwycięzca: Yuki Ito (Japonia)
21.01.2017 Zao Japonia K-95
Zwycięzca: Yuki Ito (Japonia)
28.01.2017 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
29.01.2017 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
04.02.2017 Hinzenbach Austria K-85
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
05.02.2017 Hinzenbach Austria K-85
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
11.02.2017 Ljubno Słowenia K-85
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
12.02.2017 Ljubno Słowenia K-85
Zwycięzca: Katharina Althaus (Niemcy)
15.02.2017 Pjongczang Korea Pd. K-98
Zwycięzca: Yuki Ito (Japonia)
16.02.2017 Pjongczang Korea Pd. K-98
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
12.03.2017 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca: Yuki Ito (Japonia)
« powrót do strony głównej
Puchar ¦wiata kobiet 2016/2017

Puchar ¦wiata kobiet 2016/2017

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
7 grudnia 2019 (sobota)
09:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna
11:00
CoC Vikersund
oficjalny trening
11:45
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
12:00
CoC Vikersund
seria próbna
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs ind.
13:00
CoC Vikersund
konkurs ind.
14:00
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
8 grudnia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind.
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
14:00
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
14:00
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs ind.
15:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
12 grudnia 2019 (czwartek)
16:00
CoC-k Notodden
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich