Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
29.01.2022, godz. 10:45
Zakopane HS-104
FIS Cup K
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata kobiet 2015/2016
04.12.2015 15:00 Lillehammer Norwegia HS-100 nocny
12.12.2015 13:00 Niżnyj Tagił Rosja HS-100
13.12.2015 12:00 Niżnyj Tagił Rosja HS-100
16.01.2016 03:00 Sapporo Japonia HS-100
17.01.2016 03:00 Sapporo Japonia HS-100
22.01.2016 09:00 Zao Japonia HS-100
23.01.2016 08:45 Zao Japonia HS-100
30.01.2016 15:30 Oberstdorf Niemcy HS-106
31.01.2016 15:30 Oberstdorf Niemcy HS-106
04.02.2016 17:00 Oslo Norwegia HS-134
06.02.2016 13:00 Hinzenbach Austria HS-94
07.02.2016 12:30 Hinzenbach Austria HS-94
13.02.2016 14:00 Ljubno Słowenia HS-95
14.02.2016 14:00 Ljubno Słowenia HS-95
19.02.2016 08:00 Lahti Finlandia HS-100
27.02.2016 10:00 Ałmaty Kazachstan HS-106
28.02.2016 10:00 Ałmaty Kazachstan HS-106
05.03.2016 12:30 Rasnov Rumunia HS-100 odwołany
06.03.2016 12:30 Rasnov Rumunia HS-100 odwołany
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Sara Takanashi Japonia 1610  
2 Daniela Iraschko-Stolz Austria 1139 -471
3 Maja Vtic Słowenia 908 -702
4 Jacqueline Seifriedsberger Austria 695 -915
5 Chiara Kreuzer Austria 632 -978
6 Maren Lundby Norwegia 586 -1024
7 Irina Avvakumova Rosja 572 -1038
8 Yuki Ito Japonia 505 -1105
9 Ema Klinec Słowenia 426 -1184
10 Spela Rogelj Słowenia 415 -1195
11 Carina Vogt Niemcy 345 -1265
12 Katharina Althaus Niemcy 341 -1269
13 Nita Englund USA 339 -1271
14 Juliane Seyfarth Niemcy 320 -1290
15 Eva Pinkelnig Austria 313 -1297
16 Elena Runggaldier Włochy 284 -1326
17 Yuka Seto Japonia 257 -1353
18 Julia Clair Francja 251 -1359
19 Ursa Bogataj Słowenia 235 -1375
20 Taylor Henrich Kanada 226 -1384
21 Julia Kykkänen Finlandia 204 -1406
22 Kaori Iwabuchi Japonia 191 -1419
23 Katja Pozun Słowenia 160 -1450
24 Anna Rupprecht Niemcy 153 -1457
25 Sofia Tikhonova Rosja 141 -1469
26 Eva Logar Słowenia 106 -1504
27 Elisabeth Raudaschl Austria 98 -1512
28 Tara Geraghty-Moats USA 92 -1518
29 Line Jahr Norwegia 91 -1519
30 Evelyn Insam Włochy 75 -1535
31 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 56 -1554
32 Anastasiya Barannikova Rosja 51 -1559
33 Coline Mattel Francja 43 -1567
  Svenja Wuerth Niemcy 43 -1567
35 Agnes Reisch Niemcy 42 -1568
36 Pauline Hessler Niemcy 40 -1570
  Nika Kriznar Słowenia 40 -1570
38 Gianina Ernst Niemcy 32 -1578
  Luisa Goerlich Niemcy 32 -1578
40 Manuela Malsiner Włochy 22 -1588
  Silje Opseth Norwegia 22 -1588
42 Zdenka Pesatova Czechy 18 -1592
43 Abby Ringquist USA 14 -1596
44 Ksenia Kablukova Rosja 12 -1598
45 Alexandra Kustova Rosja 11 -1599
46 Ramona Straub Niemcy 10 -1600
47 Claudia Purker Austria 9 -1601
48 Anna Odine Stroem Norwegia 8 -1602
49 Barbora Blazkova Czechy 6 -1604
50 Lea Lemare Francja 4 -1606
51 Atsuko Tanaka Kanada 3 -1607
52 Jun Maruyama Japonia 2 -1608
53 Sabrina Windmueller Szwajcaria 1 -1609
  Kinga Rajda Polska 1 -1609
  Lara Malsiner Włochy 1 -1609
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2886  
2 Japonia Japonia 2565 -321
3 Słowenia Słowenia 2290 -596
4 Niemcy Niemcy 1358 -1528
5 Rosja Rosja 787 -2099
6 Norwegia Norwegia 707 -2179
7 USA USA 445 -2441
8 Włochy Włochy 382 -2504
9 Francja Francja 298 -2588
10 Kanada Kanada 229 -2657
11 Finlandia Finlandia 204 -2682
12 Rumunia Rumunia 56 -2830
13 Czechy Czechy 24 -2862
14 Polska Polska 1 -2885
  Szwajcaria Szwajcaria 1 -2885
Wyniki konkursów
04.12.2015 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
12.12.2015 Niżny Tagił Rosja K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
13.12.2015 Niżny Tagił Rosja K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
16.01.2016 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
17.01.2016 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
22.01.2016 Zao Japonia K-95
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
23.01.2016 Zao Japonia K-95
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
30.01.2016 Oberstdorf Niemcy K-95
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
31.01.2016 Oberstdorf Niemcy K-95
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
04.02.2016 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
06.02.2016 Hinzenbach Austria K-85
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
07.02.2016 Hinzenbach Austria K-85
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
13.02.2016 Ljubno Słowenia K-85
Zwycięzca: Maja Vtic (Słowenia)
14.02.2016 Ljubno Słowenia K-95
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
19.02.2016 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
27.02.2016 Ałmaty Kazachstan K-95
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
28.02.2016 Ałmaty Kazachstan K-95
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczę¶liwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:30
P¦ Willingen
11:40
P¦ Willingen
12:15
P¦ Willingen
13:30
P¦ Willingen
14:20
P¦ Willingen
16:00
P¦ Willingen
18:30
P¦ Willingen
20:00
FIS Cup Zakopane
29 stycznia 2022 (sobota)
08:45
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K (1)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K (2)
10:45
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
14:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M (1)
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M (2)
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
16:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
09:00
P¦ Willingen
prolog K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
21:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
22:25
Metro Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich
dzisiaj
22:44
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
dzisiaj
22:45
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
01:29
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
jutro
01:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
jutro
05:30
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
jutro
05:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich