TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 16:00
Notodden HS-100
FIS Cup
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata kobiet 2014/2015
05.12.2014 15:15 Lillehammer Norwegia HS-100 K-90 nocny
10.01.2015 03:00 Sapporo Japonia HS-100 K-90
11.01.2015 03:00 Sapporo Japonia HS-100 K-90
18.01.2015 10:05 Zao Japonia HS-100 K-90 odwołany
18.01.2015 02:00 Zao Japonia HS-100 K-90
24.01.2015 16:15 Oberstdorf Niemcy HS-106 K-95
25.01.2015 16:15 Oberstdorf Niemcy HS-106 K-95
31.01.2015 14:15 Hinzenbach Austria HS-94 K-85
01.02.2015 12:00 Hinzenbach Austria HS-94 K-85
07.02.2015 12:30 Rasnov Rumunia HS-100 K-90
08.02.2015 12:30 Rasnov Rumunia HS-100 K-90
14.02.2015 14:00 Ljubno Słowenia HS-95 K-85
15.02.2015 14:00 Ljubno Słowenia HS-95 K-85
13.03.2015 17:00 Oslo Norwegia HS-134 K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Daniela Iraschko-Stolz Austria 1007  
2 Sara Takanashi Japonia 973 -34
3 Carina Vogt Niemcy 672 -335
4 Spela Rogelj Słowenia 581 -426
5 Yuki Ito Japonia 434 -573
6 Maja Vtic Słowenia 418 -589
7 Eva Pinkelnig Austria 408 -599
8 Sarah Hendrickson USA 399 -608
9 Jacqueline Seifriedsberger Austria 370 -637
10 Nita Englund USA 332 -675
11 Irina Avvakumova Rosja 315 -692
12 Line Jahr Norwegia 306 -701
13 Katharina Althaus Niemcy 299 -708
14 Maren Lundby Norwegia 289 -718
15 Taylor Henrich Kanada 230 -777
16 Juliane Seyfarth Niemcy 222 -785
17 Chiara Hoelzl Austria 185 -822
18 Jessica Jerome USA 168 -839
19 Sofia Tikhonova Rosja 154 -853
20 Julia Clair Francja 151 -856
21 Eva Logar Słowenia 142 -865
22 Coline Mattel Francja 128 -879
23 Ulrike Graessler Niemcy 124 -883
24 Julia Kykkänen Finlandia 121 -886
25 Katja Pozun Słowenia 105 -902
26 Kaori Iwabuchi Japonia 101 -906
27 Yuka Seto Japonia 100 -907
28 Ursa Bogataj Słowenia 91 -916
29 Lea Lemare Francja 89 -918
30 Tara Geraghty-Moats USA 73 -934
31 Gianina Ernst Niemcy 69 -938
32 Gyda Enger Norwegia 42 -965
  Anna Haefele Niemcy 42 -965
34 Abby Ringquist USA 41 -966
35 Svenja Wuerth Niemcy 39 -968
36 Evelyn Insam Włochy 29 -978
37 Elena Runggaldier Włochy 23 -984
38 Anette Sagen Norwegia 22 -985
39 Alexandra Kustova Rosja 17 -990
40 Yurina Yamada Japonia 16 -991
41 Pauline Hessler Niemcy 11 -996
42 Yuka Kobayashi Japonia 9 -998
43 Anastasiya Barannikova Rosja 4 -1003
  Misaki Shigeno Japonia 4 -1003
  Sabrina Windmueller Szwajcaria 4 -1003
46 Michaela Dolezelova Czechy 2 -1005
  Henriette Kraus Niemcy 2 -1005
48 Anna Rupprecht Niemcy 1 -1006
  Ayumi Watase Japonia 1 -1006
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1970  
2 Japonia Japonia 1638 -332
3 Niemcy Niemcy 1481 -489
4 Słowenia Słowenia 1337 -633
5 USA USA 1013 -957
6 Norwegia Norwegia 659 -1311
7 Rosja Rosja 490 -1480
8 Francja Francja 368 -1602
9 Kanada Kanada 230 -1740
10 Finlandia Finlandia 121 -1849
11 Włochy Włochy 52 -1918
12 Szwajcaria Szwajcaria 4 -1966
13 Czechy Czechy 2 -1968
Wyniki konkursów
05.12.2014 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Spela Rogelj (Słowenia)
10.01.2015 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
11.01.2015 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
18.01.2015 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Carina Vogt (Niemcy)
24.01.2015 Oberstdorf Niemcy K-95
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
25.01.2015 Oberstdorf Niemcy K-95
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
31.01.2015 Hinzenbach Austria K-85
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
01.02.2015 Hinzenbach Austria K-85
Zwycięzca: Carina Vogt (Niemcy)
07.02.2015 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
08.02.2015 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
14.02.2015 Ljubno Słowenia K-85
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
15.02.2015 Ljubno Słowenia K-85
Zwycięzcy: Daniela Iraschko-Stolz (Austria) / Sara Takanashi (Japonia)
13.03.2015 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
« powrót do strony głównej
Puchar ¦wiata kobiet 2014/2015

Puchar ¦wiata kobiet 2014/2015

Kalendarium
Jeroen Nikkel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:45
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
12:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »