Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata kobiet 2014/2015
05.12.2014 15:15 Lillehammer Norwegia HS-100 K-90 nocny
10.01.2015 03:00 Sapporo Japonia HS-100 K-90
11.01.2015 03:00 Sapporo Japonia HS-100 K-90
18.01.2015 10:05 Zao Japonia HS-100 K-90 odwołany
18.01.2015 02:00 Zao Japonia HS-100 K-90
24.01.2015 16:15 Oberstdorf Niemcy HS-106 K-95
25.01.2015 16:15 Oberstdorf Niemcy HS-106 K-95
31.01.2015 14:15 Hinzenbach Austria HS-94 K-85
01.02.2015 12:00 Hinzenbach Austria HS-94 K-85
07.02.2015 12:30 Rasnov Rumunia HS-100 K-90
08.02.2015 12:30 Rasnov Rumunia HS-100 K-90
14.02.2015 14:00 Ljubno Słowenia HS-95 K-85
15.02.2015 14:00 Ljubno Słowenia HS-95 K-85
13.03.2015 17:00 Oslo Norwegia HS-134 K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Daniela Iraschko-Stolz Austria 1007  
2 Sara Takanashi Japonia 973 -34
3 Carina Vogt Niemcy 672 -335
4 Spela Rogelj Słowenia 581 -426
5 Yuki Ito Japonia 434 -573
6 Maja Vtic Słowenia 418 -589
7 Eva Pinkelnig Austria 408 -599
8 Sarah Hendrickson USA 399 -608
9 Jacqueline Seifriedsberger Austria 370 -637
10 Nita Englund USA 332 -675
11 Irina Avvakumova Rosja 315 -692
12 Line Jahr Norwegia 306 -701
13 Katharina Althaus Niemcy 299 -708
14 Maren Lundby Norwegia 289 -718
15 Taylor Henrich Kanada 230 -777
16 Juliane Seyfarth Niemcy 222 -785
17 Chiara Hoelzl Austria 185 -822
18 Jessica Jerome USA 168 -839
19 Sofia Tikhonova Rosja 154 -853
20 Julia Clair Francja 151 -856
21 Eva Logar Słowenia 142 -865
22 Coline Mattel Francja 128 -879
23 Ulrike Graessler Niemcy 124 -883
24 Julia Kykkänen Finlandia 121 -886
25 Katja Pozun Słowenia 105 -902
26 Kaori Iwabuchi Japonia 101 -906
27 Yuka Seto Japonia 100 -907
28 Ursa Bogataj Słowenia 91 -916
29 Lea Lemare Francja 89 -918
30 Tara Geraghty-Moats USA 73 -934
31 Gianina Ernst Niemcy 69 -938
32 Gyda Enger Norwegia 42 -965
  Anna Haefele Niemcy 42 -965
34 Abby Ringquist USA 41 -966
35 Svenja Wuerth Niemcy 39 -968
36 Evelyn Insam Włochy 29 -978
37 Elena Runggaldier Włochy 23 -984
38 Anette Sagen Norwegia 22 -985
39 Alexandra Kustova Rosja 17 -990
40 Yurina Yamada Japonia 16 -991
41 Pauline Hessler Niemcy 11 -996
42 Yuka Kobayashi Japonia 9 -998
43 Anastasiya Barannikova Rosja 4 -1003
  Misaki Shigeno Japonia 4 -1003
  Sabrina Windmueller Szwajcaria 4 -1003
46 Henriette Kraus Niemcy 2 -1005
  Michaela Dolezelova Czechy 2 -1005
48 Anna Rupprecht Niemcy 1 -1006
  Ayumi Watase Japonia 1 -1006
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1970  
2 Japonia Japonia 1638 -332
3 Niemcy Niemcy 1481 -489
4 Słowenia Słowenia 1337 -633
5 USA USA 1013 -957
6 Norwegia Norwegia 659 -1311
7 Rosja Rosja 490 -1480
8 Francja Francja 368 -1602
9 Kanada Kanada 230 -1740
10 Finlandia Finlandia 121 -1849
11 Włochy Włochy 52 -1918
12 Szwajcaria Szwajcaria 4 -1966
13 Czechy Czechy 2 -1968
Wyniki konkursów
05.12.2014 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Spela Rogelj (Słowenia)
10.01.2015 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
11.01.2015 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
18.01.2015 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Carina Vogt (Niemcy)
24.01.2015 Oberstdorf Niemcy K-95
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
25.01.2015 Oberstdorf Niemcy K-95
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
31.01.2015 Hinzenbach Austria K-85
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
01.02.2015 Hinzenbach Austria K-85
Zwycięzca: Carina Vogt (Niemcy)
07.02.2015 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
08.02.2015 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
14.02.2015 Ljubno Słowenia K-85
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
15.02.2015 Ljubno Słowenia K-85
Zwycięzcy: Daniela Iraschko-Stolz (Austria) / Sara Takanashi (Japonia)
13.03.2015 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
« powrót do strony głównej
Puchar ¦wiata kobiet 2014/2015

Puchar ¦wiata kobiet 2014/2015

Kalendarium
Kamila Karpiel, fot. PZN
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Kamila Karpiel (2001)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich