Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
22.02.2020, godz. 11:30
Ljubno HS-94
P¦-k druż.
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata kobiet 2013/2014
06.12.2013 15:00 Lillehammer Norwegia HS-100 K-90 druż. mix
07.12.2013 15:00 Lillehammer Norwegia HS-100 K-90
21.12.2013 11:00 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95
22.12.2013 11:00 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95
03.01.2014 13:00 Czajkowski Rosja HS-106 K-95
04.01.2014 12:30 Czajkowski Rosja HS-106 K-95
11.01.2014 03:00 Sapporo Japonia HS-98 K-90
12.01.2014 03:00 Sapporo Japonia HS-98 K-90
18.01.2014 02:00 Zao Japonia HS-100 K-90
19.01.2014 02:00 Zao Japonia HS-100 K-90
25.01.2014 14:00 Planica Słowenia HS-100 K-90
26.01.2014 14:00 Planica Słowenia HS-100 K-90
01.02.2014 14:15 Hinzenbach Austria HS-94 K-85
02.02.2014 14:15 Hinzenbach Austria HS-94 K-85
01.03.2014 14:00 Rasnov Rumunia HS-100 K-90
02.03.2014 13:30 Rasnov Rumunia HS-100 K-90
08.03.2014 16:30 Oslo Norwegia HS-134 K-120
15.03.2014 15:15 Falun Szwecja HS-98 K-90 nocny
16.03.2014 10:00 Falun Szwecja HS-98 K-90 odwołane
22.03.2014 09:00 Planica Słowenia HS-139 K-125 finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Sara Takanashi Japonia 1720  
2 Carina Vogt Niemcy 806 -914
3 Yuki Ito Japonia 759 -961
4 Irina Avvakumova Rosja 731 -989
5 Daniela Iraschko-Stolz Austria 682 -1038
6 Maja Vtic Słowenia 542 -1178
7 Maren Lundby Norwegia 487 -1233
8 Coline Mattel Francja 453 -1267
9 Julia Kykkänen Finlandia 429 -1291
10 Jessica Jerome USA 374 -1346
11 Julia Clair Francja 371 -1349
12 Katja Pozun Słowenia 350 -1370
13 Katharina Althaus Niemcy 345 -1375
14 Line Jahr Norwegia 322 -1398
15 Helena Olsson Smeby Norwegia 306 -1414
16 Ulrike Graessler Niemcy 301 -1419
17 Eva Logar Słowenia 289 -1431
18 Ramona Straub Niemcy 265 -1455
19 Evelyn Insam Włochy 235 -1485
20 Spela Rogelj Słowenia 221 -1499
21 Ursa Bogataj Słowenia 220 -1500
22 Taylor Henrich Kanada 214 -1506
23 Anna Haefele Niemcy 209 -1511
24 Gianina Ernst Niemcy 192 -1528
25 Ema Klinec Słowenia 175 -1545
26 Bigna Windmueller Szwajcaria 171 -1549
27 Elena Runggaldier Włochy 165 -1555
28 Gyda Enger Norwegia 141 -1579
29 Atsuko Tanaka Kanada 137 -1583
30 Lea Lemare Francja 131 -1589
31 Kaori Iwabuchi Japonia 120 -1600
32 Michaela Dolezelova Czechy 112 -1608
33 Chiara Hoelzl Austria 110 -1610
34 Lindsey Van USA 101 -1619
35 Ayumi Watase Japonia 91 -1629
36 Manuela Malsiner Włochy 58 -1662
37 Alissa Johnson USA 54 -1666
38 Misaki Shigeno Japonia 51 -1669
39 Anna Rupprecht Niemcy 49 -1671
40 Anette Sagen Norwegia 48 -1672
41 Jacqueline Seifriedsberger Austria 45 -1675
42 Sofia Tikhonova Rosja 44 -1676
43 Juliane Seyfarth Niemcy 37 -1683
44 Svenja Wuerth Niemcy 35 -1685
45 Anastasiya Barannikova Rosja 31 -1689
46 Sabrina Windmueller Szwajcaria 29 -1691
47 Susanna Forsstroem Finlandia 26 -1694
48 Anja Tepes Słowenia 23 -1697
49 Lisa Demetz Włochy 15 -1705
  Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 15 -1705
  Elisabeth Raudaschl Austria 15 -1705
52 Yurina Yamada Japonia 14 -1706
53 Seiko Koasa Japonia 13 -1707
  Abby Ringquist USA 13 -1707
  Anja Javorsek Słowenia 13 -1707
56 Anna Odine Stroem Norwegia 10 -1710
57 Qi Liu Chiny 8 -1712
58 Barbora Blazkova Czechy 7 -1713
  Alexandra Kustova Rosja 7 -1713
  Yoshiko Yoshizumi Japonia 7 -1713
61 Daria Grushina Rosja 5 -1715
  Ayuka Takeda Japonia 5 -1715
63 Jasmine Sepandj Kanada 4 -1716
64 Magdalena Pałasz Polska 3 -1717
65 Katharina Keil Austria 2 -1718
66 Sonja Schoitsch Austria 1 -1719
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 2980  
2 Niemcy Niemcy 2364 -616
3 Słowenia Słowenia 1933 -1047
4 Norwegia Norwegia 1464 -1516
5 Austria Austria 1030 -1950
6 Francja Francja 1005 -1975
7 Rosja Rosja 818 -2162
8 Włochy Włochy 548 -2432
9 USA USA 542 -2438
10 Finlandia Finlandia 455 -2525
11 Kanada Kanada 380 -2600
12 Szwajcaria Szwajcaria 200 -2780
13 Czechy Czechy 119 -2861
14 Rumunia Rumunia 15 -2965
15 Chiny Chiny 8 -2972
16 Polska Polska 3 -2977
Wyniki konkursów
06.12.2013 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzcy: Japonia
07.12.2013 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
21.12.2013 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
22.12.2013 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
03.01.2014 Czajkowski Rosja K-95
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
04.01.2014 Czajkowski Rosja K-95
Zwycięzca: Irina Avvakumova (Rosja)
11.01.2014 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
12.01.2014 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
18.01.2014 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
19.01.2014 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
25.01.2014 Planica Słowenia K-95
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
26.01.2014 Planica Słowenia K-95
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
01.02.2014 Hinzenbach Austria K-85
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
02.02.2014 Hinzenbach Austria K-85
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
01.03.2014 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
02.03.2014 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
08.03.2014 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
15.03.2014 Falun Szwecja K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
22.03.2014 Planica Słowenia K-125
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
« powrót do strony głównej
Puchar ¦wiata kobiet 2013/2014

Puchar ¦wiata kobiet 2013/2014

Kalendarium
Krzysztof Leja
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christian Heim (1993)
Najbliższe zawody
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
12:00
P¦ kobiet Ljubno
13:00
P¦ Rasnov
14:00
P¦ Rasnov
22 lutego 2020 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
FIS Cup Liberec
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:00
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs ind.
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich