Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar Świata kobiet 2013/2014
06.12.2013 15:00 Lillehammer Norwegia HS-100 K-90 druż. mix
07.12.2013 15:00 Lillehammer Norwegia HS-100 K-90
21.12.2013 11:00 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95
22.12.2013 11:00 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95
03.01.2014 13:00 Czajkowski Rosja HS-106 K-95
04.01.2014 12:30 Czajkowski Rosja HS-106 K-95
11.01.2014 03:00 Sapporo Japonia HS-98 K-90
12.01.2014 03:00 Sapporo Japonia HS-98 K-90
18.01.2014 02:00 Zao Japonia HS-100 K-90
19.01.2014 02:00 Zao Japonia HS-100 K-90
25.01.2014 14:00 Planica Słowenia HS-100 K-90
26.01.2014 14:00 Planica Słowenia HS-100 K-90
01.02.2014 14:15 Hinzenbach Austria HS-94 K-85
02.02.2014 14:15 Hinzenbach Austria HS-94 K-85
01.03.2014 14:00 Rasnov Rumunia HS-100 K-90
02.03.2014 13:30 Rasnov Rumunia HS-100 K-90
08.03.2014 16:30 Oslo Norwegia HS-134 K-120
15.03.2014 15:15 Falun Szwecja HS-98 K-90 nocny
16.03.2014 10:00 Falun Szwecja HS-98 K-90 odwołane
22.03.2014 09:00 Planica Słowenia HS-139 K-125 finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Sara Takanashi Japonia 1720  
2 Carina Vogt Niemcy 806 -914
3 Yuki Ito Japonia 759 -961
4 Irina Avvakumova Rosja 731 -989
5 Daniela Iraschko-Stolz Austria 682 -1038
6 Maja Vtic Słowenia 542 -1178
7 Maren Lundby Norwegia 487 -1233
8 Coline Mattel Francja 453 -1267
9 Julia Kykkänen Finlandia 429 -1291
10 Jessica Jerome USA 374 -1346
11 Julia Clair Francja 371 -1349
12 Katja Pozun Słowenia 350 -1370
13 Katharina Althaus Niemcy 345 -1375
14 Line Jahr Norwegia 322 -1398
15 Helena Olsson Smeby Norwegia 306 -1414
16 Ulrike Graessler Niemcy 301 -1419
17 Eva Logar Słowenia 289 -1431
18 Ramona Straub Niemcy 265 -1455
19 Evelyn Insam Włochy 235 -1485
20 Spela Rogelj Słowenia 221 -1499
21 Ursa Bogataj Słowenia 220 -1500
22 Taylor Henrich Kanada 214 -1506
23 Anna Haefele Niemcy 209 -1511
24 Gianina Ernst Niemcy 192 -1528
25 Ema Klinec Słowenia 175 -1545
26 Bigna Windmueller Szwajcaria 171 -1549
27 Elena Runggaldier Włochy 165 -1555
28 Gyda Enger Norwegia 141 -1579
29 Atsuko Tanaka Kanada 137 -1583
30 Lea Lemare Francja 131 -1589
31 Kaori Iwabuchi Japonia 120 -1600
32 Michaela Dolezelova Czechy 112 -1608
33 Chiara Kreuzer Austria 110 -1610
34 Lindsey Van USA 101 -1619
35 Ayumi Watase Japonia 91 -1629
36 Manuela Malsiner Włochy 58 -1662
37 Alissa Johnson USA 54 -1666
38 Misaki Shigeno Japonia 51 -1669
39 Anna Rupprecht Niemcy 49 -1671
40 Anette Sagen Norwegia 48 -1672
41 Jacqueline Seifriedsberger Austria 45 -1675
42 Sofia Tikhonova Rosja 44 -1676
43 Juliane Seyfarth Niemcy 37 -1683
44 Svenja Wuerth Niemcy 35 -1685
45 Anastasiya Barannikova Rosja 31 -1689
46 Sabrina Windmueller Szwajcaria 29 -1691
47 Susanna Forsstroem Finlandia 26 -1694
48 Anja Tepes Słowenia 23 -1697
49 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 15 -1705
  Lisa Demetz Włochy 15 -1705
  Elisabeth Raudaschl Austria 15 -1705
52 Yurina Yamada Japonia 14 -1706
53 Anja Javorsek Słowenia 13 -1707
  Abby Ringquist USA 13 -1707
  Seiko Koasa Japonia 13 -1707
56 Anna Odine Stroem Norwegia 10 -1710
57 Qi Liu Chiny 8 -1712
58 Alexandra Kustova Rosja 7 -1713
  Yoshiko Yoshizumi Japonia 7 -1713
  Barbora Blazkova Czechy 7 -1713
61 Ayuka Takeda Japonia 5 -1715
  Daria Grushina Rosja 5 -1715
63 Jasmine Sepandj Kanada 4 -1716
64 Magdalena Pałasz Polska 3 -1717
65 Katharina Keil Austria 2 -1718
66 Sonja Schoitsch Austria 1 -1719
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 2980  
2 Niemcy Niemcy 2364 -616
3 Słowenia Słowenia 1933 -1047
4 Norwegia Norwegia 1464 -1516
5 Austria Austria 1030 -1950
6 Francja Francja 1005 -1975
7 Rosja Rosja 818 -2162
8 Włochy Włochy 548 -2432
9 USA USA 542 -2438
10 Finlandia Finlandia 455 -2525
11 Kanada Kanada 380 -2600
12 Szwajcaria Szwajcaria 200 -2780
13 Czechy Czechy 119 -2861
14 Rumunia Rumunia 15 -2965
15 Chiny Chiny 8 -2972
16 Polska Polska 3 -2977
Wyniki konkursów
06.12.2013 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzcy: Japonia
07.12.2013 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
21.12.2013 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
22.12.2013 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
03.01.2014 Czajkowski Rosja K-95
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
04.01.2014 Czajkowski Rosja K-95
Zwycięzca: Irina Avvakumova (Rosja)
11.01.2014 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
12.01.2014 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
18.01.2014 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
19.01.2014 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
25.01.2014 Planica Słowenia K-95
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
26.01.2014 Planica Słowenia K-95
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
01.02.2014 Hinzenbach Austria K-85
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
02.02.2014 Hinzenbach Austria K-85
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
01.03.2014 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
02.03.2014 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
08.03.2014 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
15.03.2014 Falun Szwecja K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
22.03.2014 Planica Słowenia K-125
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Nejc Dezman
Najbliższe zawody
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
04:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
06:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
12:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
12:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
12:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
15:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich