Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2020/2021
Period 3
12.12.2020 15:30 Lillehammer Norwegia HS-140 odwołane
13.12.2020 11:00 Lillehammer Norwegia HS-140 odwołane
18.12.2020 18:30 Ruka Finlandia HS-142
19.12.2020 11:00 Ruka Finlandia HS-142
19.12.2020 18:00 Ruka Finlandia HS-142 za 20.12
Period 4
27.12.2020 14:30 Engelberg Szwajcaria HS-140
28.12.2020 11:00 Engelberg Szwajcaria HS-140
09.01.2021   Planica Słowenia HS-138 odwołane
10.01.2021   Planica Słowenia HS-138 odwołane
Period 5
16.01.2021 11:00 Innsbruck Austria HS-130 za Bischofshofen
16.01.2021 13:30 Innsbruck Austria HS-130 za Bischofshofen, za 17.01
16.01.2021 17:00 Bischofshofen Austria HS-142 odwołane
17.01.2021 10:00 Bischofshofen Austria HS-142 odwołane
23.01.2021   Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-142 odwołane
24.01.2021   Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-142 odwołane
27.01.2021   Pekin Chiny HS-106 odwołane
28.01.2021   Pekin Chiny HS-106 odwołane
30.01.2021   Sapporo Japonia HS-137 odwołane
31.01.2021   Sapporo Japonia HS-137 odwołane
Period 6
05.02.2021 14:30 Willingen Niemcy HS-147
05.02.2021 18:00 Willingen Niemcy HS-147
06.02.2021 09:00 Willingen Niemcy HS-147
06.02.2021 12:00 Willingen Niemcy HS-147
13.02.2021   Iron Mountain USA HS-133 odwołane
13.02.2021 17:00 Klingenthal Niemcy HS-140 za Iron Mountain
14.02.2021   Iron Mountain USA HS-133 odwołane
14.02.2021 10:00 Klingenthal Niemcy HS-140 za Iron Mountain
20.02.2021 17:00 Brotterode Niemcy HS-117
21.02.2021 10:00 Brotterode Niemcy HS-117
Period 7
06.03.2021   Rena Norwegia HS-139 odwołane
07.03.2021   Rena Norwegia HS-139 odwołane
13.03.2021 16:50 Zakopane Polska HS-140 odwołany
14.03.2021 08:00 Zakopane Polska HS-140 za sobotę
14.03.2021 10:30 Zakopane Polska HS-140
27.03.2021 17:00 Czajkowski Rosja HS-125 K-140 za Niżny Tagił (20.03), odwołany
28.03.2021 12:00 Czajkowski Rosja HS-102 za sobotę
28.03.2021 14:30 Czajkowski Rosja HS-140 za Niżny Tagił (21.03)
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Markus Schiffner Austria 794  
2 Ulrich Wohlgenannt Austria 661 -133
3 Manuel Fettner Austria 566 -228
4 Aleksander Zniszczoł Polska 527 -267
5 Cene Prevc Słowenia 497 -297
6 Stefan Hula Polska 476 -318
7 Maximilian Steiner Austria 473 -321
  Stefan Rainer Austria 473 -321
9 Maciej Kot Polska 435 -359
10 Lovro Kos Słowenia 374 -420
11 Junshiro Kobayashi Japonia 371 -423
12 Tomasz Pilch Polska 363 -431
13 Anders Haare Norwegia 358 -436
14 Daniel Tschofenig Austria 329 -465
15 Sondre Ringen Norwegia 321 -473
16 Robin Pedersen Norwegia 309 -485
17 Paweł W±sek Polska 297 -497
18 Jakub Wolny Polska 294 -500
19 Richard Freitag Niemcy 282 -512
20 Clemens Leitner Austria 273 -521
21 Sander Vossan Eriksen Norwegia 261 -533
22 Jan Hoerl Austria 260 -534
23 Eetu Nousiainen Finlandia 245 -549
24 Niklas Bachlinger Austria 235 -559
25 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 220 -574
26 Anze Semenic Słowenia 198 -596
27 Yuken Iwasa Japonia 181 -613
28 Gregor Schlierenzauer Austria 165 -629
29 Peter Resinger Austria 164 -630
30 Tilen Bartol Słowenia 160 -634
31 Matias Braathen Norwegia 145 -649
32 Philipp Raimund Niemcy 137 -657
33 Decker Dean USA 134 -660
34 Jarkko Maatta Finlandia 130 -664
35 Kilian Maerkl Niemcy 126 -668
36 Simon Ammann Szwajcaria 124 -670
37 David Haagen Austria 123 -671
38 Elias Medwed Austria 114 -680
39 Timon-Pascal Kahofer Austria 108 -686
40 David Siegel Niemcy 96 -698
41 Rok Justin Słowenia 94 -700
42 Jernej Damjan Słowenia 90 -704
43 Adrian Sell Niemcy 85 -709
44 Peter Prevc Słowenia 81 -713
45 Luca Roth Niemcy 78 -716
46 Benjamin Oestvold Norwegia 76 -718
  Rok Masle Słowenia 76 -718
48 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 74 -720
49 Andreas Schuler Szwajcaria 64 -730
50 Andreas Granerud Buskum Norwegia 63 -731
51 Denis Kornilov Rosja 60 -734
52 Moritz Baer Niemcy 57 -737
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 57 -737
54 Anders Ladehaug Norwegia 56 -738
55 Jan Bombek Słowenia 53 -741
56 Naoki Nakamura Japonia 52 -742
57 Sandro Hauswirth Szwajcaria 51 -743
58 Mikhail Maksimochkin Rosja 44 -750
59 Alex Insam Włochy 42 -752
  Danil Sadreev Rosja 42 -752
61 Arttu Pohjola Finlandia 41 -753
62 Maximilian Ortner Austria 38 -756
63 Klemens Murańka Polska 32 -762
64 Thomas Lackner Austria 26 -768
  Vladimir Zografski Bułgaria 26 -768
  Jernej Presecnik Słowenia 26 -768
67 Ilmir Hazetdinov Rosja 23 -771
  Kalle Heikkinen Finlandia 23 -771
69 Andrei Feldorean Rumunia 22 -772
70 Ilya Mankov Rosja 21 -773
71 Valentin Foubert Francja 20 -774
  Kiril Kotik Rosja 20 -774
  Maksim Kolobov Rosja 20 -774
74 Timi Zajc Słowenia 19 -775
  Tjas Grilc Słowenia 19 -775
76 Matthew Soukup Kanada 16 -778
  Andrew Urlaub USA 16 -778
  Dominik Peter Szwajcaria 16 -778
79 Alessandro Batby Francja 13 -781
  Stefan Huber Austria 13 -781
  Francesco Cecon Włochy 13 -781
  Eetu Merilainen Finlandia 13 -781
83 Aleksandr Bazhenov Rosja 12 -782
84 Mikhail Purtov Rosja 10 -784
85 Claudio Haas Niemcy 9 -785
86 Andreas Alamommo Finlandia 8 -786
87 Henri Kavilo Finlandia 7 -787
88 Filip Sakala Czechy 6 -788
  Nikolai Matavin Rosja 6 -788
90 Muhammet Ali Bedir Turcja 5 -789
  Vojtech Stursa Czechy 5 -789
92 Quirin Modricken Niemcy 4 -790
  Mathis Contamine Francja 4 -790
  Cestmir Kozisek Czechy 4 -790
95 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 3 -791
  Jarosław Krzak Polska 3 -791
97 Daniel Andrei Cacina Rumunia 2 -792
98 Marcel Strzinar Słowenia 1 -793
  Vladislav Mustafin Rosja 1 -793
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4815  
2 Polska Polska 2427 -2388
3 Norwegia Norwegia 1809 -3006
4 Słowenia Słowenia 1688 -3127
5 Niemcy Niemcy 874 -3941
6 Japonia Japonia 604 -4211
7 Finlandia Finlandia 467 -4348
8 Rosja Rosja 316 -4499
9 Szwajcaria Szwajcaria 255 -4560
10 USA USA 150 -4665
11 Ukraina Ukraina 74 -4741
12 Włochy Włochy 55 -4760
13 Francja Francja 37 -4778
14 Rumunia Rumunia 27 -4788
15 Bułgaria Bułgaria 26 -4789
16 Kanada Kanada 16 -4799
17 Czechy Czechy 15 -4800
18 Turcja Turcja 5 -4810
Wyniki konkursów
18.12.2020 Ruka Finlandia HS-142
Zwycięzca: Stefan Rainer (Austria)
19.12.2020 Ruka Finlandia HS-142
Zwycięzca: Jan Hoerl (Austria)
19.12.2020 Ruka Finlandia HS-142
Zwycięzca: Stefan Rainer (Austria)
27.12.2020 Engelberg Szwajcaria HS-140
Zwycięzca: Jakub Wolny (Polska)
28.12.2020 Engelberg Szwajcaria HS-140
Zwycięzca: Maximilian Steiner (Austria)
16.01.2021 Innsbruck Austria HS-128
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
16.01.2021 Innsbruck Austria HS-128
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
05.02.2021 Willingen Niemcy HS-147
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
05.02.2021 Willingen Niemcy HS-147
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
06.02.2021 Willingen Niemcy HS-147
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
06.02.2021 Willingen Niemcy HS-147
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
13.02.2021 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Markus Schiffner (Austria)
14.02.2021 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Markus Schiffner (Austria)
20.02.2021 Brotterode Niemcy HS-117
Zwycięzca: Stefan Hula (Polska)
21.02.2021 Brotterode Niemcy HS-117
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
14.03.2021 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
14.03.2021 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
28.03.2021 Czajkowski Rosja HS-140
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
28.03.2021 Czajkowski Rosja HS-140
Zwycięzca: Stefan Hula (Polska)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich