Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
15.12.2019, godz. 09:00
Ruka HS-142
CoC
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2019/2020
Period 3
07.12.2019 13:15 Vikersund Norwegia HS-117
08.12.2019 11:00 Vikersund Norwegia HS-117
14.12.2019 11:00 Ruka Finlandia HS-142
15.12.2019 09:00 Ruka Finlandia HS-142
Period 4
27.12.2019 17:00 Engelberg Szwajcaria HS-140
28.12.2019 13:00 Engelberg Szwajcaria HS-140
03.01.2020 18:00 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142
04.01.2020 11:00 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142
Period 5
11.01.2020 17:00 Bischofshofen Austria HS-142
12.01.2020 10:00 Bischofshofen Austria HS-142
18.01.2020 17:00 Klingenthal Niemcy HS-140
19.01.2020 16:00 Klingenthal Niemcy HS-140
25.01.2020 03:00 Sapporo Japonia HS-137
26.01.2020 02:30 Sapporo Japonia HS-137
01.02.2020   Planica Słowenia
02.02.2020   Planica Słowenia
08.02.2020   Brotterode Niemcy
09.02.2020   Brotterode Niemcy
Period 6
15.02.2020   Iron Mountain USA
16.02.2020   Iron Mountain USA
22.02.2020   Val di Fiemme Włochy
23.02.2020   Val di Fiemme Włochy
29.02.2020 13:00 Rena Norwegia HS-139
01.03.2020 10:15 Rena Norwegia HS-139
Period 7
07.03.2020   Lahti Finlandia
08.03.2020   Lahti Finlandia
14.03.2020   Zakopane Polska
15.03.2020   Zakopane Polska
21.03.2020   Czajkowski Rosja
22.03.2020   Czajkowski Rosja
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Taku Takeuchi Japonia 225  
2 Keiichi Sato Japonia 216 -9
3 Sondre Ringen Norwegia 180 -45
4 Clemens Leitner Austria 140 -85
5 Anders Haare Norwegia 121 -104
6 Andreas Granerud Buskum Norwegia 118 -107
7 Martin Hamann Niemcy 90 -135
8 Cene Prevc Słowenia 89 -136
9 Yuken Iwasa Japonia 84 -141
10 Manuel Fettner Austria 73 -152
11 Luca Roth Niemcy 70 -155
12 Clemens Aigner Austria 68 -157
13 Markus Schiffner Austria 64 -161
14 Bor Pavlovcic Słowenia 62 -163
15 Aleksander Zniszczoł Polska 48 -177
16 Stefan Huber Austria 44 -181
17 Halvor Egner Granerud Norwegia 41 -184
18 Niko Kytoesaho Finlandia 38 -187
19 Jernej Presecnik Słowenia 37 -188
  Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 37 -188
21 Thomas Hofer Austria 36 -189
22 Fredrik Villumstad Norwegia 30 -195
23 Sander Vossan Eriksen Norwegia 25 -200
24 Andrzej Stękała Polska 22 -203
25 Dominik Peter Szwajcaria 18 -207
26 Kilian Maerkl Niemcy 17 -208
27 Jonathan Learoyd Francja 16 -209
28 Paweł W±sek Polska 15 -210
29 Ilia Mankov Rosja 14 -211
  Shohei Tochimoto Japonia 14 -211
31 Danil Sadreev Rosja 13 -212
32 Matias Braathen Norwegia 11 -214
  Zak Mogel Słowenia 11 -214
  Arttu Pohjola Finlandia 11 -214
35 Felix Hoffmann Niemcy 10 -215
36 Ziga Jelar Słowenia 9 -216
  Kenshiro Ito Japonia 9 -216
38 Philipp Raimund Niemcy 7 -218
  Ole Kristian Baarset Norwegia 7 -218
  Anders Ladehaug Norwegia 7 -218
41 Maximilian Steiner Austria 5 -220
42 Andreas Schuler Szwajcaria 4 -221
43 Adrian Sell Niemcy 3 -222
44 Andreas Alamommo Finlandia 2 -223
45 Mico Ahonen Finlandia 1 -224
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 577  
2 Japonia Japonia 548 -29
3 Austria Austria 430 -147
4 Słowenia Słowenia 208 -369
5 Niemcy Niemcy 197 -380
6 Polska Polska 85 -492
7 Finlandia Finlandia 52 -525
8 Rosja Rosja 27 -550
9 Szwajcaria Szwajcaria 22 -555
10 Francja Francja 16 -561
Wyniki konkursów
07.12.2019 Vikersund Norwegia HS-117
Zwycięzca: Taku Takeuchi (Japonia)
08.12.2019 Vikersund Norwegia HS-117
Zwycięzca: Anders Haare (Norwegia)
14.12.2019 Ruka Finlandia HS-142
Zwycięzca: Keiichi Sato (Japonia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2019 (sobota)
10:45
P¦ Klingenthal
11:00
CoC Ruka
11:00
CoC-k Notodden
11:45
CoC-k Notodden
13:45
FIS Cup Notodden
14:30
P¦ Klingenthal
14:45
P¦ Klingenthal
15:00
FIS Cup Notodden
16:00
P¦ Klingenthal
15 grudnia 2019 (niedziela)
08:00
CoC Ruka
seria próbna
09:00
CoC Ruka
konkurs ind.
14:45
P¦ Klingenthal
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich