Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
16.02.2020, godz. 20:00
Iron Mountain HS-133
CoC
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2019/2020
Period 3
07.12.2019 13:15 Vikersund Norwegia HS-117
08.12.2019 11:00 Vikersund Norwegia HS-117
14.12.2019 11:00 Ruka Finlandia HS-142
15.12.2019 09:00 Ruka Finlandia HS-142
Period 4
27.12.2019 17:00 Engelberg Szwajcaria HS-140 odwołane
28.12.2019 13:00 Engelberg Szwajcaria HS-140 odwołane
03.01.2020 18:00 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 odwołane
04.01.2020 11:00 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 odwołane
Period 5
11.01.2020 17:00 Bischofshofen Austria HS-142
12.01.2020 10:00 Bischofshofen Austria HS-142
18.01.2020 17:00 Klingenthal Niemcy HS-140
19.01.2020 10:00 Klingenthal Niemcy HS-140
25.01.2020 03:00 Sapporo Japonia HS-137
26.01.2020 02:30 Sapporo Japonia HS-137
01.02.2020 13:00 Planica Słowenia HS-138
02.02.2020 11:45 Planica Słowenia HS-138
Period 6
08.02.2020 17:30 Brotterode Niemcy HS-117
09.02.2020 12:15 Brotterode Niemcy HS-117
15.02.2020 20:00 Iron Mountain USA HS-133
16.02.2020 20:00 Iron Mountain USA HS-133
22.02.2020 19:00 Val di Fiemme Włochy HS-104
23.02.2020 09:45 Val di Fiemme Włochy HS-104
29.02.2020 13:00 Rena Norwegia HS-139
01.03.2020 10:15 Rena Norwegia HS-139
Period 7
07.03.2020 16:15 Lahti Finlandia HS-130
08.03.2020 11:30 Lahti Finlandia HS-130
14.03.2020   Zakopane Polska
15.03.2020   Zakopane Polska
21.03.2020 17:00 Czajkowski Rosja HS-140
22.03.2020 12:00 Czajkowski Rosja HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Clemens Leitner Austria 695  
2 Clemens Aigner Austria 611 -84
3 Stefan Huber Austria 532 -163
4 Taku Takeuchi Japonia 506 -189
5 Ziga Jelar Słowenia 400 -295
6 Anders Haare Norwegia 377 -318
  Martin Hamann Niemcy 377 -318
8 Anze Semenic Słowenia 345 -350
9 Markus Schiffner Austria 340 -355
10 Sondre Ringen Norwegia 339 -356
11 Ulrich Wohlgenannt Austria 327 -368
12 Andreas Granerud Buskum Norwegia 279 -416
13 Keiichi Sato Japonia 276 -419
14 Paweł W±sek Polska 260 -435
15 Klemens Murańka Polska 254 -441
16 Cene Prevc Słowenia 213 -482
17 Luca Roth Niemcy 202 -493
18 Bor Pavlovcic Słowenia 186 -509
19 Yuken Iwasa Japonia 177 -518
20 Rok Justin Słowenia 165 -530
  Jurij Tepes Słowenia 165 -530
22 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 162 -533
23 Robin Pedersen Norwegia 160 -535
24 Moritz Baer Niemcy 139 -556
25 Peter Resinger Austria 137 -558
26 Andrzej Stękała Polska 133 -562
27 Anders Ladehaug Norwegia 127 -568
28 Aleksander Zniszczoł Polska 125 -570
29 Sander Vossan Eriksen Norwegia 123 -572
30 Lovro Kos Słowenia 119 -576
31 Adrian Sell Niemcy 118 -577
  Andreas Schuler Szwajcaria 118 -577
33 Philipp Raimund Niemcy 109 -586
34 Halvor Egner Granerud Norwegia 106 -589
35 Hiroaki Watanabe Japonia 105 -590
36 Maciej Kot Polska 103 -592
37 Jernej Presecnik Słowenia 92 -603
38 Dominik Peter Szwajcaria 91 -604
39 Tjas Grilc Słowenia 88 -607
40 Stefan Hula Polska 84 -611
41 Kilian Maerkl Niemcy 81 -614
42 Shohei Tochimoto Japonia 80 -615
43 Vojtech Stursa Czechy 78 -617
44 Manuel Fettner Austria 77 -618
45 Noriaki Kasai Japonia 76 -619
46 Mats Bjerke Myhren Norwegia 70 -625
47 Stefan Rainer Austria 63 -632
48 Jaka Hvala Słowenia 61 -634
49 Felix Hoffmann Niemcy 59 -636
  Thomas Hofer Austria 59 -636
51 Kenshiro Ito Japonia 54 -641
52 Cestmir Kozisek Czechy 53 -642
53 Maximilian Steiner Austria 52 -643
54 Jonathan Learoyd Francja 39 -656
55 Niko Kytosaho Finlandia 38 -657
56 Mathis Contamine Francja 37 -658
57 Federico Cecon Włochy 34 -661
58 Paul Winter Niemcy 33 -662
59 Fredrik Villumstad Norwegia 30 -665
60 Mark Hafnar Słowenia 29 -666
61 Ren Nikaido Japonia 28 -667
62 Filip Sakala Czechy 24 -671
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 24 -671
  Mikhail Maksimochkin Rosja 24 -671
65 Francisco Moerth Austria 23 -672
66 Ilmir Hazetdinov Rosja 22 -673
67 Marco Woergoetter Austria 20 -675
  Masamitsu Ito Japonia 20 -675
69 Arttu Pohjola Finlandia 19 -676
70 Danil Sadreev Rosja 18 -677
  Giovanni Bresadola Włochy 18 -677
72 Andrew Urlaub USA 17 -678
73 Denis Kornilov Rosja 15 -680
  Tomofumi Naito Japonia 15 -680
75 Ilia Mankov Rosja 14 -681
76 Matias Braathen Norwegia 13 -682
77 Zak Mogel Słowenia 11 -684
78 Mikhail Nazarov Rosja 10 -685
  Julian Wackernell Austria 10 -685
80 Matthew Soukup Kanada 9 -686
  Alex Insam Włochy 9 -686
  Gabriel Karlen Szwajcaria 9 -686
83 Kacper Juroszek Polska 8 -687
84 Ole Kristian Baarset Norwegia 7 -688
  Adam Niżnik Polska 7 -688
86 Florian Kroell Austria 6 -689
87 Hisaki Nagamine Japonia 5 -690
  Danil Vassilyev Kazachstan 5 -690
  Oscar P. Westerheim Norwegia 5 -690
90 Mico Ahonen Finlandia 2 -693
  Andreas Alamommo Finlandia 2 -693
  Reruhi Shimizu Japonia 2 -693
93 Decker Dean USA 1 -694
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2952  
2 Słowenia Słowenia 1874 -1078
3 Norwegia Norwegia 1798 -1154
4 Japonia Japonia 1344 -1608
5 Niemcy Niemcy 1118 -1834
6 Polska Polska 974 -1978
7 Szwajcaria Szwajcaria 242 -2710
8 Czechy Czechy 155 -2797
9 Rosja Rosja 103 -2849
10 Francja Francja 76 -2876
11 Włochy Włochy 61 -2891
  Finlandia Finlandia 61 -2891
13 USA USA 18 -2934
14 Kanada Kanada 9 -2943
15 Kazachstan Kazachstan 5 -2947
Wyniki konkursów
07.12.2019 Vikersund Norwegia HS-117
Zwycięzca: Taku Takeuchi (Japonia)
08.12.2019 Vikersund Norwegia HS-117
Zwycięzca: Anders Haare (Norwegia)
14.12.2019 Ruka Finlandia HS-142
Zwycięzca: Keiichi Sato (Japonia)
15.12.2019 Ruka Finlandia HS-142
Zwycięzca: Taku Takeuchi (Japonia)
11.01.2020 Bischofshofen Austria HS-142
Zwycięzca: Clemens Leitner (Austria)
12.01.2020 Bischofshofen Austria HS-142
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
18.01.2020 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Stefan Huber (Austria)
19.01.2020 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Robin Pedersen (Norwegia)
25.01.2020 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Clemens Leitner (Austria)
26.01.2020 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
01.02.2020 Planica Słowenia HS-138
Zwycięzca: Stefan Huber (Austria)
02.02.2020 Planica Słowenia HS-138
Zwycięzca: Anze Semenic (Słowenia)
08.02.2020 Brotterode Niemcy HS-117
Zwycięzca: Rok Justin (Słowenia)
09.02.2020 Brotterode Niemcy HS-117
Zwycięzca: Joacim Oedegaard Bjoereng (Norwegia)
15.02.2020 Iron Mountain USA HS-133
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Sami Niemi
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
16 lutego 2020 (niedziela)
09:00
FIS Cup Villach
09:30
FIS Cup Villach
09:45
P¦ Kulm
10:30
FIS Cup Villach
11:00
P¦ Kulm
11:00
FIS Cup Villach
18:00
CoC Iron Mountain
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
FIS Cup Liberec
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich