Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2018/2019
Period 3
08.12.2018 13:00 Lillehammer Norwegia HS-140
09.12.2018 11:00 Lillehammer Norwegia HS-140
15.12.2018 10:05 Ruka Finlandia HS-142
16.12.2018 09:00 Ruka Finlandia HS-142
Period 4
27.12.2018 17:00 Engelberg Szwajcaria HS-140
28.12.2018 13:00 Engelberg Szwajcaria HS-140
06.01.2019 14:30 Klingenthal Niemcy HS-140
06.01.2019 12:00 Klingenthal Niemcy HS-140
Period 5
12.01.2019 17:10 Bischofshofen Austria HS-142
12.01.2019 14:45 Bischofshofen Austria HS-142
18.01.2019 05:30 Sapporo Japonia HS-137 za Erzurum
19.01.2019 02:00 Sapporo Japonia HS-137
20.01.2019 02:00 Sapporo Japonia HS-137
26.01.2019 15:00 Planica Słowenia HS-138
27.01.2019 12:15 Planica Słowenia HS-138
Period 6
01.02.2019   Erzurum Turcja HS-109 odwołane
02.02.2019   Erzurum Turcja HS-109 odwołane
09.02.2019 17:45 Iron Mountain USA HS-133 za Erzurum
09.02.2019 21:00 Iron Mountain USA HS-133
10.02.2019 17:30 Iron Mountain USA HS-133
15.02.2019 09:45 Oberstdorf Niemcy HS-140
16.02.2019 18:30 Oberstdorf Niemcy HS-140
23.02.2019 17:30 Brotterode Niemcy HS-117
24.02.2019 13:30 Brotterode Niemcy HS-117
02.03.2019 13:00 Rena Norwegia HS-139
03.03.2019 10:15 Rena Norwegia HS-139
Period 7
16.03.2019 12:00 Zakopane Polska HS-140
17.03.2019 12:00 Zakopane Polska HS-140
23.03.2019 16:00 Czajkowski Rosja HS-102
24.03.2019 07:30 Czajkowski Rosja HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Clemens Aigner Austria 977  
2 Aleksander Zniszczoł Polska 895 -82
3 Marius Lindvik Norwegia 863 -114
4 Robin Pedersen Norwegia 754 -223
5 Pius Paschke Niemcy 744 -233
6 Felix Hoffmann Niemcy 713 -264
7 Martin Hamann Niemcy 658 -319
8 Moritz Baer Niemcy 624 -353
9 Ulrich Wohlgenannt Austria 618 -359
10 Andreas Granerud Buskum Norwegia 593 -384
11 Markus Schiffner Austria 586 -391
12 Rok Justin Słowenia 570 -407
13 Zak Mogel Słowenia 568 -409
14 Thomas Hofer Austria 427 -550
15 Andrzej Stękała Polska 394 -583
16 Bor Pavlovcic Słowenia 387 -590
17 Jaka Hvala Słowenia 384 -593
18 Tilen Bartol Słowenia 372 -605
19 Stefan Huber Austria 357 -620
20 Andreas Wank Niemcy 351 -626
21 Paweł W±sek Polska 345 -632
22 Ziga Jelar Słowenia 340 -637
23 Nejc Dezman Słowenia 302 -675
24 Thomas Aasen Markeng Norwegia 293 -684
25 Andraz Pograjc Słowenia 280 -697
26 Joakim Aune Norwegia 274 -703
27 Fredrik Villumstad Norwegia 264 -713
28 Justin Lisso Niemcy 231 -746
29 Severin Freund Niemcy 211 -766
30 Keiichi Sato Japonia 206 -771
31 Maximilian Steiner Austria 197 -780
32 Filip Sakala Czechy 194 -783
33 Shohei Tochimoto Japonia 189 -788
34 Tomas Vancura Czechy 170 -807
35 Clemens Leitner Austria 161 -816
36 Jonathan Learoyd Francja 152 -825
37 Yuken Iwasa Japonia 149 -828
  Artti Aigro Estonia 149 -828
39 Kenshiro Ito Japonia 145 -832
40 Taku Takeuchi Japonia 144 -833
41 Maciej Kot Polska 142 -835
  Luca Roth Niemcy 142 -835
43 Constantin Schmid Niemcy 135 -842
44 Jurij Tepes Słowenia 129 -848
45 Klemens Murańka Polska 128 -849
46 Anze Lanisek Słowenia 125 -852
47 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 120 -857
48 Mikhail Nazarov Rosja 119 -858
49 Lukas Hlava Czechy 118 -859
50 Andreas Schuler Szwajcaria 110 -867
51 Sandro Hauswirth Szwajcaria 101 -876
52 Maximilian Lienher Austria 100 -877
  Philipp Aschenwald Austria 100 -877
54 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 99 -878
55 Luca Egloff Szwajcaria 97 -880
56 Przemysław Kantyka Polska 96 -881
57 Robert Kranjec Słowenia 92 -885
58 Sondre Ringen Norwegia 83 -894
59 Kilian Maerkl Niemcy 82 -895
  Cestmir Kozisek Czechy 82 -895
61 Philipp Raimund Niemcy 81 -896
62 Gregor Schlierenzauer Austria 79 -898
63 Eetu Nousiainen Finlandia 75 -902
64 Dominik Peter Szwajcaria 73 -904
65 Viktor Polasek Czechy 72 -905
66 Cene Prevc Słowenia 69 -908
67 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 65 -912
68 Andreas Alamommo Finlandia 63 -914
69 Gregor Deschwanden Szwajcaria 62 -915
70 Florian Altenburger Austria 56 -921
71 Gabriel Karlen Szwajcaria 52 -925
72 Anze Semenic Słowenia 51 -926
73 Ilmir Hazetdinov Rosja 49 -928
  Anders Fannemel Norwegia 49 -928
  Manuel Fettner Austria 49 -928
76 Andreas Kofler Austria 47 -930
77 Kevin Bickner USA 45 -932
78 Mika Schwann Austria 44 -933
79 Simon Ammann Szwajcaria 40 -937
80 Vojtech Stursa Czechy 38 -939
81 Oscar P. Westerheim Norwegia 37 -940
  Yumu Harada Japonia 37 -940
83 David Haagen Austria 36 -941
84 Mikhail Maksimochkin Rosja 35 -942
  Casey Larson USA 35 -942
86 Jan Hoerl Austria 25 -952
  Adrian Sell Niemcy 25 -952
88 Alex Insam Włochy 24 -953
89 Kevin Maltsev Estonia 23 -954
90 Kento Sakuyama Japonia 22 -955
  Tomaz Naglic Słowenia 22 -955
  Mikhail Purtov Rosja 22 -955
93 Tomasz Pilch Polska 20 -957
94 Tomofumi Naito Japonia 19 -958
95 Anders Haare Norwegia 17 -960
96 Aleksandr Bazhenov Rosja 16 -961
  Danil Sadreev Rosja 16 -961
98 Hiroaki Watanabe Japonia 15 -962
99 Aljaz Osterc Słowenia 12 -965
  Matthew Soukup Kanada 12 -965
101 Andrew Urlaub USA 11 -966
102 Arttu Pohjola Finlandia 10 -967
103 Cedrik Weigel Niemcy 8 -969
  Kacper Juroszek Polska 8 -969
105 Federico Cecon Włochy 6 -971
  Matevz Samec Słowenia 6 -971
  Jernej Presecnik Słowenia 6 -971
  Richard Haukedal Norwegia 6 -971
109 Heung Chul Choi Korea Pd. 5 -972
  Decker Dean USA 5 -972
111 Ernest Prislic Słowenia 4 -973
  Julian Wienerroither Austria 4 -973
113 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 3 -974
114 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 2 -975
115 Elias Tollinger Austria 1 -976
  Juho Ojala Finlandia 1 -976
  Christian Roeste Solberg Norwegia 1 -976
  Maksim Sergeev Rosja 1 -976
  Minato Mabuchi Japonia 1 -976
  Lovro Kos Słowenia 1 -976
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 4005  
2 Austria Austria 3864 -141
3 Słowenia Słowenia 3720 -285
4 Norwegia Norwegia 3356 -649
5 Polska Polska 2028 -1977
6 Japonia Japonia 927 -3078
7 Czechy Czechy 674 -3331
8 Szwajcaria Szwajcaria 535 -3470
9 Rosja Rosja 323 -3682
10 Estonia Estonia 172 -3833
11 Francja Francja 152 -3853
12 Finlandia Finlandia 149 -3856
13 Kanada Kanada 111 -3894
14 USA USA 96 -3909
15 Włochy Włochy 30 -3975
16 Korea Pd. Korea Pd. 5 -4000
17 Turcja Turcja 3 -4002
Wyniki konkursów
08.12.2018 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
09.12.2018 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
15.12.2018 Ruka Finlandia HS-140
Zwycięzca: Robin Pedersen (Norwegia)
16.12.2018 Ruka Finlandia HS-140
Zwycięzca: Robin Pedersen (Norwegia)
27.12.2018 Engelberg Szwajcaria HS-140
Zwycięzca: Markus Schiffner (Austria)
28.12.2018 Engelberg Szwajcaria HS-140
Zwycięzca: Philipp Aschenwald (Austria)
06.01.2019 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Tilen Bartol (Słowenia)
06.01.2019 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Moritz Baer (Niemcy)
12.01.2019 Bischofshofen Austria HS-142
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
12.01.2019 Bischofshofen Austria HS-142
Zwycięzca: Ziga Jelar (Słowenia)
18.01.2019 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
19.01.2019 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
20.01.2019 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
26.01.2019 Planica Słowenia HS-138
Zwycięzca: Bor Pavlovcic (Słowenia)
27.01.2019 Planica Słowenia HS-138
Zwycięzca: Martin Hamann (Niemcy)
09.02.2019 Iron Mountain USA HS-120
Zwycięzca: Pius Paschke (Niemcy)
09.02.2019 Iron Mountain USA HS-120
Zwycięzca: Thomas Aasen Markeng (Norwegia)
10.02.2019 Iron Mountain USA HS-133
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
15.02.2019 Oberstdorf Niemcy HS-137
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
16.02.2019 Oberstdorf Niemcy HS-137
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
23.02.2019 Brotterode Niemcy HS-117
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
24.02.2019 Brotterode Niemcy HS-117
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
02.03.2019 Rena Norwegia HS-139
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
03.03.2019 Rena Norwegia HS-139
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
16.03.2019 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Stefan Huber (Austria)
17.03.2019 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
23.03.2019 Czajkowski Rosja HS-102
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
24.03.2019 Czajkowski Rosja HS-140
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Philipp Aschenwald
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Robert Krenek (1974)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich