TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2019
Najbliższe zawody
24.03.2019, godz. 07:30
Czajkowski HS-140
CoC
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2018/2019
Period 3
08.12.2018 13:00 Lillehammer Norwegia HS-140
09.12.2018 11:00 Lillehammer Norwegia HS-140
15.12.2018 10:05 Ruka Finlandia HS-142
16.12.2018 09:00 Ruka Finlandia HS-142
Period 4
27.12.2018 17:00 Engelberg Szwajcaria HS-140
28.12.2018 13:00 Engelberg Szwajcaria HS-140
06.01.2019 14:30 Klingenthal Niemcy HS-140
06.01.2019 12:00 Klingenthal Niemcy HS-140
Period 5
12.01.2019 17:10 Bischofshofen Austria HS-142
12.01.2019 14:45 Bischofshofen Austria HS-142
18.01.2019 05:30 Sapporo Japonia HS-137 za Erzurum
19.01.2019 02:00 Sapporo Japonia HS-137
20.01.2019 02:00 Sapporo Japonia HS-137
26.01.2019 15:00 Planica Słowenia HS-138
27.01.2019 12:15 Planica Słowenia HS-138
Period 6
01.02.2019   Erzurum Turcja HS-109 odwołane
02.02.2019   Erzurum Turcja HS-109 odwołane
09.02.2019 17:45 Iron Mountain USA HS-133 za Erzurum
09.02.2019 21:00 Iron Mountain USA HS-133
10.02.2019 17:30 Iron Mountain USA HS-133
15.02.2019 09:45 Oberstdorf Niemcy HS-140
16.02.2019 18:30 Oberstdorf Niemcy HS-140
23.02.2019 17:30 Brotterode Niemcy HS-117
24.02.2019 13:30 Brotterode Niemcy HS-117
02.03.2019 13:00 Rena Norwegia HS-139
03.03.2019 10:15 Rena Norwegia HS-139
Period 7
16.03.2019 12:00 Zakopane Polska HS-140
17.03.2019 12:00 Zakopane Polska HS-140
23.03.2019 16:00 Czajkowski Rosja HS-102
24.03.2019 07:30 Czajkowski Rosja HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Clemens Aigner Austria 977  
2 Marius Lindvik Norwegia 863 -114
3 Aleksander Zniszczoł Polska 795 -182
4 Robin Pedersen Norwegia 754 -223
5 Pius Paschke Niemcy 744 -233
6 Felix Hoffmann Niemcy 713 -264
7 Martin Hamann Niemcy 658 -319
8 Moritz Baer Niemcy 600 -377
9 Markus Schiffner Austria 586 -391
10 Rok Justin Słowenia 570 -407
11 Ulrich Wohlgenannt Austria 568 -409
12 Zak Mogel Słowenia 555 -422
13 Andreas Granerud Buskum Norwegia 548 -429
14 Thomas Hofer Austria 411 -566
15 Bor Pavlovcic Słowenia 387 -590
16 Jaka Hvala Słowenia 384 -593
17 Tilen Bartol Słowenia 372 -605
18 Stefan Huber Austria 357 -620
19 Paweł W±sek Polska 344 -633
20 Ziga Jelar Słowenia 340 -637
21 Andreas Wank Niemcy 322 -655
22 Andrzej Stękała Polska 314 -663
23 Nejc Dezman Słowenia 302 -675
24 Thomas Aasen Markeng Norwegia 293 -684
25 Andraz Pograjc Słowenia 280 -697
26 Joakim Aune Norwegia 254 -723
27 Severin Freund Niemcy 211 -766
28 Keiichi Sato Japonia 206 -771
29 Justin Lisso Niemcy 205 -772
30 Fredrik Villumstad Norwegia 204 -773
31 Filip Sakala Czechy 194 -783
32 Shohei Tochimoto Japonia 189 -788
33 Tomas Vancura Czechy 170 -807
34 Clemens Leitner Austria 161 -816
35 Maximilian Steiner Austria 157 -820
36 Jonathan Learoyd Francja 152 -825
37 Yuken Iwasa Japonia 149 -828
  Artti Aigro Estonia 149 -828
39 Kenshiro Ito Japonia 145 -832
40 Taku Takeuchi Japonia 144 -833
41 Maciej Kot Polska 142 -835
42 Constantin Schmid Niemcy 135 -842
43 Jurij Tepes Słowenia 129 -848
44 Luca Roth Niemcy 127 -850
45 Anze Lanisek Słowenia 125 -852
46 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 120 -857
47 Mikhail Nazarov Rosja 119 -858
48 Lukas Hlava Czechy 118 -859
49 Andreas Schuler Szwajcaria 110 -867
50 Klemens Murańka Polska 106 -871
51 Sandro Hauswirth Szwajcaria 101 -876
52 Philipp Aschenwald Austria 100 -877
  Maximilian Lienher Austria 100 -877
54 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 99 -878
55 Luca Egloff Szwajcaria 97 -880
56 Robert Kranjec Słowenia 92 -885
57 Sondre Ringen Norwegia 83 -894
58 Przemysław Kantyka Polska 82 -895
  Kilian Maerkl Niemcy 82 -895
  Cestmir Kozisek Czechy 82 -895
61 Philipp Raimund Niemcy 81 -896
62 Gregor Schlierenzauer Austria 79 -898
63 Eetu Nousiainen Finlandia 75 -902
64 Dominik Peter Szwajcaria 73 -904
65 Cene Prevc Słowenia 69 -908
66 Andreas Alamommo Finlandia 63 -914
67 Gregor Deschwanden Szwajcaria 62 -915
68 Florian Altenburger Austria 56 -921
69 Gabriel Karlen Szwajcaria 52 -925
70 Anze Semenic Słowenia 51 -926
71 Manuel Fettner Austria 49 -928
  Anders Fannemel Norwegia 49 -928
73 Andreas Kofler Austria 47 -930
74 Kevin Bickner USA 45 -932
75 Mika Schwann Austria 44 -933
76 Simon Ammann Szwajcaria 40 -937
  Viktor Polasek Czechy 40 -937
78 Yumu Harada Japonia 37 -940
79 Mikhail Maksimochkin Rosja 35 -942
  Casey Larson USA 35 -942
81 Ilmir Hazetdinov Rosja 31 -946
82 Vojtech Stursa Czechy 30 -947
83 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 29 -948
84 David Haagen Austria 27 -950
  Oscar P. Westerheim Norwegia 27 -950
86 Jan Hoerl Austria 25 -952
87 Alex Insam Włochy 24 -953
88 Kevin Maltsev Estonia 23 -954
89 Tomaz Naglic Słowenia 22 -955
  Kento Sakuyama Japonia 22 -955
91 Tomasz Pilch Polska 20 -957
92 Tomofumi Naito Japonia 19 -958
93 Anders Haare Norwegia 17 -960
94 Hiroaki Watanabe Japonia 15 -962
95 Adrian Sell Niemcy 13 -964
96 Matthew Soukup Kanada 12 -965
97 Mikhail Purtov Rosja 11 -966
98 Danil Sadreev Rosja 10 -967
  Arttu Pohjola Finlandia 10 -967
100 Aleksandr Bazhenov Rosja 9 -968
101 Cedrik Weigel Niemcy 8 -969
  Kacper Juroszek Polska 8 -969
  Andrew Urlaub USA 8 -969
  Aljaz Osterc Słowenia 8 -969
105 Federico Cecon Włochy 6 -971
  Matevz Samec Słowenia 6 -971
  Richard Haukedal Norwegia 6 -971
108 Heung Chul Choi Korea Pd. 5 -972
109 Julian Wienerroither Austria 4 -973
  Jernej Presecnik Słowenia 4 -973
  Ernest Prislic Słowenia 4 -973
112 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 3 -974
113 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 2 -975
114 Maksim Sergeev Rosja 1 -976
  Minato Mabuchi Japonia 1 -976
  Lovro Kos Słowenia 1 -976
  Elias Tollinger Austria 1 -976
  Juho Ojala Finlandia 1 -976
  Christian Roeste Solberg Norwegia 1 -976
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 3899  
2 Austria Austria 3749 -150
3 Słowenia Słowenia 3701 -198
4 Norwegia Norwegia 3221 -678
5 Polska Polska 1811 -2088
6 Japonia Japonia 927 -2972
7 Czechy Czechy 634 -3265
8 Szwajcaria Szwajcaria 535 -3364
9 Rosja Rosja 245 -3654
10 Estonia Estonia 172 -3727
11 Francja Francja 152 -3747
12 Finlandia Finlandia 149 -3750
13 Kanada Kanada 111 -3788
14 USA USA 88 -3811
15 Włochy Włochy 30 -3869
16 Korea Pd. Korea Pd. 5 -3894
17 Turcja Turcja 3 -3896
Wyniki konkursów
08.12.2018 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
09.12.2018 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
15.12.2018 Ruka Finlandia HS-140
Zwycięzca: Robin Pedersen (Norwegia)
16.12.2018 Ruka Finlandia HS-140
Zwycięzca: Robin Pedersen (Norwegia)
27.12.2018 Engelberg Szwajcaria HS-140
Zwycięzca: Markus Schiffner (Austria)
28.12.2018 Engelberg Szwajcaria HS-140
Zwycięzca: Philipp Aschenwald (Austria)
06.01.2019 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Tilen Bartol (Słowenia)
06.01.2019 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Moritz Baer (Niemcy)
12.01.2019 Bischofshofen Austria HS-142
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
12.01.2019 Bischofshofen Austria HS-142
Zwycięzca: Ziga Jelar (Słowenia)
18.01.2019 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
19.01.2019 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
20.01.2019 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
26.01.2019 Planica Słowenia HS-138
Zwycięzca: Bor Pavlovcic (Słowenia)
27.01.2019 Planica Słowenia HS-138
Zwycięzca: Martin Hamann (Niemcy)
09.02.2019 Iron Mountain USA HS-120
Zwycięzca: Pius Paschke (Niemcy)
09.02.2019 Iron Mountain USA HS-120
Zwycięzca: Thomas Aasen Markeng (Norwegia)
10.02.2019 Iron Mountain USA HS-133
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
15.02.2019 Oberstdorf Niemcy HS-137
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
16.02.2019 Oberstdorf Niemcy HS-137
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
23.02.2019 Brotterode Niemcy HS-117
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
24.02.2019 Brotterode Niemcy HS-117
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
02.03.2019 Rena Norwegia HS-139
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
03.03.2019 Rena Norwegia HS-139
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
16.03.2019 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Stefan Huber (Austria)
17.03.2019 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
23.03.2019 Czajkowski Rosja HS-102
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Yoshihiko Osanai
Najbliższe zawody
24 marca 2019 (niedziela)
05:00
P¦ kobiet Czajkowski
oficjalny trening
06:30
CoC Czajkowski
oficjalny trening
07:30
CoC Czajkowski
konkurs ind.
09:00
P¦ Planica
seria próbna
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
10:00
P¦ Planica
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kot zdobędzie mał± kryształow± kulę?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Piotr Żyła
Domen Prevc
Timi Zajc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »