BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
4
5
7
8
11
12
13
14
18
21
22
25
26
styczeń 2021
Najbliższe zawody
19.01.2021, godz. 10:15
Szczyrk HS-104
FIS Cup K
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2017/2018
Period 3
09.12.2017 21:00 Whistler Kanada HS-106
09.12.2017   Whistler Kanada K-95
10.12.2017 20:00 Whistler Kanada HS-106
10.12.2017   Whistler Kanada K-95
16.12.2017 17:00 Ruka Finlandia HS-142
16.12.2017   Ruka Finlandia K-120
17.12.2017 09:00 Ruka Finlandia HS-142
17.12.2017   Ruka Finlandia K-120
Period 4
27.12.2017 17:00 Engelberg Szwajcaria HS-140
27.12.2017   Engelberg Szwajcaria K-125
28.12.2017   Engelberg Szwajcaria K-125
28.12.2017 13:00 Engelberg Szwajcaria HS-140
06.01.2018   Titisee-Neustadt Niemcy K-125
06.01.2018 14:00 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142
07.01.2018   Titisee-Neustadt Niemcy K-125
07.01.2018 13:30 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142
Period 5
10.01.2018 17:00 Bischofshofen Austria HS-142
10.01.2018   Bischofshofen Austria K-125
11.01.2018 10:00 Bischofshofen Austria HS-142
11.01.2018   Bischofshofen Austria K-125
20.01.2018 15:00 Erzurum Turcja HS-140
20.01.2018 09:00 Erzurum Turcja HS-140
20.01.2018   Erzurum Turcja K-125
20.01.2018   Erzurum Turcja K-125
26.01.2018 02:30 Sapporo Japonia HS-100
26.01.2018   Sapporo Japonia K-90
27.01.2018 02:30 Sapporo Japonia HS-134
27.01.2018   Sapporo Japonia K-123
28.01.2018 02:00 Sapporo Japonia HS-134
28.01.2018   Sapporo Japonia K-123
Period 6
03.02.2018 14:00 Planica Słowenia HS-139
03.02.2018   Planica Słowenia K-125
04.02.2018   Planica Słowenia K-125
04.02.2018 09:15 Planica Słowenia HS-139
10.02.2018   Iron Mountain USA K-120
10.02.2018 20:00 Iron Mountain USA HS-133
11.02.2018   Iron Mountain USA K-120
11.02.2018 20:00 Iron Mountain USA HS-133
18.02.2018 13:00 Brotterode Niemcy HS-117
18.02.2018 10:30 Brotterode Niemcy HS-117
18.02.2018   Brotterode Niemcy K-105
18.02.2018   Brotterode Niemcy K-105
24.02.2018 17:00 Klingenthal Niemcy HS-140
24.02.2018   Klingenthal Niemcy K-125
25.02.2018 09:00 Klingenthal Niemcy HS-140
25.02.2018   Klingenthal Niemcy K-125
03.03.2018 13:00 Rena Norwegia HS-139
03.03.2018   Rena Norwegia K-124
04.03.2018 10:15 Rena Norwegia HS-139
04.03.2018   Rena Norwegia K-124
Period 7
10.03.2018 12:30 Zakopane Polska HS-134
10.03.2018   Zakopane Polska K-125
11.03.2018 10:30 Zakopane Polska HS-134
11.03.2018   Zakopane Polska K-125
17.03.2018   Czajkowski Rosja K-125
17.03.2018 13:00 Czajkowski Rosja HS-140
18.03.2018   Czajkowski Rosja K-125
18.03.2018 09:00 Czajkowski Rosja HS-140 odwołany
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Marius Lindvik Norwegia 1102  
2 Andreas Wank Niemcy 1040 -62
3 David Siegel Niemcy 968 -134
4 Nejc Dezman Słowenia 869 -233
5 Anze Lanisek Słowenia 795 -307
6 Philipp Aschenwald Austria 694 -408
7 Tomasz Pilch Polska 575 -527
8 Tomaz Naglic Słowenia 554 -548
9 Bor Pavlovcic Słowenia 550 -552
10 Daniel Huber Austria 528 -574
11 Stefan Huber Austria 523 -579
12 Ulrich Wohlgenannt Austria 515 -587
13 Jonathan Learoyd Francja 486 -616
14 Tom Hilde Norwegia 466 -636
15 Florian Altenburger Austria 428 -674
16 Joachim Hauer Norwegia 421 -681
17 Robert Kranjec Słowenia 404 -698
18 Sondre Ringen Norwegia 398 -704
19 Manuel Poppinger Austria 367 -735
  Jakub Wolny Polska 367 -735
21 Pius Paschke Niemcy 360 -742
22 Martin Hamann Niemcy 313 -789
23 Jurij Tepes Słowenia 301 -801
24 Halvor Egner Granerud Norwegia 300 -802
25 Felix Hoffmann Niemcy 278 -824
26 Aleksander Zniszczoł Polska 264 -838
27 Thomas Lackner Austria 256 -846
28 Robin Pedersen Norwegia 245 -857
29 Ziga Jelar Słowenia 236 -866
30 Moritz Baer Niemcy 235 -867
31 Viktor Polasek Czechy 221 -881
32 Paweł W±sek Polska 205 -897
33 Manuel Fettner Austria 200 -902
34 Cestmir Kozisek Czechy 177 -925
35 Miran Zupancic Słowenia 169 -933
36 Andreas Schuler Szwajcaria 165 -937
37 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 162 -940
38 Constantin Schmid Niemcy 159 -943
39 Clemens Leitner Austria 156 -946
40 Przemysław Kantyka Polska 153 -949
41 Andraz Pograjc Słowenia 144 -958
42 Killian Peier Szwajcaria 142 -960
  Elias Tollinger Austria 142 -960
44 Thomas Hofer Austria 141 -961
45 Joakim Aune Norwegia 128 -974
  Evgeniy Klimov Rosja 128 -974
47 Luca Egloff Szwajcaria 124 -978
48 Ilmir Hazetdinov Rosja 120 -982
49 Markus Schiffner Austria 117 -985
50 Klemens Murańka Polska 107 -995
51 Filip Sakala Czechy 101 -1001
52 Andreas Granerud Buskum Norwegia 93 -1009
53 Lukas Hlava Czechy 85 -1017
54 Naoki Nakamura Japonia 83 -1019
55 Vladimir Zografski Bułgaria 77 -1025
56 Andreas Alamommo Finlandia 70 -1032
57 Cene Prevc Słowenia 69 -1033
58 Thomas Roch Dupland Francja 68 -1034
59 Seou Choi Korea Pd. 63 -1039
  Vincent Descombes Sevoie Francja 63 -1039
61 Yukiya Sato Japonia 62 -1040
  Rok Tarman Słowenia 62 -1040
63 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 54 -1048
64 Sandro Hauswirth Szwajcaria 53 -1049
65 Fabian Seidl Niemcy 52 -1050
66 Philipp Raimund Niemcy 50 -1052
67 Mats Bjerke Myhren Norwegia 46 -1056
68 Dmitriy Vassiliev Rosja 45 -1057
69 Jarkko Maatta Finlandia 44 -1058
  Sergey Tkachenko Kazachstan 44 -1058
  Rok Justin Słowenia 44 -1058
72 Yuken Iwasa Japonia 43 -1059
73 Marinus Kraus Niemcy 42 -1060
74 Matthew Soukup Kanada 41 -1061
  Maximilian Steiner Austria 41 -1061
76 Mikhail Nazarov Rosja 40 -1062
77 Mikhail Maksimochkin Rosja 36 -1066
  Paul Brasme Francja 36 -1066
79 Davide Bresadola Włochy 35 -1067
  Krzysztof Leja Polska 35 -1067
81 Kento Sakuyama Japonia 30 -1072
82 Casey Larson USA 25 -1077
  Gabriel Karlen Szwajcaria 25 -1077
84 Federico Cecon Włochy 24 -1078
  Tomofumi Naito Japonia 24 -1078
86 Michael Glasder USA 23 -1079
  Bartosz Czyż Polska 23 -1079
  Markus Rupitsch Austria 23 -1079
  Aljaz Osterc Słowenia 23 -1079
90 Shohei Tochimoto Japonia 22 -1080
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 22 -1080
92 Oscar P. Westerheim Norwegia 21 -1081
  Jonas-Sloth Sandell Norwegia 21 -1081
94 Justin Lisso Niemcy 20 -1082
95 Eduard Torok Rumunia 17 -1085
96 Niko Loytainen Finlandia 16 -1086
  Fatih Arda Ipcioglu Turcja 16 -1086
98 Luca Roth Niemcy 15 -1087
99 Kevin Maltsev Estonia 14 -1088
  Mika Schwann Austria 14 -1088
101 Janni Reisenauer Austria 12 -1090
  Heung Chul Choi Korea Pd. 12 -1090
103 Adrian Sell Niemcy 11 -1091
  Joshua Maurer Kanada 11 -1091
105 Alexey Romashov Rosja 10 -1092
106 Lauri Asikainen Finlandia 8 -1094
  Juho Ojala Finlandia 8 -1094
  Thomas Aasen Markeng Norwegia 8 -1094
  Vojtech Stursa Czechy 8 -1094
  Fredrik Villumstad Norwegia 8 -1094
111 Sabirzhan Muminov Kazachstan 7 -1095
  Artti Aigro Estonia 7 -1095
  Niko Kytosaho Finlandia 7 -1095
  Maximilian Lienher Austria 7 -1095
115 Tim Fuchs Niemcy 5 -1097
  Yumu Harada Japonia 5 -1097
117 Jesper Oedegaard Norwegia 4 -1098
  Hiroaki Watanabe Japonia 4 -1098
  Tomas Vancura Czechy 4 -1098
  Blaz Pavlic Słowenia 4 -1098
121 Roberto Dellasega Włochy 3 -1099
  Aleksandr Bazhenov Rosja 3 -1099
123 Yuya Yamada Japonia 2 -1100
  Ayberk Demir Turcja 2 -1100
  Ville Larinto Finlandia 2 -1100
  Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 2 -1100
  Cedrik Weigel Niemcy 2 -1100
  Damian Lasota Czechy 2 -1100
  Egor Usachev Rosja 2 -1100
130 Aljaz Vodan Słowenia 1 -1101
  Kiril Kotik Rosja 1 -1101
  Dominik Maylaender Niemcy 1 -1101
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 4225  
2 Austria Austria 4164 -61
3 Niemcy Niemcy 3551 -674
4 Norwegia Norwegia 3479 -746
5 Polska Polska 1729 -2496
6 Francja Francja 653 -3572
7 Czechy Czechy 598 -3627
8 Szwajcaria Szwajcaria 509 -3716
9 Rosja Rosja 407 -3818
10 Japonia Japonia 275 -3950
11 Finlandia Finlandia 155 -4070
12 Bułgaria Bułgaria 77 -4148
13 Korea Pd. Korea Pd. 75 -4150
14 Włochy Włochy 62 -4163
15 Kanada Kanada 52 -4173
16 Kazachstan Kazachstan 51 -4174
17 USA USA 48 -4177
18 Estonia Estonia 21 -4204
19 Turcja Turcja 18 -4207
20 Rumunia Rumunia 17 -4208
Wyniki konkursów
09.12.2017 Whistler Kanada K-95
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
10.12.2017 Whistler Kanada K-95
Zwycięzca: Andreas Wank (Niemcy)
16.12.2017 Ruka Finlandia K-120
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
17.12.2017 Ruka Finlandia K-120
Zwycięzca: Jurij Tepes (Słowenia)
27.12.2017 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Jonathan Learoyd (Francja)
28.12.2017 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
06.01.2018 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
07.01.2018 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
10.01.2018 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Tom Hilde (Norwegia)
11.01.2018 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
20.01.2018 Erzurum Turcja K-125
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
20.01.2018 Erzurum Turcja K-125
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
26.01.2018 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
27.01.2018 Sapporo Japonia K-123
Zwycięzca: Daniel Huber (Austria)
28.01.2018 Sapporo Japonia K-123
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
03.02.2018 Planica Słowenia K-125
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
04.02.2018 Planica Słowenia K-125
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
10.02.2018 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
11.02.2018 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
18.02.2018 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Nejc Dezman (Słowenia)
18.02.2018 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
24.02.2018 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
25.02.2018 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
03.03.2018 Rena Norwegia K-124
Zwycięzca: Andreas Wank (Niemcy)
04.03.2018 Rena Norwegia K-124
Zwycięzca: Manuel Poppinger (Austria)
10.03.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
11.03.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
17.03.2018 Czajkowski Rosja K-125
Zwycięzca: Stefan Huber (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2021 (wtorek)
09:15
FIS Cup Szczyrk
09:45
FIS Cup Szczyrk
10:15
FIS Cup Szczyrk
konkurs K
13:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
15:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs M
20 stycznia 2021 (¶roda)
09:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
10:00
FIS Cup Szczyrk
konkurs K
13:30
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
14:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs M
22 stycznia 2021 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
15:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
18:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
23 stycznia 2021 (sobota)
12:45
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
14:00
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:15
P¦ Lahti
konkurs druż.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
15:47
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
dzisiaj
16:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
dzisiaj
20:03
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane
dzisiaj
22:13
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
00:44
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
04:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
05:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
07:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
17:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto wygra P¦ w sezonie 2020/21?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Stefan Kraft
Karl Geiger
Peter Prevc
Halvor Egner Granerud
inny skoczek
koronawirus
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich