Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
28.11.2021, godz. 16:15
Ruka HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2017/2018
Period 3
09.12.2017 21:00 Whistler Kanada HS-106
10.12.2017 20:00 Whistler Kanada HS-106
16.12.2017 17:00 Ruka Finlandia HS-142
17.12.2017 09:00 Ruka Finlandia HS-142
Period 4
27.12.2017 17:00 Engelberg Szwajcaria HS-140
28.12.2017 13:00 Engelberg Szwajcaria HS-140
06.01.2018 14:00 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142
07.01.2018 13:30 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142
Period 5
10.01.2018 17:00 Bischofshofen Austria HS-142
11.01.2018 10:00 Bischofshofen Austria HS-142
20.01.2018 09:00 Erzurum Turcja HS-140
20.01.2018 15:00 Erzurum Turcja HS-140
26.01.2018 02:30 Sapporo Japonia HS-100
27.01.2018 02:30 Sapporo Japonia HS-134
28.01.2018 02:00 Sapporo Japonia HS-134
Period 6
03.02.2018 14:00 Planica Słowenia HS-139
04.02.2018 09:15 Planica Słowenia HS-139
10.02.2018 20:00 Iron Mountain USA HS-133
11.02.2018 20:00 Iron Mountain USA HS-133
18.02.2018 10:30 Brotterode Niemcy HS-117
18.02.2018 13:00 Brotterode Niemcy HS-117
24.02.2018 17:00 Klingenthal Niemcy HS-140
25.02.2018 09:00 Klingenthal Niemcy HS-140
03.03.2018 13:00 Rena Norwegia HS-139
04.03.2018 10:15 Rena Norwegia HS-139
Period 7
10.03.2018 12:30 Zakopane Polska HS-134
11.03.2018 10:30 Zakopane Polska HS-134
17.03.2018 13:00 Czajkowski Rosja HS-140
18.03.2018 09:00 Czajkowski Rosja HS-140 odwołany
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Marius Lindvik Norwegia 1102  
2 Andreas Wank Niemcy 1040 -62
3 David Siegel Niemcy 968 -134
4 Nejc Dezman Słowenia 869 -233
5 Anze Lanisek Słowenia 795 -307
6 Philipp Aschenwald Austria 694 -408
7 Tomasz Pilch Polska 575 -527
8 Tomaz Naglic Słowenia 554 -548
9 Bor Pavlovcic Słowenia 550 -552
10 Daniel Huber Austria 528 -574
11 Stefan Huber Austria 523 -579
12 Ulrich Wohlgenannt Austria 515 -587
13 Jonathan Learoyd Francja 486 -616
14 Tom Hilde Norwegia 466 -636
15 Florian Altenburger Austria 428 -674
16 Joachim Hauer Norwegia 421 -681
17 Robert Kranjec Słowenia 404 -698
18 Sondre Ringen Norwegia 398 -704
19 Jakub Wolny Polska 367 -735
  Manuel Poppinger Austria 367 -735
21 Pius Paschke Niemcy 360 -742
22 Martin Hamann Niemcy 313 -789
23 Jurij Tepes Słowenia 301 -801
24 Halvor Egner Granerud Norwegia 300 -802
25 Felix Hoffmann Niemcy 278 -824
26 Aleksander Zniszczoł Polska 264 -838
27 Thomas Lackner Austria 256 -846
28 Robin Pedersen Norwegia 245 -857
29 Ziga Jelar Słowenia 236 -866
30 Moritz Baer Niemcy 235 -867
31 Viktor Polasek Czechy 221 -881
32 Paweł W±sek Polska 205 -897
33 Manuel Fettner Austria 200 -902
34 Cestmir Kozisek Czechy 177 -925
35 Miran Zupancic Słowenia 169 -933
36 Andreas Schuler Szwajcaria 165 -937
37 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 162 -940
38 Constantin Schmid Niemcy 159 -943
39 Clemens Leitner Austria 156 -946
40 Przemysław Kantyka Polska 153 -949
41 Andraz Pograjc Słowenia 144 -958
42 Elias Tollinger Austria 142 -960
  Killian Peier Szwajcaria 142 -960
44 Thomas Hofer Austria 141 -961
45 Joakim Aune Norwegia 128 -974
  Evgeniy Klimov Rosja 128 -974
47 Luca Egloff Szwajcaria 124 -978
48 Ilmir Hazetdinov Rosja 120 -982
49 Markus Schiffner Austria 117 -985
50 Klemens Murańka Polska 107 -995
51 Filip Sakala Czechy 101 -1001
52 Andreas Granerud Buskum Norwegia 93 -1009
53 Lukas Hlava Czechy 85 -1017
54 Naoki Nakamura Japonia 83 -1019
55 Vladimir Zografski Bułgaria 77 -1025
56 Andreas Alamommo Finlandia 70 -1032
57 Cene Prevc Słowenia 69 -1033
58 Thomas Roch Dupland Francja 68 -1034
59 Seou Choi Korea Pd. 63 -1039
  Vincent Descombes Sevoie Francja 63 -1039
61 Rok Tarman Słowenia 62 -1040
  Yukiya Sato Japonia 62 -1040
63 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 54 -1048
64 Sandro Hauswirth Szwajcaria 53 -1049
65 Fabian Seidl Niemcy 52 -1050
66 Philipp Raimund Niemcy 50 -1052
67 Mats Bjerke Myhren Norwegia 46 -1056
68 Dmitriy Vassiliev Rosja 45 -1057
69 Rok Justin Słowenia 44 -1058
  Sergey Tkachenko Kazachstan 44 -1058
  Jarkko Maatta Finlandia 44 -1058
72 Yuken Iwasa Japonia 43 -1059
73 Marinus Kraus Niemcy 42 -1060
74 Maximilian Steiner Austria 41 -1061
  Matthew Soukup Kanada 41 -1061
76 Mikhail Nazarov Rosja 40 -1062
77 Mikhail Maksimochkin Rosja 36 -1066
  Paul Brasme Francja 36 -1066
79 Davide Bresadola Włochy 35 -1067
  Krzysztof Leja Polska 35 -1067
81 Kento Sakuyama Japonia 30 -1072
82 Casey Larson USA 25 -1077
  Gabriel Karlen Szwajcaria 25 -1077
84 Federico Cecon Włochy 24 -1078
  Tomofumi Naito Japonia 24 -1078
86 Aljaz Osterc Słowenia 23 -1079
  Michael Glasder USA 23 -1079
  Markus Rupitsch Austria 23 -1079
  Bartosz Czyż Polska 23 -1079
90 Shohei Tochimoto Japonia 22 -1080
  Roman Trofimov Rosja 22 -1080
92 Oscar P. Westerheim Norwegia 21 -1081
  Jonas-Sloth Sandell Norwegia 21 -1081
94 Justin Lisso Niemcy 20 -1082
95 Eduard Torok Rumunia 17 -1085
96 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 16 -1086
  Niko Loytainen Finlandia 16 -1086
98 Luca Roth Niemcy 15 -1087
99 Kevin Maltsev Estonia 14 -1088
  Mika Schwann Austria 14 -1088
101 Heung Chul Choi Korea Pd. 12 -1090
  Janni Reisenauer Austria 12 -1090
103 Joshua Maurer Kanada 11 -1091
  Adrian Sell Niemcy 11 -1091
105 Alexey Romashov Rosja 10 -1092
106 Thomas Aasen Markeng Norwegia 8 -1094
  Vojtech Stursa Czechy 8 -1094
  Fredrik Villumstad Norwegia 8 -1094
  Lauri Asikainen Finlandia 8 -1094
  Juho Ojala Finlandia 8 -1094
111 Maximilian Lienher Austria 7 -1095
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 7 -1095
  Artti Aigro Estonia 7 -1095
  Niko Kytosaho Finlandia 7 -1095
115 Yumu Harada Japonia 5 -1097
  Tim Fuchs Niemcy 5 -1097
117 Tomas Vancura Czechy 4 -1098
  Blaz Pavlic Słowenia 4 -1098
  Jesper Oedegaard Norwegia 4 -1098
  Hiroaki Watanabe Japonia 4 -1098
121 Roberto Dellasega Włochy 3 -1099
  Aleksandr Bazhenov Rosja 3 -1099
123 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 2 -1100
  Cedrik Weigel Niemcy 2 -1100
  Damian Lasota Czechy 2 -1100
  Egor Usachev Rosja 2 -1100
  Yuya Yamada Japonia 2 -1100
  Ayberk Demir Turcja 2 -1100
  Ville Larinto Finlandia 2 -1100
130 Kiril Kotik Rosja 1 -1101
  Dominik Maylaender Niemcy 1 -1101
  Aljaz Vodan Słowenia 1 -1101
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 4225  
2 Austria Austria 4164 -61
3 Niemcy Niemcy 3551 -674
4 Norwegia Norwegia 3479 -746
5 Polska Polska 1729 -2496
6 Francja Francja 653 -3572
7 Czechy Czechy 598 -3627
8 Szwajcaria Szwajcaria 509 -3716
9 Rosja Rosja 407 -3818
10 Japonia Japonia 275 -3950
11 Finlandia Finlandia 155 -4070
12 Bułgaria Bułgaria 77 -4148
13 Korea Pd. Korea Pd. 75 -4150
14 Włochy Włochy 62 -4163
15 Kanada Kanada 52 -4173
16 Kazachstan Kazachstan 51 -4174
17 USA USA 48 -4177
18 Estonia Estonia 21 -4204
19 Turcja Turcja 18 -4207
20 Rumunia Rumunia 17 -4208
Wyniki konkursów
09.12.2017 Whistler Kanada K-95
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
10.12.2017 Whistler Kanada K-95
Zwycięzca: Andreas Wank (Niemcy)
16.12.2017 Ruka Finlandia K-120
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
17.12.2017 Ruka Finlandia K-120
Zwycięzca: Jurij Tepes (Słowenia)
27.12.2017 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Jonathan Learoyd (Francja)
28.12.2017 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
06.01.2018 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
07.01.2018 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
10.01.2018 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Tom Hilde (Norwegia)
11.01.2018 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
20.01.2018 Erzurum Turcja K-125
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
20.01.2018 Erzurum Turcja K-125
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
26.01.2018 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
27.01.2018 Sapporo Japonia K-123
Zwycięzca: Daniel Huber (Austria)
28.01.2018 Sapporo Japonia K-123
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
03.02.2018 Planica Słowenia K-125
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
04.02.2018 Planica Słowenia K-125
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
10.02.2018 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
11.02.2018 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
18.02.2018 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Nejc Dezman (Słowenia)
18.02.2018 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
24.02.2018 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
25.02.2018 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
03.03.2018 Rena Norwegia K-124
Zwycięzca: Andreas Wank (Niemcy)
04.03.2018 Rena Norwegia K-124
Zwycięzca: Manuel Poppinger (Austria)
10.03.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
11.03.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
17.03.2018 Czajkowski Rosja K-125
Zwycięzca: Stefan Huber (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
P¦ K Niżny Tagił
12:00
P¦ K Niżny Tagił
15:15
P¦ Ruka
16:30
P¦ Ruka
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
16:15
P¦ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:25
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
15:55
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
17:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
17:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich