TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2016/2017
Period 3
09.12.2016 19:30 Vikersund Norwegia HS-117
10.12.2016 12:00 Vikersund Norwegia HS-117
11.12.2016 10:00 Vikersund Norwegia HS-117
17.12.2016 11:15 Ruka Finlandia HS-142
18.12.2016 11:15 Ruka Finlandia HS-142
Period 4
27.12.2016 17:00 Engelberg Szwajcaria HS-140
28.12.2016 13:00 Engelberg Szwajcaria HS-140
07.01.2017 13:30 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142
08.01.2017 13:30 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142
Period 5
14.01.2017 10:30 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140
15.01.2017 10:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140
20.01.2017 02:30 Sapporo Japonia HS-100
21.01.2017 02:30 Sapporo Japonia HS-134
22.01.2017 02:00 Sapporo Japonia HS-134
28.01.2017 17:00 Bischofshofen Austria HS-142
29.01.2017 10:00 Bischofshofen Austria HS-142
Period 6
04.02.2017 14:00 Erzurum Turcja HS-140
05.02.2017 13:30 Erzurum Turcja HS-140
11.02.2017 13:30 Brotterode Niemcy HS-117
12.02.2017 13:00 Brotterode Niemcy HS-117
18.02.2017 14:30 Planica Słowenia HS-139
19.02.2017 12:45 Planica Słowenia HS-139
26.02.2017 19:35 Iron Mountain USA HS-133
26.02.2017 17:00 Iron Mountain USA HS-133
Period 7
04.03.2017 13:00 Rena Norwegia HS-139
05.03.2017 10:15 Rena Norwegia HS-139
11.03.2017 12:30 Zakopane Polska HS-134
12.03.2017 10:30 Zakopane Polska HS-134
18.03.2017 13:00 Czajkowski Rosja HS-106 K-95
19.03.2017 09:00 Czajkowski Rosja HS-106 K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Clemens Aigner Austria 1191  
2 Miran Zupancic Słowenia 938 -253
3 Nejc Dezman Słowenia 862 -329
4 Daniel Huber Austria 827 -364
5 Stefan Huber Austria 702 -489
6 Florian Altenburger Austria 674 -517
7 Bor Pavlovcic Słowenia 627 -564
8 Joakim Aune Norwegia 612 -579
9 Jaka Hvala Słowenia 547 -644
10 Maximilian Steiner Austria 525 -666
11 Elias Tollinger Austria 479 -712
12 Sebastian Colloredo Włochy 478 -713
13 Constantin Schmid Niemcy 466 -725
14 Cene Prevc Słowenia 454 -737
15 Felix Hoffmann Niemcy 450 -741
16 Klemens Murańka Polska 442 -749
17 Halvor Egner Granerud Norwegia 430 -761
18 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 398 -793
  Pius Paschke Niemcy 398 -793
20 Philipp Aschenwald Austria 369 -822
21 Anze Lanisek Słowenia 360 -831
22 Rok Tarman Słowenia 353 -838
23 Andreas Wank Niemcy 350 -841
24 Tilen Bartol Słowenia 320 -871
25 Rok Justin Słowenia 293 -898
26 Jakub Wolny Polska 285 -906
27 Johann Andre Forfang Norwegia 275 -916
28 Davide Bresadola Włochy 268 -923
29 Viktor Polasek Czechy 258 -933
30 Martin Hamann Niemcy 225 -966
  Aljaz Osterc Słowenia 225 -966
32 Jan Matura Czechy 218 -973
33 Antti Aalto Finlandia 215 -976
34 Anze Semenic Słowenia 214 -977
35 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 194 -997
36 Tomas Vancura Czechy 193 -998
37 Julian Hahn Niemcy 186 -1005
38 Jan Ziobro Polska 183 -1008
39 Tom Hilde Norwegia 180 -1011
  Matjaz Pungertar Słowenia 180 -1011
41 Alex Insam Włochy 167 -1024
42 Aleksander Zniszczoł Polska 165 -1026
43 Thomas Lackner Austria 158 -1033
44 Ulrich Wohlgenannt Austria 153 -1038
45 Lauri Asikainen Finlandia 141 -1050
46 Simon Ammann Szwajcaria 140 -1051
47 Cestmir Kozisek Czechy 127 -1064
48 Richard Haukedal Norwegia 105 -1086
49 Andraz Pograjc Słowenia 102 -1089
50 Killian Peier Szwajcaria 99 -1092
51 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 97 -1094
52 Paweł W±sek Polska 95 -1096
53 Thomas Hofer Austria 93 -1098
54 Krzysztof Biegun Polska 92 -1099
55 Jakub Janda Czechy 90 -1101
56 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 87 -1104
57 Gabriel Karlen Szwajcaria 82 -1109
  Johannes Schubert Niemcy 82 -1109
59 Andreas Schuler Szwajcaria 79 -1112
60 Tim Fuchs Niemcy 78 -1113
61 Marius Lindvik Norwegia 77 -1114
62 Filip Sakala Czechy 75 -1116
63 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 74 -1117
64 Janni Reisenauer Austria 73 -1118
65 Janne Korhonen Finlandia 72 -1119
  Eetu Nousiainen Finlandia 72 -1119
67 Ziga Jelar Słowenia 70 -1121
68 Ilmir Hazetdinov Rosja 66 -1125
69 Timi Zajc Słowenia 64 -1127
70 Naoki Nakamura Japonia 61 -1130
  Egor Usachev Rosja 61 -1130
  Joachim Hauer Norwegia 61 -1130
73 Ville Larinto Finlandia 60 -1131
74 Andreas Granerud Buskum Norwegia 59 -1132
75 Sebastian Bradatsch Niemcy 55 -1136
76 Denis Kornilov Rosja 54 -1137
77 Gregor Deschwanden Szwajcaria 51 -1140
  Michael Glasder USA 51 -1140
79 Fabian Seidl Niemcy 50 -1141
80 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 49 -1142
81 Yuken Iwasa Japonia 48 -1143
  Lukas Hlava Czechy 48 -1143
83 Thomas Roch Dupland Francja 47 -1144
84 Marinus Kraus Niemcy 43 -1148
85 Junshiro Kobayashi Japonia 42 -1149
  Stanisław Biela Polska 42 -1149
87 Seou Choi Korea Pd. 41 -1150
88 Artti Aigro Estonia 40 -1151
89 Mikhail Maksimochkin Rosja 37 -1154
90 Kenshiro Ito Japonia 35 -1156
91 Luca Egloff Szwajcaria 33 -1158
92 Nikolay Karpenko Kazachstan 31 -1160
  Federico Cecon Włochy 31 -1160
94 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 30 -1161
  Sebastian Rombach Niemcy 30 -1161
  Lukas Wagner Niemcy 30 -1161
  Dimitry Vassiliev Rosja 30 -1161
98 Yukiya Sato Japonia 29 -1162
99 Moritz Baer Niemcy 28 -1163
  William Rhoads USA 28 -1163
101 Bartłomiej Kłusek Polska 26 -1165
102 Ayberk Demir Turcja 25 -1166
103 Nicholas Mattoon USA 24 -1167
104 Elias Vaenskae Finlandia 22 -1169
  Nikita Sykchin Rosja 22 -1169
106 Aleksandr Bazhenov Rosja 21 -1170
107 Roberto Dellasega Włochy 20 -1171
  Vladislav Boyarintsev Rosja 20 -1171
109 Muhammet Ali Bedir Turcja 19 -1172
  Alexey Korolev Kazachstan 19 -1172
  Tobias Birchler Szwajcaria 19 -1172
  Vitaliy Kalinichenko Ukraina 19 -1172
113 Masamitsu Ito Japonia 18 -1173
114 Tine Bogataj Słowenia 16 -1175
  Andrzej Stękała Polska 16 -1175
116 Kevin Maltsev Estonia 15 -1176
  Alexey Romashov Rosja 15 -1176
118 Oscar P. Westerheim Norwegia 14 -1177
  Kalle Heikkinen Finlandia 14 -1177
120 Sondre Ringen Norwegia 13 -1178
  Sho Suzuki Japonia 13 -1178
122 Vojtech Stursa Czechy 11 -1180
  Alexander Sardyko Rosja 11 -1180
124 Casey Larson USA 10 -1181
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 10 -1181
126 Paul Brasme Francja 9 -1182
  Artem Utev Rosja 9 -1182
128 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 8 -1183
  Samet Karta Turcja 8 -1183
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 8 -1183
  Niko Kytoesaho Finlandia 8 -1183
  Dominik Kastelik Polska 8 -1183
133 Muhammed Munir Gungen Turcja 7 -1184
134 Mikhail Nazarov Rosja 6 -1185
  AJ Brown USA 6 -1185
  Justin Lisso Niemcy 6 -1185
137 Joshua Maurer Kanada 5 -1186
138 Robin Pedersen Norwegia 3 -1188
  Paul Winter Niemcy 3 -1188
140 Sergey Tkachenko Kazachstan 1 -1190
  Simon Greiderer Austria 1 -1190
  Vadim Shishkin Rosja 1 -1190
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 5625  
2 Austria Austria 5245 -380
3 Niemcy Niemcy 2480 -3145
4 Norwegia Norwegia 2419 -3206
5 Polska Polska 1354 -4271
6 Czechy Czechy 1020 -4605
7 Włochy Włochy 964 -4661
8 Finlandia Finlandia 604 -5021
9 Rosja Rosja 547 -5078
10 Szwajcaria Szwajcaria 511 -5114
11 Japonia Japonia 246 -5379
12 Turcja Turcja 138 -5487
13 USA USA 119 -5506
14 Kanada Kanada 79 -5546
15 Francja Francja 56 -5569
16 Estonia Estonia 55 -5570
17 Korea Pd. Korea Pd. 51 -5574
  Kazachstan Kazachstan 51 -5574
19 Ukraina Ukraina 19 -5606
Wyniki konkursów
09.12.2016 Vikersund Norwegia K-105
Zwycięzca: Cene Prevc (Słowenia)
10.12.2016 Vikersund Norwegia K-105
Zwycięzca: Cene Prevc (Słowenia)
11.12.2016 Vikersund Norwegia K-105
Zwycięzca: Anze Semenic (Słowenia)
17.12.2016 Ruka Finlandia K-120
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
18.12.2016 Ruka Finlandia K-120
Zwycięzca: Elias Tollinger (Austria)
27.12.2016 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
28.12.2016 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Daniel Huber (Austria)
07.01.2017 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Johann Andre Forfang (Norwegia)
08.01.2017 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Viktor Polasek (Czechy)
14.01.2017 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
15.01.2017 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Miran Zupancic (Słowenia)
20.01.2017 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Miran Zupancic (Słowenia)
21.01.2017 Sapporo Japonia K-123
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
22.01.2017 Sapporo Japonia K-123
Zwycięzca: Andreas Wank (Niemcy)
28.01.2017 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
29.01.2017 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Tomas Vancura (Czechy)
04.02.2017 Erzurum Turcja K-125
Zwycięzca: Nejc Dezman (Słowenia)
05.02.2017 Erzurum Turcja K-95
Zwycięzca: Nejc Dezman (Słowenia)
11.02.2017 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Nejc Dezman (Słowenia)
12.02.2017 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Felix Hoffmann (Niemcy)
18.02.2017 Planica Słowenia K-125
Zwycięzca: Bor Pavlovcic (Słowenia)
19.02.2017 Planica Słowenia K-125
Zwycięzca: Tilen Bartol (Słowenia)
26.02.2017 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Stefan Huber (Austria)
26.02.2017 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
04.03.2017 Rena Norwegia K-124
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
05.03.2017 Rena Norwegia K-124
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
11.03.2017 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
12.03.2017 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
18.03.2017 Czajkowski Rosja K-95
Zwycięzca: Constantin Schmid (Niemcy)
19.03.2017 Czajkowski Rosja K-95
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »