Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2015/2016
Period 3
11.12.2015 19:30 Rena Norwegia HS-111
12.12.2015 13:00 Rena Norwegia HS-111
13.12.2015 10:15 Rena Norwegia HS-139
19.12.2015 19:00 Rovaniemi Finlandia HS-100
20.12.2015 11:15 Rovaniemi Finlandia HS-100
Period 4
27.12.2015 14:00 Engelberg Szwajcaria HS-137
28.12.2015 13:00 Engelberg Szwajcaria HS-137
09.01.2016 10:30 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140
10.01.2016 10:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140
Period 5
17.01.2016 12:45 Willingen Niemcy HS-145
17.01.2016 10:00 Willingen Niemcy HS-145
22.01.2016 02:00 Sapporo Japonia HS-100
23.01.2016 02:00 Sapporo Japonia HS-134
24.01.2016 02:00 Sapporo Japonia HS-134
30.01.2016 17:00 Bischofshofen Austria HS-142
31.01.2016 09:30 Bischofshofen Austria HS-142
Period 6
06.02.2016 15:30 Planica Słowenia HS-139
07.02.2016 09:00 Planica Słowenia HS-139
13.02.2016 12:30 Zakopane Polska HS-134
14.02.2016 10:30 Zakopane Polska HS-134
20.02.2016 20:00 Iron Mountain USA HS-133
21.02.2016 20:00 Iron Mountain USA HS-133
27.02.2016 13:30 Brotterode Niemcy HS-117
28.02.2016 13:00 Brotterode Niemcy HS-117 odwołany
Period 7
04.03.2016 18:00 Vikersund Norwegia HS-117
05.03.2016 10:00 Vikersund Norwegia HS-117
12.03.2016 15:00 Czajkowski Rosja HS-140
13.03.2016 09:00 Czajkowski Rosja HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Tom Hilde Norwegia 818  
2 Clemens Aigner Austria 805 -13
3 Karl Geiger Niemcy 754 -64
4 Markus Eisenbichler Niemcy 597 -221
5 David Siegel Niemcy 559 -259
6 Thomas Hofer Austria 550 -268
7 Tomas Vancura Czechy 548 -270
8 Halvor Egner Granerud Norwegia 538 -280
9 Elias Tollinger Austria 529 -289
10 Florian Altenburger Austria 524 -294
11 Bartłomiej Kłusek Polska 518 -300
12 Markus Schiffner Austria 484 -334
13 Tilen Bartol Słowenia 471 -347
14 Pius Paschke Niemcy 459 -359
15 Espen Roee Norwegia 391 -427
  Tomaz Naglic Słowenia 391 -427
17 Philipp Aschenwald Austria 376 -442
18 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 368 -450
19 Jaka Hvala Słowenia 356 -462
20 Martin Hamann Niemcy 347 -471
21 Ulrich Wohlgenannt Austria 334 -484
22 Bor Pavlovcic Słowenia 322 -496
23 Rok Justin Słowenia 305 -513
24 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 297 -521
25 Andrzej Stękała Polska 272 -546
26 Anze Semenic Słowenia 262 -556
27 Dawid Kubacki Polska 255 -563
28 Andraz Pograjc Słowenia 252 -566
29 Cestmir Kozisek Czechy 249 -569
30 Michael Neumayer Niemcy 247 -571
31 Tim Fuchs Niemcy 231 -587
32 Thomas Diethart Austria 219 -599
33 Jakub Wolny Polska 203 -615
34 Cene Prevc Słowenia 193 -625
35 Rune Velta Norwegia 190 -628
36 Marinus Kraus Niemcy 185 -633
  Lukas Hlava Czechy 185 -633
  Alex Insam Włochy 185 -633
39 Ernest Prislic Słowenia 183 -635
  Jan Ziobro Polska 183 -635
41 Paul Winter Niemcy 180 -638
42 Daniel Huber Austria 178 -640
43 Vojtech Stursa Czechy 171 -647
44 Klemens Murańka Polska 170 -648
45 Michael Glasder USA 169 -649
46 Andreas Kofler Austria 165 -653
47 Piotr Żyła Polska 162 -656
48 Robert Johansson Norwegia 160 -658
49 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 140 -678
50 Luca Egloff Szwajcaria 131 -687
51 Krzysztof Miętus Polska 128 -690
  Krzysztof Biegun Polska 128 -690
53 Miran Zupancic Słowenia 112 -706
54 Przemysław Kantyka Polska 102 -716
55 Nicholas Alexander USA 92 -726
56 Andreas Schuler Szwajcaria 91 -727
57 Marius Lindvik Norwegia 90 -728
58 Tobias Birchler Szwajcaria 88 -730
59 Viktor Polasek Czechy 86 -732
60 Jonathan Siegel Niemcy 75 -743
61 Stefan Huber Austria 73 -745
62 Aleksander Zniszczoł Polska 72 -746
63 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 71 -747
64 Ziga Jelar Słowenia 70 -748
65 Janni Reisenauer Austria 68 -750
66 Adrian Sell Niemcy 66 -752
67 Pascal Kaelin Szwajcaria 60 -758
  Tim Heinrich Niemcy 60 -758
69 Jure Sinkovec Słowenia 54 -764
70 Phillip Sjoeen Norwegia 53 -765
71 William Rhoads USA 50 -768
  Sebastian Colloredo Włochy 50 -768
73 Naoki Nakamura Japonia 48 -770
74 Matjaz Pungertar Słowenia 45 -773
75 Clemens Leitner Austria 41 -777
  Danny Queck Niemcy 41 -777
77 Masamitsu Ito Japonia 40 -778
78 Killian Peier Szwajcaria 37 -781
79 Paul Brasme Francja 36 -782
80 Niko Kytoesaho Finlandia 32 -786
81 Mikhail Maksimochkin Rosja 30 -788
82 Ilmir Hazetdinov Rosja 29 -789
  Jonathan Learoyd Francja 29 -789
  Kevin Bickner USA 29 -789
85 Jernej Damjan Słowenia 27 -791
86 Denis Kornilov Rosja 26 -792
87 Jan Kus Słowenia 25 -793
88 Joakim Aune Norwegia 24 -794
  Łukasz Podżorski Polska 24 -794
  Andraz Modic Słowenia 24 -794
91 Robin Pedersen Norwegia 23 -795
92 Evgeniy Klimov Rosja 21 -797
93 Andreas Alamommo Finlandia 20 -798
  Dimitry Vassiliev Rosja 20 -798
95 Simon Greiderer Austria 18 -800
96 Antti Aalto Finlandia 17 -801
97 Johannes Schubert Niemcy 16 -802
  Shohtaroh Hosoda Japonia 16 -802
  Vladimir Zografski Bułgaria 16 -802
100 Eduard Torok Rumunia 15 -803
  Eetu Nousiainen Finlandia 15 -803
  Seou Choi Korea Pd. 15 -803
103 Gregor Deschwanden Szwajcaria 14 -804
104 Frantisek Holik Czechy 10 -808
  Stanisław Biela Polska 10 -808
106 Sorin Iulian Pitea Rumunia 9 -809
  Aleksandr Bazhenov Rosja 9 -809
  Vadim Shishkin Rosja 9 -809
  Yuken Iwasa Japonia 9 -809
110 Michael Dreher Niemcy 7 -811
  Christian Friberg USA 7 -811
112 Sho Suzuki Japonia 6 -812
  Frans Taehkaevuori Finlandia 6 -812
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 6 -812
  Ossi-Pekka Valta Finlandia 6 -812
116 Davide Bresadola Włochy 4 -814
117 Lars Antonissen Holandia 3 -815
  Roberto Dellasega Włochy 3 -815
119 Julian Hahn Niemcy 2 -816
  Vladislav Boyarintsev Rosja 2 -816
  Juho Ojala Finlandia 2 -816
  Shota Saito Japonia 2 -816
  Alexander Sardyko Rosja 2 -816
124 Artur Kukuła Polska 1 -817
  Krzysztof Leja Polska 1 -817
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4364  
2 Niemcy Niemcy 3826 -538
3 Słowenia Słowenia 3092 -1272
4 Norwegia Norwegia 2952 -1412
5 Polska Polska 2229 -2135
6 Czechy Czechy 1249 -3115
7 Szwajcaria Szwajcaria 421 -3943
8 USA USA 347 -4017
9 Włochy Włochy 242 -4122
10 Rosja Rosja 219 -4145
11 Kanada Kanada 140 -4224
12 Japonia Japonia 121 -4243
13 Finlandia Finlandia 98 -4266
14 Francja Francja 65 -4299
15 Rumunia Rumunia 24 -4340
16 Bułgaria Bułgaria 16 -4348
17 Korea Pd. Korea Pd. 15 -4349
18 Kazachstan Kazachstan 6 -4358
19 Holandia Holandia 3 -4361
Wyniki konkursów
11.12.2015 Rena Norwegia K-99
Zwycięzca: Andrzej Stękała (Polska)
12.12.2015 Rena Norwegia K-99
Zwycięzca: Tilen Bartol (Słowenia)
13.12.2015 Rena Norwegia K-124
Zwycięzca: Tilen Bartol (Słowenia)
19.12.2015 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
20.12.2015 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
27.12.2015 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
28.12.2015 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Tom Hilde (Norwegia)
09.01.2016 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
10.01.2016 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Thomas Hofer (Austria)
17.01.2016 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Florian Altenburger (Austria)
17.01.2016 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Thomas Hofer (Austria)
22.01.2016 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Tomas Vancura (Czechy)
23.01.2016 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Tom Hilde (Norwegia)
24.01.2016 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Jaka Hvala (Słowenia)
30.01.2016 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
31.01.2016 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
06.02.2016 Planica Słowenia K-125
Zwycięzca: Philipp Aschenwald (Austria)
07.02.2016 Planica Słowenia K-125
Zwycięzca: Philipp Aschenwald (Austria)
13.02.2016 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
14.02.2016 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
20.02.2016 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Michael Glasder (USA)
21.02.2016 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Florian Altenburger (Austria)
27.02.2016 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Bartłomiej Kłusek (Polska)
04.03.2016 Vikersund Norwegia K-105
Zwycięzca: Rok Justin (Słowenia)
05.03.2016 Vikersund Norwegia K-105
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
12.03.2016 Czajkowski Rosja K-125
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
13.03.2016 Czajkowski Rosja K-125
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Wojciech G±sienica-Kotelnicki
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Grigoriy Leontyev (1992)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich