TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2015/2016
Period 3
11.12.2015 19:30 Rena Norwegia HS-111
12.12.2015 13:00 Rena Norwegia HS-111
13.12.2015 10:15 Rena Norwegia HS-139
19.12.2015 19:00 Rovaniemi Finlandia HS-100
20.12.2015 11:15 Rovaniemi Finlandia HS-100
Period 4
27.12.2015 14:00 Engelberg Szwajcaria HS-137
28.12.2015 13:00 Engelberg Szwajcaria HS-137
09.01.2016 10:30 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140
10.01.2016 10:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140
Period 5
17.01.2016 12:45 Willingen Niemcy HS-145
17.01.2016 10:00 Willingen Niemcy HS-145
22.01.2016 02:00 Sapporo Japonia HS-100
23.01.2016 02:00 Sapporo Japonia HS-134
24.01.2016 02:00 Sapporo Japonia HS-134
30.01.2016 17:00 Bischofshofen Austria HS-142
31.01.2016 09:30 Bischofshofen Austria HS-142
Period 6
06.02.2016 15:30 Planica Słowenia HS-139
07.02.2016 09:00 Planica Słowenia HS-139
13.02.2016 12:30 Zakopane Polska HS-134
14.02.2016 10:30 Zakopane Polska HS-134
20.02.2016 20:00 Iron Mountain USA HS-133
21.02.2016 20:00 Iron Mountain USA HS-133
27.02.2016 13:30 Brotterode Niemcy HS-117
28.02.2016 13:00 Brotterode Niemcy HS-117 odwołany
Period 7
04.03.2016 18:00 Vikersund Norwegia HS-117
05.03.2016 10:00 Vikersund Norwegia HS-117
12.03.2016 15:00 Czajkowski Rosja HS-140
13.03.2016 09:00 Czajkowski Rosja HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Tom Hilde Norwegia 818  
2 Clemens Aigner Austria 805 -13
3 Karl Geiger Niemcy 754 -64
4 Markus Eisenbichler Niemcy 597 -221
5 David Siegel Niemcy 559 -259
6 Thomas Hofer Austria 550 -268
7 Tomas Vancura Czechy 548 -270
8 Halvor Egner Granerud Norwegia 538 -280
9 Elias Tollinger Austria 529 -289
10 Florian Altenburger Austria 524 -294
11 Bartłomiej Kłusek Polska 518 -300
12 Markus Schiffner Austria 484 -334
13 Tilen Bartol Słowenia 471 -347
14 Pius Paschke Niemcy 459 -359
15 Tomaz Naglic Słowenia 391 -427
  Espen Roee Norwegia 391 -427
17 Philipp Aschenwald Austria 376 -442
18 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 368 -450
19 Jaka Hvala Słowenia 356 -462
20 Martin Hamann Niemcy 347 -471
21 Ulrich Wohlgenannt Austria 334 -484
22 Bor Pavlovcic Słowenia 322 -496
23 Rok Justin Słowenia 305 -513
24 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 297 -521
25 Andrzej Stękała Polska 272 -546
26 Anze Semenic Słowenia 262 -556
27 Dawid Kubacki Polska 255 -563
28 Andraz Pograjc Słowenia 252 -566
29 Cestmir Kozisek Czechy 249 -569
30 Michael Neumayer Niemcy 247 -571
31 Tim Fuchs Niemcy 231 -587
32 Thomas Diethart Austria 219 -599
33 Jakub Wolny Polska 203 -615
34 Cene Prevc Słowenia 193 -625
35 Rune Velta Norwegia 190 -628
36 Lukas Hlava Czechy 185 -633
  Alex Insam Włochy 185 -633
  Marinus Kraus Niemcy 185 -633
39 Ernest Prislic Słowenia 183 -635
  Jan Ziobro Polska 183 -635
41 Paul Winter Niemcy 180 -638
42 Daniel Huber Austria 178 -640
43 Vojtech Stursa Czechy 171 -647
44 Klemens Murańka Polska 170 -648
45 Michael Glasder USA 169 -649
46 Andreas Kofler Austria 165 -653
47 Piotr Żyła Polska 162 -656
48 Robert Johansson Norwegia 160 -658
49 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 140 -678
50 Luca Egloff Szwajcaria 131 -687
51 Krzysztof Biegun Polska 128 -690
  Krzysztof Miętus Polska 128 -690
53 Miran Zupancic Słowenia 112 -706
54 Przemysław Kantyka Polska 102 -716
55 Nicholas Alexander USA 92 -726
56 Andreas Schuler Szwajcaria 91 -727
57 Marius Lindvik Norwegia 90 -728
58 Tobias Birchler Szwajcaria 88 -730
59 Viktor Polasek Czechy 86 -732
60 Jonathan Siegel Niemcy 75 -743
61 Stefan Huber Austria 73 -745
62 Aleksander Zniszczoł Polska 72 -746
63 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 71 -747
64 Ziga Jelar Słowenia 70 -748
65 Janni Reisenauer Austria 68 -750
66 Adrian Sell Niemcy 66 -752
67 Pascal Kaelin Szwajcaria 60 -758
  Tim Heinrich Niemcy 60 -758
69 Jure Sinkovec Słowenia 54 -764
70 Phillip Sjoeen Norwegia 53 -765
71 Sebastian Colloredo Włochy 50 -768
  William Rhoads USA 50 -768
73 Naoki Nakamura Japonia 48 -770
74 Matjaz Pungertar Słowenia 45 -773
75 Danny Queck Niemcy 41 -777
  Clemens Leitner Austria 41 -777
77 Masamitsu Ito Japonia 40 -778
78 Killian Peier Szwajcaria 37 -781
79 Paul Brasme Francja 36 -782
80 Niko Kytoesaho Finlandia 32 -786
81 Mikhail Maksimochkin Rosja 30 -788
82 Kevin Bickner USA 29 -789
  Ilmir Hazetdinov Rosja 29 -789
  Jonathan Learoyd Francja 29 -789
85 Jernej Damjan Słowenia 27 -791
86 Denis Kornilov Rosja 26 -792
87 Jan Kus Słowenia 25 -793
88 Andraz Modic Słowenia 24 -794
  Joakim Aune Norwegia 24 -794
  Łukasz Podżorski Polska 24 -794
91 Robin Pedersen Norwegia 23 -795
92 Evgeniy Klimov Rosja 21 -797
93 Andreas Alamommo Finlandia 20 -798
  Dimitry Vassiliev Rosja 20 -798
95 Simon Greiderer Austria 18 -800
96 Antti Aalto Finlandia 17 -801
97 Shohtaroh Hosoda Japonia 16 -802
  Vladimir Zografski Bułgaria 16 -802
  Johannes Schubert Niemcy 16 -802
100 Eduard Torok Rumunia 15 -803
  Eetu Nousiainen Finlandia 15 -803
  Seou Choi Korea Pd. 15 -803
103 Gregor Deschwanden Szwajcaria 14 -804
104 Frantisek Holik Czechy 10 -808
  Stanisław Biela Polska 10 -808
106 Aleksandr Bazhenov Rosja 9 -809
  Vadim Shishkin Rosja 9 -809
  Yuken Iwasa Japonia 9 -809
  Sorin Iulian Pitea Rumunia 9 -809
110 Michael Dreher Niemcy 7 -811
  Christian Friberg USA 7 -811
112 Sabirzhan Muminov Kazachstan 6 -812
  Ossi-Pekka Valta Finlandia 6 -812
  Sho Suzuki Japonia 6 -812
  Frans Taehkaevuori Finlandia 6 -812
116 Davide Bresadola Włochy 4 -814
117 Lars Antonissen Holandia 3 -815
  Roberto Dellasega Włochy 3 -815
119 Juho Ojala Finlandia 2 -816
  Shota Saito Japonia 2 -816
  Alexander Sardyko Rosja 2 -816
  Julian Hahn Niemcy 2 -816
  Vladislav Boyarintsev Rosja 2 -816
124 Artur Kukuła Polska 1 -817
  Krzysztof Leja Polska 1 -817
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4364  
2 Niemcy Niemcy 3826 -538
3 Słowenia Słowenia 3092 -1272
4 Norwegia Norwegia 2952 -1412
5 Polska Polska 2229 -2135
6 Czechy Czechy 1249 -3115
7 Szwajcaria Szwajcaria 421 -3943
8 USA USA 347 -4017
9 Włochy Włochy 242 -4122
10 Rosja Rosja 219 -4145
11 Kanada Kanada 140 -4224
12 Japonia Japonia 121 -4243
13 Finlandia Finlandia 98 -4266
14 Francja Francja 65 -4299
15 Rumunia Rumunia 24 -4340
16 Bułgaria Bułgaria 16 -4348
17 Korea Pd. Korea Pd. 15 -4349
18 Kazachstan Kazachstan 6 -4358
19 Holandia Holandia 3 -4361
Wyniki konkursów
11.12.2015 Rena Norwegia K-99
Zwycięzca: Andrzej Stękała (Polska)
12.12.2015 Rena Norwegia K-99
Zwycięzca: Tilen Bartol (Słowenia)
13.12.2015 Rena Norwegia K-124
Zwycięzca: Tilen Bartol (Słowenia)
19.12.2015 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
20.12.2015 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
27.12.2015 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
28.12.2015 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Tom Hilde (Norwegia)
09.01.2016 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
10.01.2016 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Thomas Hofer (Austria)
17.01.2016 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Florian Altenburger (Austria)
17.01.2016 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Thomas Hofer (Austria)
22.01.2016 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Tomas Vancura (Czechy)
23.01.2016 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Tom Hilde (Norwegia)
24.01.2016 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Jaka Hvala (Słowenia)
30.01.2016 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
31.01.2016 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
06.02.2016 Planica Słowenia K-125
Zwycięzca: Philipp Aschenwald (Austria)
07.02.2016 Planica Słowenia K-125
Zwycięzca: Philipp Aschenwald (Austria)
13.02.2016 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
14.02.2016 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
20.02.2016 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Michael Glasder (USA)
21.02.2016 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Florian Altenburger (Austria)
27.02.2016 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Bartłomiej Kłusek (Polska)
04.03.2016 Vikersund Norwegia K-105
Zwycięzca: Rok Justin (Słowenia)
05.03.2016 Vikersund Norwegia K-105
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
12.03.2016 Czajkowski Rosja K-125
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
13.03.2016 Czajkowski Rosja K-125
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »