Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2014/2015
Period 3
12.12.2014 18:15 Rena Norwegia HS-129 K-120
14.12.2014 10:15 Rena Norwegia HS-129 K-120
14.12.2014 09:45 Rena Norwegia HS-129 K-120 za 13.12
20.12.2014 11:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 K-125 odwołane
21.12.2014 10:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 K-125 odwołane
Period 4
27.12.2014 14:00 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
28.12.2014 13:00 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
Period 5
10.01.2015 10:00 Wisła Polska HS-134 K-120
11.01.2015 10:00 Wisła Polska HS-134 K-120
16.01.2015 03:00 Sapporo Japonia HS-100 K-90
17.01.2015 03:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120
18.01.2015 03:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120
24.01.2015 12:45 Planica Słowenia HS-139 K-125
25.01.2015 13:00 Planica Słowenia HS-139 K-125
Period 6
31.01.2015 11:30 Zakopane Polska HS-134 K-120
01.02.2015 10:30 Zakopane Polska HS-134 K-120
07.02.2015 13:00 Brotterode Niemcy HS-117 K-105
08.02.2015 12:30 Brotterode Niemcy HS-117 K-105 odwołane
14.02.2015 10:00 Lahti Finlandia HS-130 K-116
15.02.2015 10:00 Lahti Finlandia HS-130 K-116
21.02.2015 17:00 Iron Mountain USA HS-133 K-120
21.02.2015 20:00 Iron Mountain USA HS-133 K-120
22.02.2015 16:30 Iron Mountain USA HS-133 K-120
28.02.2015 10:30 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 K-125
28.02.2015 13:30 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 K-125
01.03.2015 12:30 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 K-125
Period 7
07.03.2015 11:00 Seefeld Austria HS-109 K-99
08.03.2015 10:30 Seefeld Austria HS-109 K-99
14.03.2015 13:00 Niżnyj Tagił Rosja HS-134 K-125
15.03.2015 13:00 Niżnyj Tagił Rosja HS-134 K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anze Semenic Słowenia 901  
2 Kenneth Gangnes Norwegia 638 -263
3 Miran Zupancic Słowenia 607 -294
4 Andreas Wank Niemcy 602 -299
5 Jaka Hvala Słowenia 591 -310
6 Stephan Leyhe Niemcy 502 -399
7 Ulrich Wohlgenannt Austria 471 -430
8 Dawid Kubacki Polska 466 -435
9 Anze Lanisek Słowenia 463 -438
10 Tom Hilde Norwegia 433 -468
11 Clemens Aigner Austria 431 -470
12 Robert Johansson Norwegia 423 -478
13 Karl Geiger Niemcy 410 -491
14 Daniel Andre Tande Norwegia 409 -492
15 Maciej Kot Polska 403 -498
16 Halvor Egner Granerud Norwegia 401 -500
17 Stefan Hula Polska 372 -529
18 Manuel Fettner Austria 366 -535
19 Rok Justin Słowenia 362 -539
20 Krzysztof Biegun Polska 346 -555
21 Bartłomiej Kłusek Polska 342 -559
22 Andraz Pograjc Słowenia 339 -562
23 Daniel Wenig Niemcy 321 -580
24 Klemens Murańka Polska 310 -591
25 Tomaz Naglic Słowenia 302 -599
26 Danny Queck Niemcy 296 -605
27 Manuel Poppinger Austria 294 -607
28 Pius Paschke Niemcy 289 -612
29 Aleksander Zniszczoł Polska 277 -624
30 Markus Schiffner Austria 269 -632
31 Phillip Sjoeen Norwegia 264 -637
32 Johann Andre Forfang Norwegia 260 -641
33 Elias Tollinger Austria 221 -680
34 Killian Peier Szwajcaria 209 -692
35 Joachim Hauer Norwegia 188 -713
36 Mitja Meznar Słowenia 170 -731
37 Stanisław Biela Polska 166 -735
38 Andrzej Stękała Polska 157 -744
39 Stefan Huber Austria 156 -745
  Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 156 -745
41 Lukas Hlava Czechy 146 -755
42 Jan Ziobro Polska 132 -769
43 Simon Greiderer Austria 129 -772
44 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 124 -777
45 Atle Pedersen Roensen Norwegia 122 -779
46 Florian Altenburger Austria 120 -781
47 Philipp Aschenwald Austria 113 -788
  Paul Winter Niemcy 113 -788
49 Andreas Stjernen Norwegia 105 -796
50 Vegard Swensen Norwegia 102 -799
  Gabriel Karlen Szwajcaria 102 -799
52 Jure Sinkovec Słowenia 101 -800
53 Nicolas Mayer Francja 98 -803
54 Luca Egloff Szwajcaria 97 -804
55 William Rhoads USA 88 -813
56 Cestmir Kozisek Czechy 86 -815
57 Sebastian Bradatsch Niemcy 84 -817
  Yukiya Sato Japonia 84 -817
59 Alexey Romashov Rosja 83 -818
60 Gregor Deschwanden Szwajcaria 78 -823
  Masamitsu Ito Japonia 78 -823
62 Jakub Janda Czechy 76 -825
63 Pascal Kaelin Szwajcaria 73 -828
64 Michael Glasder USA 72 -829
65 Anders Jacobsen Norwegia 65 -836
66 Janne Ahonen Finlandia 60 -841
  Niko Kytoesaho Finlandia 60 -841
68 Andreas Kofler Austria 59 -842
69 Krzysztof Miętus Polska 55 -846
  Daniel Huber Austria 55 -846
71 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 53 -848
72 Anton Kalinitschenko Rosja 52 -849
73 Frantisek Holik Czechy 51 -850
74 Evgeniy Klimov Rosja 50 -851
  Viktor Polasek Czechy 50 -851
76 Ville Larinto Finlandia 48 -853
77 Sebastian Klinga Finlandia 47 -854
78 Antonin Hajek Czechy 46 -855
79 Ilmir Hazetdinov Rosja 45 -856
80 Tilen Bartol Słowenia 43 -858
81 Anders Johnson USA 42 -859
82 Patrick Streitler Austria 40 -861
  Roberto Dellasega Włochy 40 -861
  Krzysztof Leja Polska 40 -861
85 David Siegel Niemcy 39 -862
86 Sami Niemi Finlandia 37 -864
87 Cene Prevc Słowenia 36 -865
88 Tomasz Byrt Polska 29 -872
89 Andreas Schuler Szwajcaria 28 -873
  Minato Mabuchi Japonia 28 -873
91 Martti Nomme Estonia 27 -874
92 Federico Cecon Włochy 26 -875
93 Mikhail Maksimochkin Rosja 25 -876
94 Aleksandr Bazhenov Rosja 24 -877
  Ossi-Pekka Valta Finlandia 24 -877
96 Vladimir Zografski Bułgaria 23 -878
  Olli Muotka Finlandia 23 -878
98 Adam Ruda Polska 22 -879
99 Sebastian Colloredo Włochy 21 -880
  David Zauner Austria 21 -880
101 Denis Kornilov Rosja 20 -881
102 Dusty Korek Kanada 19 -882
103 Lars Antonissen Holandia 18 -883
104 Vojtech Stursa Czechy 16 -885
105 Ryoyu Kobayashi Japonia 14 -887
106 Nicholas Fairall USA 13 -888
  Tim Heinrich Niemcy 13 -888
108 Martin Cikl Czechy 12 -889
  Andrzej Zapotoczny Polska 12 -889
  Trevor Morrice Kanada 12 -889
111 Yumu Harada Japonia 11 -890
  Ziga Mandl Słowenia 11 -890
113 Alexander Shuvalov Rosja 10 -891
114 Nicholas Alexander USA 9 -892
115 Tim Fuchs Niemcy 8 -893
  Antti Aalto Finlandia 8 -893
  Andrea Morassi Włochy 8 -893
  Espen Enger Halvorsen Norwegia 8 -893
119 Daniele Varesco Włochy 7 -894
  Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 7 -894
  Naoki Nakamura Japonia 7 -894
  Christian Inngjerdingen Szwecja 7 -894
  Juho Ojala Finlandia 7 -894
124 Przemysław Kantyka Polska 6 -895
  Yuken Iwasa Japonia 6 -895
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 6 -895
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 6 -895
128 Andraz Modic Słowenia 5 -896
  Alexander Sardyko Rosja 5 -896
  Gasper Bartol Słowenia 5 -896
131 Vadim Shishkin Rosja 4 -897
  Martin Hamann Niemcy 4 -897
133 Andreas Alamommo Finlandia 3 -898
  Paul Brasme Francja 3 -898
  Pascal Bodmer Niemcy 3 -898
  Milos Kadlec Czechy 3 -898
  Shohtaroh Hosoda Japonia 3 -898
138 Lukas Mueller Austria 2 -899
  Nico Polychronidis Grecja 2 -899
140 Marat Zhaparov Kazachstan 1 -900
  Markus Rupitsch Austria 1 -900
  Tord Markussen Hammer Norwegia 1 -900
  Johan Martin Brandt Norwegia 1 -900
  Kevin Bickner USA 1 -900
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 3936  
2 Norwegia Norwegia 3760 -176
3 Polska Polska 3135 -801
4 Austria Austria 2748 -1188
5 Niemcy Niemcy 2684 -1252
6 Szwajcaria Szwajcaria 587 -3349
7 Czechy Czechy 486 -3450
8 Rosja Rosja 324 -3612
9 Finlandia Finlandia 317 -3619
10 Japonia Japonia 231 -3705
11 USA USA 225 -3711
12 Włochy Włochy 102 -3834
13 Francja Francja 101 -3835
14 Kanada Kanada 31 -3905
15 Estonia Estonia 27 -3909
16 Bułgaria Bułgaria 23 -3913
17 Holandia Holandia 18 -3918
18 Kazachstan Kazachstan 7 -3929
  Szwecja Szwecja 7 -3929
20 Grecja Grecja 2 -3934
Wyniki konkursów
12.12.2014 Rena Norwegia K-99
Zwycięzca: Stephan Leyhe (Niemcy)
14.12.2014 Rena Norwegia K-124
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
14.12.2014 Rena Norwegia K-124
Zwycięzca: Johann Andre Forfang (Norwegia)
27.12.2014 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Rok Justin (Słowenia)
28.12.2014 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Tom Hilde (Norwegia)
10.01.2015 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Jan Ziobro (Polska)
11.01.2015 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Maciej Kot (Polska)
16.01.2015 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Miran Zupancic (Słowenia)
17.01.2015 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Phillip Sjoeen (Norwegia)
18.01.2015 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Manuel Poppinger (Austria)
24.01.2015 Planica Słowenia K-125
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
25.01.2015 Planica Słowenia K-125
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
31.01.2015 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
01.02.2015 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Atle Pedersen Roensen (Norwegia)
07.02.2015 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Krzysztof Biegun (Polska)
14.02.2015 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
15.02.2015 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
21.02.2015 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Anze Semenic (Słowenia)
21.02.2015 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Andreas Wank (Niemcy)
28.02.2015 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Kenneth Gangnes (Norwegia)
28.02.2015 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
01.03.2015 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
07.03.2015 Seefeld Austria K-99
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
08.03.2015 Seefeld Austria K-99
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
14.03.2015 Niżnyj Tagił Rosja K-120
Zwycięzca: Anze Semenic (Słowenia)
15.03.2015 Niżnyj Tagił Rosja K-120
Zwycięzca: Anze Semenic (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Philipp Aschenwald
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Robert Krenek (1974)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich