TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2014/2015
Period 3
12.12.2014 18:15 Rena Norwegia HS-129 K-120
14.12.2014 10:15 Rena Norwegia HS-129 K-120
14.12.2014 09:45 Rena Norwegia HS-129 K-120 za 13.12
20.12.2014 11:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 K-125 odwołane
21.12.2014 10:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 K-125 odwołane
Period 4
27.12.2014 14:00 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
28.12.2014 13:00 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
Period 5
10.01.2015 10:00 Wisła Polska HS-134 K-120
11.01.2015 10:00 Wisła Polska HS-134 K-120
16.01.2015 03:00 Sapporo Japonia HS-100 K-90
17.01.2015 03:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120
18.01.2015 03:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120
24.01.2015 12:45 Planica Słowenia HS-139 K-125
25.01.2015 13:00 Planica Słowenia HS-139 K-125
Period 6
31.01.2015 11:30 Zakopane Polska HS-134 K-120
01.02.2015 10:30 Zakopane Polska HS-134 K-120
07.02.2015 13:00 Brotterode Niemcy HS-117 K-105
08.02.2015 12:30 Brotterode Niemcy HS-117 K-105 odwołane
14.02.2015 10:00 Lahti Finlandia HS-130 K-116
15.02.2015 10:00 Lahti Finlandia HS-130 K-116
21.02.2015 20:00 Iron Mountain USA HS-133 K-120
21.02.2015 17:00 Iron Mountain USA HS-133 K-120
22.02.2015 16:30 Iron Mountain USA HS-133 K-120
28.02.2015 10:30 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 K-125
28.02.2015 13:30 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 K-125
01.03.2015 12:30 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 K-125
Period 7
07.03.2015 11:00 Seefeld Austria HS-109 K-99
08.03.2015 10:30 Seefeld Austria HS-109 K-99
14.03.2015 13:00 Niżnyj Tagił Rosja HS-134 K-125
15.03.2015 13:00 Niżnyj Tagił Rosja HS-134 K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anze Semenic Słowenia 901  
2 Kenneth Gangnes Norwegia 638 -263
3 Miran Zupancic Słowenia 607 -294
4 Andreas Wank Niemcy 602 -299
5 Jaka Hvala Słowenia 591 -310
6 Stephan Leyhe Niemcy 502 -399
7 Ulrich Wohlgenannt Austria 471 -430
8 Dawid Kubacki Polska 466 -435
9 Anze Lanisek Słowenia 463 -438
10 Tom Hilde Norwegia 433 -468
11 Clemens Aigner Austria 431 -470
12 Robert Johansson Norwegia 423 -478
13 Karl Geiger Niemcy 410 -491
14 Daniel Andre Tande Norwegia 409 -492
15 Maciej Kot Polska 403 -498
16 Halvor Egner Granerud Norwegia 401 -500
17 Stefan Hula Polska 372 -529
18 Manuel Fettner Austria 366 -535
19 Rok Justin Słowenia 362 -539
20 Krzysztof Biegun Polska 346 -555
21 Bartłomiej Kłusek Polska 342 -559
22 Andraz Pograjc Słowenia 339 -562
23 Daniel Wenig Niemcy 321 -580
24 Klemens Murańka Polska 310 -591
25 Tomaz Naglic Słowenia 302 -599
26 Danny Queck Niemcy 296 -605
27 Manuel Poppinger Austria 294 -607
28 Pius Paschke Niemcy 289 -612
29 Aleksander Zniszczoł Polska 277 -624
30 Markus Schiffner Austria 269 -632
31 Phillip Sjoeen Norwegia 264 -637
32 Johann Andre Forfang Norwegia 260 -641
33 Elias Tollinger Austria 221 -680
34 Killian Peier Szwajcaria 209 -692
35 Joachim Hauer Norwegia 188 -713
36 Mitja Meznar Słowenia 170 -731
37 Stanisław Biela Polska 166 -735
38 Andrzej Stękała Polska 157 -744
39 Stefan Huber Austria 156 -745
  Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 156 -745
41 Lukas Hlava Czechy 146 -755
42 Jan Ziobro Polska 132 -769
43 Simon Greiderer Austria 129 -772
44 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 124 -777
45 Atle Pedersen Roensen Norwegia 122 -779
46 Florian Altenburger Austria 120 -781
47 Philipp Aschenwald Austria 113 -788
  Paul Winter Niemcy 113 -788
49 Andreas Stjernen Norwegia 105 -796
50 Vegard Swensen Norwegia 102 -799
  Gabriel Karlen Szwajcaria 102 -799
52 Jure Sinkovec Słowenia 101 -800
53 Nicolas Mayer Francja 98 -803
54 Luca Egloff Szwajcaria 97 -804
55 William Rhoads USA 88 -813
56 Cestmir Kozisek Czechy 86 -815
57 Sebastian Bradatsch Niemcy 84 -817
  Yukiya Sato Japonia 84 -817
59 Alexey Romashov Rosja 83 -818
60 Masamitsu Ito Japonia 78 -823
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 78 -823
62 Jakub Janda Czechy 76 -825
63 Pascal Kaelin Szwajcaria 73 -828
64 Michael Glasder USA 72 -829
65 Anders Jacobsen Norwegia 65 -836
66 Janne Ahonen Finlandia 60 -841
  Niko Kytoesaho Finlandia 60 -841
68 Andreas Kofler Austria 59 -842
69 Daniel Huber Austria 55 -846
  Krzysztof Miętus Polska 55 -846
71 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 53 -848
72 Anton Kalinitschenko Rosja 52 -849
73 Frantisek Holik Czechy 51 -850
74 Evgeniy Klimov Rosja 50 -851
  Viktor Polasek Czechy 50 -851
76 Ville Larinto Finlandia 48 -853
77 Sebastian Klinga Finlandia 47 -854
78 Antonin Hajek Czechy 46 -855
79 Ilmir Hazetdinov Rosja 45 -856
80 Tilen Bartol Słowenia 43 -858
81 Anders Johnson USA 42 -859
82 Patrick Streitler Austria 40 -861
  Roberto Dellasega Włochy 40 -861
  Krzysztof Leja Polska 40 -861
85 David Siegel Niemcy 39 -862
86 Sami Niemi Finlandia 37 -864
87 Cene Prevc Słowenia 36 -865
88 Tomasz Byrt Polska 29 -872
89 Andreas Schuler Szwajcaria 28 -873
  Minato Mabuchi Japonia 28 -873
91 Martti Nomme Estonia 27 -874
92 Federico Cecon Włochy 26 -875
93 Mikhail Maksimochkin Rosja 25 -876
94 Aleksandr Bazhenov Rosja 24 -877
  Ossi-Pekka Valta Finlandia 24 -877
96 Vladimir Zografski Bułgaria 23 -878
  Olli Muotka Finlandia 23 -878
98 Adam Ruda Polska 22 -879
99 Sebastian Colloredo Włochy 21 -880
  David Zauner Austria 21 -880
101 Denis Kornilov Rosja 20 -881
102 Dusty Korek Kanada 19 -882
103 Lars Antonissen Holandia 18 -883
104 Vojtech Stursa Czechy 16 -885
105 Ryoyu Kobayashi Japonia 14 -887
106 Tim Heinrich Niemcy 13 -888
  Nicholas Fairall USA 13 -888
108 Martin Cikl Czechy 12 -889
  Andrzej Zapotoczny Polska 12 -889
  Trevor Morrice Kanada 12 -889
111 Yumu Harada Japonia 11 -890
  Ziga Mandl Słowenia 11 -890
113 Alexander Shuvalov Rosja 10 -891
114 Nicholas Alexander USA 9 -892
115 Tim Fuchs Niemcy 8 -893
  Antti Aalto Finlandia 8 -893
  Andrea Morassi Włochy 8 -893
  Espen Enger Halvorsen Norwegia 8 -893
119 Daniele Varesco Włochy 7 -894
  Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 7 -894
  Naoki Nakamura Japonia 7 -894
  Christian Inngjerdingen Szwecja 7 -894
  Juho Ojala Finlandia 7 -894
124 Przemysław Kantyka Polska 6 -895
  Yuken Iwasa Japonia 6 -895
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 6 -895
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 6 -895
128 Andraz Modic Słowenia 5 -896
  Alexander Sardyko Rosja 5 -896
  Gasper Bartol Słowenia 5 -896
131 Martin Hamann Niemcy 4 -897
  Vadim Shishkin Rosja 4 -897
133 Andreas Alamommo Finlandia 3 -898
  Paul Brasme Francja 3 -898
  Pascal Bodmer Niemcy 3 -898
  Milos Kadlec Czechy 3 -898
  Shohtaroh Hosoda Japonia 3 -898
138 Nico Polychronidis Grecja 2 -899
  Lukas Mueller Austria 2 -899
140 Marat Zhaparov Kazachstan 1 -900
  Markus Rupitsch Austria 1 -900
  Tord Markussen Hammer Norwegia 1 -900
  Johan Martin Brandt Norwegia 1 -900
  Kevin Bickner USA 1 -900
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 3936  
2 Norwegia Norwegia 3760 -176
3 Polska Polska 3135 -801
4 Austria Austria 2748 -1188
5 Niemcy Niemcy 2684 -1252
6 Szwajcaria Szwajcaria 587 -3349
7 Czechy Czechy 486 -3450
8 Rosja Rosja 324 -3612
9 Finlandia Finlandia 317 -3619
10 Japonia Japonia 231 -3705
11 USA USA 225 -3711
12 Włochy Włochy 102 -3834
13 Francja Francja 101 -3835
14 Kanada Kanada 31 -3905
15 Estonia Estonia 27 -3909
16 Bułgaria Bułgaria 23 -3913
17 Holandia Holandia 18 -3918
18 Kazachstan Kazachstan 7 -3929
  Szwecja Szwecja 7 -3929
20 Grecja Grecja 2 -3934
Wyniki konkursów
12.12.2014 Rena Norwegia K-99
Zwycięzca: Stephan Leyhe (Niemcy)
14.12.2014 Rena Norwegia K-124
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
14.12.2014 Rena Norwegia K-124
Zwycięzca: Johann Andre Forfang (Norwegia)
27.12.2014 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Rok Justin (Słowenia)
28.12.2014 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Tom Hilde (Norwegia)
10.01.2015 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Jan Ziobro (Polska)
11.01.2015 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Maciej Kot (Polska)
16.01.2015 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Miran Zupancic (Słowenia)
17.01.2015 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Phillip Sjoeen (Norwegia)
18.01.2015 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Manuel Poppinger (Austria)
24.01.2015 Planica Słowenia K-125
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
25.01.2015 Planica Słowenia K-125
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
31.01.2015 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
01.02.2015 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Atle Pedersen Roensen (Norwegia)
07.02.2015 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Krzysztof Biegun (Polska)
14.02.2015 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
15.02.2015 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
21.02.2015 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Anze Semenic (Słowenia)
21.02.2015 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Andreas Wank (Niemcy)
28.02.2015 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Kenneth Gangnes (Norwegia)
28.02.2015 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
01.03.2015 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
07.03.2015 Seefeld Austria K-99
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
08.03.2015 Seefeld Austria K-99
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
14.03.2015 Niżnyj Tagił Rosja K-120
Zwycięzca: Anze Semenic (Słowenia)
15.03.2015 Niżnyj Tagił Rosja K-120
Zwycięzca: Anze Semenic (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »