TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 16:00
Notodden HS-100
FIS Cup
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2013/2014
Period 3
13.12.2013 18:15 Rena Norwegia HS-111 K-99
14.12.2013 18:00 Rena Norwegia HS-111 K-99
15.12.2013 10:15 Rena Norwegia HS-139 K-124
20.12.2013 17:00 Lahti Finlandia HS-130 K-116
21.12.2013 09:45 Lahti Finlandia HS-130 K-116
Period 4
27.12.2013 14:00 Engelberg Szwajcaria HS-134 K-125
28.12.2013 13:00 Engelberg Szwajcaria HS-134 K-125
04.01.2014 17:00 Wisła Polska HS-134 K-120 odwołany
05.01.2014 11:00 Wisła Polska HS-134 K-120 odwołany
Period 5
11.01.2014 18:00 Courchevel Francja HS-132 K-120
12.01.2014 09:30 Courchevel Francja HS-132 K-120
16.01.2014 05:00 Sapporo Japonia HS-100 K-90
17.01.2014 03:00 Sapporo Japonia HS-100 K-90
18.01.2014 03:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120
19.01.2014 03:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120
Period 6
25.01.2014 17:00 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 odwołany
26.01.2014 10:00 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 odwołany
01.02.2014 13:00 Planica Słowenia HS-100 K-90 odwołany
02.02.2014 12:00 Planica Słowenia HS-100 K-90 odwołany
07.02.2014 20:30 Iron Mountain USA HS-133 K-120
08.02.2014 20:00 Iron Mountain USA HS-133 K-120
09.02.2014 20:00 Iron Mountain USA HS-133 K-120 odwołany
14.02.2014 12:30 Brotterode Niemcy HS-117 K-105
15.02.2014 13:00 Brotterode Niemcy HS-117 K-105
16.02.2014 12:30 Brotterode Niemcy HS-117 K-105
20.02.2014 12:00 Seefeld Austria HS-109 K-99 za Bischofshofen
21.02.2014 10:00 Seefeld Austria HS-109 K-99 za Bischofshofen
22.02.2014 11:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 K-125 odwołany
23.02.2014 10:30 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 K-125 odwołany
Period 7
01.03.2014 10:40 Falun Szwecja HS-124 K-115
02.03.2014 09:40 Falun Szwecja HS-124 K-115
08.03.2014 11:15 Zakopane Polska HS-134 K-120
09.03.2014 09:15 Zakopane Polska HS-134 K-120
15.03.2014 08:00 Niżnyj Tagił Rosja HS-140 K-125
16.03.2014 08:00 Niżnyj Tagił Rosja HS-140 K-125 odwołane
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Manuel Fettner Austria 803  
2 Nejc Dezman Słowenia 731 -72
3 Rok Justin Słowenia 689 -114
4 Daniel Wenig Niemcy 655 -148
5 Karl Geiger Niemcy 601 -202
6 Pius Paschke Niemcy 567 -236
7 Robert Hrgota Słowenia 553 -250
8 Anze Lanisek Słowenia 527 -276
9 Markus Eisenbichler Niemcy 514 -289
10 Danny Queck Niemcy 512 -291
11 Manuel Poppinger Austria 505 -298
12 Anze Semenic Słowenia 436 -367
13 Michael Hayboeck Austria 350 -453
14 Stefan Hula Polska 339 -464
15 Matjaz Pungertar Słowenia 325 -478
16 Cene Prevc Słowenia 324 -479
17 Jernej Damjan Słowenia 320 -483
18 Daniel Huber Austria 317 -486
19 Andraz Pograjc Słowenia 316 -487
20 Klemens Murańka Polska 277 -526
21 Markus Schiffner Austria 275 -528
22 Simen Key Grimsrud Norwegia 256 -547
23 Lauri Asikainen Finlandia 244 -559
24 Elias Tollinger Austria 230 -573
25 Stefan Hayboeck Austria 212 -591
26 Florian Altenburger Austria 210 -593
27 Atle Pedersen Roensen Norwegia 190 -613
28 Simon Greiderer Austria 183 -620
29 Miran Zupancic Słowenia 180 -623
  Jan Maylaender Niemcy 180 -623
31 Gregor Deschwanden Szwajcaria 172 -631
  Junshiro Kobayashi Japonia 172 -631
33 Robert Johansson Norwegia 151 -652
  Joachim Hauer Norwegia 151 -652
35 Wolfgang Loitzl Austria 140 -663
36 Maximilian Mechler Niemcy 139 -664
  Jakub Wolny Polska 139 -664
38 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 136 -667
39 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 134 -669
40 Aleksander Zniszczoł Polska 133 -670
41 Martin Schmitt Niemcy 127 -676
42 Tom Hilde Norwegia 126 -677
43 Daniel Andre Tande Norwegia 122 -681
44 Mikhail Maksimochkin Rosja 120 -683
  Bartłomiej Kłusek Polska 120 -683
46 Christoph Stauder Austria 113 -690
47 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 107 -696
48 Andreas Stjernen Norwegia 106 -697
49 Ronan Lamy Chappuis Francja 105 -698
50 Patrick Streitler Austria 98 -705
51 Mitja Meznar Słowenia 97 -706
52 Stefan Kraft Austria 96 -707
53 Shusaku Hosoyama Japonia 93 -710
  Takanobu Okabe Japonia 93 -710
55 Tomaz Naglic Słowenia 87 -716
56 Clemens Aigner Austria 85 -718
57 Thomas Diethart Austria 80 -723
58 Sami Heiskanen Finlandia 79 -724
59 Johann Andre Forfang Norwegia 75 -728
60 Krzysztof Biegun Polska 74 -729
61 Stephan Leyhe Niemcy 67 -736
  Cestmir Kozisek Czechy 67 -736
63 Anssi Koivuranta Finlandia 64 -739
64 Felix Schoft Niemcy 63 -740
65 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 60 -743
66 Sami Niemi Finlandia 58 -745
67 Michael Dreher Niemcy 53 -750
68 Marco Grigoli Szwajcaria 52 -751
  Dusty Korek Kanada 52 -751
  David Unterberger Austria 52 -751
71 Jarkko Määttä Finlandia 51 -752
  Pascal Kaelin Szwajcaria 51 -752
  Michael Neumayer Niemcy 51 -752
74 Krzysztof Miętus Polska 50 -753
  Sebastian Klinga Finlandia 50 -753
76 Vincent Descombes Sevoie Francja 48 -755
77 Vegard Swensen Norwegia 45 -758
78 Seou Choi Korea Pd. 44 -759
79 Borek Sedlak Czechy 41 -762
80 Phillip Sjoeen Norwegia 40 -763
  Yukiya Sato Japonia 40 -763
82 Sorin Iulian Pitea Rumunia 38 -765
83 Kalle Keituri Finlandia 37 -766
84 Daito Takahashi Japonia 33 -770
85 Ziga Mandl Słowenia 31 -772
86 Jakub Kot Polska 28 -775
87 Nicholas Alexander USA 27 -776
  Martin Koch Austria 27 -776
89 Roberto Dellasega Włochy 26 -777
90 Anton Kalinitschenko Rosja 25 -778
  Markus Eggenhofer Austria 25 -778
92 Trevor Morrice Kanada 24 -779
  Andrzej Zapotoczny Polska 24 -779
  Eduard Torok Rumunia 24 -779
  Hiroaki Watanabe Japonia 24 -779
  Ernest Prislic Słowenia 24 -779
97 Ole Mathis Nedrejord Norwegia 22 -781
98 Hans Petter Bergquist Norwegia 21 -782
99 Kenshiro Ito Japonia 20 -783
  Mats Soehagen Berggaard Norwegia 20 -783
  Miha Kveder Słowenia 20 -783
  Vladislav Boyarintsev Rosja 20 -783
103 Gabriel Karlen Szwajcaria 18 -785
104 Nico Polychronidis Grecja 17 -786
105 Tobias Lugert Niemcy 16 -787
106 Miika Ylipulli Finlandia 15 -788
  Siim-Tanel Sammelselg Estonia 15 -788
  Ville Larinto Finlandia 15 -788
  Peter Frenette USA 15 -788
110 Sebastian Bradatsch Niemcy 14 -789
111 Ilmir Hazetdinov Rosja 13 -790
  Alexander Shuvalov Rosja 13 -790
  Andreas Schuler Szwajcaria 13 -790
114 Shohtaroh Hosoda Japonia 12 -791
  Anders Johnson USA 12 -791
  Pascal Egloff Szwajcaria 12 -791
117 Alessio de Crignis Włochy 11 -792
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 11 -792
  Alexandre Mabboux Francja 11 -792
  Tomas Zmoray Słowacja 11 -792
121 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 10 -793
122 Kazuya Yoshioka Japonia 9 -794
123 Daniele Varesco Włochy 8 -795
  Gasper Bartol Słowenia 8 -795
  Tord Markussen Hammer Norwegia 8 -795
126 Thomas Hofer Austria 7 -796
  Federico Cecon Włochy 7 -796
  Stefan Huber Austria 7 -796
  Michael Glasder USA 7 -796
130 Shohei Tochimoto Japonia 6 -797
  Jan Fuhre Norwegia 6 -797
  Matthew Rowley Kanada 6 -797
  Davide Bresadola Włochy 6 -797
134 Adam Ruda Polska 5 -798
  Grzegorz Miętus Polska 5 -798
  Alexey Buyvolov Rosja 5 -798
137 Andrea Morassi Włochy 4 -799
  Martin Cikl Czechy 4 -799
  Santeri Ylitapio Finlandia 4 -799
  Lukas Mueller Austria 4 -799
  Aleksandr Bazhenov Rosja 4 -799
142 Alexander Sardyko Rosja 3 -800
  Juho Ojala Finlandia 3 -800
  Alexey Romashov Rosja 3 -800
  Krzysztof Leja Polska 3 -800
146 Martti Nomme Estonia 2 -801
  Luca Egloff Szwajcaria 2 -801
  Johan Martin Brandt Norwegia 2 -801
  Chris Lamb USA 2 -801
  Radik Zhaparov Kazachstan 2 -801
  Łukasz Rutkowski Polska 2 -801
  Filip Sakala Czechy 2 -801
153 Nicolas Mayer Francja 1 -802
  Ossi-Pekka Valta Finlandia 1 -802
  Sho Suzuki Japonia 1 -802
  Philipp Aschenwald Austria 1 -802
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 4668  
2 Austria Austria 3820 -848
3 Niemcy Niemcy 3559 -1109
4 Norwegia Norwegia 1778 -2890
5 Polska Polska 1199 -3469
6 Finlandia Finlandia 621 -4047
7 Japonia Japonia 503 -4165
8 Szwajcaria Szwajcaria 320 -4348
9 Rosja Rosja 216 -4452
10 Francja Francja 165 -4503
11 Czechy Czechy 114 -4554
12 Kanada Kanada 82 -4586
13 USA USA 63 -4605
14 Rumunia Rumunia 62 -4606
  Włochy Włochy 62 -4606
16 Korea Pd. Korea Pd. 55 -4613
17 Grecja Grecja 17 -4651
  Estonia Estonia 17 -4651
19 Słowacja Słowacja 11 -4657
20 Kazachstan Kazachstan 2 -4666
Wyniki konkursów
13.12.2013 Rena Norwegia K-99
Zwycięzca: Jernej Damjan (Słowenia)
14.12.2013 Rena Norwegia K-99
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
20.12.2013 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
21.12.2013 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
27.12.2013 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
28.12.2013 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Manuel Poppinger (Austria)
11.01.2014 Courchevel Francja K-90
Zwycięzca: Rok Justin (Słowenia)
12.01.2014 Courchevel Francja K-90
Zwycięzca: Rok Justin (Słowenia)
16.01.2014 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Nejc Dezman (Słowenia)
17.01.2014 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Nejc Dezman (Słowenia)
18.01.2014 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
19.01.2014 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
07.02.2014 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
08.02.2014 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
14.02.2014 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
15.02.2014 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
16.02.2014 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
20.02.2014 Seefeld Austria K-99
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
21.02.2014 Seefeld Austria K-99
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
01.03.2014 Falun Szwecja K-90
Zwycięzca: Rok Justin (Słowenia)
02.03.2014 Falun Szwecja K-90
Zwycięzca: Daniel Wenig (Niemcy)
08.03.2014 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Anze Semenic (Słowenia)
09.03.2014 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
15.03.2014 Niżnyj Tagił Rosja K-120
Zwycięzca: Rok Justin (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:45
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
12:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »