TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2012/2013
Period 3
08.12.2012 12:00 Ałmaty Kazachstan HS-140 K-125 za Erzurum
09.12.2012 10:00 Ałmaty Kazachstan HS-140 K-125 za Erzurum
15.12.2012 17:00 Lahti Finlandia HS-130 K-116 odwołany
16.12.2012 09:00 Lahti Finlandia HS-130 K-116 odwołany
Period 4
27.12.2012 14:00 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
28.12.2012 13:00 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
05.01.2013 12:00 Zakopane Polska HS-134 K-120
06.01.2013 12:00 Zakopane Polska HS-134 K-120
Period 5
11.01.2013 03:00 Sapporo Japonia HS-100 K-90
12.01.2013 02:30 Sapporo Japonia HS-134 K-120
13.01.2013 03:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120
19.01.2013 17:00 Bischofshofen Austria HS-140 K-125
20.01.2013 10:00 Bischofshofen Austria HS-140 K-125
26.01.2013 13:30 Neustadt Niemcy HS-142 K-125
27.01.2013 13:30 Neustadt Niemcy HS-142 K-125
Period 6
03.02.2013 12:30 Planica Słowenia HS-109 K-100
03.02.2013 10:10 Planica Słowenia HS-109 K-100 za 2.02.2013
09.02.2013 21:00 Iron Mountain USA HS-133 K-120
09.02.2013 17:00 Iron Mountain USA HS-133 K-120
10.02.2013 17:00 Iron Mountain USA HS-133 K-120
16.02.2013 13:00 Brotterode Niemcy HS-117 K-105
17.02.2013 12:30 Brotterode Niemcy HS-117 K-105
23.02.2013 14:00 Wisła Polska HS-134 K-120
24.02.2013 11:00 Wisła Polska HS-134 K-120
02.03.2013 13:00 Liberec Czechy HS-100 K-90
03.03.2013 09:15 Liberec Czechy HS-100 K-90
Period 7
08.03.2013 18:00 Vikersund Norwegia HS-117 K-105
09.03.2013 12:00 Vikersund Norwegia HS-117 K-105
16.03.2013 06:00 Niżnyj Tagił Rosja HS-140 K-125
17.03.2013 05:45 Niżnyj Tagił Rosja HS-140 K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anze Semenic Słowenia 667  
2 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 656 -11
3 Matic Benedik Słowenia 651 -16
4 Atle Pedersen Roensen Norwegia 647 -20
5 Marinus Kraus Niemcy 636 -31
6 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 633 -34
7 Andraz Pograjc Słowenia 583 -84
8 Jan Ziobro Polska 548 -119
9 Felix Schoft Niemcy 531 -136
10 Stefan Kraft Austria 525 -142
11 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 524 -143
12 Manuel Poppinger Austria 475 -192
13 Matic Kramarsic Słowenia 445 -222
14 Thomas Diethart Austria 429 -238
15 Vegard Swensen Norwegia 422 -245
  Rok Justin Słowenia 422 -245
17 Jan Maylaender Niemcy 399 -268
18 Danny Queck Niemcy 388 -279
19 Manuel Fettner Austria 380 -287
20 Nejc Dezman Słowenia 379 -288
21 Klemens Murańka Polska 350 -317
22 Stefan Hula Polska 339 -328
23 Krzysztof Biegun Polska 324 -343
24 Lukas Mueller Austria 320 -347
25 Ziga Mandl Słowenia 299 -368
26 Miran Zupancic Słowenia 280 -387
27 Ilmir Hazetdinov Rosja 270 -397
28 Andreas Strolz Austria 269 -398
29 Pius Paschke Niemcy 258 -409
30 Maximilian Mechler Niemcy 251 -416
31 Antonin Hajek Czechy 230 -437
32 Stephan Leyhe Niemcy 220 -447
33 Daniel Wenig Niemcy 216 -451
34 Elias Pfannenstill Austria 209 -458
35 Łukasz Rutkowski Polska 192 -475
36 Cestmir Kozisek Czechy 185 -482
37 Gregor Deschwanden Szwajcaria 166 -501
38 Martin Koch Austria 160 -507
39 Bartłomiej Kłusek Polska 154 -513
40 Alexander Sardyko Rosja 149 -518
41 Takanobu Okabe Japonia 145 -522
  Martin Schmitt Niemcy 145 -522
43 Aleksander Zniszczoł Polska 144 -523
44 Robert Johansson Norwegia 142 -525
  Christian Heim Niemcy 142 -525
46 Jakub Janda Czechy 139 -528
47 Cene Prevc Słowenia 134 -533
48 Johann Andre Forfang Norwegia 130 -537
49 Markus Schiffner Austria 125 -542
50 David Zauner Austria 120 -547
51 Dominik Maylaender Niemcy 118 -549
52 David Winkler Niemcy 115 -552
  Philipp Aschenwald Austria 115 -552
54 Roberto Dellasega Włochy 114 -553
55 Pascal Kaelin Szwajcaria 113 -554
56 Clemens Aigner Austria 104 -563
57 Nicholas Alexander USA 101 -566
58 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 100 -567
59 Florian Altenburger Austria 99 -568
60 Karl Geiger Niemcy 96 -571
61 Espen Enger Halvorsen Norwegia 94 -573
62 Tobias Bogner Niemcy 93 -574
63 Grzegorz Miętus Polska 90 -577
64 Elias Tollinger Austria 87 -580
65 Hiroaki Watanabe Japonia 84 -583
66 Tomaz Naglic Słowenia 81 -586
67 Stefan Hayboeck Austria 76 -591
68 Markus Eisenbichler Niemcy 69 -598
69 Killian Peier Szwajcaria 68 -599
70 Vincent Descombes Sevoie Francja 66 -601
  Anze Lanisek Słowenia 66 -601
72 Michael Hayboeck Austria 62 -605
73 Daniel Althaus Niemcy 61 -606
74 Seou Choi Korea Pd. 60 -607
  Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 60 -607
76 Johan Martin Brandt Norwegia 58 -609
  Ernest Prislic Słowenia 58 -609
  Florian Menz Niemcy 58 -609
79 Marco Grigoli Szwajcaria 57 -610
  Gasper Bartol Słowenia 57 -610
81 Andrzej Zapotoczny Polska 55 -612
82 Dimitry Ipatov Rosja 50 -617
83 Ronan Lamy Chappuis Francja 44 -623
84 Mikhail Maksimochkin Rosja 43 -624
85 Sho Suzuki Japonia 42 -625
  David Unterberger Austria 42 -625
87 Chil-Ku Kang Korea Pd. 41 -626
88 Shota Tanaka Japonia 39 -628
89 Fumihisa Yumoto Japonia 38 -629
90 Jaka Kosec Słowenia 37 -630
91 Sami Heiskanen Finlandia 36 -631
92 Thomas Lackner Austria 35 -632
93 Alexandre Mabboux Francja 33 -634
94 Anton Kalinitschenko Rosja 32 -635
  Primoz Pikl Słowenia 32 -635
  Heung Chul Choi Korea Pd. 32 -635
97 Vladislav Boyarintsev Rosja 30 -637
98 Tobias Lugert Niemcy 27 -640
99 Yumu Harada Japonia 26 -641
100 Peter Frenette USA 24 -643
  Anssi Koivuranta Finlandia 24 -643
  Marcin Bachleda Polska 24 -643
  Anders Johnson USA 24 -643
104 Nicholas Fairall USA 23 -644
  Rafał ¦liż Polska 23 -644
106 Pascal Egloff Szwajcaria 21 -646
107 Alexander Shuvalov Rosja 20 -647
  Borek Sedlak Czechy 20 -647
109 David Viry Francja 18 -649
  Jakub Kot Polska 18 -649
111 Stanisław Biela Polska 16 -651
112 Andrea Morassi Włochy 15 -652
  Marat Zhaparov Kazachstan 15 -652
114 Simen Key Grimsrud Norwegia 14 -653
  Jiri Mazoch Czechy 14 -653
116 Rok Urbanc Słowenia 12 -655
117 Nicolas Mayer Francja 11 -656
118 Taro Takayanagi Japonia 10 -657
  Chris Lamb USA 10 -657
120 Jere Kykkänen Finlandia 9 -658
  Carl Nordin Szwecja 9 -658
122 Sergey Shulaev Rosja 8 -659
  Michael Glasder USA 8 -659
  Yuhei Sasaki Japonia 8 -659
  Vojtech Stursa Czechy 8 -659
126 Alexey Buyvolov Rosja 7 -660
  Martin Cikl Czechy 7 -660
128 Michael Dreher Niemcy 6 -661
  Kevin Horlacher Niemcy 6 -661
  Davide Bresadola Włochy 6 -661
131 Daniel Andre Tande Norwegia 5 -662
  Pascal Sommer Szwajcaria 5 -662
133 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 4 -663
  Espen Roee Norwegia 4 -663
  Dusty Korek Kanada 4 -663
  Sami Niemi Finlandia 4 -663
  Alexander Mitz Szwecja 4 -663
  Christoph Stauder Austria 4 -663
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 4 -663
  Tobias Loeffler Niemcy 4 -663
141 Diego Dellasega Włochy 3 -664
  Oldrik van der Aalst Holandia 3 -664
  Ruben de Wit Holandia 3 -664
144 Shohtaroh Hosoda Japonia 2 -665
  Lars Antonissen Holandia 2 -665
  Joachim Hauer Norwegia 2 -665
  Daniel Huber Austria 2 -665
148 Florian Gugg Austria 1 -666
  Nico Polychronidis Grecja 1 -666
  Matthew Rowley Kanada 1 -666
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 4203  
2 Niemcy Niemcy 3839 -364
3 Austria Austria 3639 -564
4 Norwegia Norwegia 3495 -708
5 Polska Polska 2277 -1926
6 Rosja Rosja 613 -3590
7 Czechy Czechy 603 -3600
8 Szwajcaria Szwajcaria 430 -3773
9 Japonia Japonia 394 -3809
10 USA USA 190 -4013
11 Francja Francja 172 -4031
12 Włochy Włochy 138 -4065
13 Korea Pd. Korea Pd. 133 -4070
14 Finlandia Finlandia 73 -4130
15 Kazachstan Kazachstan 15 -4188
16 Szwecja Szwecja 13 -4190
17 Holandia Holandia 8 -4195
18 Kanada Kanada 5 -4198
19 Grecja Grecja 1 -4202
Wyniki konkursów
08.12.2012 Ałmaty Kazachstan K-125
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
09.12.2012 Ałmaty Kazachstan K-125
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
27.12.2012 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
28.12.2012 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
05.01.2013 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Daniel Wenig (Niemcy)
06.01.2013 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Anze Semenic (Słowenia)
11.01.2013 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Felix Schoft (Niemcy)
12.01.2013 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Gregor Deschwanden (Szwajcaria)
13.01.2013 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia)
19.01.2013 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
20.01.2013 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
26.01.2013 Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Fredrik Bjerkeengen (Norwegia)
27.01.2013 Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
03.02.2013 Planica Słowenia K-125
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
03.02.2013 Planica Słowenia K-125
Zwycięzca: Stefan Hula (Polska)
09.02.2013 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Fredrik Bjerkeengen (Norwegia)
09.02.2013 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Anze Semenic (Słowenia)
10.02.2013 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Anze Semenic (Słowenia)
16.02.2013 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Danny Queck (Niemcy)
17.02.2013 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Andraz Pograjc (Słowenia)
23.02.2013 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Danny Queck (Niemcy)
24.02.2013 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Atle Pedersen Roensen (Norwegia)
02.03.2013 Liberec Czechy K-90
Zwycięzca: Marinus Kraus (Niemcy)
03.03.2013 Liberec Czechy K-90
Zwycięzca: Marinus Kraus (Niemcy)
08.03.2013 Vikersund Norwegia K-105
Zwycięzca: Maximilian Mechler (Niemcy)
09.03.2013 Vikersund Norwegia K-105
Zwycięzca: Johann Andre Forfang (Norwegia)
16.03.2013 Niżnyj Tagił Rosja K-90
Zwycięzca: Rok Justin (Słowenia)
17.03.2013 Niżnyj Tagił Rosja K-90
Zwycięzca: Rok Justin (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
22 stycznia 2019 (wtorek)
13:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
16:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »