TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
19.01.2019, godz. 15:15
Planica HS-102
FIS Cup
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2010/2011
Period 2
07.12.2010   Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
08.12.2010   Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
10.12.2010   Vikersund Norwegia HS-117 K-105
11.12.2010   Vikersund Norwegia HS-117 K-105
18.12.2010   Erzurum Turcja HS-109 K-95
19.12.2010   Erzurum Turcja HS-109 K-95
Period 3
27.12.2010   Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
28.12.2010   Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
Period 4
08.01.2011   Sapporo Japonia HS-134 K-120
08.01.2011   Sapporo Japonia HS-134 K-120
09.01.2011   Sapporo Japonia HS-100 K-90 przełożony z 7.01
12.01.2011 08:00 Pyeongchang Korea Pd. HS-140 K-125
13.01.2011 08:00 Pyeongchang Korea Pd. HS-140 K-125
22.01.2011 13:30 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 K-125
23.01.2011 13:30 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 K-125
Period 5
29.01.2011 17:00 Bischofshofen Austria HS-140 K-125
30.01.2011 11:00 Bischofshofen Austria HS-140 K-125
05.02.2011 13:30 Brotterode Niemcy HS-117 K-105
06.02.2011 10:30 Brotterode Niemcy HS-117 K-105
Period 6
12.02.2011   Iron Mountain USA HS-133 K-120
13.02.2011   Iron Mountain USA HS-133 K-120
19.02.2011 14:00 Kranj Słowenia HS-109 K-100
20.02.2011 13:00 Kranj Słowenia HS-109 K-100
26.02.2011 12:00 Zakopane Polska HS-134 K-120
27.02.2011 11:30 Zakopane Polska HS-134 K-120
05.03.2011 12:00 Kuopio Finlandia HS-127 K-120
06.03.2011 11:45 Kuopio Finlandia HS-127 K-120
11.03.2011   Wisła Polska HS-134 K-120
12.03.2011   Wisła Polska HS-134 K-120 finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Rok Zima Słowenia 826  
2 Mario Innauer Austria 776 -50
3 Andreas Wank Niemcy 750 -76
4 Dejan Judez Słowenia 696 -130
5 Matjaz Pungertar Słowenia 693 -133
6 Stefan Thurnbichler Austria 667 -159
7 Felix Schoft Niemcy 631 -195
8 Maximilian Mechler Niemcy 592 -234
9 Andreas Stjernen Norwegia 573 -253
10 Matic Kramarsic Słowenia 562 -264
11 Julian Musiol Niemcy 556 -270
12 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 492 -334
13 Jure Sinkovec Słowenia 478 -348
14 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 460 -366
  Thomas Thurnbichler Austria 460 -366
16 Stephan Hocke Niemcy 418 -408
17 Manuel Poppinger Austria 416 -410
18 Michael Hayboeck Austria 400 -426
19 Robert Hrgota Słowenia 383 -443
20 Andreas Strolz Austria 359 -467
21 Anssi Koivuranta Finlandia 358 -468
22 Mitja Meznar Słowenia 344 -482
23 Matej Dobovsek Słowenia 336 -490
24 Primoz Pikl Słowenia 332 -494
25 Felix Brodauf Niemcy 299 -527
26 Markus Eisenbichler Niemcy 242 -584
27 Stefan Kraft Austria 241 -585
28 Kenneth Gangnes Norwegia 237 -589
29 Rafał ¦liż Polska 229 -597
30 Georg Späth Niemcy 217 -609
31 Thomas Diethart Austria 216 -610
32 Jernej Damjan Słowenia 210 -616
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 210 -616
34 Johan Martin Brandt Norwegia 206 -620
35 Richard Freitag Niemcy 205 -621
36 Peter Frenette USA 202 -624
37 Ondrej Vaculik Czechy 186 -640
38 David Unterberger Austria 178 -648
39 Markus Eggenhofer Austria 177 -649
40 Rok Urbanc Słowenia 176 -650
41 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 175 -651
42 Maciej Kot Polska 169 -657
43 Kazuyoshi Funaki Japonia 166 -660
44 Olli Muotka Finlandia 160 -666
45 Danny Queck Niemcy 152 -674
46 Bartłomiej Kłusek Polska 147 -679
47 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 146 -680
48 Jarkko Määttä Finlandia 137 -689
49 David Winkler Niemcy 129 -697
  Tomaz Naglic Słowenia 129 -697
51 Tomasz Byrt Polska 125 -701
52 Andreas Küttel Szwajcaria 124 -702
53 Florian Horst Niemcy 120 -706
54 Balthasar Schneider Austria 119 -707
55 Daniel Wenig Niemcy 118 -708
56 Atle Pedersen Roensen Norwegia 115 -711
57 Marco Grigoli Szwajcaria 114 -712
58 Markus Schiffner Austria 105 -721
59 Florian Schabereiter Austria 89 -737
  Piotr Żyła Polska 89 -737
61 Klemens Murańka Polska 85 -741
62 Luka Leban Słowenia 84 -742
63 Antonin Hajek Czechy 83 -743
64 Daniel Lackner Austria 80 -746
65 Martin Cikl Czechy 76 -750
66 Rune Velta Norwegia 75 -751
67 Daniel Huber Austria 73 -753
68 Yukon de Leeuw Kanada 72 -754
69 Marinus Kraus Niemcy 69 -757
70 Taro Takayanagi Japonia 68 -758
71 Marcin Bachleda Polska 67 -759
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 67 -759
  Tobias Bogner Niemcy 67 -759
74 Sami Niemi Finlandia 65 -761
75 Kevin Horlacher Niemcy 60 -766
76 Davide Bresadola Włochy 59 -767
77 Jakub Kot Polska 56 -770
78 Oddvar Ystgaard Norwegia 54 -772
79 Diego Dellasega Włochy 51 -775
80 Heung Chul Choi Korea Pd. 50 -776
81 Jan Ziobro Polska 49 -777
82 Dawid Kubacki Polska 45 -781
83 Ziga Mandl Słowenia 42 -784
84 Anders Johnson USA 39 -787
85 Andrzej Zapotoczny Polska 36 -790
86 Primoz Peterka Słowenia 34 -792
  Hiroki Yamada Japonia 34 -792
88 Anders Fannemel Norwegia 32 -794
89 Georgiy Chervyakov Rosja 31 -795
  Grzegorz Miętus Polska 31 -795
91 Seou Choi Korea Pd. 29 -797
92 Kazuya Yoshioka Japonia 28 -798
  Kento Sakuyama Japonia 28 -798
94 Kenshiro Ito Japonia 26 -800
95 Christian Ulmer Niemcy 25 -801
  Eric Mitchell Kanada 25 -801
  Chris Lamb USA 25 -801
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 25 -801
99 Stefan Hayboeck Austria 24 -802
  Harri Olli Finlandia 24 -802
101 Dimitry Ipatov Rosja 22 -804
102 Veli-Matti Lindström Finlandia 19 -807
  Yuhei Sasaki Japonia 19 -807
104 Cestmir Kozisek Czechy 18 -808
105 Lukas Mueller Austria 17 -809
106 Jon Aaraas Norwegia 16 -810
107 Vincent Descombes Sevoie Francja 14 -812
  Roberto Dellasega Włochy 14 -812
109 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 13 -813
110 Nicholas Alexander USA 12 -814
  Sho Suzuki Japonia 12 -814
  Christian Reiter Austria 12 -814
113 Yusuke Narita Japonia 11 -815
  Tsuyoshi Ichinohe Japonia 11 -815
115 Keita Umezaki Japonia 10 -816
  Michael Glasder USA 10 -816
  Pascal Egloff Szwajcaria 10 -816
  Alexander Sardyko Rosja 10 -816
119 Alessio de Crignis Włochy 9 -817
  Ronan Lamy Chappuis Francja 9 -817
121 Ulrich Wohlgenannt Austria 8 -818
122 Dimitry Vassiliev Rosja 7 -819
  Alexandre Mabboux Francja 7 -819
124 Nicolas Mayer Francja 6 -820
  Bjoern Koch Austria 6 -820
  Thomas Lackner Austria 6 -820
127 Ilja Rosliakov Rosja 5 -821
  Łukasz Rutkowski Polska 5 -821
  Krzysztof Miętus Polska 5 -821
130 Jan Fuhre Norwegia 4 -822
  Fredrik Balkasen Szwecja 4 -822
132 Stephan Leyhe Niemcy 3 -823
  Tomoaki Endo Japonia 3 -823
  Takanobu Okabe Japonia 3 -823
135 David Viry Francja 2 -824
  Rok Justin Słowenia 2 -824
137 Espen Roee Norwegia 1 -825
  Robert Kuban Czechy 1 -825
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 1 -825
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 5327  
2 Niemcy Niemcy 4653 -674
3 Austria Austria 4430 -897
4 Norwegia Norwegia 2452 -2875
5 Polska Polska 1138 -4189
6 Finlandia Finlandia 973 -4354
7 Japonia Japonia 419 -4908
8 Czechy Czechy 364 -4963
9 Szwajcaria Szwajcaria 315 -5012
10 USA USA 288 -5039
11 Kanada Kanada 243 -5084
12 Włochy Włochy 133 -5194
13 Korea Pd. Korea Pd. 104 -5223
14 Rosja Rosja 75 -5252
15 Francja Francja 38 -5289
16 Szwecja Szwecja 4 -5323
17 Ukraina Ukraina 1 -5326
Wyniki konkursów
07.12.2010 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Stephan Hocke (Niemcy)
08.12.2010 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Stephan Hocke (Niemcy)
10.12.2010 Vikersund Norwegia K-105
Zwycięzca: Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia)
11.12.2010 Vikersund Norwegia K-105
Zwycięzca: Stephan Hocke (Niemcy)
18.12.2010 Erzurum Turcja K-95
Zwycięzcy: Anssi Koivuranta (Finlandia) / Stefan Thurnbichler (Austria)
19.12.2010 Erzurum Turcja K-95
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
27.12.2010 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Olli Muotka (Finlandia)
28.12.2010 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Mario Innauer (Austria)
08.01.2011 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Mitja Meznar (Słowenia)
08.01.2011 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Mitja Meznar (Słowenia)
09.01.2011 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Jernej Damjan (Słowenia)
12.01.2011 Pyeongchang Korea Pd. K-125
Zwycięzca: Matjaz Pungertar (Słowenia)
13.01.2011 Pyeongchang Korea Pd. K-125
Zwycięzca: Matjaz Pungertar (Słowenia)
22.01.2011 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Maximilian Mechler (Niemcy)
23.01.2011 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Maximilian Mechler (Niemcy)
29.01.2011 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
30.01.2011 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
05.02.2011 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
06.02.2011 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Thomas Diethart (Austria)
12.02.2011 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Andreas Strolz (Austria)
13.02.2011 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Matej Dobovsek (Słowenia)
19.02.2011 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Dejan Judez (Słowenia)
20.02.2011 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Mario Innauer (Austria)
26.02.2011 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Mario Innauer (Austria)
27.02.2011 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Thomas Thurnbichler (Austria)
05.03.2011 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Andreas Stjernen (Norwegia)
06.03.2011 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Maximilian Mechler (Niemcy)
11.03.2011 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
12.03.2011 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Matic Kramarsic (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2019 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
02:00
CoC Sapporo
08:00
P¦ kobiet Zao
08:30
CoC kobiet Planica
09:00
P¦ kobiet Zao
09:10
CoC kobiet Planica
10:00
CoC kobiet Planica
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
15:00
P¦ Zakopane
seria próbna
15:15
FIS Cup Planica
konkurs ind.
16:15
P¦ Zakopane
konkurs druż.
20 stycznia 2019 (niedziela)
01:00
CoC Sapporo
seria próbna
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
06:45
P¦ kobiet Zao
kwalifikacje
08:00
P¦ kobiet Zao
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Dawid Kubacki
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Stephan Leyhe
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Robert Johansson
David Siegel
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »