TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
19.01.2019, godz. 15:15
Planica HS-102
FIS Cup
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2009/2010
Period 2
08.12.2009   Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
09.12.2009   Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
11.12.2009   Vikersund Norwegia HS-117 K-105 za 13.12
12.12.2009   Vikersund Norwegia HS-117 K-105
19.12.2009 16:00 Otepää Estonia HS-100 K-90
20.12.2009 11:30 Otepää Estonia HS-100 K-90
Period 3
27.12.2009   Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
28.12.2009   Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
Period 4
08.01.2010   Sapporo Japonia HS-98 K-90
09.01.2010   Sapporo Japonia HS-134 K-120
10.01.2010   Sapporo Japonia HS-134 K-120
16.01.2010 13:30 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 K-125
17.01.2010 13:30 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 K-125 odwołany
23.01.2010 19:00 Bischofshofen Austria HS-78 K-65
24.01.2010 12:30 Bischofshofen Austria HS-78 K-65
Period 5
30.01.2010 20:00 Iron Mountain USA HS-133 K-120
31.01.2010 20:00 Iron Mountain USA HS-133 K-120 odwołany
06.02.2010   Zakopane Polska HS-134 K-120
07.02.2010   Zakopane Polska HS-134 K-120
13.02.2010 14:00 Kranj Słowenia HS-109 K-100
14.02.2010 13:00 Kranj Słowenia HS-109 K-100
20.02.2010 13:00 Brotterode Niemcy HS-117 K-105
21.02.2010 12:30 Brotterode Niemcy HS-117 K-105
27.02.2010 17:00 Wisła Polska HS-134 K-120
28.02.2010 12:00 Wisła Polska HS-134 K-120
Period 6
06.03.2010 14:00 Oslo Norwegia HS-128 K-115
07.03.2010 10:30 Oslo Norwegia HS-128 K-115
13.03.2010 12:00 Kuusamo Finlandia HS-142 K-120
14.03.2010 11:30 Kuusamo Finlandia HS-142 K-120 finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 David Unterberger Austria 1147  
2 Michael Hayboeck Austria 714 -433
3 Manuel Fettner Austria 630 -517
4 Robert Hrgota Słowenia 522 -625
5 Markus Eggenhofer Austria 504 -643
6 Andreas Strolz Austria 498 -649
7 Lukas Mueller Austria 495 -652
8 Florian Schabereiter Austria 460 -687
9 Andreas Stjernen Norwegia 450 -697
10 Stefan Thurnbichler Austria 448 -699
11 Julian Musiol Niemcy 446 -701
12 Rafał ¦liż Polska 445 -702
13 Severin Freund Niemcy 403 -744
14 Primoz Pikl Słowenia 366 -781
15 Anders Bardal Norwegia 350 -797
16 Roar Ljoekelsoey Norwegia 347 -800
17 Jurij Tepes Słowenia 338 -809
18 Richard Freitag Niemcy 327 -820
19 Tobias Bogner Niemcy 320 -827
20 Jan Matura Czechy 309 -838
21 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 306 -841
22 Maciej Kot Polska 302 -845
23 Maximilian Mechler Niemcy 290 -857
24 Diego Dellasega Włochy 288 -859
25 Dawid Kubacki Polska 263 -884
26 Thomas Thurnbichler Austria 251 -896
27 Grzegorz Miętus Polska 247 -900
28 Matic Kramarsic Słowenia 243 -904
29 Rok Urbanc Słowenia 241 -906
30 Stephan Hocke Niemcy 236 -911
31 Dejan Judez Słowenia 217 -930
  Stefan Hayboeck Austria 217 -930
33 Jernej Damjan Słowenia 200 -947
34 Felix Schoft Niemcy 195 -952
35 Marcin Bachleda Polska 190 -957
36 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 178 -969
37 Martin Cikl Czechy 176 -971
38 Akseli Kokkonen Norwegia 170 -977
  Christian Ulmer Niemcy 170 -977
40 Danny Queck Niemcy 160 -987
  Stefan Hula Polska 160 -987
42 Kenneth Gangnes Norwegia 138 -1009
43 Thomas Lobben Norwegia 136 -1011
44 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 129 -1018
45 Akira Higashi Japonia 128 -1019
46 Antonin Hajek Czechy 127 -1020
47 Kai Kovaljeff Finlandia 124 -1023
  Bjoern Koch Austria 124 -1023
49 Jaka Hvala Słowenia 123 -1024
50 Borek Sedlak Czechy 122 -1025
51 Mario Innauer Austria 120 -1027
52 Luka Leban Słowenia 118 -1029
53 Anze Damjan Słowenia 117 -1030
54 Rok Zima Słowenia 112 -1035
55 Roberto Dellasega Włochy 102 -1045
56 Adam Małysz Polska 100 -1047
57 Vladimir Zografski Bułgaria 96 -1051
58 Arthur Pauli Austria 92 -1055
59 Rune Velta Norwegia 91 -1056
  Klemens Murańka Polska 91 -1056
61 Florian Horst Niemcy 90 -1057
62 Kimmo Yliriesto Finlandia 89 -1058
63 Krzysztof Miętus Polska 80 -1067
64 Daniel Lackner Austria 77 -1070
65 Rok Mandl Słowenia 74 -1073
66 Kevin Horlacher Niemcy 71 -1076
67 Stephan Leyhe Niemcy 65 -1082
68 Kamil Stoch Polska 60 -1087
69 David Winkler Niemcy 59 -1088
  Johan Martin Brandt Norwegia 59 -1088
71 Marinus Kraus Niemcy 53 -1094
72 Atle Pedersen Roensen Norwegia 52 -1095
  Cestmir Kozisek Czechy 52 -1095
  Nicholas Alexander USA 52 -1095
75 Anders Fannemel Norwegia 51 -1096
  Balthasar Schneider Austria 51 -1096
77 Olli Muotka Finlandia 49 -1098
  Thomas Lackner Austria 49 -1098
79 Ville Larinto Finlandia 48 -1099
80 Kazuya Yoshioka Japonia 47 -1100
  Kazuyoshi Funaki Japonia 47 -1100
82 Georgiy Chervyakov Rosja 45 -1102
83 Pascal Egloff Szwajcaria 43 -1104
84 Yukio Sakano Japonia 41 -1106
85 Felix Brodauf Niemcy 40 -1107
86 Jörg Ritzerfeld Niemcy 38 -1109
87 Christoffer Nygaard Norwegia 37 -1110
88 Mika Kauhanen Finlandia 34 -1113
  Kento Sakuyama Japonia 34 -1113
90 Shuji Endo Japonia 33 -1114
91 Tomaz Naglic Słowenia 31 -1116
92 Yuta Watase Japonia 30 -1117
  Łukasz Rutkowski Polska 30 -1117
94 Fredrik Balkasen Szwecja 29 -1118
  David Zauner Austria 29 -1118
96 Sami Niemi Finlandia 28 -1119
  Jarkko Määttä Finlandia 28 -1119
98 Hiroki Yamada Japonia 26 -1121
99 Andreas Vilberg Norwegia 25 -1122
  Ziga Mandl Słowenia 25 -1122
101 Stefan Read Kanada 24 -1123
102 Nikolay Karpenko Kazachstan 23 -1124
103 Ivan Karaulov Kazachstan 22 -1125
104 Arttu Lappi Finlandia 21 -1126
105 Remi Francais Szwajcaria 20 -1127
  Jure Bogataj Słowenia 20 -1127
107 Vegard Swensen Norwegia 19 -1128
108 Stanislav Oshepkov Rosja 17 -1130
109 Peter Frenette USA 15 -1132
  Alexey Korolev Kazachstan 15 -1132
111 Anders Johnson USA 14 -1133
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 14 -1133
113 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 13 -1134
114 Marco Grigoli Szwajcaria 12 -1135
115 Seou Choi Korea Pd. 11 -1136
  Markus Eisenbichler Niemcy 11 -1136
  Jon Aaraas Norwegia 11 -1136
118 Ondrej Vaculik Czechy 10 -1137
119 Yevgeniy Levkin Kazachstan 9 -1138
  Piotr Żyła Polska 9 -1138
  Heung Chul Choi Korea Pd. 9 -1138
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 9 -1138
123 Manuel Poppinger Austria 7 -1140
  Michael Glasder USA 7 -1140
  Jan Ziobro Polska 7 -1140
126 Vincent Descombes Sevoie Francja 6 -1141
  Jakub Kot Polska 6 -1141
  Chris Lamb USA 6 -1141
  Siim-Tanel Sammelselg Estonia 6 -1141
130 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 5 -1142
  Dawid Kowal Polska 5 -1142
  Erik Lycke Solheim Norwegia 5 -1142
133 Nicolas Mayer Francja 4 -1143
  Kota Endo Japonia 4 -1143
  Daniel Wenig Niemcy 4 -1143
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 4 -1143
  Dimitry Ipatov Rosja 4 -1143
138 Erik Simon Niemcy 3 -1144
  Robert Johansson Norwegia 3 -1144
  Alessio de Crignis Włochy 3 -1144
141 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 2 -1145
  Radik Zhaparov Kazachstan 2 -1145
143 Tomas Zmoray Słowacja 1 -1146
  Sami Saapunki Finlandia 1 -1146
  Andre Fredheim Norwegia 1 -1146
  Eric Mitchell Kanada 1 -1146
  Carl Nordin Szwecja 1 -1146
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5913  
2 Niemcy Niemcy 2981 -2932
3 Słowenia Słowenia 2747 -3166
4 Norwegia Norwegia 2386 -3527
5 Polska Polska 1995 -3918
6 Czechy Czechy 796 -5117
7 Finlandia Finlandia 431 -5482
8 Włochy Włochy 393 -5520
9 Japonia Japonia 390 -5523
10 Rosja Rosja 244 -5669
11 Bułgaria Bułgaria 96 -5817
12 USA USA 94 -5819
13 Szwajcaria Szwajcaria 75 -5838
14 Kazachstan Kazachstan 71 -5842
15 Korea Pd. Korea Pd. 39 -5874
16 Kanada Kanada 38 -5875
17 Szwecja Szwecja 30 -5883
18 Francja Francja 10 -5903
19 Estonia Estonia 6 -5907
20 Słowacja Słowacja 1 -5912
Wyniki konkursów
08.12.2009 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Lukas Mueller (Austria)
09.12.2009 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Andreas Strolz (Austria)
11.12.2009 Vikersund Norwegia K-105
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
12.12.2009 Vikersund Norwegia K-105
Zwycięzca: Lukas Mueller (Austria)
19.12.2009 Otepää Estonia K-90
Zwycięzca: Matic Kramarsic (Słowenia)
20.12.2009 Otepää Estonia K-90
Zwycięzca: Grzegorz Miętus (Polska)
27.12.2009 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Maximilian Mechler (Niemcy)
28.12.2009 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
08.01.2010 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
09.01.2010 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Diego Dellasega (Włochy)
10.01.2010 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Akira Higashi (Japonia)
16.01.2010 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
23.01.2010 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: David Unterberger (Austria)
24.01.2010 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: David Unterberger (Austria)
30.01.2010 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
06.02.2010 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
07.02.2010 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
13.02.2010 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: David Unterberger (Austria)
14.02.2010 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: David Unterberger (Austria)
20.02.2010 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
21.02.2010 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Jan Matura (Czechy)
27.02.2010 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
06.03.2010 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca: David Unterberger (Austria)
07.03.2010 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca: David Unterberger (Austria)
13.03.2010 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Rafał ¦liż (Polska)
14.03.2010 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Florian Schabereiter (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2019 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
02:00
CoC Sapporo
08:00
P¦ kobiet Zao
08:30
CoC kobiet Planica
09:00
P¦ kobiet Zao
09:10
CoC kobiet Planica
10:00
CoC kobiet Planica
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
15:00
P¦ Zakopane
seria próbna
15:15
FIS Cup Planica
konkurs ind.
16:15
P¦ Zakopane
konkurs druż.
20 stycznia 2019 (niedziela)
01:00
CoC Sapporo
seria próbna
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
06:45
P¦ kobiet Zao
kwalifikacje
08:00
P¦ kobiet Zao
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Dawid Kubacki
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Stephan Leyhe
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Robert Johansson
David Siegel
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »