Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2007/2008
Period 2
01.12.2007   Pragelato Włochy HS-140 K-125
02.12.2007   Pragelato Włochy HS-140 K-125
11.12.2007   Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
12.12.2007   Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
13.12.2007   Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
15.12.2007   Lahti Finlandia HS-130 K-116 odwołane
16.12.2007   Lahti Finlandia HS-130 K-116 odwołane
21.12.2007   Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 K-125
22.12.2007   Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 K-125
Period 3
27.12.2007 14:00 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
28.12.2007 13:00 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
05.01.2008   Kranj Słowenia HS-109 K-100
06.01.2008   Kranj Słowenia HS-109 K-100
Period 4
11.01.2008   Sapporo Japonia HS-98 K-90
12.01.2008   Sapporo Japonia HS-134 K-120
13.01.2008   Sapporo Japonia HS-134 K-120
19.01.2008   Brotterode Niemcy HS-119 K-105
20.01.2008   Brotterode Niemcy HS-119 K-105 odwołane
25.01.2008   Liberec Czechy K-120 odwołane
26.01.2008   Liberec Czechy K-120 odwołane
Period 5
02.02.2008   Zakopane Polska HS-134 K-120
03.02.2008   Zakopane Polska HS-134 K-120
09.02.2008   Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95
10.02.2008   Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95
16.02.2008   Iron Mountain USA HS-133 K-120
17.02.2008   Iron Mountain USA HS-133 K-120 odwołane
23.02.2008 18:00 Ramsau Austria HS-98 K-90
24.02.2008 10:00 Ramsau Austria HS-98 K-90
Period 6
01.03.2008 21:30 Vancouver Kanada HS-140 K-125
02.03.2008   Vancouver Kanada HS-140 K-125
08.03.2008   Trondheim Norwegia HS-131 K-120
09.03.2008   Trondheim Norwegia HS-131 K-120
11.03.2008   Vikersund Norwegia HS-100 K-90
12.03.2008   Vikersund Norwegia HS-100 K-90 finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Thurnbichler Austria 1157  
2 Bastian Kaltenböck Austria 1101 -56
3 Lars Bystoel Norwegia 608 -549
4 Balthasar Schneider Austria 580 -577
5 Roland Mueller Austria 579 -578
6 Manuel Fettner Austria 570 -587
7 Martin Höllwarth Austria 528 -629
8 Daniel Lackner Austria 504 -653
9 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 490 -667
10 Stefan Kaiser Austria 486 -671
11 Jakub Janda Czechy 467 -690
12 Thomas Thurnbichler Austria 438 -719
13 Andreas Vilberg Norwegia 434 -723
14 Thomas Lobben Norwegia 391 -766
15 Jure Sinkovec Słowenia 389 -768
16 Lukas Hlava Czechy 388 -769
17 Nicolas Fettner Austria 386 -771
18 Mario Innauer Austria 373 -784
19 Jon Aaraas Norwegia 363 -794
20 Henning Stensrud Norwegia 331 -826
21 Mitja Meznar Słowenia 319 -838
22 Markus Eggenhofer Austria 300 -857
23 Martin Cikl Czechy 296 -861
24 Stephan Hocke Niemcy 291 -866
25 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 285 -872
26 Jure Bogataj Słowenia 277 -880
27 Rok Urbanc Słowenia 269 -888
28 Ondrej Vaculik Czechy 264 -893
29 Felix Schoft Niemcy 218 -939
30 Antonin Hajek Czechy 215 -942
31 Łukasz Rutkowski Polska 209 -948
32 Andreas Wank Niemcy 186 -971
33 Wolfgang Loitzl Austria 180 -977
34 Antoine Guignard Szwajcaria 178 -979
35 Marcin Bachleda Polska 161 -996
36 Roar Ljoekelsoey Norwegia 160 -997
37 Yuta Watase Japonia 159 -998
38 Stefan Hula Polska 158 -999
39 Piotr Żyła Polska 157 -1000
40 Martin Schmitt Niemcy 150 -1007
41 Borek Sedlak Czechy 146 -1011
42 Sami Niemi Finlandia 141 -1016
43 Jan Matura Czechy 137 -1020
44 Erik Simon Niemcy 135 -1022
45 Kenneth Gangnes Norwegia 131 -1026
  Jan Mazoch Czechy 131 -1026
47 Andreas Strolz Austria 128 -1029
48 Severin Freund Niemcy 126 -1031
49 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 122 -1035
50 Jurij Tepes Słowenia 120 -1037
51 Kenshiro Ito Japonia 117 -1040
52 Johan Remen Evensen Norwegia 116 -1041
53 Tobias Bogner Niemcy 114 -1043
54 Ville Larinto Finlandia 113 -1044
55 Jörg Ritzerfeld Niemcy 110 -1047
  Andrea Morassi Włochy 110 -1047
57 Terje Hilde Norwegia 105 -1052
58 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 96 -1061
59 Julian Musiol Niemcy 92 -1065
60 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 91 -1066
61 Guido Landert Szwajcaria 89 -1068
62 Pascal Bodmer Niemcy 88 -1069
63 Takanobu Okabe Japonia 85 -1072
64 Maciej Kot Polska 83 -1074
  Eirik Kjelstrup Norwegia 83 -1074
66 Akira Higashi Japonia 78 -1079
67 David Unterberger Austria 73 -1084
68 Yukio Sakano Japonia 72 -1085
  Sigurd Pettersen Norwegia 72 -1085
70 Rok Mandl Słowenia 69 -1088
71 Primoz Pikl Słowenia 68 -1089
72 Veli-Matti Lindström Finlandia 67 -1090
73 Robert Mateja Polska 66 -1091
74 Jussi Hautamäki Finlandia 65 -1092
75 Andreas Widhölzl Austria 64 -1093
76 Krzysztof Miętus Polska 63 -1094
77 Jiri Mazoch Czechy 62 -1095
78 Nikolay Karpenko Kazachstan 60 -1097
79 Christoph Haenel Niemcy 59 -1098
80 Sebastian Colloredo Włochy 55 -1102
81 Anze Damjan Słowenia 54 -1103
82 Vegard Swensen Norwegia 53 -1104
83 Cestmir Kozisek Czechy 49 -1108
  Olli Muotka Finlandia 49 -1108
85 Shusaku Hosoyama Japonia 48 -1109
86 Kai Kovaljeff Finlandia 45 -1112
87 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 44 -1113
88 Stefan Read Kanada 43 -1114
89 Rafał ¦liż Polska 41 -1116
  Erik Leine Wangen Norwegia 41 -1116
91 Matic Kramarsic Słowenia 40 -1117
92 Klemens Murańka Polska 36 -1121
  Taro Takayanagi Japonia 36 -1121
94 Atle Pedersen Roensen Norwegia 35 -1122
  Marc Krauspenhaar Niemcy 35 -1122
96 Joonas Ikonen Finlandia 33 -1124
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 33 -1124
  Primoz Roglic Słowenia 33 -1124
99 Shota Tanaka Japonia 32 -1125
  Christian Ulmer Niemcy 32 -1125
101 Kento Sakuyama Japonia 30 -1127
  Robert Johansson Norwegia 30 -1127
  Gorazd Robnik Słowenia 30 -1127
104 Gregory Baxter Kanada 28 -1129
  Kimmo Yliriesto Finlandia 28 -1129
106 Radik Zhaparov Kazachstan 27 -1130
107 Kazuya Yoshioka Japonia 25 -1132
  Carl Nordin Szwecja 25 -1132
109 Anssi Ylipulli Finlandia 23 -1134
110 Lukas Kuban Czechy 20 -1137
111 Robert Hrgota Słowenia 19 -1138
  Isak Grimholm Szwecja 19 -1138
113 Anders Johnson USA 18 -1139
  Mika Kauhanen Finlandia 18 -1139
  Manuel Poppinger Austria 18 -1139
116 Johnny Lyons USA 16 -1141
117 Ryohei Nishimori Japonia 15 -1142
118 Yoshihiko Osanai Japonia 14 -1143
119 Tomisław Tajner Polska 13 -1144
  Adrian Schuler Szwajcaria 13 -1144
121 Heung Chul Choi Korea Pd. 12 -1145
  Georg Späth Niemcy 12 -1145
123 Evgeni Plekhov Rosja 11 -1146
  Olli Pekkala Finlandia 11 -1146
  Fredrik Balkasen Szwecja 11 -1146
126 Ivan Chumyshev Rosja 10 -1147
  Benedikt Wider Niemcy 10 -1147
  Remi Francais Szwajcaria 10 -1147
  Shohtaroh Hosoda Japonia 10 -1147
  Petar Fartunov Bułgaria 10 -1147
131 Dawid Kowal Polska 9 -1148
  Tomasz Pochwała Polska 9 -1148
  Johan Erikson Szwecja 9 -1148
134 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 8 -1149
  Primoz Zupan Słowenia 8 -1149
136 Alexander Mitz Szwecja 7 -1150
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 7 -1150
138 Trevor Morrice Kanada 6 -1151
  Dmitriy Ponomarev Rosja 6 -1151
  Alexey Silaev Rosja 6 -1151
  Oskar Englund Szwecja 6 -1151
  Eric Mitchell Kanada 6 -1151
143 Andrew Bliss USA 5 -1152
  Ilja Rosliakov Rosja 5 -1152
  Evan Bliss USA 5 -1152
146 Kota Endo Japonia 4 -1153
  Andreas Stjernen Norwegia 4 -1153
  Pierre Emanuel Robe Francja 4 -1153
149 Jens Salumäe Estonia 3 -1154
  Seou Choi Korea Pd. 3 -1154
151 Niklas Eriksson Szwecja 2 -1155
152 Chris Lamb USA 1 -1156
  Blake Hughes USA 1 -1156
  Martin Plhal Czechy 1 -1156
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 7465  
2 Norwegia Norwegia 3854 -3611
3 Czechy Czechy 2176 -5289
4 Słowenia Słowenia 1695 -5770
5 Niemcy Niemcy 1658 -5807
6 Polska Polska 1005 -6460
7 Japonia Japonia 725 -6740
8 Finlandia Finlandia 684 -6781
9 Szwajcaria Szwajcaria 290 -7175
10 Włochy Włochy 165 -7300
11 Korea Pd. Korea Pd. 144 -7321
12 Kanada Kanada 91 -7374
13 Kazachstan Kazachstan 87 -7378
14 Rosja Rosja 82 -7383
15 Szwecja Szwecja 79 -7386
16 USA USA 46 -7419
17 Bułgaria Bułgaria 10 -7455
18 Ukraina Ukraina 7 -7458
19 Francja Francja 4 -7461
20 Estonia Estonia 3 -7462
Wyniki konkursów
01.12.2007 Pragelato Włochy K-125
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
02.12.2007 Pragelato Włochy K-125
Zwycięzca: Thomas Thurnbichler (Austria)
11.12.2007 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Mario Innauer (Austria)
12.12.2007 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Roland Mueller (Austria)
13.12.2007 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
21.12.2007 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
22.12.2007 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Andreas Vilberg (Norwegia)
27.12.2007 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
28.12.2007 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
05.01.2008 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Antonin Hajek (Czechy)
06.01.2008 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Bastian Kaltenböck (Austria)
11.01.2008 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Stephan Hocke (Niemcy)
12.01.2008 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Jure Sinkovec (Słowenia)
13.01.2008 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Bastian Kaltenböck (Austria)
19.01.2008 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
02.02.2008 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Lars Bystoel (Norwegia)
03.02.2008 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Lars Bystoel (Norwegia)
09.02.2008 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Thomas Lobben (Norwegia)
10.02.2008 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Lars Bystoel (Norwegia)
16.02.2008 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
23.02.2008 Ramsau Austria K-90
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
24.02.2008 Ramsau Austria K-90
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
01.03.2008 Vancouver Kanada K-125
Zwycięzca: Bastian Kaltenböck (Austria)
02.03.2008 Vancouver Kanada K-125
Zwycięzca: Martin Cikl (Czechy)
08.03.2008 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Bastian Kaltenböck (Austria)
09.03.2008 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
10.03.2008 Vikersund Norwegia K-90
Zwycięzca: Bastian Kaltenböck (Austria)
11.03.2008 Vikersund Norwegia K-90
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich