Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
28.11.2021, godz. 16:15
Ruka HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2006/2007
Period 2
02.12.2006   Harrachov Czechy HS-142 K-125 odwołane
03.12.2006   Harrachov Czechy HS-142 K-125 odwołane
12.12.2006 17:30 Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
14.12.2006 14:00 Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
15.12.2006 17:30 Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
16.12.2006 10:30 Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
Period 3
26.12.2006   St.Moritz Szwajcaria HS-100 K-95 odwołane
27.12.2006 14:00 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
28.12.2006 13:00 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
06.01.2007   Planica Słowenia HS-100 K-90
07.01.2007   Planica Słowenia HS-100 K-90
Period 4
12.01.2007   Sapporo Japonia HS-98 K-90
13.01.2007   Sapporo Japonia HS-134 K-120
14.01.2007   Sapporo Japonia HS-134 K-120
20.01.2007   Braunlage Niemcy HS-100 K-90 odwołane
21.01.2007   Braunlage Niemcy HS-100 K-90 odwołane
27.01.2007   Bischofshofen Austria HS-140 K-125 odwołane
28.01.2007   Bischofshofen Austria HS-140 K-125 odwołane
Period 5
03.02.2007 17:30 Pragelato Włochy HS-140 K-125
04.02.2007   Pragelato Włochy HS-140 K-125
10.02.2007   Westby USA HS-116 K-106
11.02.2007   Westby USA HS-117 K-106
17.02.2007   Iron Mountain USA HS-133 K-120
18.02.2007   Iron Mountain USA HS-133 K-120
24.02.2007 12:30 Oberhof Niemcy HS-100 K-90
25.02.2007 11:30 Oberhof Niemcy HS-100 K-90
03.03.2007 12:30 Trondheim Norwegia HS-131 K-120
04.03.2007 12:30 Trondheim Norwegia HS-131 K-120
Period 6
10.03.2007 12:30 Vikersund Norwegia HS-100 K-90
11.03.2007 12:00 Vikersund Norwegia HS-100 K-90
17.03.2007   Zakopane Polska HS-134 K-120
18.03.2007   Zakopane Polska HS-134 K-120 finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Balthasar Schneider Austria 702  
2 Morten Solem Norwegia 700 -2
3 Stefan Thurnbichler Austria 692 -10
4 Roland Mueller Austria 585 -117
5 Arthur Pauli Austria 521 -181
6 Bastian Kaltenböck Austria 498 -204
7 Johan Erikson Szwecja 449 -253
8 Primoz Roglic Słowenia 444 -258
9 Thomas Lobben Norwegia 432 -270
10 Daniel Lackner Austria 425 -277
11 Stefan Kaiser Austria 407 -295
12 Julian Musiol Niemcy 363 -339
13 Henning Stensrud Norwegia 342 -360
14 Manuel Fettner Austria 341 -361
15 Isak Grimholm Szwecja 324 -378
16 Peter Zonta Słowenia 323 -379
17 Kenshiro Ito Japonia 308 -394
18 Wojciech Skupień Polska 289 -413
19 Rok Urbanc Słowenia 284 -418
20 Mario Innauer Austria 270 -432
21 Rafał ¦liż Polska 269 -433
22 Lukas Hlava Czechy 253 -449
23 Jurij Tepes Słowenia 249 -453
24 Martin Cikl Czechy 247 -455
25 Harri Olli Finlandia 240 -462
26 Jan Mazoch Czechy 231 -471
27 Ondrej Vaculik Czechy 230 -472
28 Robert Mateja Polska 223 -479
29 Erik Simon Niemcy 213 -489
30 Lauri Hakola Finlandia 207 -495
31 Jon Aaraas Norwegia 195 -507
32 Emmanuel Chedal Francja 194 -508
33 Fumihisa Yumoto Japonia 189 -513
34 Primoz Peterka Słowenia 187 -515
35 Shohei Tochimoto Japonia 183 -519
  Jussi Hautamäki Finlandia 183 -519
37 Alan Alborn USA 181 -521
38 Mathias Hafele Austria 171 -531
39 Taku Takeuchi Japonia 162 -540
40 Andrea Morassi Włochy 160 -542
41 Florian Liegl Austria 159 -543
42 Veli-Matti Lindström Finlandia 158 -544
43 Lars Bystoel Norwegia 150 -552
44 Andreas Aren Szwecja 146 -556
45 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 137 -565
46 Robert Hrgota Słowenia 129 -573
47 Akira Higashi Japonia 124 -578
  Risto Jussilainen Finlandia 124 -578
49 Sami Niemi Finlandia 120 -582
50 Andreas Vilberg Norwegia 118 -584
51 Tom Hilde Norwegia 116 -586
52 Keita Umezaki Japonia 110 -592
53 Clint Jones USA 108 -594
54 Andreas Widhölzl Austria 100 -602
55 Evgeni Plekhov Rosja 89 -613
56 Stephan Hocke Niemcy 87 -615
57 Kamil Stoch Polska 86 -616
58 Mitja Meznar Słowenia 85 -617
59 Jakob Grimholm Szwecja 83 -619
  Kalle Keituri Finlandia 83 -619
61 Marcin Bachleda Polska 81 -621
62 Johan Remen Evensen Norwegia 80 -622
63 Tomisław Tajner Polska 79 -623
64 Jure Sinkovec Słowenia 78 -624
  Krystian Długopolski Polska 78 -624
66 Kimmo Yliriesto Finlandia 76 -626
67 Anze Damjan Słowenia 73 -629
68 Anze Obreza Słowenia 66 -636
  Eirik Kjelstrup Norwegia 66 -636
70 Georg Späth Niemcy 65 -637
71 Andreas Wank Niemcy 64 -638
72 Pavel Karelin Rosja 63 -639
73 Hiroki Yamada Japonia 62 -640
74 Markus Eggenhofer Austria 59 -643
75 Seou Choi Korea Pd. 56 -646
76 Primoz Pikl Słowenia 50 -652
77 Antoine Guignard Szwajcaria 48 -654
78 Kazuya Yoshioka Japonia 46 -656
  Joonas Ikonen Finlandia 46 -656
80 Michael Möllinger Szwajcaria 40 -662
81 Jure Radelj Słowenia 38 -664
82 Gregory Baxter Kanada 37 -665
  Yoshihiko Osanai Japonia 37 -665
84 Jan Matura Czechy 33 -669
85 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 32 -670
  Nico Faller Niemcy 32 -670
  Robert Kranjec Słowenia 32 -670
88 Borek Sedlak Czechy 31 -671
  Maximilian Mechler Niemcy 31 -671
90 Felix Schoft Niemcy 30 -672
91 Piotr Żyła Polska 27 -675
  Stefan Hula Polska 27 -675
93 Haakon Helgesen Norwegia 26 -676
  Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 26 -676
  Stefan Read Kanada 26 -676
96 Marc Krauspenhaar Niemcy 25 -677
  Tomasz Pochwała Polska 25 -677
98 Chil-Ku Kang Korea Pd. 24 -678
  Gerald Wambacher Austria 24 -678
  Christian Ulmer Niemcy 24 -678
101 Kevin Horlacher Niemcy 23 -679
102 Erik Renmaelmo Norwegia 21 -681
103 Stanislav Oshepkov Rosja 18 -684
104 Vegard Swensen Norwegia 17 -685
105 Christoph Haenel Niemcy 15 -687
  Shuji Endo Japonia 15 -687
  Bjoern Einar Romoeren Norwegia 15 -687
108 Jere Kykkänen Finlandia 14 -688
  Pekka Salminen Finlandia 14 -688
110 Yusuke Endo Japonia 13 -689
111 Sebastian Toczek Polska 12 -690
112 Atle Pedersen Roensen Norwegia 11 -691
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 11 -691
114 Jernej Kosnjek Słowenia 10 -692
115 Oliver Alberer Niemcy 9 -693
116 Nicolas Mayer Francja 8 -694
  Wojciech Tajner Polska 8 -694
118 Christian Bruder Niemcy 7 -695
  Lukas Kuban Czechy 7 -695
  Nikolay Karpenko Kazachstan 7 -695
  Volodymyr Boshchuk Ukraina 7 -695
122 Alexey Korolev Kazachstan 5 -697
  Radik Zhaparov Kazachstan 5 -697
  Andre Wolfram Niemcy 5 -697
  Dawid Kubacki Polska 5 -697
  Oleksandr Lazarovych Ukraina 5 -697
127 Thomas Thurnbichler Austria 4 -698
  Dawid Kowal Polska 4 -698
  Yumu Harada Japonia 4 -698
  Frantisek Vaculik Czechy 4 -698
131 Terje Hilde Norwegia 3 -699
  Łukasz Rutkowski Polska 3 -699
  Kota Endo Japonia 3 -699
134 Alexey Silaev Rosja 2 -700
  Trevor Morrice Kanada 2 -700
136 Tobias Bogner Niemcy 1 -701
  Sebastian Colloredo Włochy 1 -701
  Andreas Stjernen Norwegia 1 -701
  Matic Kramarsic Słowenia 1 -701
  Benjamin Bourqui Francja 1 -701
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4958  
2 Norwegia Norwegia 2351 -2607
3 Słowenia Słowenia 2049 -2909
4 Finlandia Finlandia 1402 -3556
5 Japonia Japonia 1256 -3702
6 Polska Polska 1216 -3742
7 Czechy Czechy 1036 -3922
8 Szwecja Szwecja 1002 -3956
9 Niemcy Niemcy 994 -3964
10 USA USA 289 -4669
11 Francja Francja 203 -4755
12 Rosja Rosja 172 -4786
13 Włochy Włochy 161 -4797
14 Szwajcaria Szwajcaria 88 -4870
15 Korea Pd. Korea Pd. 80 -4878
16 Kanada Kanada 65 -4893
17 Ukraina Ukraina 23 -4935
18 Kazachstan Kazachstan 17 -4941
Wyniki konkursów
12.12.2006 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Arthur Pauli (Austria)
14.12.2006 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Harri Olli (Finlandia)
15.12.2006 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Kenshiro Ito (Japonia)
16.12.2006 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Jussi Hautamäki (Finlandia)
27.12.2006 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
28.12.2006 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Morten Solem (Norwegia)
06.01.2007 Planica Słowenia K-90
Zwycięzca: Rok Urbanc (Słowenia)
07.01.2007 Planica Słowenia K-90
Zwycięzca: Rok Urbanc (Słowenia)
12.01.2007 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Wojciech Skupień (Polska)
13.01.2007 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Bastian Kaltenböck (Austria)
14.01.2007 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Akira Higashi (Japonia)
03.02.2007 Pragelato Włochy K-125
Zwycięzca: Daniel Lackner (Austria)
04.02.2007 Pragelato Włochy K-125
Zwycięzca: Andrea Morassi (Włochy)
10.02.2007 Westby USA K-105
Zwycięzca: Primoz Roglic (Słowenia)
11.02.2007 Westby USA K-106
Zwycięzca: Balthasar Schneider (Austria)
18.02.2007 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Isak Grimholm (Szwecja)
18.02.2007 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Balthasar Schneider (Austria)
24.02.2007 Oberhof Niemcy K-90
Zwycięzca: Julian Musiol (Niemcy)
25.02.2007 Oberhof Niemcy K-90
Zwycięzca: Lukas Hlava (Czechy)
03.03.2007 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
04.03.2007 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Arthur Pauli (Austria)
10.03.2007 Vikersund Norwegia K-90
Zwycięzca: Peter Zonta (Słowenia)
11.03.2007 Vikersund Norwegia K-90
Zwycięzca: Robert Mateja (Polska)
18.03.2007 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Bastian Kaltenböck (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
P¦ K Niżny Tagił
12:00
P¦ K Niżny Tagił
15:15
P¦ Ruka
16:30
P¦ Ruka
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
16:15
P¦ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:25
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
15:55
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
17:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
17:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich