Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2006/2007
Period 2
02.12.2006   Harrachov Czechy HS-142 K-125 odwołane
03.12.2006   Harrachov Czechy HS-142 K-125 odwołane
12.12.2006 17:30 Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
14.12.2006 14:00 Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
15.12.2006 17:30 Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
16.12.2006 10:30 Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
Period 3
26.12.2006   St.Moritz Szwajcaria HS-100 K-95 odwołane
27.12.2006 14:00 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
28.12.2006 13:00 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
06.01.2007   Planica Słowenia HS-100 K-90
07.01.2007   Planica Słowenia HS-100 K-90
Period 4
12.01.2007   Sapporo Japonia HS-98 K-90
13.01.2007   Sapporo Japonia HS-134 K-120
14.01.2007   Sapporo Japonia HS-134 K-120
20.01.2007   Braunlage Niemcy HS-100 K-90 odwołane
21.01.2007   Braunlage Niemcy HS-100 K-90 odwołane
27.01.2007   Bischofshofen Austria HS-140 K-125 odwołane
28.01.2007   Bischofshofen Austria HS-140 K-125 odwołane
Period 5
03.02.2007 17:30 Pragelato Włochy HS-140 K-125
04.02.2007   Pragelato Włochy HS-140 K-125
10.02.2007   Westby USA HS-116 K-106
11.02.2007   Westby USA HS-117 K-106
17.02.2007   Iron Mountain USA HS-133 K-120
18.02.2007   Iron Mountain USA HS-133 K-120
24.02.2007 12:30 Oberhof Niemcy HS-100 K-90
25.02.2007 11:30 Oberhof Niemcy HS-100 K-90
03.03.2007 12:30 Trondheim Norwegia HS-131 K-120
04.03.2007 12:30 Trondheim Norwegia HS-131 K-120
Period 6
10.03.2007 12:30 Vikersund Norwegia HS-100 K-90
11.03.2007 12:00 Vikersund Norwegia HS-100 K-90
17.03.2007   Zakopane Polska HS-134 K-120
18.03.2007   Zakopane Polska HS-134 K-120 finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Balthasar Schneider Austria 702  
2 Morten Solem Norwegia 700 -2
3 Stefan Thurnbichler Austria 692 -10
4 Roland Mueller Austria 585 -117
5 Arthur Pauli Austria 521 -181
6 Bastian Kaltenböck Austria 498 -204
7 Johan Erikson Szwecja 449 -253
8 Primoz Roglic Słowenia 444 -258
9 Thomas Lobben Norwegia 432 -270
10 Daniel Lackner Austria 425 -277
11 Stefan Kaiser Austria 407 -295
12 Julian Musiol Niemcy 363 -339
13 Henning Stensrud Norwegia 342 -360
14 Manuel Fettner Austria 341 -361
15 Isak Grimholm Szwecja 324 -378
16 Peter Zonta Słowenia 323 -379
17 Kenshiro Ito Japonia 308 -394
18 Wojciech Skupień Polska 289 -413
19 Rok Urbanc Słowenia 284 -418
20 Mario Innauer Austria 270 -432
21 Rafał ¦liż Polska 269 -433
22 Lukas Hlava Czechy 253 -449
23 Jurij Tepes Słowenia 249 -453
24 Martin Cikl Czechy 247 -455
25 Harri Olli Finlandia 240 -462
26 Jan Mazoch Czechy 231 -471
27 Ondrej Vaculik Czechy 230 -472
28 Robert Mateja Polska 223 -479
29 Erik Simon Niemcy 213 -489
30 Lauri Hakola Finlandia 207 -495
31 Jon Aaraas Norwegia 195 -507
32 Emmanuel Chedal Francja 194 -508
33 Fumihisa Yumoto Japonia 189 -513
34 Primoz Peterka Słowenia 187 -515
35 Shohei Tochimoto Japonia 183 -519
  Jussi Hautamäki Finlandia 183 -519
37 Alan Alborn USA 181 -521
38 Mathias Hafele Austria 171 -531
39 Taku Takeuchi Japonia 162 -540
40 Andrea Morassi Włochy 160 -542
41 Florian Liegl Austria 159 -543
42 Veli-Matti Lindström Finlandia 158 -544
43 Lars Bystoel Norwegia 150 -552
44 Andreas Aren Szwecja 146 -556
45 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 137 -565
46 Robert Hrgota Słowenia 129 -573
47 Akira Higashi Japonia 124 -578
  Risto Jussilainen Finlandia 124 -578
49 Sami Niemi Finlandia 120 -582
50 Andreas Vilberg Norwegia 118 -584
51 Tom Hilde Norwegia 116 -586
52 Keita Umezaki Japonia 110 -592
53 Clint Jones USA 108 -594
54 Andreas Widhölzl Austria 100 -602
55 Evgeni Plekhov Rosja 89 -613
56 Stephan Hocke Niemcy 87 -615
57 Kamil Stoch Polska 86 -616
58 Mitja Meznar Słowenia 85 -617
59 Jakob Grimholm Szwecja 83 -619
  Kalle Keituri Finlandia 83 -619
61 Marcin Bachleda Polska 81 -621
62 Johan Remen Evensen Norwegia 80 -622
63 Tomisław Tajner Polska 79 -623
64 Jure Sinkovec Słowenia 78 -624
  Krystian Długopolski Polska 78 -624
66 Kimmo Yliriesto Finlandia 76 -626
67 Anze Damjan Słowenia 73 -629
68 Anze Obreza Słowenia 66 -636
  Eirik Kjelstrup Norwegia 66 -636
70 Georg Späth Niemcy 65 -637
71 Andreas Wank Niemcy 64 -638
72 Pavel Karelin Rosja 63 -639
73 Hiroki Yamada Japonia 62 -640
74 Markus Eggenhofer Austria 59 -643
75 Seou Choi Korea Pd. 56 -646
76 Primoz Pikl Słowenia 50 -652
77 Antoine Guignard Szwajcaria 48 -654
78 Kazuya Yoshioka Japonia 46 -656
  Joonas Ikonen Finlandia 46 -656
80 Michael Möllinger Szwajcaria 40 -662
81 Jure Radelj Słowenia 38 -664
82 Yoshihiko Osanai Japonia 37 -665
  Gregory Baxter Kanada 37 -665
84 Jan Matura Czechy 33 -669
85 Robert Kranjec Słowenia 32 -670
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 32 -670
  Nico Faller Niemcy 32 -670
88 Borek Sedlak Czechy 31 -671
  Maximilian Mechler Niemcy 31 -671
90 Felix Schoft Niemcy 30 -672
91 Piotr Żyła Polska 27 -675
  Stefan Hula Polska 27 -675
93 Stefan Read Kanada 26 -676
  Haakon Helgesen Norwegia 26 -676
  Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 26 -676
96 Marc Krauspenhaar Niemcy 25 -677
  Tomasz Pochwała Polska 25 -677
98 Chil-Ku Kang Korea Pd. 24 -678
  Gerald Wambacher Austria 24 -678
  Christian Ulmer Niemcy 24 -678
101 Kevin Horlacher Niemcy 23 -679
102 Erik Renmaelmo Norwegia 21 -681
103 Stanislav Oshepkov Rosja 18 -684
104 Vegard Swensen Norwegia 17 -685
105 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 15 -687
  Christoph Haenel Niemcy 15 -687
  Shuji Endo Japonia 15 -687
108 Jere Kykkänen Finlandia 14 -688
  Pekka Salminen Finlandia 14 -688
110 Yusuke Endo Japonia 13 -689
111 Sebastian Toczek Polska 12 -690
112 Atle Pedersen Roensen Norwegia 11 -691
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 11 -691
114 Jernej Kosnjek Słowenia 10 -692
115 Oliver Alberer Niemcy 9 -693
116 Wojciech Tajner Polska 8 -694
  Nicolas Mayer Francja 8 -694
118 Christian Bruder Niemcy 7 -695
  Lukas Kuban Czechy 7 -695
  Nikolay Karpenko Kazachstan 7 -695
  Volodymyr Boshchuk Ukraina 7 -695
122 Alexey Korolev Kazachstan 5 -697
  Radik Zhaparov Kazachstan 5 -697
  Andre Wolfram Niemcy 5 -697
  Dawid Kubacki Polska 5 -697
  Oleksandr Lazarovych Ukraina 5 -697
127 Thomas Thurnbichler Austria 4 -698
  Dawid Kowal Polska 4 -698
  Yumu Harada Japonia 4 -698
  Frantisek Vaculik Czechy 4 -698
131 Kota Endo Japonia 3 -699
  Terje Hilde Norwegia 3 -699
  Łukasz Rutkowski Polska 3 -699
134 Alexey Silaev Rosja 2 -700
  Trevor Morrice Kanada 2 -700
136 Benjamin Bourqui Francja 1 -701
  Tobias Bogner Niemcy 1 -701
  Sebastian Colloredo Włochy 1 -701
  Andreas Stjernen Norwegia 1 -701
  Matic Kramarsic Słowenia 1 -701
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4958  
2 Norwegia Norwegia 2351 -2607
3 Słowenia Słowenia 2049 -2909
4 Finlandia Finlandia 1402 -3556
5 Japonia Japonia 1256 -3702
6 Polska Polska 1216 -3742
7 Czechy Czechy 1036 -3922
8 Szwecja Szwecja 1002 -3956
9 Niemcy Niemcy 994 -3964
10 USA USA 289 -4669
11 Francja Francja 203 -4755
12 Rosja Rosja 172 -4786
13 Włochy Włochy 161 -4797
14 Szwajcaria Szwajcaria 88 -4870
15 Korea Pd. Korea Pd. 80 -4878
16 Kanada Kanada 65 -4893
17 Ukraina Ukraina 23 -4935
18 Kazachstan Kazachstan 17 -4941
Wyniki konkursów
12.12.2006 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Arthur Pauli (Austria)
14.12.2006 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Harri Olli (Finlandia)
15.12.2006 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Kenshiro Ito (Japonia)
16.12.2006 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Jussi Hautamäki (Finlandia)
27.12.2006 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
28.12.2006 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Morten Solem (Norwegia)
06.01.2007 Planica Słowenia K-90
Zwycięzca: Rok Urbanc (Słowenia)
07.01.2007 Planica Słowenia K-90
Zwycięzca: Rok Urbanc (Słowenia)
12.01.2007 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Wojciech Skupień (Polska)
13.01.2007 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Bastian Kaltenböck (Austria)
14.01.2007 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Akira Higashi (Japonia)
03.02.2007 Pragelato Włochy K-125
Zwycięzca: Daniel Lackner (Austria)
04.02.2007 Pragelato Włochy K-125
Zwycięzca: Andrea Morassi (Włochy)
10.02.2007 Westby USA K-105
Zwycięzca: Primoz Roglic (Słowenia)
11.02.2007 Westby USA K-106
Zwycięzca: Balthasar Schneider (Austria)
18.02.2007 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Isak Grimholm (Szwecja)
18.02.2007 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Balthasar Schneider (Austria)
24.02.2007 Oberhof Niemcy K-90
Zwycięzca: Julian Musiol (Niemcy)
25.02.2007 Oberhof Niemcy K-90
Zwycięzca: Lukas Hlava (Czechy)
03.03.2007 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
04.03.2007 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Arthur Pauli (Austria)
10.03.2007 Vikersund Norwegia K-90
Zwycięzca: Peter Zonta (Słowenia)
11.03.2007 Vikersund Norwegia K-90
Zwycięzca: Robert Mateja (Polska)
18.03.2007 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Bastian Kaltenböck (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1
LIVE
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - 1. seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich