Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2005/2006
Period 2
04.12.2005   Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
05.12.2005   Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
07.12.2005   Lahti Finlandia HS-130 K-116 odwołany
08.12.2005   Lahti Finlandia HS-130 K-116 odwołany
16.12.2005   Harrachov Czechy HS-142 K-125
17.12.2005   Harrachov Czechy HS-142 K-125
18.12.2005   Harrachov Czechy HS-142 K-125
Period 3
26.12.2005   St.Moritz Szwajcaria HS-100 K-95
27.12.2005   Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
28.12.2005   Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
07.01.2006   Planica Słowenia HS-100 K-90
08.01.2006   Planica Słowenia HS-100 K-90
Period 4
13.01.2006   Sapporo Japonia HS-98 K-90
14.01.2006   Sapporo Japonia HS-134 K-120
15.01.2006   Sapporo Japonia HS-134 K-120
21.01.2006 13:45 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 K-125
22.01.2006 13:45 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 K-125
Period 5
28.01.2006 13:00 Braunlage Niemcy HS-100 K-90
29.01.2006 13:00 Braunlage Niemcy HS-100 K-90
04.02.2006 10:00 Villach Austria HS-100 K-90
05.02.2006   Villach Austria HS-100 K-90
11.02.2006 17:15 Zakopane Polska HS-134 K-120 nocny
12.02.2006 11:30 Zakopane Polska HS-134 K-120
18.02.2006   Iron Mountain USA HS-133 K-120
19.02.2006   Iron Mountain USA HS-133 K-120
25.02.2006 13:00 Brotterode Niemcy HS-110 K-105
26.02.2006 12:30 Brotterode Niemcy HS-110 K-105
Period 6
04.03.2006   Vikersund Norwegia HS-100 K-90
05.03.2006   Vikersund Norwegia HS-100 K-90
11.03.2006   Bischofshofen Austria HS-140 K-125
12.03.2006   Bischofshofen Austria HS-140 K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Bardal Norwegia 1071  
2 Morten Solem Norwegia 847 -224
3 Mathias Hafele Austria 724 -347
4 Gerald Wambacher Austria 617 -454
5 Rok Urbanc Słowenia 529 -542
6 Bastian Kaltenböck Austria 526 -545
7 Harri Olli Finlandia 517 -554
8 Rafał ¦liż Polska 478 -593
9 Daniel Lackner Austria 463 -608
10 Roland Mueller Austria 451 -620
11 Reinhard Schwarzenberger Austria 449 -622
12 Thomas Lobben Norwegia 410 -661
13 Bine Zupan Słowenia 398 -673
14 Stefan Kaiser Austria 388 -683
15 Balthasar Schneider Austria 376 -695
16 Henning Stensrud Norwegia 371 -700
17 Stefan Thurnbichler Austria 353 -718
18 Primoz Roglic Słowenia 351 -720
19 Manuel Fettner Austria 350 -721
20 Maximilian Mechler Niemcy 323 -748
21 Piotr Żyła Polska 315 -756
22 Jussi Hautamäki Finlandia 297 -774
23 Tom Hilde Norwegia 284 -787
24 Kimmo Yliriesto Finlandia 261 -810
25 Emmanuel Chedal Francja 253 -818
26 Stephan Hocke Niemcy 250 -821
27 Jure Radelj Słowenia 244 -827
28 Jurij Tepes Słowenia 236 -835
  Arttu Lappi Finlandia 236 -835
30 Jure Sinkovec Słowenia 235 -836
31 Veli-Matti Lindström Finlandia 232 -839
32 Anze Damjan Słowenia 231 -840
33 Marcin Bachleda Polska 227 -844
34 Lauri Hakola Finlandia 212 -859
35 Borek Sedlak Czechy 208 -863
36 Julian Musiol Niemcy 179 -892
37 Primoz Pikl Słowenia 175 -896
38 Robert Kranjec Słowenia 160 -911
39 Primoz Zupan Słowenia 148 -923
40 Kai Bracht Niemcy 147 -924
41 Krystian Długopolski Polska 145 -926
  Seou Choi Korea Pd. 145 -926
43 Jure Bogataj Słowenia 140 -931
  David Lazzaroni Francja 140 -931
45 Arthur Pauli Austria 130 -941
  Maksim Anisimov Białoru¶ 130 -941
47 Christian Bruder Niemcy 120 -951
  Gorazd Robnik Słowenia 120 -951
49 Taku Takeuchi Japonia 115 -956
50 Kenshiro Ito Japonia 112 -959
51 Anders Jacobsen Norwegia 109 -962
52 Andreas Wank Niemcy 103 -968
53 Tomasz Pochwała Polska 99 -972
54 Yukio Sakano Japonia 98 -973
55 Erik Simon Niemcy 90 -981
56 Michal Dolezal Czechy 89 -982
  Jernej Damjan Słowenia 89 -982
  Shohei Tochimoto Japonia 89 -982
59 Ondrej Vaculik Czechy 87 -984
60 Robert Hrgota Słowenia 86 -985
61 Masahiko Harada Japonia 80 -991
62 Yang Li Chiny 76 -995
63 Akira Higashi Japonia 73 -998
  Kalle Keituri Finlandia 73 -998
65 Stefan Hula Polska 72 -999
  Kazuya Yoshioka Japonia 72 -999
67 Vincent Descombes Sevoie Francja 70 -1001
68 Hiroki Yamada Japonia 69 -1002
69 Nicolas Dessum Francja 66 -1005
70 Tommy Egeberg Norwegia 63 -1008
71 Mario Kürschner Niemcy 62 -1009
72 Christian Ulmer Niemcy 55 -1016
73 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 54 -1017
  Hideharu Miyahira Japonia 54 -1017
75 Lukas Hlava Czechy 52 -1019
  Matevz Sparovec Słowenia 52 -1019
77 Jakob Grimholm Szwecja 47 -1024
  Jon Aaraas Norwegia 47 -1024
79 Łukasz Rutkowski Polska 46 -1025
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 46 -1025
81 Wojciech Skupień Polska 45 -1026
82 Jan Mazoch Czechy 40 -1031
  Marco Steinauer Szwajcaria 40 -1031
  Mario Innauer Austria 40 -1031
  Christoph Lenz Austria 40 -1031
86 Shingo Ueno Japonia 39 -1032
87 Zhandong Tian Chiny 37 -1034
88 Damien Maitre Francja 33 -1038
89 Nicolas Fettner Austria 32 -1039
90 Marc Krauspenhaar Niemcy 31 -1040
91 Antonin Hajek Czechy 29 -1042
  Heung Chul Choi Korea Pd. 29 -1042
93 Nejc Frank Słowenia 28 -1043
  Clint Jones USA 28 -1043
95 Michael Möllinger Szwajcaria 26 -1045
96 Yoshihiko Osanai Japonia 24 -1047
97 Guido Landert Szwajcaria 23 -1048
98 Thomas Thurnbichler Austria 22 -1049
  Simon Ammann Szwajcaria 22 -1049
100 Tomisław Tajner Polska 21 -1050
101 Morten Gjesvold Norwegia 20 -1051
102 Severin Freund Niemcy 19 -1052
103 Frantisek Vaculik Czechy 18 -1053
104 Branko Iskra Słowenia 15 -1056
105 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 13 -1058
106 Nikolay Karpenko Kazachstan 12 -1059
107 Saso Tadic Słowenia 11 -1060
108 Pierre Emanuel Robe Francja 10 -1061
  Olav Magne Dönnem Norwegia 10 -1061
110 Kevin Horlacher Niemcy 9 -1062
111 Evgeni Plekhov Rosja 8 -1063
  Antti Lehtinen Finlandia 8 -1063
113 Michael Glasder USA 7 -1064
  Dawid Kowal Polska 7 -1064
  Nico Faller Niemcy 7 -1064
  Valery Kobelev Rosja 7 -1064
117 Stefan Pieper Niemcy 6 -1065
  Petr Chaadaev Białoru¶ 6 -1065
119 Alessio Bolognani Włochy 5 -1066
  Atle Pedersen Roensen Norwegia 5 -1066
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 5 -1066
122 Martin Cikl Czechy 4 -1067
  Andreas Vilberg Norwegia 4 -1067
124 Volodymyr Boshchuk Ukraina 3 -1068
  Gregor Schlierenzauer Austria 3 -1068
  Nicholas Fairall USA 3 -1068
  Andreas Stjernen Norwegia 3 -1068
128 Wojciech Tajner Polska 2 -1069
  Christoph Strickner Austria 2 -1069
  Hartman Rector USA 2 -1069
  Patrick Bodmer Niemcy 2 -1069
132 Alexey Korolev Kazachstan 1 -1070
  Mateusz Rutkowski Polska 1 -1070
  Jens Salumäe Estonia 1 -1070
  Shusaku Hosoyama Japonia 1 -1070
  Roman Koudelka Czechy 1 -1070
  Damjan Fras Słowenia 1 -1070
  Tommy Schwall USA 1 -1070
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4966  
2 Norwegia Norwegia 3257 -1709
3 Słowenia Słowenia 3249 -1717
4 Finlandia Finlandia 1882 -3084
5 Polska Polska 1458 -3508
6 Niemcy Niemcy 1403 -3563
7 Japonia Japonia 826 -4140
8 Francja Francja 572 -4394
9 Czechy Czechy 528 -4438
10 Korea Pd. Korea Pd. 233 -4733
11 Białoru¶ Białoru¶ 136 -4830
12 Chiny Chiny 113 -4853
13 Szwajcaria Szwajcaria 111 -4855
14 Szwecja Szwecja 47 -4919
15 USA USA 41 -4925
16 Rosja Rosja 15 -4951
17 Kazachstan Kazachstan 13 -4953
18 Włochy Włochy 5 -4961
19 Ukraina Ukraina 3 -4963
20 Estonia Estonia 1 -4965
Wyniki konkursów
04.12.2005 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Harri Olli (Finlandia)
05.12.2005 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
17.12.2005 Harrachov Czechy K-125
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
26.12.2005 St.Moritz Szwajcaria K-95
Zwycięzca: Borek Sedlak (Czechy)
27.12.2005 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
28.12.2005 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
07.01.2006 Planica Słowenia K-90
Zwycięzca: Primoz Roglic (Słowenia)
08.01.2006 Planica Słowenia K-90
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
13.01.2006 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
14.01.2006 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
15.01.2006 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Rafał ¦liż (Polska)
21.01.2006 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Bastian Kaltenböck (Austria)
22.01.2006 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Gerald Wambacher (Austria)
28.01.2006 Braunlage Niemcy K-90
Zwycięzca: Mathias Hafele (Austria)
29.01.2006 Braunlage Niemcy K-90
Zwycięzca: Harri Olli (Finlandia)
04.02.2006 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Piotr Żyła (Polska)
05.02.2006 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Morten Solem (Norwegia)
11.02.2006 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Daniel Lackner (Austria)
12.02.2006 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
18.02.2006 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Kimmo Yliriesto (Finlandia)
19.02.2006 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Daniel Lackner (Austria)
26.02.2006 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Harri Olli (Finlandia)
04.03.2006 Vikersund Norwegia K-90
Zwycięzca: Thomas Lobben (Norwegia)
05.03.2006 Vikersund Norwegia K-90
Zwycięzca: Thomas Lobben (Norwegia)
11.03.2006 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Bine Zupan (Słowenia)
12.03.2006 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich