TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2005/2006
Period 2
04.12.2005   Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
05.12.2005   Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
07.12.2005   Lahti Finlandia HS-130 K-116 odwołany
08.12.2005   Lahti Finlandia HS-130 K-116 odwołany
16.12.2005   Harrachov Czechy HS-142 K-125
17.12.2005   Harrachov Czechy HS-142 K-125
18.12.2005   Harrachov Czechy HS-142 K-125
Period 3
26.12.2005   St.Moritz Szwajcaria HS-100 K-95
27.12.2005   Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
28.12.2005   Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
07.01.2006   Planica Słowenia HS-100 K-90
08.01.2006   Planica Słowenia HS-100 K-90
Period 4
13.01.2006   Sapporo Japonia HS-98 K-90
14.01.2006   Sapporo Japonia HS-134 K-120
15.01.2006   Sapporo Japonia HS-134 K-120
21.01.2006 13:45 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 K-125
22.01.2006 13:45 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 K-125
Period 5
28.01.2006 13:00 Braunlage Niemcy HS-100 K-90
29.01.2006 13:00 Braunlage Niemcy HS-100 K-90
04.02.2006 10:00 Villach Austria HS-100 K-90
05.02.2006   Villach Austria HS-100 K-90
11.02.2006 17:15 Zakopane Polska HS-134 K-120 nocny
12.02.2006 11:30 Zakopane Polska HS-134 K-120
18.02.2006   Iron Mountain USA HS-133 K-120
19.02.2006   Iron Mountain USA HS-133 K-120
25.02.2006 13:00 Brotterode Niemcy HS-110 K-105
26.02.2006 12:30 Brotterode Niemcy HS-110 K-105
Period 6
04.03.2006   Vikersund Norwegia HS-100 K-90
05.03.2006   Vikersund Norwegia HS-100 K-90
11.03.2006   Bischofshofen Austria HS-140 K-125
12.03.2006   Bischofshofen Austria HS-140 K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Bardal Norwegia 1071  
2 Morten Solem Norwegia 847 -224
3 Mathias Hafele Austria 724 -347
4 Gerald Wambacher Austria 617 -454
5 Rok Urbanc Słowenia 529 -542
6 Bastian Kaltenböck Austria 526 -545
7 Harri Olli Finlandia 517 -554
8 Rafał ¦liż Polska 478 -593
9 Daniel Lackner Austria 463 -608
10 Roland Mueller Austria 451 -620
11 Reinhard Schwarzenberger Austria 449 -622
12 Thomas Lobben Norwegia 410 -661
13 Bine Zupan Słowenia 398 -673
14 Stefan Kaiser Austria 388 -683
15 Balthasar Schneider Austria 376 -695
16 Henning Stensrud Norwegia 371 -700
17 Stefan Thurnbichler Austria 353 -718
18 Primoz Roglic Słowenia 351 -720
19 Manuel Fettner Austria 350 -721
20 Maximilian Mechler Niemcy 323 -748
21 Piotr Żyła Polska 315 -756
22 Jussi Hautamäki Finlandia 297 -774
23 Tom Hilde Norwegia 284 -787
24 Kimmo Yliriesto Finlandia 261 -810
25 Emmanuel Chedal Francja 253 -818
26 Stephan Hocke Niemcy 250 -821
27 Jure Radelj Słowenia 244 -827
28 Arttu Lappi Finlandia 236 -835
  Jurij Tepes Słowenia 236 -835
30 Jure Sinkovec Słowenia 235 -836
31 Veli-Matti Lindström Finlandia 232 -839
32 Anze Damjan Słowenia 231 -840
33 Marcin Bachleda Polska 227 -844
34 Lauri Hakola Finlandia 212 -859
35 Borek Sedlak Czechy 208 -863
36 Julian Musiol Niemcy 179 -892
37 Primoz Pikl Słowenia 175 -896
38 Robert Kranjec Słowenia 160 -911
39 Primoz Zupan Słowenia 148 -923
40 Kai Bracht Niemcy 147 -924
41 Krystian Długopolski Polska 145 -926
  Seou Choi Korea Pd. 145 -926
43 Jure Bogataj Słowenia 140 -931
  David Lazzaroni Francja 140 -931
45 Arthur Pauli Austria 130 -941
  Maksim Anisimov Białoru¶ 130 -941
47 Gorazd Robnik Słowenia 120 -951
  Christian Bruder Niemcy 120 -951
49 Taku Takeuchi Japonia 115 -956
50 Kenshiro Ito Japonia 112 -959
51 Anders Jacobsen Norwegia 109 -962
52 Andreas Wank Niemcy 103 -968
53 Tomasz Pochwała Polska 99 -972
54 Yukio Sakano Japonia 98 -973
55 Erik Simon Niemcy 90 -981
56 Jernej Damjan Słowenia 89 -982
  Shohei Tochimoto Japonia 89 -982
  Michal Dolezal Czechy 89 -982
59 Ondrej Vaculik Czechy 87 -984
60 Robert Hrgota Słowenia 86 -985
61 Masahiko Harada Japonia 80 -991
62 Yang Li Chiny 76 -995
63 Akira Higashi Japonia 73 -998
  Kalle Keituri Finlandia 73 -998
65 Kazuya Yoshioka Japonia 72 -999
  Stefan Hula Polska 72 -999
67 Vincent Descombes Sevoie Francja 70 -1001
68 Hiroki Yamada Japonia 69 -1002
69 Nicolas Dessum Francja 66 -1005
70 Tommy Egeberg Norwegia 63 -1008
71 Mario Kürschner Niemcy 62 -1009
72 Christian Ulmer Niemcy 55 -1016
73 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 54 -1017
  Hideharu Miyahira Japonia 54 -1017
75 Lukas Hlava Czechy 52 -1019
  Matevz Sparovec Słowenia 52 -1019
77 Jon Aaraas Norwegia 47 -1024
  Jakob Grimholm Szwecja 47 -1024
79 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 46 -1025
  Łukasz Rutkowski Polska 46 -1025
81 Wojciech Skupień Polska 45 -1026
82 Christoph Lenz Austria 40 -1031
  Jan Mazoch Czechy 40 -1031
  Marco Steinauer Szwajcaria 40 -1031
  Mario Innauer Austria 40 -1031
86 Shingo Ueno Japonia 39 -1032
87 Zhandong Tian Chiny 37 -1034
88 Damien Maitre Francja 33 -1038
89 Nicolas Fettner Austria 32 -1039
90 Marc Krauspenhaar Niemcy 31 -1040
91 Antonin Hajek Czechy 29 -1042
  Heung Chul Choi Korea Pd. 29 -1042
93 Nejc Frank Słowenia 28 -1043
  Clint Jones USA 28 -1043
95 Michael Möllinger Szwajcaria 26 -1045
96 Yoshihiko Osanai Japonia 24 -1047
97 Guido Landert Szwajcaria 23 -1048
98 Thomas Thurnbichler Austria 22 -1049
  Simon Ammann Szwajcaria 22 -1049
100 Tomisław Tajner Polska 21 -1050
101 Morten Gjesvold Norwegia 20 -1051
102 Severin Freund Niemcy 19 -1052
103 Frantisek Vaculik Czechy 18 -1053
104 Branko Iskra Słowenia 15 -1056
105 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 13 -1058
106 Nikolay Karpenko Kazachstan 12 -1059
107 Saso Tadic Słowenia 11 -1060
108 Pierre Emanuel Robe Francja 10 -1061
  Olav Magne Dönnem Norwegia 10 -1061
110 Kevin Horlacher Niemcy 9 -1062
111 Antti Lehtinen Finlandia 8 -1063
  Evgeni Plekhov Rosja 8 -1063
113 Michael Glasder USA 7 -1064
  Dawid Kowal Polska 7 -1064
  Nico Faller Niemcy 7 -1064
  Valery Kobelev Rosja 7 -1064
117 Petr Chaadaev Białoru¶ 6 -1065
  Stefan Pieper Niemcy 6 -1065
119 Chil-Ku Kang Korea Pd. 5 -1066
  Alessio Bolognani Włochy 5 -1066
  Atle Pedersen Roensen Norwegia 5 -1066
122 Martin Cikl Czechy 4 -1067
  Andreas Vilberg Norwegia 4 -1067
124 Nicholas Fairall USA 3 -1068
  Andreas Stjernen Norwegia 3 -1068
  Volodymyr Boshchuk Ukraina 3 -1068
  Gregor Schlierenzauer Austria 3 -1068
128 Hartman Rector USA 2 -1069
  Patrick Bodmer Niemcy 2 -1069
  Wojciech Tajner Polska 2 -1069
  Christoph Strickner Austria 2 -1069
132 Roman Koudelka Czechy 1 -1070
  Damjan Fras Słowenia 1 -1070
  Tommy Schwall USA 1 -1070
  Alexey Korolev Kazachstan 1 -1070
  Mateusz Rutkowski Polska 1 -1070
  Jens Salumäe Estonia 1 -1070
  Shusaku Hosoyama Japonia 1 -1070
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4966  
2 Norwegia Norwegia 3257 -1709
3 Słowenia Słowenia 3249 -1717
4 Finlandia Finlandia 1882 -3084
5 Polska Polska 1458 -3508
6 Niemcy Niemcy 1403 -3563
7 Japonia Japonia 826 -4140
8 Francja Francja 572 -4394
9 Czechy Czechy 528 -4438
10 Korea Pd. Korea Pd. 233 -4733
11 Białoru¶ Białoru¶ 136 -4830
12 Chiny Chiny 113 -4853
13 Szwajcaria Szwajcaria 111 -4855
14 Szwecja Szwecja 47 -4919
15 USA USA 41 -4925
16 Rosja Rosja 15 -4951
17 Kazachstan Kazachstan 13 -4953
18 Włochy Włochy 5 -4961
19 Ukraina Ukraina 3 -4963
20 Estonia Estonia 1 -4965
Wyniki konkursów
04.12.2005 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Harri Olli (Finlandia)
05.12.2005 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
17.12.2005 Harrachov Czechy K-125
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
26.12.2005 St.Moritz Szwajcaria K-95
Zwycięzca: Borek Sedlak (Czechy)
27.12.2005 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
28.12.2005 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
07.01.2006 Planica Słowenia K-90
Zwycięzca: Primoz Roglic (Słowenia)
08.01.2006 Planica Słowenia K-90
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
13.01.2006 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
14.01.2006 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
15.01.2006 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Rafał ¦liż (Polska)
21.01.2006 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Bastian Kaltenböck (Austria)
22.01.2006 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Gerald Wambacher (Austria)
28.01.2006 Braunlage Niemcy K-90
Zwycięzca: Mathias Hafele (Austria)
29.01.2006 Braunlage Niemcy K-90
Zwycięzca: Harri Olli (Finlandia)
04.02.2006 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Piotr Żyła (Polska)
05.02.2006 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Morten Solem (Norwegia)
11.02.2006 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Daniel Lackner (Austria)
12.02.2006 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
18.02.2006 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Kimmo Yliriesto (Finlandia)
19.02.2006 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Daniel Lackner (Austria)
26.02.2006 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Harri Olli (Finlandia)
04.03.2006 Vikersund Norwegia K-90
Zwycięzca: Thomas Lobben (Norwegia)
05.03.2006 Vikersund Norwegia K-90
Zwycięzca: Thomas Lobben (Norwegia)
11.03.2006 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Bine Zupan (Słowenia)
12.03.2006 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dawid Kowal
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »