TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 16:00
Notodden HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Olav Magne Dönnem Norwegia 935  
2 Balthasar Schneider Austria 924 -11
3 Stefan Kaiser Austria 773 -162
4 Roland Mueller Austria 607 -328
5 Christian Nagiller Austria 555 -380
6 Jernej Damjan Słowenia 544 -391
7 Ole Christen Enger Norwegia 508 -427
8 Stefan Thurnbichler Austria 490 -445
9 Ferdinand Bader Niemcy 486 -449
10 Janne Happonen Finlandia 411 -524
11 Reinhard Schwarzenberger Austria 382 -553
12 Andreas Widhölzl Austria 370 -565
13 Martin Koch Austria 368 -567
14 Bernhard Metzler Austria 355 -580
15 Kim-Roar Hansen Norwegia 340 -595
16 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 332 -603
17 Pekka Salminen Finlandia 326 -609
18 Daniel Forfang Norwegia 310 -625
19 Akira Higashi Japonia 309 -626
20 Bine Zupan Słowenia 304 -631
21 Olli Pekkala Finlandia 301 -634
22 Wolfgang Loitzl Austria 295 -640
23 Daiki Ito Japonia 270 -665
24 Stephan Hocke Niemcy 236 -699
25 Janne Ylijärvi Finlandia 218 -717
26 Mateusz Rutkowski Polska 207 -728
27 Toni Nieminen Finlandia 201 -734
28 Manuel Fettner Austria 200 -735
  Lars Bystoel Norwegia 200 -735
30 Lauri Hakola Finlandia 189 -746
31 Jure Bogataj Słowenia 185 -750
  Kazuya Yoshioka Japonia 185 -750
  Yusuke Kaneko Japonia 185 -750
34 Jörg Ritzerfeld Niemcy 173 -762
35 Teppei Takano Japonia 172 -763
36 Gorazd Robnik Słowenia 171 -764
37 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 164 -771
38 Krystian Długopolski Polska 159 -776
39 Michael Neumayer Niemcy 154 -781
40 Kazuki Nishishita Japonia 153 -782
41 Hans Petrat Niemcy 145 -790
42 Stefan Pieper Niemcy 141 -794
43 Takanobu Okabe Japonia 139 -796
44 Kimmo Yliriesto Finlandia 132 -803
45 Wojciech Skupień Polska 127 -808
  Robert Mateja Polska 127 -808
47 Damjan Fras Słowenia 112 -823
  Jon Aaraas Norwegia 112 -823
49 Denis Kornilov Rosja 110 -825
  Morten Solem Norwegia 110 -825
  Arttu Lappi Finlandia 110 -825
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 110 -825
53 Harri Olli Finlandia 109 -826
54 Marco Steinauer Szwajcaria 108 -827
55 Wojciech Tajner Polska 100 -835
56 Isak Grimholm Szwecja 99 -836
57 Assan Takhtakhunov Kazachstan 92 -843
58 Maksim Anisimov Białoru¶ 88 -847
59 Rok Urbanc Słowenia 85 -850
60 Primoz Pikl Słowenia 83 -852
61 Remi Santiago Francja 82 -853
62 Juha Miettinen Finlandia 80 -855
63 Kai Bracht Niemcy 79 -856
64 Keita Umezaki Japonia 74 -861
65 Eirik Ulimoen Norwegia 72 -863
  Tomisław Tajner Polska 72 -863
67 Mathias Hafele Austria 71 -864
68 Radik Zhaparov Kazachstan 69 -866
69 Christof Duffner Niemcy 68 -867
70 Igor Medved Słowenia 64 -871
71 Florian Liegl Austria 58 -877
72 Bastian Kaltenböck Austria 57 -878
73 Christoph Strickner Austria 56 -879
74 Bine Norcic Słowenia 55 -880
75 Jan Mazoch Czechy 49 -886
76 Primoz Zupan-Urh Słowenia 48 -887
77 Lukas Hlava Czechy 46 -889
  Ivan Karaulov Kazachstan 46 -889
  Jussi Hautamäki Finlandia 46 -889
  Seou Choi Korea Pd. 46 -889
81 Erik Leine Wangen Norwegia 45 -890
82 Lukas Tschuschnig Austria 44 -891
83 Marc Vogel Szwajcaria 42 -893
84 Jure Sinkovec Słowenia 40 -895
  Jens Salumäe Estonia 40 -895
86 Ryohei Nishimori Japonia 38 -897
87 Julian Musiol Niemcy 36 -899
88 Hiroki Yamada Japonia 34 -901
  Michal Dolezal Czechy 34 -901
90 Heung Chul Choi Korea Pd. 32 -903
91 Jure Radelj Słowenia 31 -904
92 Sebastian Colloredo Włochy 28 -907
93 Fumihisa Yumoto Japonia 27 -908
  Christian Meyer Norwegia 27 -908
95 Nicolas Dessum Francja 26 -909
  Antonin Hajek Czechy 26 -909
97 Havard Lie Norwegia 24 -911
98 Michael Nagiller Austria 21 -914
  Yang Li Chiny 21 -914
  Frank Reichel Niemcy 21 -914
101 Tomasz Pochwała Polska 20 -915
102 David Lazzaroni Francja 18 -917
  Kalle Keituri Finlandia 18 -917
104 Zhandong Tian Chiny 17 -918
105 Dimitry Ipatov Rosja 16 -919
106 Uros Peterka Słowenia 15 -920
107 Meinrad Hofmeier Niemcy 13 -922
108 Sergei Rodionov Rosja 12 -923
109 Kamil Stoch Polska 11 -924
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 11 -924
111 Borek Sedlak Czechy 10 -925
  Evgeni Plekhov Rosja 10 -925
113 Marc Krauspenhaar Niemcy 9 -926
  Thomas Lobben Norwegia 9 -926
115 Jianxun Wang Chiny 8 -927
116 Christoph Lenz Austria 7 -928
  Milan Zivic Słowenia 7 -928
  Stefan Rammerstorfer Austria 7 -928
  Daniel Klausmann Niemcy 7 -928
  Rafał ¦liż Polska 7 -928
121 Shusaku Hosoyama Japonia 5 -930
  Sandro Steiner Szwajcaria 5 -930
123 Michal Psenko Słowacja 4 -931
  Tommy Egeberg Norwegia 4 -931
  Benjamin Brunner Niemcy 4 -931
  Brian Welch USA 4 -931
  Teemu Paeaekkoenen Finlandia 4 -931
  Florentin Durand Francja 4 -931
  Masahiko Harada Japonia 4 -931
  Markus Eigentler Austria 4 -931
131 Marco Beltrame Włochy 3 -932
  Jarkko Heikkonen Finlandia 3 -932
  Joonas Ikonen Finlandia 3 -932
  Giancarlo Adami Włochy 3 -932
  Gregory Baxter Kanada 3 -932
136 Magnus Rostad Norwegia 2 -933
  Petr Chaadaev Białoru¶ 2 -933
  Tomas Kyncl Czechy 2 -933
  Vincent Descombes Sevoie Francja 2 -933
  Boy van Baarle Holandia 2 -933
141 Terje Hilde Norwegia 1 -934
  Herman Huczkowski Finlandia 1 -934
  Masayuki Sato Japonia 1 -934
  Nicolas Fettner Austria 1 -934
  Stefano Chiapolino Włochy 1 -934
  Tim Nelson USA 1 -934
  Florian Enders Niemcy 1 -934
  Erik Lycke Solheim Norwegia 1 -934
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5645  
2 Norwegia Norwegia 2700 -2945
3 Finlandia Finlandia 2484 -3161
4 Japonia Japonia 1760 -3885
5 Słowenia Słowenia 1744 -3901
6 Niemcy Niemcy 1573 -4072
7 Polska Polska 830 -4815
8 Kazachstan Kazachstan 207 -5438
9 Korea Pd. Korea Pd. 199 -5446
10 Czechy Czechy 167 -5478
11 Szwajcaria Szwajcaria 155 -5490
12 Rosja Rosja 148 -5497
13 Francja Francja 132 -5513
14 Szwecja Szwecja 99 -5546
15 Białoru¶ Białoru¶ 90 -5555
16 Chiny Chiny 46 -5599
17 Estonia Estonia 40 -5605
18 Włochy Włochy 35 -5610
19 USA USA 5 -5640
20 Słowacja Słowacja 4 -5641
21 Kanada Kanada 3 -5642
22 Holandia Holandia 2 -5643
Wyniki konkursów
13.12.2003 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Lars Bystoel (Norwegia)
14.12.2003 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Lars Bystoel (Norwegia)
26.12.2003 St. Moritz Szwajcaria K-95
Zwycięzca: Christian Nagiller (Austria)
27.12.2003 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Roland Mueller (Austria)
01.01.2004 Seefeld Austria K-90
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
03.01.2004 Planica Słowenia K-120
Zwycięzca: Mateusz Rutkowski (Polska)
04.01.2004 Planica Słowenia K-120
Zwycięzcy: Daiki Ito (Japonia) / Jure Bogataj (Słowenia)
09.01.2004 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Stefan Kaiser (Austria)
10.01.2004 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Akira Higashi (Japonia)
11.01.2004 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Akira Higashi (Japonia)
17.01.2004 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Olav Magne Dönnem (Norwegia)
18.01.2004 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Olav Magne Dönnem (Norwegia)
24.01.2004 Braunlage Niemcy K-90
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
25.01.2004 Braunlage Niemcy K-90
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
31.01.2004 Brotterode Niemcy K-98
Zwycięzca: Jörg Ritzerfeld (Niemcy)
01.02.2004 Brotterode Niemcy K-98
Zwycięzca: Pekka Salminen (Finlandia)
08.02.2004 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
14.02.2004 Westby USA K-106
Zwycięzca: Christian Nagiller (Austria)
15.02.2004 Westby USA K-106
Zwycięzca: Jernej Damjan (Słowenia)
22.02.2004 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
23.02.2004 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
28.02.2004 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
29.02.2004 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
06.03.2004 Vikersund Norwegia K-185
Zwycięzca: Roland Mueller (Austria)
07.03.2004 Vikersund Norwegia K-185
Zwycięzca: Roland Mueller (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:45
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
12:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »