Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Michael Neumayer Niemcy 940  
2 Jörg Ritzerfeld Niemcy 641 -299
3 Manuel Fettner Austria 531 -409
4 Janne Ylijärvi Finlandia 527 -413
5 Frank Löffler Niemcy 449 -491
6 Bine Norcic Słowenia 437 -503
7 Stefan Thurnbichler Austria 398 -542
8 Janne Happonen Finlandia 386 -554
9 Daniel Forfang Norwegia 368 -572
10 Morten Solem Norwegia 365 -575
11 Kai Bracht Niemcy 362 -578
12 Reinhard Schwarzenberger Austria 355 -585
13 Maximilian Mechler Niemcy 353 -587
14 Kimmo Yliriesto Finlandia 351 -589
15 Dirk Else Niemcy 341 -599
16 Pekka Salminen Finlandia 336 -604
17 Hansjörg Jäkle Niemcy 322 -618
18 Markus Eigentler Austria 321 -619
19 Gerhard Hofer Austria 312 -628
20 Frank Ludwig Niemcy 311 -629
21 Balthasar Schneider Austria 310 -630
  Ferdinand Bader Niemcy 310 -630
23 Roland Audenrieth Niemcy 289 -651
24 Christian Nagiller Austria 283 -657
25 Stefan Pieper Niemcy 280 -660
26 Teppei Takano Japonia 275 -665
27 Lauri Hakola Finlandia 272 -668
28 Gorazd Robnik Słowenia 271 -669
29 Bastian Kaltenböck Austria 267 -673
30 Kalle Keituri Finlandia 265 -675
31 Tommy Schwall USA 250 -690
32 Lassi Huuskonen Finlandia 245 -695
33 Uros Peterka Słowenia 244 -696
  Ole Christen Enger Norwegia 244 -696
35 Bernhard Metzler Austria 242 -698
36 Sigurd Pettersen Norwegia 241 -699
37 Michael Möllinger Niemcy 235 -705
38 Akira Higashi Japonia 225 -715
39 Jakub Jiroutek Czechy 219 -721
40 Primoz Zupan-Urh Słowenia 209 -731
41 Blaz Vrhovnik Słowenia 192 -748
42 Toni Nieminen Finlandia 190 -750
43 Mathias Hafele Austria 188 -752
44 Jernej Damjan Słowenia 182 -758
  Alexander Volkov Rosja 182 -758
46 Arttu Lappi Finlandia 177 -763
47 Tore S. Sneli Norwegia 176 -764
  Heung Chul Choi Korea Pd. 176 -764
49 Homare Kishimoto Japonia 174 -766
50 Hans Petrat Niemcy 172 -768
51 Akseli Kokkonen Finlandia 169 -771
52 Yasuhiro Shibata Japonia 165 -775
53 Florian Liegl Austria 162 -778
54 Pasi Ahonen Finlandia 161 -779
55 Clint Jones USA 149 -791
56 Nicolas Dessum Francja 145 -795
57 Remi Santiago Francja 137 -803
58 Yuta Watase Japonia 136 -804
59 Rok Benkovic Słowenia 130 -810
60 David Andersen Norwegia 129 -811
61 Jan Mazoch Czechy 125 -815
62 Naoki Yasuzaki Japonia 124 -816
63 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 122 -818
  Hiroya Saito Japonia 122 -818
65 Masahiko Harada Japonia 120 -820
  Alan Alborn USA 120 -820
  Marco Steinauer Szwajcaria 120 -820
68 Bard Naess Norwegia 117 -823
69 Shingo Ueno Japonia 113 -827
70 Daijiro Higuchi Japonia 112 -828
  Tami Kiuru Finlandia 112 -828
72 Pasi Hyytiae Finlandia 110 -830
73 Jani Moisander Finlandia 108 -832
74 Takanobu Okabe Japonia 106 -834
75 Wolfgang Loitzl Austria 105 -835
76 Harri Olli Finlandia 101 -839
77 Hiroki Yamada Japonia 99 -841
78 Jan Dolezal Czechy 98 -842
  Shinichiro Saito Japonia 98 -842
80 Stefan Kaiser Austria 96 -844
81 Thomas Lobben Norwegia 95 -845
82 Daiki Ito Japonia 93 -847
  Grzegorz ¦liwka Polska 93 -847
84 Tom Sandvold Norwegia 90 -850
85 Borek Sedlak Czechy 89 -851
86 Yasunori Suzuki Japonia 86 -854
87 Kristian Brenden Norwegia 82 -858
88 Grega Lang Słowenia 78 -862
  Andreas Kofler Austria 78 -862
90 Sota Okamura Japonia 76 -864
  Thomas Hörl Austria 76 -864
92 Kim-Roar Hansen Norwegia 75 -865
93 Roberto Cecon Włochy 74 -866
94 Jan Matura Czechy 70 -870
  Peter Kostial Słowacja 70 -870
96 Yukio Sakano Japonia 69 -871
97 Shunji Ikeda Japonia 68 -872
98 Masayuki Sato Japonia 65 -875
99 Shusaku Hosoyama Japonia 64 -876
100 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 61 -879
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 61 -879
  Maxim Kouzennyi Rosja 61 -879
103 Jakub Janda Czechy 60 -880
  Yukitaka Fukita Japonia 60 -880
  Shunsuke Watanabe Japonia 60 -880
106 Emmanuel Chedal Francja 59 -881
  Primoz Pikl Słowenia 59 -881
108 Gerald Percht Austria 58 -882
109 Morten Aagheim Norwegia 57 -883
110 Sylvain Freiholz Szwajcaria 56 -884
111 Pavel Fizek Czechy 55 -885
  Yusuke Kaneko Japonia 55 -885
113 Yuya Chida Japonia 54 -886
114 Florian Krumbacher Niemcy 53 -887
115 Marcin Bachleda Polska 52 -888
116 Akseli Lajunen Finlandia 51 -889
  Havard Lie Norwegia 51 -889
118 Jim Denney jr USA 50 -890
119 Trond-Arild Evensen Norwegia 49 -891
120 Glynn Pedersen Wielka Brytania 46 -894
121 Brendan Doran USA 45 -895
  Igor Medved Słowenia 45 -895
123 Wojciech Skupień Polska 44 -896
  Andreas Küttel Szwajcaria 44 -896
  Vladimir Glyvko Ukraina 44 -896
126 Milan Zivic Słowenia 41 -899
  Steinar Evensen Norwegia 41 -899
  Łukasz Kruczek Polska 41 -899
129 Zvonko Kordez Słowenia 40 -900
  Tor-Magne Johansen Norwegia 40 -900
131 Kazuya Nakagawa Japonia 39 -901
132 Shinya Tsurumaki Japonia 38 -902
133 Kazuki Nishishita Japonia 37 -903
  Simon Ammann Szwajcaria 37 -903
  Blake Hughes USA 37 -903
136 Blaz Bilban Słowenia 36 -904
137 Jiri Parma jr. Czechy 35 -905
  Ryohei Nishimori Japonia 35 -905
139 Katsunari Kimoto Japonia 34 -906
140 Kakhaber Tsakadze Gruzja 33 -907
  Alessio Bolognani Włochy 33 -907
142 Giancarlo Adami Włochy 32 -908
  Antonin Hajek Czechy 32 -908
144 Bruno Hauswirth Szwajcaria 30 -910
145 Hartman Rector USA 29 -911
  Leif Frey Niemcy 29 -911
  Henning Stensrud Norwegia 29 -911
148 Yuta Araseki Japonia 28 -912
  Yuki Yasukawa Japonia 28 -912
150 Tommy Egeberg Norwegia 27 -913
151 Marc Vogel Szwajcaria 26 -914
152 Christoph Kreuzer Holandia 25 -915
  Hiroshi Yoshinari Japonia 25 -915
  Uli Basler Niemcy 25 -915
155 Olav Magne Dönnem Norwegia 24 -916
156 Martin Mesik Słowacja 23 -917
157 Casey Colby USA 22 -918
  Hiroyuki Saito Japonia 22 -918
  Jure Radelj Słowenia 22 -918
160 Yoshikazu Norota Japonia 21 -919
  Chikanobu Kokubun Japonia 21 -919
  Uros Kocnik Słowenia 21 -919
  Jeffrey Denney jr. USA 21 -919
164 Jens Salumäe Estonia 20 -920
  Jan Ottar Andersen Norwegia 20 -920
166 Stefano Chiapolino Włochy 19 -921
167 Jakub Hlava Czechy 18 -922
  Tomisław Tajner Polska 18 -922
  Robert Mateja Polska 18 -922
  Peter Schlank Słowacja 18 -922
  Kjell Erik Sagbakken Norwegia 18 -922
  Maxim Polunin Kazachstan 18 -922
173 Martin Cikl Czechy 16 -924
  Logan Gerber USA 16 -924
  Takayuki Kiryu Japonia 16 -924
  Seou Choi Korea Pd. 16 -924
  Primoz Zupan Słowenia 16 -924
178 Meinrad Hofmeier Niemcy 14 -926
  Steffen Mueller Niemcy 14 -926
  Ingemar Mayr Holandia 14 -926
  Christian Lange Niemcy 14 -926
  Andrew Osadetz Kanada 14 -926
183 Takeshi Ishizawa Japonia 13 -927
  Takashi Sawara Japonia 13 -927
  Kazuyoshi Sakurai Japonia 13 -927
186 Marco Daescher Szwajcaria 12 -928
  Richard Tonkin Kanada 12 -928
  Gerhard Freudig Niemcy 12 -928
  Jeroen Nikkel Holandia 12 -928
  Yutaka Katayama Japonia 12 -928
191 Hannu Alakunnas Finlandia 11 -929
  Frode Haare Norwegia 11 -929
  Dimitri Zhuchichin Rosja 11 -929
  Tuukka Lemola Finlandia 11 -929
  Dusan Orsula Słowacja 11 -929
196 Tim Nelson USA 10 -930
  Sven Goetze Niemcy 10 -930
  Krystian Długopolski Polska 10 -930
  Erling Enger Norwegia 10 -930
  Anders Johnson USA 10 -930
  Stefan Read Kanada 10 -930
202 Roman Kerov Rosja 9 -931
  Florentin Durand Francja 9 -931
204 Kristoffer Jaafs Szwecja 8 -932
  Skyler Keate USA 8 -932
  Steve McNeil USA 8 -932
  Ondrej Vaculik Czechy 8 -932
  Lukas Tschuschnig Austria 8 -932
209 Rok Urbanc Słowenia 7 -933
  Kentaro Shigematsu Japonia 7 -933
  Pavel Gaiduk Kazachstan 7 -933
  Eric Denney USA 7 -933
  Michal Dolezal Czechy 7 -933
214 Heljar Fahle Norwegia 6 -934
  Kazuya Takemoto Japonia 6 -934
  Sergej Kozhevnikov Rosja 6 -934
  Teruyoshi Sugimoto Japonia 6 -934
  Stanislav Filimonov Kazachstan 6 -934
  Maxime Remy Francja 6 -934
  Andreas Vilberg Norwegia 6 -934
221 Jaroslav Sakala Czechy 5 -935
  Jurij Tepes Słowenia 5 -935
223 Anthony Myhra USA 4 -936
224 Toru Maruta Japonia 3 -937
  Daniele Munari Włochy 3 -937
  Lukas Hlava Czechy 3 -937
  Andrej Lyskovec Białoru¶ 3 -937
  Sebastian Colloredo Włochy 3 -937
229 Noboru Kubo Japonia 2 -938
  Wolfgang Erlacher Austria 2 -938
  Jure Kumer Słowenia 2 -938
  Gasper Cavlovic Słowenia 2 -938
  Yasuhiko Ota Japonia 2 -938
  Jaan Juris Estonia 2 -938
235 Michael Nell Kanada 1 -939
  Jessica Jerome USA 1 -939
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 5176  
2 Austria Austria 3792 -1384
3 Finlandia Finlandia 3583 -1593
4 Japonia Japonia 3040 -2136
5 Norwegia Norwegia 2493 -2683
6 Słowenia Słowenia 2039 -3137
7 Czechy Czechy 840 -4336
8 USA USA 787 -4389
9 Francja Francja 356 -4820
10 Szwajcaria Szwajcaria 325 -4851
11 Korea Pd. Korea Pd. 314 -4862
12 Polska Polska 276 -4900
13 Rosja Rosja 269 -4907
14 Włochy Włochy 164 -5012
15 Słowacja Słowacja 122 -5054
16 Holandia Holandia 51 -5125
17 Wielka Brytania Wielka Brytania 46 -5130
18 Ukraina Ukraina 44 -5132
19 Kanada Kanada 37 -5139
20 Gruzja Gruzja 33 -5143
21 Kazachstan Kazachstan 31 -5145
22 Estonia Estonia 22 -5154
23 Szwecja Szwecja 8 -5168
24 Białoru¶ Białoru¶ 3 -5173
Wyniki konkursów
17.11.2001 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Janne Ylijärvi (Finlandia)
18.11.2001 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Janne Ylijärvi (Finlandia)
15.12.2001 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Janne Ylijärvi (Finlandia)
16.12.2001 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Janne Ylijärvi (Finlandia)
26.12.2001 St.Moritz Szwajcaria K-95
Zwycięzca: Teppei Takano (Japonia)
28.12.2001 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Morten Solem (Norwegia)
02.01.2002 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Clint Jones (USA)
11.01.2002 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Akira Higashi (Japonia)
12.01.2002 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
12.01.2002 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Michael Neumayer (Niemcy)
13.01.2002 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
13.01.2002 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Pekka Salminen (Finlandia)
19.01.2002 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Jörg Ritzerfeld (Niemcy)
19.01.2002 Ishpeming USA K-90
Zwycięzca: Mathias Hafele (Austria)
20.01.2002 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Nicolas Dessum (Francja)
20.01.2002 Ishpeming USA K-90
Zwycięzca: Bine Norcic (Słowenia)
26.01.2002 Lauscha Niemcy K-92
Zwycięzca: Hansjörg Jäkle (Niemcy)
26.01.2002 Westby USA K-106
Zwycięzca: Tommy Schwall (USA)
27.01.2002 Westby USA K-106
Zwycięzca: Hans Petrat (Niemcy)
02.02.2002 Braunlage Niemcy K-92
Zwycięzca: Jörg Ritzerfeld (Niemcy)
03.02.2002 Braunlage Niemcy K-92
Zwycięzca: Jörg Ritzerfeld (Niemcy)
09.02.2002 Gallio Włochy K-92
Zwycięzca: Jörg Ritzerfeld (Niemcy)
10.02.2002 Gallio Włochy K-92
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
16.02.2002 Planica Słowenia K-90
Zwycięzca: Bine Norcic (Słowenia)
23.02.2002 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
24.02.2002 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Arttu Lappi (Finlandia)
02.03.2002 Schoenwald Niemcy K-84
Zwycięzca: Hansjörg Jäkle (Niemcy)
03.03.2002 Schoenwald Niemcy K-84
Zwycięzca: Heung Chul Choi (Korea Pd.)
13.03.2002 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Balthasar Schneider (Austria)
14.03.2002 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Jernej Damjan (Słowenia)
14.03.2002 Vikersund Norwegia K-90
Zwycięzca: Maximilian Mechler (Niemcy)
15.03.2002 Vikersund Norwegia K-90
Zwycięzca: Frank Ludwig (Niemcy)
16.03.2002 Vikersund Norwegia K-90
Zwycięzca: Michael Neumayer (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich