Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2001/2002
17.11.2001   Kuusamo Finlandia K-120
18.11.2001   Kuusamo Finlandia K-120
01.12.2001   Falun Szwecja K-115
02.12.2001   Falun Szwecja K-115
15.12.2001   Lahti Finlandia K-116
16.12.2001   Lahti Finlandia K-116
26.12.2001   St.Moritz Szwajcaria K-95
28.12.2001   Engelberg Szwajcaria K-120
02.01.2002   Innsbruck Austria K-120
11.01.2002   Sapporo Japonia K-90
12.01.2002   Bischofshofen Austria K-120
12.01.2002   Sapporo Japonia K-120
13.01.2002   Bischofshofen Austria K-120
13.01.2002   Sapporo Japonia K-120
19.01.2002   Ishpeming USA K-90
19.01.2002   Courchevel Francja K-120
20.01.2002   Ishpeming USA K-90
20.01.2002   Courchevel Francja K-120
26.01.2002   Westby USA K-106
26.01.2002   Lauscha Niemcy K-92
27.01.2002   Westby USA K-106
27.01.2002   Lauscha Niemcy K-92
02.02.2002   Braunlage Niemcy K-92
03.02.2002   Braunlage Niemcy K-92
09.02.2002   Gallio Włochy K-92
10.02.2002   Gallio Włochy K-92
16.02.2002   Planica Słowenia K-90
17.02.2002   Planica Słowenia K-90 druż.
23.02.2002   Brotterode Niemcy K-98
23.02.2002   Iron Mountain USA K-120
24.02.2002   Brotterode Niemcy K-98
24.02.2002   Iron Mountain USA K-120
02.03.2002   Schoenwald Niemcy K-84
03.03.2002   Schoenwald Niemcy K-84
09.03.2002   Zakopane Polska K-120 druż.
10.03.2002   Zakopane Polska K-120
13.03.2002   Zao Japonia K-90
14.03.2002   Zao Japonia K-90
14.03.2002   Vikersund Norwegia K-90
15.03.2002   Vikersund Norwegia K-90
16.03.2002   Vikersund Norwegia K-90
23.03.2002   Ruhpolding Niemcy K-110
24.03.2002   Ruhpolding Niemcy K-110
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Michael Neumayer Niemcy 1225  
2 Janne Ylijärvi Finlandia 816 -409
3 Jörg Ritzerfeld Niemcy 759 -466
4 Kai Bracht Niemcy 660 -565
5 Kimmo Yliriesto Finlandia 606 -619
6 Robert Kranjec Słowenia 580 -645
7 Janne Happonen Finlandia 572 -653
8 Manuel Fettner Austria 533 -692
9 Alan Alborn USA 532 -693
10 Roland Audenrieth Niemcy 510 -715
11 Bine Norcic Słowenia 479 -746
12 Frank Löffler Niemcy 449 -776
13 Stefan Thurnbichler Austria 419 -806
14 Daniel Forfang Norwegia 411 -814
15 Pekka Salminen Finlandia 403 -822
16 Stefan Pieper Niemcy 386 -839
17 Primoz Peterka Słowenia 383 -842
18 Markus Eigentler Austria 380 -845
19 Sigurd Pettersen Norwegia 371 -854
20 Morten Solem Norwegia 365 -860
21 Bernhard Metzler Austria 357 -868
22 Reinhard Schwarzenberger Austria 355 -870
23 Maximilian Mechler Niemcy 353 -872
24 Dirk Else Niemcy 341 -884
25 Martin Koch Austria 332 -893
26 Gerhard Hofer Austria 328 -897
27 Hansjörg Jäkle Niemcy 322 -903
28 Clint Jones USA 318 -907
29 Heung Chul Choi Korea Pd. 312 -913
30 Primoz Zupan-Urh Słowenia 311 -914
  Frank Ludwig Niemcy 311 -914
32 Ferdinand Bader Niemcy 310 -915
  Balthasar Schneider Austria 310 -915
34 Kalle Keituri Finlandia 294 -931
35 Tommy Schwall USA 290 -935
36 Yasuhiro Shibata Japonia 287 -938
  Christian Nagiller Austria 287 -938
38 Jakub Jiroutek Czechy 279 -946
39 Teppei Takano Japonia 275 -950
40 Gorazd Robnik Słowenia 273 -952
41 Lauri Hakola Finlandia 272 -953
42 Bastian Kaltenböck Austria 267 -958
43 Lassi Huuskonen Finlandia 266 -959
44 Ole Christen Enger Norwegia 259 -966
45 Uros Peterka Słowenia 244 -981
46 Mathias Hafele Austria 235 -990
  Michael Möllinger Niemcy 235 -990
48 Akira Higashi Japonia 225 -1000
49 Stefan Kaiser Austria 216 -1009
50 Stephan Hocke Niemcy 210 -1015
51 Jure Radelj Słowenia 202 -1023
52 Jernej Damjan Słowenia 194 -1031
53 Blaz Vrhovnik Słowenia 192 -1033
54 Toni Nieminen Finlandia 190 -1035
  Tore S. Sneli Norwegia 190 -1035
56 Hans Petrat Niemcy 183 -1042
57 Alexander Volkov Rosja 182 -1043
  Jakub Hlava Czechy 182 -1043
59 Peter Zonta Słowenia 180 -1045
  Gasper Cavlovic Słowenia 180 -1045
61 Arttu Lappi Finlandia 177 -1048
62 Pasi Ahonen Finlandia 176 -1049
63 Igor Medved Słowenia 175 -1050
  Tami Kiuru Finlandia 175 -1050
65 Homare Kishimoto Japonia 174 -1051
66 Akseli Kokkonen Finlandia 169 -1056
67 Florian Liegl Austria 168 -1057
68 Nicolas Dessum Francja 158 -1067
69 Bard Naess Norwegia 156 -1069
70 Wolfgang Loitzl Austria 151 -1074
71 Brendan Doran USA 143 -1082
72 Ildar Fatchullin Rosja 140 -1085
73 Tom Sandvold Norwegia 138 -1087
74 Remi Santiago Francja 137 -1088
75 Yuta Watase Japonia 136 -1089
  Marco Steinauer Szwajcaria 136 -1089
77 Rok Benkovic Słowenia 130 -1095
78 David Andersen Norwegia 129 -1096
79 Masayuki Sato Japonia 126 -1099
80 Jan Mazoch Czechy 125 -1100
81 Naoki Yasuzaki Japonia 124 -1101
82 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 122 -1103
  Hiroya Saitoh Japonia 122 -1103
84 Michal Dolezal Czechy 121 -1104
85 Masahiko Harada Japonia 120 -1105
  Thomas Hörl Austria 120 -1105
87 Yusuke Kaneko Japonia 117 -1108
88 Borek Sedlak Czechy 116 -1109
89 Shingo Ueno Japonia 113 -1112
  Glynn Pedersen Wielka Brytania 113 -1112
91 Daijiro Higuchi Japonia 112 -1113
92 Pasi Hyytiae Finlandia 110 -1115
  Grzegorz Śliwka Polska 110 -1115
94 Jim Denney jr USA 108 -1117
  Jani Moisander Finlandia 108 -1117
96 Andrew Osadetz Kanada 107 -1118
97 Takanobu Okabe Japonia 106 -1119
98 Wojciech Skupień Polska 104 -1121
  Jan Matura Czechy 104 -1121
100 Marcin Bachleda Polska 102 -1123
101 Harri Olli Finlandia 101 -1124
102 Georg Späth Niemcy 100 -1125
103 Hiroki Yamada Japonia 99 -1126
104 Jan Dolezal Czechy 98 -1127
  Shinichiro Saito Japonia 98 -1127
  Matej Uram Słowacja 98 -1127
107 Martin Mesik Słowacja 97 -1128
108 Thomas Lobben Norwegia 95 -1130
109 Daiki Ito Japonia 93 -1132
110 Łukasz Kruczek Polska 89 -1136
111 Yukio Sakano Japonia 87 -1138
  Frode Haare Norwegia 87 -1138
113 Yasunori Suzuki Japonia 86 -1139
  Trond-Arild Evensen Norwegia 86 -1139
115 Chil-Ku Kang Korea Pd. 83 -1142
116 Grega Lang Słowenia 82 -1143
  Kristian Brenden Norwegia 82 -1143
118 Damjan Fras Słowenia 81 -1144
119 Andreas Kofler Austria 78 -1147
  Sota Okamura Japonia 78 -1147
121 Kim-Roar Hansen Norwegia 75 -1150
122 Roberto Cecon Włochy 74 -1151
  Haavard Lie Norwegia 74 -1151
124 Peter Kostial Słowacja 71 -1154
125 Sylvain Freiholz Szwajcaria 69 -1156
  Simon Ammann Szwajcaria 69 -1156
127 Andreas Küttel Szwajcaria 68 -1157
  Shunji Ikeda Japonia 68 -1157
129 Maxim Polunin Kazachstan 67 -1158
130 Shusaku Hosoyama Japonia 64 -1161
131 Yukitaka Fukita Japonia 63 -1162
132 Maxim Kouzennyi Rosja 61 -1164
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 61 -1164
134 Uros Kocnik Słowenia 60 -1165
  Shunsuke Watanabe Japonia 60 -1165
  Jakub Janda Czechy 60 -1165
137 Primoz Pikl Słowenia 59 -1166
  Emmanuel Chedal Francja 59 -1166
139 Gerald Percht Austria 58 -1167
140 Morten Aagheim Norwegia 57 -1168
141 Tomasz Pochwała Polska 55 -1170
  Pavel Fizek Czechy 55 -1170
  Hartman Rector USA 55 -1170
144 Jeffrey Denney jr. USA 54 -1171
  Yuya Chida Japonia 54 -1171
146 Florian Krumbacher Niemcy 53 -1172
147 Stefan Read Kanada 52 -1173
  Paul Lebel Kanada 52 -1173
149 Tom Age Aarnes Norwegia 51 -1174
  Akseli Lajunen Finlandia 51 -1174
151 Niels de Groot Holandia 49 -1176
152 Anton Kalinitschenko Rosja 48 -1177
  Seou Choi Korea Pd. 48 -1177
154 Volodimir Glyvko Ukraina 44 -1181
155 Steinar Evensen Norwegia 41 -1184
  Milan Zivic Słowenia 41 -1184
157 Casey Colby USA 40 -1185
  Tor-Magne Johansen Norwegia 40 -1185
  Zvonko Kordez Słowenia 40 -1185
160 Miroslav Formanek Słowacja 39 -1186
  Kazuya Nakagawa Japonia 39 -1186
162 Shinya Tsurumaki Japonia 38 -1187
163 Kazuki Nishishita Japonia 37 -1188
  Jaroslav Sakala Czechy 37 -1188
  Blake Hughes USA 37 -1188
166 Gregory Baxter Kanada 36 -1189
  Blaz Bilban Słowenia 36 -1189
168 Ryohei Nishimori Japonia 35 -1190
  Anders Johnson USA 35 -1190
  Jiri Parma jr. Czechy 35 -1190
171 Katsunari Kimoto Japonia 34 -1191
  Erling Enger Norwegia 34 -1191
173 Kakhaber Tsakadze Gruzja 33 -1192
  Alessio Bolognani Włochy 33 -1192
175 Giancarlo Adami Włochy 32 -1193
  Antonin Hajek Czechy 32 -1193
  Chris Holland Kanada 32 -1193
178 Andreas Baumgartner Austria 31 -1194
179 Bruno Hauswirth Szwajcaria 30 -1195
180 Leif Frey Niemcy 29 -1196
  Henning Stensrud Norwegia 29 -1196
182 Yuta Araseki Japonia 28 -1197
  Jason Myslicki Kanada 28 -1197
  Yuki Yasukawa Japonia 28 -1197
185 Tommy Egeberg Norwegia 27 -1198
186 Stanislav Filimonov Kazachstan 26 -1199
  Marc Vogel Szwajcaria 26 -1199
188 Hiroshi Yoshinari Japonia 25 -1200
  Christoph Kreuzer Holandia 25 -1200
  Uli Basler Niemcy 25 -1200
  Erik Leine Wangen Norwegia 25 -1200
192 Olav Magne Dönnem Norwegia 24 -1201
193 Hiroyuki Saito Japonia 22 -1203
194 Chikanobu Kokubun Japonia 21 -1204
  Yoshikazu Norota Japonia 21 -1204
  Jaan Juris Estonia 21 -1204
197 Jens Salumäe Estonia 20 -1205
  Tim Nelson USA 20 -1205
  Jan-Ottar Andersen Norwegia 20 -1205
  Pavel Gaiduk Kazachstan 20 -1205
  Krystian Długopolski Polska 20 -1205
202 Stefano Chiapolino Włochy 19 -1206
203 Tomisław Tajner Polska 18 -1207
  Kjell Erik Sagbakken Norwegia 18 -1207
  Peter Schlank Słowacja 18 -1207
  Robert Mateja Polska 18 -1207
  Valery Kobelev Rosja 18 -1207
208 Lars Kristian Nystroem Norwegia 17 -1208
209 Takayuki Kiryu Japonia 16 -1209
  Martin Cikl Czechy 16 -1209
  Logan Gerber USA 16 -1209
  Brian Welch USA 16 -1209
213 Simon Podrebersek Słowenia 14 -1211
  Meinrad Hofmeier Niemcy 14 -1211
  Christian Lange Niemcy 14 -1211
  Ingemar Mayr Holandia 14 -1211
  Steffen Mueller Niemcy 14 -1211
218 Takeshi Ishizawa Japonia 13 -1212
  Kazuyoshi Sakurai Japonia 13 -1212
  Takashi Sawara Japonia 13 -1212
221 Chris Decker USA 12 -1213
  Jeroen Nikkel Holandia 12 -1213
  Johannes Wenninger Austria 12 -1213
  Rolando Kaligaro Słowenia 12 -1213
  Gerhard Freudig Niemcy 12 -1213
  Yutaka Katayama Japonia 12 -1213
  Marco Daescher Szwajcaria 12 -1213
  Richard Tonkin Kanada 12 -1213
229 Dusan Orsula Słowacja 11 -1214
  Hannu Alakunnas Finlandia 11 -1214
  Dominik Bafia Kanada 11 -1214
  Tuukka Lemola Finlandia 11 -1214
  Dimitri Zhuchichin Rosja 11 -1214
234 Sven Goetze Niemcy 10 -1215
  Jake Wolf USA 10 -1215
  Primoz Delavec Słowenia 10 -1215
237 Florentin Durand Francja 9 -1216
  Roman Kerov Rosja 9 -1216
239 Steve McNeil USA 8 -1217
  Lukas Tschuschnig Austria 8 -1217
  Aurelien Ducroz Francja 8 -1217
  Kristoffer Jaafs Szwecja 8 -1217
  Ondrej Vaculik Czechy 8 -1217
  Skyler Keate USA 8 -1217
245 Jostein Smedbye Norwegia 7 -1218
  Roman Perko Słowenia 7 -1218
  Rok Urbanc Słowenia 7 -1218
  Eric Denney USA 7 -1218
  Kentaro Shigematsu Japonia 7 -1218
250 Maxime Remy Francja 6 -1219
  Sergej Kozhevnikov Rosja 6 -1219
  Teruyoshi Sugimoto Japonia 6 -1219
  Robert Meglic Słowenia 6 -1219
  Andreas Vilberg Norwegia 6 -1219
  Kazuya Takemoto Japonia 6 -1219
  Heljar Fahle Norwegia 6 -1219
257 Michael Nell Kanada 5 -1220
  Christian Meyer Norwegia 5 -1220
  Jurij Tepes Słowenia 5 -1220
260 Taylor Hoffman USA 4 -1221
  Anthony Myhra USA 4 -1221
  Tom-Arild Losoa Norwegia 4 -1221
263 Toru Maruta Japonia 3 -1222
  Boy van Baarle Holandia 3 -1222
  Lukas Hlava Czechy 3 -1222
  Daniele Munari Włochy 3 -1222
  Sebastian Colloredo Włochy 3 -1222
  Alexey Silaev Rosja 3 -1222
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 3 -1222
  Graeme Gorham Kanada 3 -1222
  Andrej Lyskovec Białoruś 3 -1222
272 Yasuhiko Ota Japonia 2 -1223
  Jure Kumer Słowenia 2 -1223
  Max Thompson Kanada 2 -1223
  Noboru Kubo Japonia 2 -1223
  Wesley Harris Kanada 2 -1223
  Wolfgang Erlacher Austria 2 -1223
278 Primoz Gostic Słowenia 1 -1224
  Georgi Zharkov Bułgaria 1 -1224
  Luka Ajnik Słowenia 1 -1224
  Tore Nyhus Norwegia 1 -1224
  Albert Gasienica USA 1 -1224
  Jessica Jerome USA 1 -1224
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 6925  
2 Austria Austria 4897 -2028
3 Finlandia Finlandia 4511 -2414
4 Słowenia Słowenia 4037 -2888
5 Japonia Japonia 3308 -3617
6 Norwegia Norwegia 3202 -3723
7 USA USA 1719 -5206
8 Czechy Czechy 1371 -5554
9 Korea Pd. Korea Pd. 854 -6071
10 Polska Polska 716 -6209
11 Szwajcaria Szwajcaria 710 -6215
12 Rosja Rosja 478 -6447
13 Francja Francja 377 -6548
14 Kanada Kanada 342 -6583
15 Słowacja Słowacja 334 -6591
16 Włochy Włochy 164 -6761
17 Kazachstan Kazachstan 113 -6812
  Wielka Brytania Wielka Brytania 113 -6812
19 Holandia Holandia 103 -6822
20 Ukraina Ukraina 44 -6881
21 Estonia Estonia 41 -6884
22 Gruzja Gruzja 33 -6892
23 Szwecja Szwecja 8 -6917
24 Białoruś Białoruś 3 -6922
25 Bułgaria Bułgaria 1 -6924
Wyniki konkursów
06.07.2001 Velenje Słowenia K-85
Zwycięzca: Jure Radelj (Słowenia)
07.07.2001 Velenje Słowenia K-85
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
14.07.2001 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
15.07.2001 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
04.08.2001 Oberstdorf Niemcy K-90
Zwycięzca: Georg Späth (Niemcy)
05.08.2001 Oberstdorf Niemcy K-90
Zwycięzcy: Niemcy
18.08.2001 Raelingen Norwegia K-88
Zwycięzca: Stephan Hocke (Niemcy)
19.08.2001 Raelingen Norwegia K-88
Zwycięzcy: Janne Happonen (Finlandia) / Kai Bracht (Niemcy)
25.08.2001 Calgary Kanada K-89
Zwycięzca: Alan Alborn (USA)
26.08.2001 Calgary Kanada K-89
Zwycięzca: Alan Alborn (USA)
01.09.2001 Salt Lake City USA K-120
Zwycięzca: Alan Alborn (USA)
02.09.2001 Salt Lake City USA K-120
Zwycięzca: Kimmo Yliriesto (Finlandia)
29.09.2001 Oberhof Niemcy K-120
Zwycięzca: Ildar Fatchullin (Rosja)
17.11.2001 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Janne Ylijärvi (Finlandia)
18.11.2001 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Janne Ylijärvi (Finlandia)
15.12.2001 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Janne Ylijärvi (Finlandia)
16.12.2001 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Janne Ylijärvi (Finlandia)
26.12.2001 St.Moritz Szwajcaria K-95
Zwycięzca: Teppei Takano (Japonia)
28.12.2001 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Morten Solem (Norwegia)
02.01.2002 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Clint Jones (USA)
11.01.2002 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Akira Higashi (Japonia)
12.01.2002 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
12.01.2002 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Michael Neumayer (Niemcy)
13.01.2002 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
13.01.2002 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Pekka Salminen (Finlandia)
19.01.2002 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Jörg Ritzerfeld (Niemcy)
19.01.2002 Ishpeming USA K-90
Zwycięzca: Mathias Hafele (Austria)
20.01.2002 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Nicolas Dessum (Francja)
20.01.2002 Ishpeming USA K-90
Zwycięzca: Bine Norcic (Słowenia)
26.01.2002 Lauscha Niemcy K-92
Zwycięzca: Hansjörg Jäkle (Niemcy)
26.01.2002 Westby USA K-106
Zwycięzca: Tommy Schwall (USA)
27.01.2002 Westby USA K-106
Zwycięzca: Hans Petrat (Niemcy)
02.02.2002 Braunlage Niemcy K-92
Zwycięzca: Jörg Ritzerfeld (Niemcy)
03.02.2002 Braunlage Niemcy K-92
Zwycięzca: Jörg Ritzerfeld (Niemcy)
09.02.2002 Gallio Włochy K-92
Zwycięzca: Jörg Ritzerfeld (Niemcy)
10.02.2002 Gallio Włochy K-92
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
16.02.2002 Planica Słowenia K-90
Zwycięzca: Bine Norcic (Słowenia)
23.02.2002 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
24.02.2002 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Arttu Lappi (Finlandia)
02.03.2002 Schoenwald Niemcy K-84
Zwycięzca: Hansjörg Jäkle (Niemcy)
03.03.2002 Schoenwald Niemcy K-84
Zwycięzca: Heung Chul Choi (Korea Pd.)
13.03.2002 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Balthasar Schneider (Austria)
14.03.2002 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Jernej Damjan (Słowenia)
14.03.2002 Vikersund Norwegia K-90
Zwycięzca: Maximilian Mechler (Niemcy)
15.03.2002 Vikersund Norwegia K-90
Zwycięzca: Frank Ludwig (Niemcy)
16.03.2002 Vikersund Norwegia K-90
Zwycięzca: Michael Neumayer (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
15:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
16 grudnia 2022 (piątek)
08:30
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
08:30
CoC K Notodden
odprawa techniczna
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
02:11
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
02:12
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
09:24
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
09:25
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio przed kwalifikacjami
dzisiaj
09:30
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio + kwalifikacje + 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
09:56
Eurosport 1 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
09:57
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 142
dzisiaj
10:55
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
10:56
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio przed 1. konkursem, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich