Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Akseli Lajunen Finlandia 929  
2 Christoph Grillhoesl Niemcy 758 -171
3 Lassi Huuskonen Finlandia 664 -265
4 Kai Bracht Niemcy 662 -267
5 Bernhard Metzler Austria 590 -339
6 Georg Späth Niemcy 583 -346
7 Tami Kiuru Finlandia 557 -372
8 Robert Kranjec Słowenia 549 -380
9 Manuel Fettner Austria 525 -404
10 Sota Okamura Japonia 518 -411
11 Stefan Kaiser Austria 511 -418
12 Morten Aagheim Norwegia 487 -442
13 Morten Solem Norwegia 473 -456
14 Roland Audenrieth Niemcy 444 -485
15 Michael Neumayer Niemcy 431 -498
16 Yukitaka Fukita Japonia 416 -513
17 Dennis Stoerl Niemcy 393 -536
18 Stefan Thurnbichler Austria 391 -538
19 Markus Eigentler Austria 387 -542
20 Martin Koch Austria 385 -544
21 Janne Ylijärvi Finlandia 376 -553
22 Toni Nieminen Finlandia 355 -574
23 Reinhard Schwarzenberger Austria 331 -598
24 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 309 -620
25 Katsutoshi Chiba Japonia 307 -622
26 Łukasz Kruczek Polska 301 -628
27 Pasi Ahonen Finlandia 298 -631
28 Frank Reichel Niemcy 291 -638
29 Daniel Forfang Norwegia 290 -639
30 Hiroki Yamada Japonia 289 -640
31 Naoki Yasuzaki Japonia 287 -642
32 Masayuki Sato Japonia 285 -644
33 Kazuki Nishishita Japonia 283 -646
34 Michal Dolezal Czechy 275 -654
35 Thomas Hörl Austria 260 -669
36 Jure Radelj Słowenia 257 -672
37 Jaroslav Sakala Czechy 227 -702
38 Tom Sandvold Norwegia 225 -704
39 Masahiko Harada Japonia 212 -717
40 Jakub Hlava Czechy 209 -720
41 Michael Möllinger Niemcy 203 -726
42 Ferdinand Bader Niemcy 194 -735
43 Jinya Nishikata Japonia 193 -736
44 Andreas Baumgartner Austria 184 -745
45 Sigurd Pettersen Norwegia 183 -746
  Michael Wagner Niemcy 183 -746
47 Johannes Wenninger Austria 182 -747
48 Hans Petrat Niemcy 179 -750
49 Dirk Else Niemcy 176 -753
50 Anders Bardal Norwegia 172 -757
51 Matej Uram Słowacja 170 -759
  Arne Sneli Norwegia 170 -759
53 Hideharu Miyahira Japonia 169 -760
54 Marco Steinauer Szwajcaria 167 -762
55 Florentin Durand Francja 164 -765
56 Igor Medved Słowenia 163 -766
57 Jakub Janda Czechy 161 -768
58 Kimmo Yliriesto Finlandia 160 -769
59 Emil Westberg Szwecja 156 -773
60 Peter Zonta Słowenia 154 -775
61 Yukio Sakano Japonia 153 -776
62 Maximilian Mechler Niemcy 152 -777
63 Simon Podrebersek Słowenia 150 -779
  Werner Kladler Austria 150 -779
65 Florian Liegl Austria 148 -781
66 Primoz Peterka Słowenia 147 -782
67 Frode Haare Norwegia 142 -787
68 Teemu Paeaekkoenen Finlandia 135 -794
69 Ronny Hornschuh Niemcy 133 -796
70 Kazuhiro Nakamura Japonia 128 -801
71 Sylvain Freiholz Szwajcaria 125 -804
72 Jon Anders Lund Norwegia 123 -806
73 Wilfried Eberharter Austria 120 -809
  Lasse Ottesen Norwegia 120 -809
75 Christof Duffner Niemcy 119 -810
  Jostein Smedbye Norwegia 119 -810
77 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 113 -816
78 Trond-Arild Evensen Norwegia 112 -817
  Yuta Watase Japonia 112 -817
80 Kjell Erik Sagbakken Norwegia 110 -819
81 Edwin Schmutzler Austria 107 -822
82 Primoz Zupan-Urh Słowenia 106 -823
  Yusuke Kaneko Japonia 106 -823
84 Stefan Pieper Niemcy 105 -824
85 Christian Nagiller Austria 104 -825
  Hansjörg Jäkle Niemcy 104 -825
87 Blaz Bilban Słowenia 101 -828
88 Adam Małysz Polska 100 -829
  Veli-Matti Lindström Finlandia 100 -829
90 Lars Bystoel Norwegia 99 -830
91 David Andersen Norwegia 98 -831
92 Balthasar Schneider Austria 97 -832
93 Gerhard Hofer Austria 95 -834
94 Chil-Ku Kang Korea Pd. 94 -835
95 Haavard Lie Norwegia 92 -837
96 Yuki Yasukawa Japonia 88 -841
97 Brendan Doran USA 87 -842
98 Bine Norcic Słowenia 86 -843
  Damjan Fras Słowenia 86 -843
  Thomas Lobben Norwegia 86 -843
101 Reinhard Eberl Austria 84 -845
  Yasunori Suzuki Japonia 84 -845
103 Rolando Kaligaro Słowenia 82 -847
  Gasper Cvetko Słowenia 82 -847
105 Homare Kishimoto Japonia 81 -848
106 Ingemar Mayr Holandia 80 -849
  Miha Rihtar Słowenia 80 -849
108 Jakub Jiroutek Czechy 78 -851
109 Jan Matura Czechy 75 -854
  Boy van Baarle Holandia 75 -854
111 Seou Choi Korea Pd. 72 -857
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 72 -857
113 Jakub Suchacek Czechy 70 -859
114 Takanobu Okabe Japonia 69 -860
  Roar Ljoekelsoey Norwegia 69 -860
116 Shinya Tsurumaki Japonia 68 -861
117 Tomasz Pochwała Polska 67 -862
118 Kristoffer Jaafs Szwecja 66 -863
  Peter Kostial Słowacja 66 -863
120 Shinichiro Saito Japonia 65 -864
  Katsunari Kimoto Japonia 65 -864
122 Tom Age Aarnes Norwegia 63 -866
123 Jiri Parma jr. Czechy 61 -868
124 Jure Bogataj Słowenia 60 -869
125 Takashi Sawara Japonia 59 -870
  Blaz Vrhovnik Słowenia 59 -870
127 David Jirotka Czechy 58 -871
  Olav Magne Dönnem Norwegia 58 -871
129 Jussi Hautamäki Finlandia 55 -874
  Miroslav Formanek Słowacja 55 -874
  Tomisław Tajner Polska 55 -874
132 Takayuki Obora Japonia 54 -875
  Marcin Bachleda Polska 54 -875
134 Bastian Kaltenböck Austria 53 -876
  Dimitri Zytchichevin Rosja 53 -876
136 Aril Carlsson Norwegia 51 -878
  Havard Brandtenborg Norwegia 51 -878
138 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -879
  Wojciech Skupień Polska 50 -879
  Marius Smariset Norwegia 50 -879
  Jan-Inge Trontveit Norwegia 50 -879
  Marc Vogel Szwajcaria 50 -879
143 Fabian Ebenhoch Austria 49 -880
144 Dmitry Chvykov Kirgistan 48 -881
145 Simon Ammann Szwajcaria 46 -883
146 Aurelien Ducroz Francja 45 -884
  Teppei Takano Japonia 45 -884
148 Erling Enger Norwegia 44 -885
  Jan Vacula Czechy 44 -885
150 Grega Lang Słowenia 43 -886
151 Primoz Pikl Słowenia 42 -887
  Koji Nakamura Japonia 42 -887
  Robert Meglic Słowenia 42 -887
154 Dusan Orsula Słowacja 41 -888
  Remi Santiago Francja 41 -888
  Volodimir Glyvko Ukraina 41 -888
157 Akira Higashi Japonia 40 -889
  Alan Alborn USA 40 -889
159 Karl-Heinz Dorner Austria 39 -890
  Jaan Juris Estonia 39 -890
161 Emmanuel Chedal Francja 36 -893
  Hiroyuki Saito Japonia 36 -893
163 Stephan Hocke Niemcy 34 -895
  Johan Munters Szwecja 34 -895
165 Bard Naess Norwegia 33 -896
  Kazuya Nakagawa Japonia 33 -896
167 Kentaro Shigematsu Japonia 32 -897
  Martin Mesik Słowacja 32 -897
169 Pavel Fizek Czechy 31 -898
170 Krystian Długopolski Polska 30 -899
171 Clint Jones USA 29 -900
  Henning Stensrud Norwegia 29 -900
173 Daijiro Higuchi Japonia 28 -901
  Tor-Magne Johansen Norwegia 28 -901
175 Andreas Küttel Szwajcaria 27 -902
176 Maxim Polunin Kazachstan 26 -903
  Maxim Kouzennyi Rosja 26 -903
  Shunsuke Watanabe Japonia 26 -903
  Jens Deimel Niemcy 26 -903
180 Gasper Cavlovic Słowenia 25 -904
181 Heung Chul Choi Korea Pd. 24 -905
182 Yuta Kubo Japonia 23 -906
  Ryohei Nishimori Japonia 23 -906
184 Roman Kerov Rosja 22 -907
  Frank Löffler Niemcy 22 -907
186 Uros Vrhovec Słowenia 21 -908
  Jens Braennlund Szwecja 21 -908
188 Kazuyoshi Funaki Japonia 20 -909
  Rickard Froeier Szwecja 20 -909
190 Ole Christen Enger Norwegia 19 -910
  Yoshikazu Norota Japonia 19 -910
192 Shusaku Hosoyama Japonia 18 -911
  Jernej Damjan Słowenia 18 -911
  Mathias Hafele Austria 18 -911
  Wolfgang Erlacher Austria 18 -911
196 Leif Frey Niemcy 17 -912
197 Daniel Bachleda Polska 16 -913
  Bostjan Burger Słowenia 16 -913
199 Michael Fladenhofer Austria 15 -914
  Stig Hommefoss Norwegia 15 -914
201 Rhys Hecox USA 14 -915
  Sebastian Meusburger Austria 14 -915
203 Taichi Higuchi Japonia 13 -916
  Frank Ludwig Niemcy 13 -916
205 Yuta Araseki Japonia 12 -917
  Martin Auer Niemcy 12 -917
  Tommy Schwall USA 12 -917
208 Takashi Mori Japonia 11 -918
  Jan Zelencik Słowacja 11 -918
210 Klaus Allgayer Szwajcaria 10 -919
  Urban Franc Słowenia 10 -919
  Florian Krumbacher Niemcy 10 -919
  Grega Podrzaj Słowenia 10 -919
  Grzegorz ¦liwka Polska 10 -919
215 Yuki Koike Japonia 9 -920
  Ryota Netsu Japonia 9 -920
  Stanislav Filimonov Kazachstan 9 -920
  Marco Daescher Szwajcaria 9 -920
219 Gennadi Chihov Rosja 8 -921
  Kazuyoshi Sakurai Japonia 8 -921
  Shunji Ikeda Japonia 8 -921
222 David Lazzaroni Francja 7 -922
  Kakhaber Tsakadze Gruzja 7 -922
  Anton Dorner Austria 7 -922
225 Sho Sawada Japonia 6 -923
  Alexander Korobov Kazachstan 6 -923
  Genki Nitta Japonia 6 -923
  Joel Morrerod Szwajcaria 6 -923
  Pavel Stejfa Czechy 6 -923
  Kjetil Moen Norwegia 6 -923
231 Rok Benkovic Słowenia 5 -924
  Jeffrey Denney jr. USA 5 -924
  Pekka Salminen Finlandia 5 -924
234 Jiri Cerny Czechy 4 -925
  Alexandr Diadula Białoru¶ 4 -925
  Ivan Kozlov Ukraina 4 -925
  Robert Mateja Polska 4 -925
238 Jim Denney jr USA 3 -926
  Lauri Hakola Finlandia 3 -926
  Jiri Malcik Czechy 3 -926
241 Shingo Ueno Japonia 2 -927
242 Jeroen Nikkel Holandia 1 -928
  Bartłomiej Nikiel Polska 1 -928
  Gerald Percht Austria 1 -928
  Stian Kjensli Norwegia 1 -928
  Borek Sedlak Czechy 1 -928
  Nicolas Marchandise Francja 1 -928
  Markus Edlinger Austria 1 -928
  Robert Heinrich Niemcy 1 -928
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 600  
2 Niemcy Niemcy 420 -180
3 Słowenia Słowenia 320 -280
4 Czechy Czechy 250 -350
5 Francja Francja 180 -420
6 Polska Polska 170 -430
7 Finlandia Finlandia 120 -480
8 Norwegia Norwegia 100 -500
9 Szwajcaria Szwajcaria 90 -510
Wyniki konkursów
07.07.2000 Velenje Słowenia K-85
Zwycięzca: Hiroki Yamada (Japonia)
08.07.2000 Velenje Słowenia K-85
Zwycięzca: Hiroki Yamada (Japonia)
15.07.2000 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
29.07.2000 Oberstdorf Niemcy K-90
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
19.08.2000 Raelingen Norwegia K-88
Zwycięzcy: Toni Nieminen (Finlandia) / Morten Solem (Norwegia)
20.08.2000 Raelingen Norwegia K-88
Zwycięzca: Jure Radelj (Słowenia)
26.08.2000 Winterberg Niemcy K-80
Zwycięzcy: Austria
27.08.2000 Winterberg Niemcy K-80
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
26.12.2000 St.Moritz Szwajcaria K-95
Zwycięzca: Peter Zonta (Słowenia)
02.01.2001 Innsbruck Austria K-108
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
04.01.2001 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Veli-Matti Lindström (Finlandia)
12.01.2001 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Yukitaka Fukita (Japonia)
13.01.2001 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Yukitaka Fukita (Japonia)
14.01.2001 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
20.01.2001 Brotterode Niemcy K-98
Zwycięzca: Tami Kiuru (Finlandia)
21.01.2001 Brotterode Niemcy K-98
Zwycięzca: Tami Kiuru (Finlandia)
27.01.2001 Lauscha Niemcy K-92
Zwycięzca: Akseli Lajunen (Finlandia)
28.01.2001 Lauscha Niemcy K-92
Zwycięzca: Igor Medved (Słowenia)
04.02.2001 Ramsau Austria K-90
Zwycięzca: Markus Eigentler (Austria)
09.02.2001 Schoenwald Niemcy K-84
Zwycięzca: Tami Kiuru (Finlandia)
10.02.2001 Titisee-Neustadt Niemcy K-120
Zwycięzcy: Austria
10.02.2001 Westby USA K-106
Zwycięzca: Lassi Huuskonen (Finlandia)
11.02.2001 Titisee-Neustadt Niemcy K-120
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
11.02.2001 Westby USA K-106
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
17.02.2001 Planica Słowenia K-120
Zwycięzca: Georg Späth (Niemcy)
17.02.2001 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Sota Okamura (Japonia)
18.02.2001 Planica Słowenia K-120
Zwycięzcy: Austria
18.02.2001 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
24.02.2001 Chamonix Francja K-95
Zwycięzca: Martin Koch (Austria)
24.02.2001 Ishpeming USA K-90
Zwycięzca: Lassi Huuskonen (Finlandia)
25.02.2001 Chamonix Francja K-95
Zwycięzca: Stefan Kaiser (Austria)
03.03.2001 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Stefan Kaiser (Austria)
04.03.2001 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Stefan Kaiser (Austria)
09.03.2001 Vikersund Norwegia K-90
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
10.03.2001 Vikersund Norwegia K-90
Zwycięzcy: Bernhard Metzler (Austria) / Yukitaka Fukita (Japonia)
10.03.2001 Harrachov Czechy K-120
Zwycięzca: Jaroslav Sakala (Czechy)
11.03.2001 Harrachov Czechy K-90
Zwycięzca: Jaroslav Sakala (Czechy)
13.03.2001 Vaaler Norwegia K-90
Zwycięzca: Morten Solem (Norwegia)
14.03.2001 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Jinya Nishikata (Japonia)
15.03.2001 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Katsutoshi Chiba (Japonia)
16.03.2001 Oernskoeldsvik Szwecja K-90
Zwycięzca: Bernhard Metzler (Austria)
17.03.2001 Oernskoeldsvik Szwecja K-90
Zwycięzca: Akseli Lajunen (Finlandia)
18.03.2001 Hede Szwecja K-90
Zwycięzca: Morten Solem (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Petar Fartunov
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Wilfried Eberharter (1980)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich