odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2021
Najbliższe zawody
04.12.2021, godz. 18:15
Lillehammer HS-98
P¦ K
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 1999/2000
11.12.1999   Trondheim Norwegia K-120
12.12.1999   Trondheim Norwegia K-120
16.12.1999   Kuopio Finlandia K-120
17.12.1999   Lahti Finlandia K-116
19.12.1999   Lahti Finlandia K-116
26.12.1999   St.Moritz Szwajcaria K-95
01.01.2000   Innsbruck Austria K-110
06.01.2000   Engelberg Szwajcaria K-120
08.01.2000   Gallio Włochy K-95
09.01.2000   Gallio Włochy K-95
14.01.2000   Sapporo Japonia K-90
15.01.2000   Sapporo Japonia K-120
15.01.2000   Brotterode Niemcy K-98
16.01.2000   Sapporo Japonia K-120
16.01.2000   Lauscha Niemcy K-92
22.01.2000   Braunlage Niemcy K-80
23.01.2000   Braunlage Niemcy K-80
29.01.2000   Courchevel Francja K-90
29.01.2000   Hakuba Japonia K-120
30.01.2000   Courchevel Francja K-90
30.01.2000   Hakuba Japonia K-120
05.02.2000   Berchtesgaden Niemcy K-90
06.02.2000   Saalfelden Austria K-90
08.02.2000   Mislinja Słowenia K-90
12.02.2000   Westby USA K-90
12.02.2000   Planica Słowenia K-120
13.02.2000   Westby USA K-90
13.02.2000   Planica Słowenia K-120
19.02.2000   Ishpeming USA K-90
20.02.2000   Ishpeming USA K-90
26.02.2000   Schoenwald Niemcy K-90
27.02.2000   Titisee-Neustadt Niemcy K-100
03.03.2000   Eisenerz Austria K-90
04.03.2000   Eisenerz Austria K-90
08.03.2000   Yamagata Japonia K-90
09.03.2000   Yamagata Japonia K-90
10.03.2000   Vaaler Norwegia K-90
11.03.2000   Vaaler Norwegia K-90
11.03.2000   Harrachov Czechy K-120
12.03.2000   Harrachov Czechy K-120
24.03.2000   Rovaniemi Finlandia K-90
26.03.2000   Kuusamo Finlandia K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Dirk Else Niemcy 1536  
2 Georg Späth Niemcy 1312 -224
3 Dennis Stoerl Niemcy 1169 -367
4 Thomas Hörl Austria 963 -573
5 Roland Audenrieth Niemcy 840 -696
6 Martin Koch Austria 768 -768
7 Kazuki Nishishita Japonia 618 -918
8 Tami Kiuru Finlandia 617 -919
9 Rolando Kaligaro Słowenia 530 -1006
10 Ronny Hornschuh Niemcy 529 -1007
11 Jure Radelj Słowenia 502 -1034
12 Janne Ylijärvi Finlandia 474 -1062
13 Wilfried Eberharter Austria 443 -1093
14 Kazuyoshi Funaki Japonia 440 -1096
15 Reinhard Schwarzenberger Austria 430 -1106
16 Homare Kishimoto Japonia 393 -1143
17 Morten Solem Norwegia 390 -1146
18 Karl-Heinz Dorner Austria 383 -1153
19 Frank Löffler Niemcy 377 -1159
20 Tore S. Sneli Norwegia 371 -1165
21 Michael Möllinger Niemcy 368 -1168
22 Kimmo Yliriesto Finlandia 364 -1172
23 Wilhelm Brenna Norwegia 360 -1176
24 Kazuya Yoshioka Japonia 359 -1177
  Toni Nieminen Finlandia 359 -1177
26 Fabian Ebenhoch Austria 358 -1178
27 Damjan Fras Słowenia 348 -1188
28 Masahiko Harada Japonia 345 -1191
29 Hiroya Saitoh Japonia 329 -1207
30 Noriaki Kasai Japonia 325 -1211
31 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 310 -1226
32 Hideharu Miyahira Japonia 296 -1240
33 Stefan Kaiser Austria 287 -1249
34 David Andersen Norwegia 286 -1250
35 Takanobu Okabe Japonia 277 -1259
36 Tom Age Aarnes Norwegia 274 -1262
37 Akseli Lajunen Finlandia 271 -1265
38 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 267 -1269
39 Robert Kranjec Słowenia 266 -1270
40 Hiroki Yamada Japonia 259 -1277
  Grega Lang Słowenia 259 -1277
42 Jon Petter Sandaker Norwegia 256 -1280
43 Primoz Zupan-Urh Słowenia 252 -1284
  Arne Sneli Norwegia 252 -1284
45 Florian Liegl Austria 249 -1287
46 Veli-Matti Lindström Finlandia 240 -1296
47 Bernhard Metzler Austria 235 -1301
48 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 233 -1303
49 Bine Norcic Słowenia 227 -1309
50 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 226 -1310
51 Kjell-Jonny Hagen Norwegia 222 -1314
  Primoz Peterka Słowenia 222 -1314
53 Jinya Nishikata Japonia 220 -1316
54 Miha Rihtar Słowenia 217 -1319
55 Robert Meglic Słowenia 216 -1320
  Falko Krismayr Austria 216 -1320
57 Bruno Reuteler Szwajcaria 212 -1324
58 Jakub Suchacek Czechy 211 -1325
59 Remi Santiago Francja 209 -1327
60 Yasuhiro Shibata Japonia 208 -1328
61 Alan Alborn USA 200 -1336
62 Yuta Watase Japonia 199 -1337
63 Jakub Janda Czechy 191 -1345
  Lauri Hakola Finlandia 191 -1345
65 Marc Vogel Szwajcaria 185 -1351
  Andreas Küttel Szwajcaria 185 -1351
67 Adam Małysz Polska 182 -1354
68 Gasper Cavlovic Słowenia 181 -1355
69 Nicolas Dessum Francja 180 -1356
  Peter Zonta Słowenia 180 -1356
71 Jostein Smedbye Norwegia 178 -1358
  Jaroslav Sakala Czechy 178 -1358
73 Olav Magne Dönnem Norwegia 176 -1360
  Christian Nagiller Austria 176 -1360
75 Ryohei Nishimori Japonia 173 -1363
76 Takashi Mori Japonia 168 -1368
77 Michael Neumayer Niemcy 167 -1369
78 Manuel Fettner Austria 166 -1370
79 Leif Frey Niemcy 165 -1371
80 Lassi Huuskonen Finlandia 163 -1373
81 Wolfgang Loitzl Austria 160 -1376
82 Uli Basler Niemcy 159 -1377
83 Stefan Thurnbichler Austria 157 -1379
84 Lars Bystoel Norwegia 155 -1381
85 Blaz Vrhovnik Słowenia 154 -1382
86 Łukasz Kruczek Polska 153 -1383
  Martin Zimmermann Austria 153 -1383
88 Shinya Tsurumaki Japonia 150 -1386
89 Markus Eigentler Austria 149 -1387
90 Michael Uhrmann Niemcy 144 -1392
91 Naoki Yasuzaki Japonia 142 -1394
92 Marko Malkamäki Finlandia 133 -1403
  Maximilian Mechler Niemcy 133 -1403
94 Haavard Lie Norwegia 130 -1406
  Matti Hautamäki Finlandia 130 -1406
96 Yukitaka Fukita Japonia 128 -1408
97 Sylvain Freiholz Szwajcaria 126 -1410
98 Katsutoshi Chiba Japonia 122 -1414
99 Christof Duffner Niemcy 120 -1416
  Frode Haare Norwegia 120 -1416
  Frank Reichel Niemcy 120 -1416
102 Lucas Chevalier-Girod Francja 119 -1417
103 Yukio Sakano Japonia 117 -1419
  Noritaka Kasama Japonia 117 -1419
105 Jakub Jiroutek Czechy 116 -1420
  Seou Choi Korea Pd. 116 -1420
107 Sigurd Pettersen Norwegia 114 -1422
108 Masayuki Sato Japonia 113 -1423
109 Anders Bardal Norwegia 112 -1424
110 Wojciech Skupień Polska 109 -1427
111 Simon Ammann Szwajcaria 106 -1430
112 Emmanuel Chedal Francja 103 -1433
  Jerome Gay Francja 103 -1433
114 Andreas Baumgartner Austria 102 -1434
115 Martin Höllwarth Austria 100 -1436
116 Reinhard Eberl Austria 97 -1439
  Heung Chul Choi Korea Pd. 97 -1439
118 Espen Bredesen Norwegia 96 -1440
119 Milan Zivic Słowenia 95 -1441
  Marco Steinauer Szwajcaria 95 -1441
121 Akira Higashi Japonia 92 -1444
  Teemu Paeaekkoenen Finlandia 92 -1444
123 Roman Jaluvka Czechy 88 -1448
124 Stefan Pieper Niemcy 84 -1452
125 Bjarte-Engen Vik Norwegia 80 -1456
  Ivan Lunardi Włochy 80 -1456
127 Thomas Lobben Norwegia 75 -1461
128 Dusan Orsula Słowacja 74 -1462
129 Brendan Doran USA 73 -1463
130 Urban Franc Słowenia 72 -1464
  Katsunari Kimoto Japonia 72 -1464
132 Kazuhiro Nakamura Japonia 69 -1467
  Roland Wakolm Austria 69 -1467
134 Roberto Cecon Włochy 68 -1468
  Yoshikazu Norota Japonia 68 -1468
136 Sturle Holseter Norwegia 67 -1469
137 Shingo Ueno Japonia 66 -1470
138 Grega Podrzaj Słowenia 63 -1473
139 Kjell Erik Sagbakken Norwegia 62 -1474
  Jani Moisander Finlandia 62 -1474
141 Balthasar Schneider Austria 60 -1476
  Christian Meyer Norwegia 60 -1476
143 Johan Munters Szwecja 59 -1477
144 Martin Mesik Słowacja 57 -1479
  Matej Uram Słowacja 57 -1479
146 Marius Smariset Norwegia 56 -1480
147 Shinichiro Saito Japonia 54 -1482
  Hans Petrat Niemcy 54 -1482
  Kjetil Moen Norwegia 54 -1482
150 Takayuki Obora Japonia 53 -1483
151 Kristoffer Jaafs Szwecja 52 -1484
152 Mariusz Macias Polska 50 -1486
  Krystian Długopolski Polska 50 -1486
  Kalle Keituri Finlandia 50 -1486
  Ryuji Takahashi Japonia 50 -1486
156 Jussi Hautamäki Finlandia 48 -1488
157 Michal Dolezal Czechy 47 -1489
158 Aurelien Ducroz Francja 46 -1490
159 Pasi Hyytiae Finlandia 43 -1493
160 Terje Nyhus Norwegia 41 -1495
161 Michal Psenko Słowacja 40 -1496
  Tom Sandvold Norwegia 40 -1496
163 Jörg Ritzerfeld Niemcy 39 -1497
  Yusuke Kaneko Japonia 39 -1497
165 Pekka Salminen Finlandia 36 -1500
  Herman Huczkowski Finlandia 36 -1500
  Tomasz Pochwała Polska 36 -1500
168 Pasi Ahonen Finlandia 35 -1501
  Sota Okamura Japonia 35 -1501
  Eskil Wefring Norwegia 35 -1501
171 Tsutomu Chiba Japonia 34 -1502
  Florentin Durand Francja 34 -1502
  Michael Wagner Niemcy 34 -1502
174 Rickard Froeier Szwecja 33 -1503
  Werner Kladler Austria 33 -1503
  Wolfgang Erlacher Austria 33 -1503
177 Jani Myllaeri Finlandia 32 -1504
  Kai Bracht Niemcy 32 -1504
  Risto Jussilainen Finlandia 32 -1504
180 Taku Yoshida Japonia 31 -1505
  Christoph Grillhoesl Niemcy 31 -1505
182 Stanislav Filimonov Kazachstan 30 -1506
  Pavel Gaiduk Kazachstan 30 -1506
  Daniel Forfang Norwegia 30 -1506
185 Josef Jenewein Austria 29 -1507
186 Jure Jerman Słowenia 27 -1509
  Vincent Descombes Sevoie Francja 27 -1509
188 Andrzej Młynarczyk Polska 25 -1511
  Ole-Martin Frydendal Norwegia 25 -1511
  Robert Mateja Polska 25 -1511
191 Erling Enger Norwegia 24 -1512
  Mika Laitinen Finlandia 24 -1512
193 David Jirotka Czechy 23 -1513
194 Jakob Blank Austria 22 -1514
  Jan-Inge Trontveit Norwegia 22 -1514
  Yasunori Suzuki Japonia 22 -1514
  Jakub Hlava Czechy 22 -1514
198 Egil Melby Norwegia 21 -1515
  Yasuhiro Tsuruta Japonia 21 -1515
  Jan Zelencik Słowacja 21 -1515
201 Rok Benkovic Słowenia 20 -1516
  Borek Sedlak Czechy 20 -1516
203 Jon Anders Lund Norwegia 19 -1517
  Mika-Juhani Isokangas Finlandia 19 -1517
  Gorazd Robnik Słowenia 19 -1517
206 Chil-Ku Kang Korea Pd. 18 -1518
  Lars Kristian Nystroem Norwegia 18 -1518
  Hiroshi Tokida Japonia 18 -1518
  Tomokazu Nakamura Japonia 18 -1518
  Junya Anbo Japonia 18 -1518
  Jaakko Tallus Finlandia 18 -1518
212 Jan Balcar Czechy 17 -1519
213 Robert Krenek Czechy 16 -1520
  Erik Leine Wangen Norwegia 16 -1520
215 Tommy Egeberg Norwegia 15 -1521
  Takashi Ueno Japonia 15 -1521
  Johannes Wenninger Austria 15 -1521
  Rico Parpan Szwajcaria 15 -1521
219 Janne Happonen Finlandia 14 -1522
  Tommy Schwall USA 14 -1522
221 Teruyoshi Sugimoto Japonia 13 -1523
  Gasper Cvetko Słowenia 13 -1523
  Jani Mattila Finlandia 13 -1523
  Egil Groenn Norwegia 13 -1523
  Roger Halvorsen Norwegia 13 -1523
226 Herve Perret Francja 12 -1524
227 Uros Kocnik Słowenia 11 -1525
  Primoz Pikl Słowenia 11 -1525
  Fred-Boerre Lundberg Norwegia 11 -1525
  Ludovic Roux Francja 11 -1525
231 Joel Morrerod Szwajcaria 10 -1526
  Marko Bogataj Słowenia 10 -1526
  Jyrki Hauta Finlandia 10 -1526
  Primoz Delavec Słowenia 10 -1526
235 Grzegorz ¦liwka Polska 9 -1527
  Ole Oestbakken Norwegia 9 -1527
  Jaan Juris Estonia 9 -1527
  Dmitry Chvykov Kirgistan 9 -1527
  Peter Kostial Słowacja 9 -1527
  Frantisek Vaculik Czechy 9 -1527
241 Baptiste Rousset Francja 8 -1528
  Sho Sawada Japonia 8 -1528
  Roman Perko Słowenia 8 -1528
  Magnus Oeverby Norwegia 8 -1528
  Kristian Hammer Norwegia 8 -1528
246 Maxime Belleville Francja 7 -1529
  Pavel Stejfa Czechy 7 -1529
  Volodimir Glyvko Ukraina 7 -1529
  Aril Carlsson Norwegia 7 -1529
250 Christoph Klumpp Niemcy 6 -1530
  Nicolas Bal Francja 6 -1530
  Taro Takayanagi Japonia 6 -1530
  Teemu Summanen Finlandia 6 -1530
  Jiri Parma jr. Czechy 6 -1530
255 Sakari Leppiaho Finlandia 5 -1531
  Oddgeir Heimdal Norwegia 5 -1531
  Filip Kafka Słowacja 5 -1531
  Mathias Witter Niemcy 5 -1531
259 Kaare Haakon Ryen Norwegia 4 -1532
  Niels de Groot Holandia 4 -1532
  Snorre Sagen Norwegia 4 -1532
  Gallien Jourdanney Francja 4 -1532
  Stian Kjensli Norwegia 4 -1532
  Takuya Kudo Japonia 4 -1532
  Mathias Hafele Austria 4 -1532
  Sylvain Guillaume Francja 4 -1532
  Sami Nieminen Finlandia 4 -1532
268 Mario Gruber Austria 3 -1533
  Markus Maekelae Finlandia 3 -1533
  Frank Ludwig Niemcy 3 -1533
  Yasuhiko Ota Japonia 3 -1533
  Yoshiharu Ikeda Japonia 3 -1533
  Wojciech Babiarz Polska 3 -1533
274 Ryuji Kanai Japonia 2 -1534
  Yuki Yasukawa Japonia 2 -1534
  Keita Umezaki Japonia 2 -1534
  Marcin Bachleda Polska 2 -1534
  Hartman Rector USA 2 -1534
  Stephane Maire Szwajcaria 2 -1534
  Yoshiki Saito Japonia 2 -1534
  Xue-Feng Piao Chiny 2 -1534
282 Pascal Ochsner Szwajcaria 1 -1535
  Tor-Magne Johansen Norwegia 1 -1535
  Markus Edlinger Austria 1 -1535
  Ole Christen Enger Norwegia 1 -1535
  Sverre Rotevatn Norwegia 1 -1535
  Hannu Alakunnas Finlandia 1 -1535
  Marko Zorko Słowenia 1 -1535
  Massimo Vellar Włochy 1 -1535
  Edwin Schmutzler Austria 1 -1535
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 7427  
2 Japonia Japonia 6318 -1109
3 Austria Austria 5862 -1565
4 Norwegia Norwegia 4608 -2819
5 Finlandia Finlandia 4061 -3366
6 Słowenia Słowenia 3914 -3513
7 Czechy Czechy 951 -6476
8 Szwajcaria Szwajcaria 937 -6490
9 Francja Francja 873 -6554
10 Polska Polska 644 -6783
11 Korea Pd. Korea Pd. 464 -6963
12 USA USA 289 -7138
13 Słowacja Słowacja 263 -7164
14 Włochy Włochy 149 -7278
15 Szwecja Szwecja 144 -7283
16 Kazachstan Kazachstan 60 -7367
17 Kirgistan Kirgistan 9 -7418
  Estonia Estonia 9 -7418
19 Ukraina Ukraina 7 -7420
20 Holandia Holandia 4 -7423
21 Chiny Chiny 2 -7425
Wyniki konkursów
25.06.1999 Velenje Słowenia K-85
Zwycięzca: Peter Zonta (Słowenia)
26.06.1999 Velenje Słowenia K-85
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
17.07.1999 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Martin Koch (Austria)
18.07.1999 Villach Austria K-90
Zwycięzcy: Bernhard Metzler (Austria) / Dennis Stoerl (Niemcy)
31.07.1999 Oberstdorf Niemcy K-90
Zwycięzca: Bruno Reuteler (Szwajcaria)
14.08.1999 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Frank Löffler (Niemcy)
15.08.1999 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Dirk Else (Niemcy)
19.08.1999 Raelingen Norwegia K-88
Zwycięzca: Georg Späth (Niemcy)
23.10.1999 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
24.10.1999 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
11.12.1999 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Juha-Matti Ruuskanen (Finlandia)
12.12.1999 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Thomas Hörl (Austria)
16.12.1999 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Kazuki Nishishita (Japonia)
17.12.1999 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Thomas Hörl (Austria)
19.12.1999 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Kazuki Nishishita (Japonia)
01.01.2000 Innsbruck Austria K-110
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
06.01.2000 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
08.01.2000 Gallio Włochy K-95
Zwycięzca: Tami Kiuru (Finlandia)
09.01.2000 Gallio Włochy K-95
Zwycięzca: Georg Späth (Niemcy)
14.01.2000 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
15.01.2000 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
15.01.2000 Brotterode Niemcy K-98
Zwycięzca: Georg Späth (Niemcy)
16.01.2000 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
16.01.2000 Lauscha Niemcy K-92
Zwycięzca: Dirk Else (Niemcy)
22.01.2000 Braunlage Niemcy K-80
Zwycięzca: Arne Sneli (Norwegia)
23.01.2000 Braunlage Niemcy K-80
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
29.01.2000 Courchevel Francja K-90
Zwycięzca: Janne Ylijärvi (Finlandia)
29.01.2000 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Thomas Hörl (Austria)
30.01.2000 Courchevel Francja K-90
Zwycięzca: Nicolas Dessum (Francja)
30.01.2000 Hakuba Japonia HS-134
Zwycięzca: Hiroya Saitoh (Japonia)
05.02.2000 Berchtesgaden Niemcy HS-100
Zwycięzca: Dennis Stoerl (Niemcy)
06.02.2000 Saalfelden Austria HS-100
Zwycięzca: Georg Späth (Niemcy)
08.02.2000 Mislinja Słowenia HS-100
Zwycięzca: Tami Kiuru (Finlandia)
12.02.2000 Westby USA HS-100
Zwycięzca: Yasuhiro Shibata (Japonia)
12.02.2000 Planica Słowenia HS-130
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
13.02.2000 Westby USA HS-100
Zwycięzca: Homare Kishimoto (Japonia)
13.02.2000 Planica Słowenia HS-130
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
19.02.2000 Ishpeming USA HS-100
Zwycięzca: Dirk Else (Niemcy)
20.02.2000 Ishpeming USA HS-100
Zwycięzca: Homare Kishimoto (Japonia)
26.02.2000 Schoenwald Niemcy HS-100
Zwycięzca: Akseli Lajunen (Finlandia)
27.02.2000 Titisee-Neustadt Niemcy HS-110
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
03.03.2000 Eisenerz Austria HS-100
Zwycięzca: Thomas Hörl (Austria)
04.03.2000 Eisenerz Austria HS-100
Zwycięzca: Thomas Hörl (Austria)
08.03.2000 Yamagata Japonia HS-100
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
09.03.2000 Yamagata Japonia HS-100
Zwycięzca: Jinya Nishikata (Japonia)
10.03.2000 Vaaler Norwegia HS-100
Zwycięzcy: Roland Audenrieth (Niemcy) / Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
11.03.2000 Vaaler Norwegia HS-100
Zwycięzca: Georg Späth (Niemcy)
11.03.2000 Harrachov Czechy HS-130
Zwycięzca: Jaroslav Sakala (Czechy)
12.03.2000 Harrachov Czechy HS-130
Zwycięzca: Dirk Else (Niemcy)
24.03.2000 Rovaniemi Finlandia HS-100
Zwycięzca: Janne Ylijärvi (Finlandia)
26.03.2000 Kuusamo Finlandia HS-130
Zwycięzca: Olav Magne Dönnem (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
4 grudnia 2021 (sobota)
02:00
CoC Zhangjiakou
03:00
CoC Zhangjiakou
12:00
CoC Zhangjiakou
13:00
CoC Zhangjiakou
15:30
P¦ Wisła
16:30
P¦ Wisła
konkurs druż.
17:15
P¦ K Lillehammer
18:15
P¦ K Lillehammer
konkurs ind.
5 grudnia 2021 (niedziela)
06:30
CoC Zhangjiakou
seria próbna M
07:30
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. M
12:00
CoC Zhangjiakou
seria próbna K
13:00
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. K
15:00
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
16:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
17:30
P¦ K Lillehammer
konkurs ind.
9 grudnia 2021 (czwartek)
14:00
P¦ Klingenthal
odprawa techniczna K/M
16:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
18:00
P¦ Klingenthal
kwalifikacje K
10 grudnia 2021 (pi±tek)
14:00
P¦ Klingenthal
seria próbna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
LIVE
dzisiaj
18:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
LIVE
dzisiaj
19:11
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lillehammer, Norwegia
LIVE
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
20:00
Metro Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich
dzisiaj
23:37
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
15:05
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich