odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
28.11.2021, godz. 16:15
Ruka HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 1998/1999
17.12.1998   Kuopio Finlandia K-116
19.12.1998   Lahti Finlandia K-116
20.12.1998   Lahti Finlandia K-116
26.12.1998   St. Moritz Szwajcaria K-90
03.01.1999   Engelberg Szwajcaria K-120
09.01.1999   Bad Goisern Austria K-80
10.01.1999   Bad Goisern Austria K-80
15.01.1999   Sapporo Japonia K-90
16.01.1999   Sapporo Japonia K-120
16.01.1999   Lauscha Niemcy K-90
17.01.1999   Lauscha Niemcy K-90
17.01.1999   Sapporo Japonia K-120
23.01.1999   Gallio Włochy K-90
24.01.1999   Gallio Włochy K-90
29.01.1999   Reit im Winkl Niemcy K-80
30.01.1999   Saalfelden Austria K-80
31.01.1999   Ruhpolding Niemcy K-100
06.02.1999   Braunlage Niemcy K-80
07.02.1999   Braunlage Niemcy K-80
20.02.1999   Westby USA K-90
20.02.1999   Planica Słowenia K-120
21.02.1999   Planica Słowenia K-120
21.02.1999   Westby USA K-90
27.02.1999   Titisee-Neustadt Niemcy K-90
27.02.1999   Iron Mountain USA K-120
28.02.1999   Schoenwald Niemcy K-85
05.03.1999   Ishpeming USA K-80
06.03.1999   Ishpeming USA K-80
07.03.1999   Ishpeming USA K-80
07.03.1999   Sapporo Japonia K-120
10.03.1999   Yamagata Japonia K-90
10.03.1999   Courchevel Francja K-110
11.03.1999   Courchevel Francja K-110
11.03.1999   Yamagata Japonia K-90
12.03.1999   Vikersund Norwegia K-90
13.03.1999   Vikersund Norwegia K-90
20.03.1999   Hede Szwecja K-90
21.03.1999   Hede Szwecja K-90
24.03.1999   Kuopio Finlandia K-110
26.03.1999   Rovaniemi Finlandia K-90
27.03.1999   Kuusamo Finlandia K-120
28.03.1999   Kuusamo Finlandia K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Roland Audenrieth Niemcy 1208  
2 Marius Smariset Norwegia 833 -375
3 Wilhelm Brenna Norwegia 824 -384
4 Fabian Ebenhoch Austria 736 -472
5 Martin Koch Austria 728 -480
6 Michael Uhrmann Niemcy 663 -545
7 Dirk Else Niemcy 571 -637
8 Tom Age Aarnes Norwegia 529 -679
9 Falko Krismayr Austria 517 -691
10 Robert Kranjec Słowenia 514 -694
11 Kjell Erik Sagbakken Norwegia 496 -712
12 Leif Frey Niemcy 483 -725
13 Yasuhiko Ota Japonia 465 -743
14 Marco Steinauer Szwajcaria 463 -745
15 Kazuki Nishishita Japonia 460 -748
16 Matthias Wallner Austria 458 -750
17 Toni Nieminen Finlandia 452 -756
18 Jure Radelj Słowenia 449 -759
19 Pekka Salminen Finlandia 444 -764
20 Yusuke Kaneko Japonia 431 -777
21 Tore S. Sneli Norwegia 423 -785
22 Bernhard Metzler Austria 417 -791
23 Olav Magne Dönnem Norwegia 413 -795
24 Yukitaka Fukita Japonia 408 -800
25 Jinya Nishikata Japonia 401 -807
26 Veli-Matti Lindström Finlandia 384 -824
27 Roland Wakolm Austria 378 -830
28 Katsutoshi Chiba Japonia 377 -831
29 Rolando Kaligaro Słowenia 375 -833
30 Wilfried Eberharter Austria 363 -845
31 Miha Rihtar Słowenia 359 -849
32 Georg Späth Niemcy 353 -855
33 Olaf Hegenbarth Niemcy 352 -856
34 Urban Franc Słowenia 334 -874
35 Tami Kiuru Finlandia 316 -892
  Sturle Holseter Norwegia 316 -892
37 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 312 -896
38 Karl-Heinz Dorner Austria 298 -910
39 Rhys Hecox USA 297 -911
40 Matti Hautamäki Finlandia 292 -916
  Gerhard Gattinger Austria 292 -916
42 Jussi Hautamäki Finlandia 281 -927
43 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 274 -934
44 Peter Zonta Słowenia 265 -943
45 Alan Alborn USA 260 -948
46 Akseli Lajunen Finlandia 253 -955
47 Yoshiharu Ikeda Japonia 246 -962
  Frantisek Jez Czechy 246 -962
49 Klaus Allgayer Niemcy 235 -973
50 Sylvain Freiholz Szwajcaria 232 -976
51 Remi Santiago Francja 226 -982
52 Pasi Hyytiae Finlandia 225 -983
  Bine Norcic Słowenia 225 -983
54 Sven Hannawald Niemcy 220 -988
55 Jani Myllaeri Finlandia 218 -990
  Primoz Zupan-Urh Słowenia 218 -990
57 Thomas Hörl Austria 217 -991
58 Aril Carlsson Norwegia 212 -996
59 Hannu Alakunnas Finlandia 207 -1001
60 Martin Zimmermann Austria 204 -1004
  Daniel Forfang Norwegia 204 -1004
62 Frank Löffler Niemcy 202 -1006
63 Damjan Fras Słowenia 201 -1007
64 Primoz Peterka Słowenia 200 -1008
65 Jakub Hlava Czechy 198 -1010
66 Gallien Jourdanney Francja 196 -1012
67 Blaz Vrhovnik Słowenia 182 -1026
68 Yutaka Katayama Japonia 178 -1030
69 Igor Medved Słowenia 177 -1031
70 Gasper Cavlovic Słowenia 176 -1032
  Jaroslav Sakala Czechy 176 -1032
72 Michael Kury Austria 174 -1034
73 Arne Sneli Norwegia 171 -1037
74 Erling Enger Norwegia 166 -1042
75 Gerd Siegmund Niemcy 165 -1043
  Yoshikazu Norota Japonia 165 -1043
77 Yuta Watase Japonia 161 -1047
78 Alexander Herr Niemcy 160 -1048
79 Morten Solem Norwegia 158 -1050
80 Kenji Suda Japonia 157 -1051
81 Martin Schmitt Niemcy 156 -1052
82 Jani Salo Finlandia 153 -1055
83 Brendan Doran USA 152 -1056
  Milan Zivic Słowenia 152 -1056
85 Jakub Janda Czechy 151 -1057
86 Robert Meglic Słowenia 144 -1064
87 Andreas Küttel Szwajcaria 143 -1065
  Janne Ylijärvi Finlandia 143 -1065
89 Kimmo Yliriesto Finlandia 139 -1069
  Kazuhiro Higashi Japonia 139 -1069
91 Wojciech Skupień Polska 138 -1070
92 Rico Parpan Szwajcaria 137 -1071
93 Ville Kantee Finlandia 134 -1074
94 Hitoshi Sakurai Japonia 133 -1075
95 Risto Jussilainen Finlandia 130 -1078
96 Akira Higashi Japonia 129 -1079
97 Ronny Hornschuh Niemcy 127 -1081
98 Sigurd Pettersen Norwegia 126 -1082
99 Jaroslav Kahanek Czechy 125 -1083
  Robert Krenek Czechy 125 -1083
  Roberto Cecon Włochy 125 -1083
102 Dennis Stoerl Niemcy 121 -1087
103 Michael Schreiber Niemcy 116 -1092
  Robert Mateja Polska 116 -1092
105 Jerome Gay Francja 115 -1093
  Jan Dolezal Czechy 115 -1093
107 Krystian Długopolski Polska 113 -1095
108 Jani Moisander Finlandia 112 -1096
  Roland Schramml Austria 112 -1096
110 Grzegorz Sobczyk Polska 111 -1097
111 Masayuki Sato Japonia 108 -1100
112 Andrzej Młynarczyk Polska 107 -1101
113 Haavard Lie Norwegia 106 -1102
114 Espen Bredesen Norwegia 104 -1104
115 Jaka Grosar Słowenia 101 -1107
116 Roar Ljoekelsoey Norwegia 100 -1108
  Stefan Kaiser Austria 100 -1108
  Ryuji Takahashi Japonia 100 -1108
119 Seou Choi Korea Pd. 98 -1110
120 Josef Jenewein Austria 94 -1114
121 Takayuki Obora Japonia 92 -1116
  Ivan Lunardi Włochy 92 -1116
123 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 91 -1117
124 Kazuhiro Nakamura Japonia 90 -1118
125 Kai Bracht Niemcy 89 -1119
126 Grega Lang Słowenia 86 -1122
127 Oddgeir Heimdal Norwegia 80 -1128
  Florian Liegl Austria 80 -1128
129 Adolf Grugger Austria 79 -1129
130 Jermund Lunder Norwegia 78 -1130
131 Adam Małysz Polska 77 -1131
  Tom Sandvold Norwegia 77 -1131
133 Pascal Ochsner Szwajcaria 76 -1132
134 Tommy Egeberg Norwegia 75 -1133
135 Jon Petter Sandaker Norwegia 71 -1137
  Simon Ammann Szwajcaria 71 -1137
137 Mathias Witter Niemcy 69 -1139
138 Dusan Orsula Słowacja 66 -1142
139 Ladislav Sulir Słowacja 64 -1144
140 Taku Yoshida Japonia 62 -1146
141 Hansjörg Jäkle Niemcy 61 -1147
  Matej Hribar Słowenia 61 -1147
143 Egil Groenn Norwegia 60 -1148
  Kristian Brenden Norwegia 60 -1148
  Tsutomu Chiba Japonia 60 -1148
146 Frode Haare Norwegia 58 -1150
147 Johan Munters Szwecja 57 -1151
148 Yukio Sakano Japonia 56 -1152
  Kakhaber Tsakadze Gruzja 56 -1152
150 Tadej Lenic Słowenia 55 -1153
151 Ryohei Nishimori Japonia 54 -1154
152 Teruyoshi Sugimoto Japonia 52 -1156
  Mariusz Macias Polska 52 -1156
154 Pavel Gaiduk Kazachstan 51 -1157
  Niels de Groot Holandia 51 -1157
  Arve Vorvik Norwegia 51 -1157
157 Matej Uram Słowacja 50 -1158
158 Jakub Jiroutek Czechy 46 -1162
  Shingo Ueno Japonia 46 -1162
  Rickard Froeier Szwecja 46 -1162
161 Michal Dolezal Czechy 45 -1163
162 Kristoffer Jaafs Szwecja 43 -1165
163 Magnus Oeverby Norwegia 42 -1166
  Stefan Pieper Niemcy 42 -1166
  Marcin Bachleda Polska 42 -1166
166 Stephane Maire Szwajcaria 41 -1167
  Michael Möllinger Niemcy 41 -1167
168 Lasse Ottesen Norwegia 40 -1168
  Heung Chul Choi Korea Pd. 40 -1168
170 Jan-Inge Trontveit Norwegia 38 -1170
  Ildar Fatchullin Rosja 38 -1170
  Kazuya Nakagawa Japonia 38 -1170
  Benjamin Hauber Niemcy 38 -1170
  Helge Brendryen Norwegia 38 -1170
175 Zdenek Sourek Czechy 37 -1171
  Massimo Vellar Włochy 37 -1171
177 Zdenek Hnyk Czechy 34 -1174
  Petri Turunen Finlandia 34 -1174
  Markus Eigentler Austria 34 -1174
180 Naoki Yasuzaki Japonia 32 -1176
181 Sota Okamura Japonia 31 -1177
  Masato Mori Japonia 31 -1177
183 Shinichiro Saito Japonia 30 -1178
  Jeroen Nikkel Holandia 30 -1178
  Hirofumi Origasa Japonia 30 -1178
186 Stian Kvarstad Norwegia 28 -1180
  Alexander Korobov Kazachstan 28 -1180
188 Łukasz Kruczek Polska 27 -1181
  Roman Jaluvka Czechy 27 -1181
190 Robert Moser Austria 26 -1182
191 Bruno Reuteler Szwajcaria 25 -1183
192 Takanobu Okabe Japonia 24 -1184
193 Marko Bogataj Słowenia 23 -1185
194 Ben Erlandson USA 22 -1186
  Dmitri Chvykov Kazachstan 22 -1186
  Janne Happonen Finlandia 22 -1186
  Anders Sprauten Norwegia 22 -1186
  Yasuhiro Tsuruta Japonia 22 -1186
  Masari Mouri Japonia 22 -1186
  Emmanuel Chedal Francja 22 -1186
201 Yasuhiro Shibata Japonia 21 -1187
  Takashi Ueno Japonia 21 -1187
203 Frank Reichel Niemcy 20 -1188
  Lukas Hlava Czechy 20 -1188
  Olli Happonen Finlandia 20 -1188
  Uros Kocnik Słowenia 20 -1188
  Marcel Schaffrath Niemcy 20 -1188
208 Joel Morrerod Szwajcaria 19 -1189
  Robert Heinrich Niemcy 19 -1189
  Christoph Klumpp Niemcy 19 -1189
  Blaz Bilban Słowenia 19 -1189
  Tero Koponen Finlandia 19 -1189
213 Casey Colby USA 18 -1190
  Borek Sedlak Czechy 18 -1190
215 Aurelien Ducroz Francja 17 -1191
216 Mats-Ove Skott Norwegia 16 -1192
  Maxime Belleville Francja 16 -1192
  Noritaka Kasama Japonia 16 -1192
  Lauri Hakola Finlandia 16 -1192
220 Jens Braennlund Szwecja 15 -1193
  Reinhard Eberl Austria 15 -1193
  Frank Ludwig Niemcy 15 -1193
  Halldor Skard Norwegia 15 -1193
224 Keita Umezaki Japonia 14 -1194
  Wilhelm Denifl Austria 14 -1194
  Andreas Baumgartner Austria 14 -1194
  Lassi Huuskonen Finlandia 14 -1194
  Lars Bystoel Norwegia 14 -1194
  Jan Zelencik Słowacja 14 -1194
  Filip Kafka Słowacja 14 -1194
  Mike Keuler USA 14 -1194
232 Uli Basler Niemcy 13 -1195
  Eirik Ulimoen Norwegia 13 -1195
  Thomas Lobben Norwegia 13 -1195
  David Kreiner Austria 13 -1195
  Matija Stegnar Słowenia 13 -1195
237 Tero Turkki Finlandia 12 -1196
  Ken Lesja Norwegia 12 -1196
  Ryosuke Nakanishi Japonia 12 -1196
  Alexandr Diadula Białoru¶ 12 -1196
  Daniel Johansson Szwecja 12 -1196
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 12 -1196
243 Christian Moser Austria 11 -1197
  Terje Nyhus Norwegia 11 -1197
  Vladimir Rosko Słowacja 11 -1197
  Jure Jerman Słowenia 11 -1197
  Tor-Magne Johansen Norwegia 11 -1197
  Kodai Takahashi Japonia 11 -1197
249 Andrej Nikel Słowacja 10 -1198
  Jakub Suchacek Czechy 10 -1198
  Jiri Parma jr. Czechy 10 -1198
  Fred-Boerre Lundberg Norwegia 10 -1198
253 Egil Melby Norwegia 9 -1199
  Goran Janus Słowenia 9 -1199
  Primoz Delavec Słowenia 9 -1199
  Peter Kostial Słowacja 9 -1199
257 Marko Malkamäki Finlandia 8 -1200
  Jaan Juris Estonia 8 -1200
  Hiroki Yamada Japonia 8 -1200
  Roman Krenek Czechy 8 -1200
  Primoz Gostic Słowenia 8 -1200
262 Anders Bardal Norwegia 7 -1201
  Patrik Kaela Szwecja 7 -1201
  Knut-Peter Meen Norwegia 7 -1201
  Herman Huczkowski Finlandia 7 -1201
  Pavel Schlank Słowacja 7 -1201
  Takayuki Tsurota Japonia 7 -1201
  Sergei Bobrov Białoru¶ 7 -1201
  Florentin Durand Francja 7 -1201
  Katsunari Kimoto Japonia 7 -1201
271 Anton Kalinitschenko Rosja 6 -1202
  Simen Berntzen Norwegia 6 -1202
  Gerhard Freudig Niemcy 6 -1202
  Roman Perko Słowenia 6 -1202
275 Michal Psenko Słowacja 5 -1203
  Takeji Miyazawa Japonia 5 -1203
  David Andersen Norwegia 5 -1203
  Marian Bielcik Słowacja 5 -1203
279 Akihiro Kameya Japonia 4 -1204
  Shinya Hori Japonia 4 -1204
  Michael Wagner Niemcy 4 -1204
  Ole Oestbakken Norwegia 4 -1204
  Svenke Folkestad Norwegia 4 -1204
  Markus Maekelae Finlandia 4 -1204
  Alexander Kozlov Rosja 4 -1204
286 Benjamin Chardon Francja 3 -1205
  Shigeto Ichinohe Japonia 3 -1205
  Glynn Pedersen Kanada 3 -1205
  Alexej Schibko Białoru¶ 3 -1205
  Meinrad Hofmeier Niemcy 3 -1205
  Frode Nilssen Norwegia 3 -1205
  Odd-Vegard Knive Norwegia 3 -1205
  Mattias Bylund Szwecja 3 -1205
  Ilkka Kuossari Finlandia 3 -1205
295 Frantisek Zlevsky Słowacja 2 -1206
  Shinya Tsurumaki Japonia 2 -1206
  Andrew Newcomb USA 2 -1206
  Jonas Westberg Szwecja 2 -1206
  Johan Nilsson Szwecja 2 -1206
  Fredrik Jakobsson Szwecja 2 -1206
301 Sho Sawada Japonia 1 -1207
  Uros Vrhovec Słowenia 1 -1207
  Kjetil Moen Norwegia 1 -1207
  Jakob Blank Austria 1 -1207
  Yasunori Suzuki Japonia 1 -1207
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 6475  
2 Niemcy Niemcy 5591 -884
3 Austria Austria 5375 -1100
4 Japonia Japonia 4967 -1508
5 Finlandia Finlandia 4407 -2068
6 Słowenia Słowenia 4393 -2082
7 Czechy Czechy 1391 -5084
8 Szwajcaria Szwajcaria 1207 -5268
9 Polska Polska 783 -5692
10 USA USA 765 -5710
11 Francja Francja 602 -5873
12 Słowacja Słowacja 257 -6218
13 Włochy Włochy 254 -6221
14 Szwecja Szwecja 189 -6286
15 Korea Pd. Korea Pd. 150 -6325
16 Kazachstan Kazachstan 101 -6374
17 Holandia Holandia 81 -6394
18 Gruzja Gruzja 56 -6419
19 Rosja Rosja 48 -6427
20 Białoru¶ Białoru¶ 22 -6453
21 Estonia Estonia 8 -6467
22 Kanada Kanada 3 -6472
Wyniki konkursów
27.06.1998 Velenje Słowenia HS-80
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
28.06.1998 Velenje Słowenia HS-80
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
25.07.1998 Berchtesgaden Niemcy HS-100
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
26.07.1998 Villach Austria HS-100
Zwycięzca: Marco Steinauer (Szwajcaria)
01.08.1998 Oberstdorf Niemcy HS-100
Zwycięzca: Sylvain Freiholz (Szwajcaria)
02.08.1998 Oberstdorf Niemcy HS-100
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
15.08.1998 Zakopane Polska HS-100
Zwycięzca: Falko Krismayr (Austria)
16.08.1998 Zakopane Polska HS-100
Zwycięzca: Robert Mateja (Polska)
20.08.1998 Raelingen Norwegia HS-100
Zwycięzca: Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
17.12.1998 Kuopio Finlandia HS-130
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
19.12.1998 Lahti Finlandia HS-130
Zwycięzca: Wilhelm Brenna (Norwegia)
20.12.1998 Lahti Finlandia HS-130
Zwycięzca: Janne Vaeaetaeinen (Finlandia)
26.12.1998 St. Moritz Szwajcaria HS-100
Zwycięzca: Sylvain Freiholz (Szwajcaria)
03.01.1999 Engelberg Szwajcaria HS-130
Zwycięzca: Primoz Zupan-Urh (Słowenia)
09.01.1999 Bad Goisern Austria HS-90
Zwycięzca: Fabian Ebenhoch (Austria)
10.01.1999 Bad Goisern Austria HS-90
Zwycięzca: Primoz Zupan-Urh (Słowenia)
15.01.1999 Sapporo Japonia HS-100
Zwycięzca: Jinya Nishikata (Japonia)
16.01.1999 Sapporo Japonia HS-130
Zwycięzca: Jinya Nishikata (Japonia)
16.01.1999 Lauscha Niemcy HS-100
Zwycięzca: Tom Age Aarnes (Norwegia)
17.01.1999 Sapporo Japonia HS-130
Zwycięzca: Yasuhiko Ota (Japonia)
17.01.1999 Lauscha Niemcy HS-100
Zwycięzca: Roland Audenrieth (Niemcy)
23.01.1999 Gallio Włochy HS-100
Zwycięzca: Miha Rihtar (Słowenia)
24.01.1999 Gallio Włochy HS-100
Zwycięzca: Ville Kantee (Finlandia)
29.01.1999 Reit im Winkl Niemcy HS-90
Zwycięzca: Pekka Salminen (Finlandia)
30.01.1999 Saalfelden Austria HS-90
Zwycięzca: Stefan Kaiser (Austria)
31.01.1999 Ruhpolding Niemcy HS-110
Zwycięzca: Roland Audenrieth (Niemcy)
06.02.1999 Braunlage Niemcy HS-90
Zwycięzca: Aril Carlsson (Norwegia)
07.02.1999 Braunlage Niemcy HS-90
Zwycięzca: Falko Krismayr (Austria)
20.02.1999 Westby USA HS-100
Zwycięzca: Bernhard Metzler (Austria)
20.02.1999 Planica Słowenia HS-130
Zwycięzca: Wilhelm Brenna (Norwegia)
21.02.1999 Westby USA HS-100
Zwycięzca: Yusuke Kaneko (Japonia)
21.02.1999 Planica Słowenia HS-130
Zwycięzca: Wilhelm Brenna (Norwegia)
27.02.1999 Titisee-Neustadt Niemcy HS-100
Zwycięzca: Matthias Wallner (Austria)
27.02.1999 Iron Mountain USA HS-130
Zwycięzca: Yusuke Kaneko (Japonia)
28.02.1999 Schoenwald Niemcy HS-100
Zwycięzca: Gerd Siegmund (Niemcy)
05.03.1999 Ishpeming USA HS-90
Zwycięzca: Yukitaka Fukita (Japonia)
06.03.1999 Ishpeming USA HS-90
Zwycięzca: Roland Audenrieth (Niemcy)
07.03.1999 Ishpeming USA HS-90
Zwycięzca: Fabian Ebenhoch (Austria)
07.03.1999 Sapporo Japonia HS-130
Zwycięzca: Katsutoshi Chiba (Japonia)
10.03.1999 Yamagata Japonia HS-100
Zwycięzca: Kazuki Nishishita (Japonia)
10.03.1999 Courchevel Francja HS-120
Zwycięzca: Tore S. Sneli (Norwegia)
11.03.1999 Yamagata Japonia HS-100
Zwycięzca: Kazuki Nishishita (Japonia)
11.03.1999 Courchevel Francja HS-120
Zwycięzca: Olav Magne Dönnem (Norwegia)
12.03.1999 Vikersund Norwegia HS-100
Zwycięzcy: Wilhelm Brenna (Norwegia) / Kjell Erik Sagbakken (Norwegia)
13.03.1999 Vikersund Norwegia HS-100
Zwycięzca: Wilhelm Brenna (Norwegia)
20.03.1999 Hede Szwecja HS-100
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
21.03.1999 Hede Szwecja HS-100
Zwycięzca: Tom Age Aarnes (Norwegia)
24.03.1999 Kuopio Finlandia HS-120
Zwycięzca: Rhys Hecox (USA)
26.03.1999 Rovaniemi Finlandia HS-100
Zwycięzca: Jussi Hautamäki (Finlandia)
27.03.1999 Kuusamo Finlandia HS-130
Zwycięzca: Jussi Hautamäki (Finlandia)
28.03.1999 Kuusamo Finlandia HS-130
Zwycięzca: Tami Kiuru (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
P¦ K Niżny Tagił
12:00
P¦ K Niżny Tagił
15:15
P¦ Ruka
16:30
P¦ Ruka
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
16:15
P¦ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:25
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
15:55
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
17:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
17:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich