odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2021
Najbliższe zawody
05.12.2021, godz. 07:30
Zhangjiakou/Pekin HS-140
CoC
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 1997/1998
13.12.1997   Chamonix Francja K-90
14.12.1997   Chamonix Francja K-90
19.12.1997   Lahti Finlandia K-90
20.12.1997   Lahti Finlandia K-90
20.12.1997   Oberwiesenthal Niemcy K-90
21.12.1997   Lahti Finlandia K-90
21.12.1997   Oberwiesenthal Niemcy K-90
26.12.1997   St. Moritz Szwajcaria K-90
15.01.1998   Sapporo Japonia K-90
17.01.1998   Sapporo Japonia K-120
17.01.1998   Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-120
18.01.1998   Sapporo Japonia K-120
18.01.1998   Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-120
24.01.1998   Liberec Czechy K-120
25.01.1998   Liberec Czechy K-120
06.02.1998   Villach Austria K-90
07.02.1998   Westby USA K-120
07.02.1998   Planica Słowenia K-120
08.02.1998   Westby USA K-120
08.02.1998   Planica Słowenia K-120
13.02.1998   Reit im Winkl Niemcy K-80
14.02.1998   Iron Mountain USA K-120
14.02.1998   Saalfelden Austria K-80
15.02.1998   Iron Mountain USA K-120
15.02.1998   Ruhpolding Niemcy K-80
15.02.1998   Oslo Norwegia K-120
21.02.1998   Willingen Niemcy K-120
21.02.1998   Ishpeming USA K-80
22.02.1998   Willingen Niemcy K-120
22.02.1998   Ishpeming USA K-80
07.03.1998   Schoenwald Niemcy K-80
08.03.1998   Sapporo Japonia K-120
08.03.1998   Schoenwald Niemcy K-80
11.03.1998   Yamagata Japonia K-80
12.03.1998   Yamagata Japonia K-80
13.03.1998   Courchevel Francja K-90
14.03.1998   Courchevel Francja K-90
29.03.1998   Rovaniemi Finlandia K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Alexander Herr Niemcy 1173  
2 Falko Krismayr Austria 707 -466
3 Damjan Fras Słowenia 666 -507
4 Michael Kury Austria 634 -539
5 Matthias Wallner Austria 623 -550
6 Jakub Janda Czechy 612 -561
7 Klaus Allgayer Niemcy 545 -628
8 Stian Kvarstad Norwegia 538 -635
9 Ralph Gebstedt Niemcy 533 -640
10 Jakub Jiroutek Czechy 516 -657
11 Robert Krenek Czechy 509 -664
12 Martin Zimmermann Austria 491 -682
13 Roland Wakolm Austria 488 -685
14 Wilhelm Brenna Norwegia 466 -707
15 Jaroslav Kahanek Czechy 465 -708
16 Michael Uhrmann Niemcy 458 -715
17 Wojciech Skupień Polska 447 -726
18 Toni Nieminen Finlandia 443 -730
19 Robert Kranjec Słowenia 439 -734
20 Jure Radelj Słowenia 438 -735
21 Karl-Heinz Dorner Austria 426 -747
22 Maxime Belleville Francja 423 -750
23 Gerd Siegmund Niemcy 420 -753
  Takanobu Okabe Japonia 420 -753
25 Tom Age Aarnes Norwegia 410 -763
26 Ingemar Mayr Austria 404 -769
27 Gerhard Gattinger Austria 398 -775
28 Jinya Nishikata Japonia 389 -784
29 Morten Aagheim Norwegia 380 -793
  Grega Lang Słowenia 380 -793
31 Adam Małysz Polska 378 -795
32 Pasi Huttunen Finlandia 376 -797
33 Ronny Hornschuh Niemcy 360 -813
34 Kurt Boerseth Norwegia 358 -815
35 Christof Duffner Niemcy 324 -849
  Kenji Suda Japonia 324 -849
37 Jaroslav Sakala Czechy 323 -850
38 Jakub Hlava Czechy 309 -864
39 Masayuki Sato Japonia 302 -871
40 Martin Schmitt Niemcy 300 -873
41 Adolf Grugger Austria 299 -874
42 Dirk Else Niemcy 290 -883
  Kjell Erik Sagbakken Norwegia 290 -883
44 Roland Audenrieth Niemcy 283 -890
45 Wolfgang Loitzl Austria 282 -891
46 Krystian Długopolski Polska 277 -896
47 Simen Berntzen Norwegia 273 -900
48 Milan Zivic Słowenia 265 -908
49 Jerome Gay Francja 260 -913
50 Ivan Lunardi Włochy 259 -914
51 Marko Bogataj Słowenia 250 -923
52 Fabian Ebenhoch Austria 241 -932
53 Robert Mateja Polska 233 -940
54 Matjaz Kladnik Słowenia 223 -950
55 Ryuji Takahashi Japonia 219 -954
56 Frode Haare Norwegia 217 -956
57 Zdenek Hnyk Czechy 212 -961
58 Yukitaka Fukita Japonia 205 -968
59 Tami Kiuru Finlandia 204 -969
60 Frantisek Jez Czechy 200 -973
61 Frank Reichel Niemcy 197 -976
62 Stein-Henrik Tuff Norwegia 190 -983
63 Vladimir Rosko Słowacja 187 -986
64 Yoshiharu Ikeda Japonia 181 -992
65 Ole Oestbakken Norwegia 180 -993
66 Glynn Pedersen Kanada 178 -995
67 Roman Krenek Czechy 176 -997
68 Arne Sneli Norwegia 175 -998
69 Hideharu Miyahira Japonia 169 -1004
70 Janne Ahonen Finlandia 168 -1005
71 Jakub Suchacek Czechy 167 -1006
  Roger Halvorsen Norwegia 167 -1006
73 Naoto Ito Japonia 162 -1011
74 Sylvain Freiholz Szwajcaria 160 -1013
75 Frank Löffler Niemcy 158 -1015
  Sigurd Pettersen Norwegia 158 -1015
77 Miha Rihtar Słowenia 157 -1016
78 Jani Myllaeri Finlandia 153 -1020
79 Teemu Summanen Finlandia 152 -1021
80 Kazuyoshi Funaki Japonia 145 -1028
81 Katsutoshi Chiba Japonia 140 -1033
82 Łukasz Kruczek Polska 135 -1038
83 Andrej Lyskovec Białoru¶ 133 -1040
84 Yoshikazu Norota Japonia 132 -1041
85 Noriaki Kasai Japonia 130 -1043
86 Arve Vorvik Norwegia 126 -1047
87 Masahiko Harada Japonia 125 -1048
88 Marian Bielcik Słowacja 122 -1051
89 Olaf Hegenbarth Niemcy 121 -1052
90 Yusuke Kaneko Japonia 120 -1053
91 Marius Smariset Norwegia 118 -1055
  Peter Zonta Słowenia 118 -1055
93 Hitoshi Sakurai Japonia 108 -1065
94 Samo Gostisa Słowenia 107 -1066
95 Sven Hannawald Niemcy 105 -1068
  Risto Jussilainen Finlandia 105 -1068
97 Josef Jenewein Austria 104 -1069
98 Janne Ylijärvi Finlandia 101 -1072
99 Primoz Peterka Słowenia 100 -1073
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 100 -1073
  Ladislav Sulir Słowacja 100 -1073
  Christian Meyer Norwegia 100 -1073
  Pekka Salminen Finlandia 100 -1073
104 Yukio Sakano Japonia 98 -1075
105 Kazuhiro Higashi Japonia 97 -1076
106 Michael Wagner Niemcy 95 -1078
  Naoki Yasuzaki Japonia 95 -1078
108 Noritaka Kasama Japonia 94 -1079
  Mathias Witter Niemcy 94 -1079
110 Egil Groenn Norwegia 91 -1082
  Christian Schmitberger Austria 91 -1082
112 Robert Meglic Słowenia 90 -1083
  Ryohei Nishimori Japonia 90 -1083
114 Remi Santiago Francja 83 -1090
  Janne Vaeaetaeinen Finlandia 83 -1090
  Martin Mesik Słowacja 83 -1090
117 Kazuya Yoshioka Japonia 81 -1092
118 Ville Kantee Finlandia 80 -1093
  Juho Forsman Finlandia 80 -1093
  Erling Enger Norwegia 80 -1093
121 Akira Higashi Japonia 77 -1096
122 Jan Zelencik Słowacja 76 -1097
123 Andrzej Młynarczyk Polska 75 -1098
  Kakhaber Tsakadze Gruzja 75 -1098
  Michael Schreiber Niemcy 75 -1098
126 Tero Koponen Finlandia 73 -1100
  Jason Myslicki Kanada 73 -1100
128 Hannu Alakunnas Finlandia 71 -1102
  Sami Nieminen Finlandia 71 -1102
130 Gorazd Robnik Słowenia 70 -1103
131 Massimo Vellar Włochy 68 -1105
132 Kai Bracht Niemcy 67 -1106
  Casey Colby USA 67 -1106
  Leif Frey Niemcy 67 -1106
135 Alexej Schibko Białoru¶ 65 -1108
  Pasi Kytoesaho Finlandia 65 -1108
137 Bine Norcic Słowenia 64 -1109
  Blaz Vrhovnik Słowenia 64 -1109
139 Andrzej Galica Polska 63 -1110
  Tom Sandvold Norwegia 63 -1110
141 Frode Hennum Norwegia 62 -1111
  Dmitri Chvykov Kazachstan 62 -1111
143 Jaka Grosar Słowenia 61 -1112
  Mika-Juhani Isokangas Finlandia 61 -1112
145 Sturle Holseter Norwegia 60 -1113
  Lucas Chevalier-Girod Francja 60 -1113
  Kimmo Savolainen Finlandia 60 -1113
148 Gallien Jourdanney Francja 58 -1115
  Christian Reinthaler Austria 58 -1115
150 Christof Birchler Szwajcaria 57 -1116
  Teruyoshi Sugimoto Japonia 57 -1116
152 Takayuki Obora Japonia 56 -1117
153 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 54 -1119
  Mika Laitinen Finlandia 54 -1119
155 Sota Okamura Japonia 53 -1120
156 Michal Dolezal Czechy 52 -1121
157 Kazuki Nishishita Japonia 50 -1123
  Haavard Lie Norwegia 50 -1123
159 Nicolas Dessum Francja 48 -1125
  Hiroki Uesugi Japonia 48 -1125
  Dusan Orsula Słowacja 48 -1125
  Robert Moser Austria 48 -1125
163 Odd-Vegard Knive Norwegia 47 -1126
  Rico Parpan Szwajcaria 47 -1126
  Tero Turkki Finlandia 47 -1126
  Jani Salo Finlandia 47 -1126
167 Mikko Keskinarkaus Finlandia 45 -1128
168 Tadej Lenic Słowenia 43 -1130
  Hein-Arne Mathiesen Norwegia 43 -1130
170 Kjetil Moen Norwegia 42 -1131
  Sepp Zehnder Jr. Szwajcaria 42 -1131
  Didier Mollard Francja 42 -1131
173 Jussi Hautamäki Finlandia 41 -1132
174 Pascal Ochsner Szwajcaria 40 -1133
  Matija Stegnar Słowenia 40 -1133
176 Jani Moisander Finlandia 39 -1134
177 Ivan Kozlov Ukraina 38 -1135
  Andreas Küttel Szwajcaria 38 -1135
179 Olli Happonen Finlandia 37 -1136
180 Heung Chul Choi Korea Pd. 36 -1137
  Jostein Smedbye Norwegia 36 -1137
  Jon Petter Sandaker Norwegia 36 -1137
183 Katsunari Kimoto Japonia 35 -1138
  Zdenek Sourek Czechy 35 -1138
185 Olav Magne Dönnem Norwegia 34 -1139
  Matej Hribar Słowenia 34 -1139
187 Dennis Stoerl Niemcy 33 -1140
188 Henning Wold Norwegia 32 -1141
  Keita Umezaki Japonia 32 -1141
190 Zbynek Krompolc Czechy 31 -1142
191 Jure Jerman Słowenia 30 -1143
192 Kjell-Jonny Hagen Norwegia 29 -1144
  Tor-Magne Johansen Norwegia 29 -1144
  Marco Steinauer Szwajcaria 29 -1144
195 Aril Carlsson Norwegia 28 -1145
  Marcin Sitarz Polska 28 -1145
  Gasper Cavlovic Słowenia 28 -1145
  Aleksandr Kolmakov Kazachstan 28 -1145
199 Alois Grillhoesl Niemcy 27 -1146
  Yasuhiro Shibata Japonia 27 -1146
201 Baptiste Rousset Francja 26 -1147
  Seou Choi Korea Pd. 26 -1147
  Christian Moser Austria 26 -1147
  Jani Soininen Finlandia 26 -1147
205 Valery Kobelev Rosja 24 -1149
  Pavel Gaiduk Kazachstan 24 -1149
  Alf Dyblie Norwegia 24 -1149
  Maxim Polunin Kazachstan 24 -1149
  Tsutomu Chiba Japonia 24 -1149
210 Veli-Matti Lindström Finlandia 23 -1150
  Marcel Schaffrath Niemcy 23 -1150
  Karl Vegard Andersen Norwegia 23 -1150
213 Hirofumi Origasa Japonia 21 -1152
214 Michael Möllinger Niemcy 20 -1153
  Stanislav Filimonov Kazachstan 20 -1153
216 Juha Miettinen Finlandia 19 -1154
  Taku Yoshida Japonia 19 -1154
  Georg Späth Niemcy 19 -1154
219 Bengt Heiestad Norwegia 18 -1155
  Kristoffer Jaafs Finlandia 18 -1155
  Roland Schramml Austria 18 -1155
  Primoz Kopac Słowenia 18 -1155
223 Akseli Lajunen Finlandia 17 -1156
  Petri Turunen Finlandia 17 -1156
225 Tore S. Sneli Norwegia 16 -1157
  Yutaka Katayama Japonia 16 -1157
  Jan Dolezal Czechy 16 -1157
  Roman Paszkin Rosja 16 -1157
  Haavard Grothe Lien Norwegia 16 -1157
  Alan Alborn USA 16 -1157
231 Oystein Nilsen Norwegia 15 -1158
  Shinya Tsurumaki Japonia 15 -1158
233 Shinya Hori Japonia 14 -1159
  Masato Mori Japonia 14 -1159
  Florian Schmidt Niemcy 14 -1159
  Lassi Huuskonen Finlandia 14 -1159
237 Shingo Ueno Japonia 13 -1160
  Toni Liuski Finlandia 13 -1160
  Ole-Martin Frydendal Norwegia 13 -1160
  Bjoern Einar Romoeren Norwegia 13 -1160
241 Yukiyasu Suzuki Japonia 12 -1161
  Teemu Oinonen Finlandia 12 -1161
  Masayuki Yamazaki Japonia 12 -1161
  Jan-Inge Trontveit Norwegia 12 -1161
  Tomokazu Kuriyama Japonia 12 -1161
  Oyvind Brandtenborg Norwegia 12 -1161
247 Bruno Reuteler Szwajcaria 11 -1162
  Stephane Maire Szwajcaria 11 -1162
249 Takeji Miyazawa Japonia 10 -1163
  Clint Jones USA 10 -1163
  Futoshi Otake Japonia 10 -1163
  Tomas Goder Czechy 10 -1163
  Randy Weber USA 10 -1163
254 Alessio Dunnhofer Włochy 9 -1164
  Tim Martin USA 9 -1164
  Keisuke Sugiyama Japonia 9 -1164
  Nicolas Gaide Francja 9 -1164
  Per-Tommy Enger Norwegia 9 -1164
259 Roman Jaluvka Czechy 8 -1165
  Emmanuel Chedal Francja 8 -1165
261 Primoz Delavec Słowenia 7 -1166
  Aleksandr Sinyavsky Białoru¶ 7 -1166
  Koji Nakamura Japonia 7 -1166
  Takashi Endo Japonia 7 -1166
  Jaan Juris Estonia 7 -1166
  Urban Franc Słowenia 7 -1166
267 Aleksander Bojda Polska 6 -1167
  Rickard Froeier Szwecja 6 -1167
  Martin Skotak Czechy 6 -1167
  Lukas Hermannsky Czechy 6 -1167
  Goran Janus Słowenia 6 -1167
  Rolando Kaligaro Słowenia 6 -1167
  Jarkko Ahava Finlandia 6 -1167
  Marko Malkamäki Finlandia 6 -1167
275 Matej Uram Słowacja 5 -1168
  Antti Turunen Finlandia 5 -1168
  Grzegorz ¦liwka Polska 5 -1168
  Pavel Stejfa Czechy 5 -1168
  Kentaro Shigematsu Japonia 5 -1168
  Frantisek Zlevsky Słowacja 5 -1168
  Petteri Vaeaenaenen Finlandia 5 -1168
282 Paal Hansen Norwegia 4 -1169
  Hajime Tanabe Japonia 4 -1169
  Yasuhiro Tsuruta Japonia 4 -1169
  Mike Keuler USA 4 -1169
  Alexander Volkov Rosja 4 -1169
  Tore Gerardsen Norwegia 4 -1169
288 Daniel Forfang Norwegia 3 -1170
  Sergei Bobrov Białoru¶ 3 -1170
  Yuzo Ikeda Japonia 3 -1170
291 Pasi Hyytiae Finlandia 2 -1171
  Uros Peterka Słowenia 2 -1171
  Volodimir Glyvko Ukraina 2 -1171
  Lars Kristian Nystroem Norwegia 2 -1171
  Sho Yabuhara Japonia 2 -1171
  Hak Soo Kim Korea Pd. 2 -1171
  Matti Hautamäki Finlandia 2 -1171
298 Jani Mattila Finlandia 1 -1172
  Eskil Wefring Norwegia 1 -1172
  Roby Jones USA 1 -1172
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 5801  
2 Austria Austria 5338 -463
3 Norwegia Norwegia 5193 -608
4 Japonia Japonia 4494 -1307
5 Słowenia Słowenia 3713 -2088
6 Czechy Czechy 3658 -2143
7 Finlandia Finlandia 2996 -2805
8 Polska Polska 1647 -4154
9 Francja Francja 1017 -4784
10 Słowacja Słowacja 626 -5175
11 Szwajcaria Szwajcaria 435 -5366
12 Włochy Włochy 336 -5465
13 Kanada Kanada 251 -5550
14 Białoru¶ Białoru¶ 208 -5593
15 Kazachstan Kazachstan 158 -5643
16 USA USA 117 -5684
17 Gruzja Gruzja 75 -5726
18 Korea Pd. Korea Pd. 64 -5737
19 Rosja Rosja 44 -5757
20 Ukraina Ukraina 40 -5761
21 Estonia Estonia 7 -5794
22 Szwecja Szwecja 6 -5795
Wyniki konkursów
28.06.1997 Velenje Słowenia HS-80
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
14.08.1997 Raelingen Norwegia HS-100
Zwycięzca: Stein-Henrik Tuff (Norwegia)
16.08.1997 Zakopane Polska HS-90
Zwycięzca: Roland Wakolm (Austria)
17.08.1997 Zakopane Polska HS-90
Zwycięzca: Wojciech Skupień (Polska)
06.09.1997 Frenstat Czechy HS-100
Zwycięzca: Jaroslav Sakala (Czechy)
07.09.1997 Frenstat Czechy HS-100
Zwycięzca: Jaroslav Sakala (Czechy)
13.09.1997 Oberhof Niemcy HS-130
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
14.09.1997 Oberhof Niemcy HS-130
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
20.09.1997 Hakuba Japonia HS-130
Zwycięzca: Takanobu Okabe (Japonia)
21.09.1997 Hakuba Japonia HS-130
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
13.12.1997 Chamonix Francja HS-100
Zwycięzca: Jerome Gay (Francja)
14.12.1997 Chamonix Francja HS-100
Zwycięzca: Jerome Gay (Francja)
19.12.1997 Lahti Finlandia HS-100
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
20.12.1997 Lahti Finlandia HS-100
Zwycięzca: Falko Krismayr (Austria)
20.12.1997 Oberwiesenthal Niemcy HS-100
Zwycięzca: Frank Reichel (Niemcy)
21.12.1997 Lahti Finlandia HS-100
Zwycięzcy: Tom Age Aarnes (Norwegia) / Frode Haare (Norwegia)
21.12.1997 Oberwiesenthal Niemcy HS-100
Zwycięzca: Michael Kury (Austria)
26.12.1997 St. Moritz Szwajcaria HS-100
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
15.01.1998 Sapporo Japonia HS-100
Zwycięzca: Takanobu Okabe (Japonia)
17.01.1998 Sapporo Japonia HS-130
Zwycięzca: Hideharu Miyahira (Japonia)
17.01.1998 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-130
Zwycięzca: Falko Krismayr (Austria)
18.01.1998 Sapporo Japonia HS-130
Zwycięzca: Ryuji Takahashi (Japonia)
18.01.1998 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-130
Zwycięzca: Alexander Herr (Niemcy)
24.01.1998 Liberec Czechy HS-130
Zwycięzca: Robert Mateja (Polska)
25.01.1998 Liberec Czechy HS-130
Zwycięzca: Michael Kury (Austria)
06.02.1998 Villach Austria HS-100
Zwycięzca: Maxime Belleville (Francja)
07.02.1998 Westby USA HS-130
Zwycięzca: Jakub Jiroutek (Czechy)
07.02.1998 Planica Słowenia HS-130
Zwycięzca: Alexander Herr (Niemcy)
08.02.1998 Westby USA HS-130
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
08.02.1998 Planica Słowenia HS-130
Zwycięzca: Alexander Herr (Niemcy)
13.02.1998 Reit im Winkl Niemcy HS-90
Zwycięzca: Ronny Hornschuh (Niemcy)
14.02.1998 Iron Mountain USA HS-130
Zwycięzca: Alexander Herr (Niemcy)
14.02.1998 Saalfelden Austria HS-90
Zwycięzca: Martin Zimmermann (Austria)
15.02.1998 Iron Mountain USA HS-130
Zwycięzca: Alexander Herr (Niemcy)
15.02.1998 Ruhpolding Niemcy HS-90
Zwycięzca: Ingemar Mayr (Austria)
15.02.1998 Oslo Norwegia HS-130
Zwycięzca: Morten Aagheim (Norwegia)
21.02.1998 Willingen Niemcy HS-130
Zwycięzca: Grega Lang (Słowenia)
21.02.1998 Ishpeming USA HS-90
Zwycięzca: Alexander Herr (Niemcy)
22.02.1998 Willingen Niemcy HS-130
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
22.02.1998 Ishpeming USA HS-90
Zwycięzca: Alexander Herr (Niemcy)
07.03.1998 Schoenwald Niemcy HS-90
Zwycięzca: Robert Krenek (Czechy)
08.03.1998 Schoenwald Niemcy HS-90
Zwycięzca: Robert Krenek (Czechy)
08.03.1998 Sapporo Japonia HS-130
Zwycięzca: Kenji Suda (Japonia)
11.03.1998 Yamagata Japonia HS-90
Zwycięzca: Jinya Nishikata (Japonia)
12.03.1998 Yamagata Japonia HS-90
Zwycięzca: Masayuki Sato (Japonia)
13.03.1998 Courchevel Francja HS-100
Zwycięzca: Damjan Fras (Słowenia)
14.03.1998 Courchevel Francja HS-100
Zwycięzca: Michael Uhrmann (Niemcy)
29.03.1998 Rovaniemi Finlandia HS-100
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
04.04.1998 Kuusamo Finlandia HS-130
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
05.04.1998 Kuusamo Finlandia HS-130
Zwycięzca: Morten Aagheim (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
4 grudnia 2021 (sobota)
02:00
CoC Zhangjiakou
03:00
CoC Zhangjiakou
12:00
CoC Zhangjiakou
13:00
CoC Zhangjiakou
15:30
P¦ Wisła
16:30
P¦ Wisła
17:15
P¦ K Lillehammer
18:15
P¦ K Lillehammer
konkurs ind.
5 grudnia 2021 (niedziela)
06:30
CoC Zhangjiakou
seria próbna M
07:30
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. M
12:00
CoC Zhangjiakou
seria próbna K
13:00
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. K
15:00
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
16:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
17:30
P¦ K Lillehammer
konkurs ind.
9 grudnia 2021 (czwartek)
14:00
P¦ Klingenthal
odprawa techniczna K/M
16:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
18:00
P¦ Klingenthal
kwalifikacje K
10 grudnia 2021 (pi±tek)
14:00
P¦ Klingenthal
seria próbna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
LIVE
dzisiaj
19:11
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lillehammer, Norwegia
LIVE
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
20:00
Metro Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich
dzisiaj
23:37
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
15:05
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
LIVE
jutro
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich