odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
28.11.2021, godz. 16:15
Ruka HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 1996/1997
14.12.1996   Chaux Neuve Francja K-90
15.12.1996   Chaux Neuve Francja K-90
21.12.1996   Brotterode Niemcy K-100
22.12.1996   Lauscha Niemcy K-90
26.12.1996   St. Moritz Szwajcaria K-90
28.12.1996   Lake Placid USA K-120
29.12.1996   Lake Placid USA K-90
10.01.1997   Ramsau Austria K-90
11.01.1997   Sapporo Japonia K-120
11.01.1997   Villach Austria K-90
12.01.1997   Sapporo Japonia K-120
12.01.1997   Planica Słowenia K-90
15.01.1997   Sapporo Japonia K-90
18.01.1997   Oberhof Niemcy K-120
19.01.1997   Oberhof Niemcy K-120
24.01.1997   Strbske Pleso Słowacja K-90
26.01.1997   Zakopane Polska K-120
07.02.1997   Reit im Winkl Niemcy K-90
08.02.1997   Westby USA K-100
08.02.1997   Saalfelden Austria K-80
09.02.1997   Westby USA K-100
09.02.1997   Ruhpolding Niemcy K-90
22.02.1997   Iron Mountain USA K-120
23.02.1997   Iron Mountain USA K-120
01.03.1997   Ishpeming USA K-90
02.03.1997   Ishpeming USA K-90
08.03.1997   Braunlage Niemcy K-80
08.03.1997   Sapporo Japonia K-120
09.03.1997   Braunlage Niemcy K-80
12.03.1997   Yamagata Japonia K-80
13.03.1997   Yamagata Japonia K-80
14.03.1997   Vikersund Norwegia K-90
14.03.1997   Courchevel Francja K-90
15.03.1997   Vikersund Norwegia K-90
15.03.1997   Courchevel Francja K-90
22.03.1997   Harrachov Czechy K-90
23.03.1997   Harrachov Czechy K-90
30.03.1997   Kuusamo Finlandia K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jaroslav Kahanek Czechy 1130  
2 Ingemar Mayr Austria 939 -191
3 Hein-Arne Mathiesen Norwegia 841 -289
4 Simen Berntzen Norwegia 728 -402
5 Wilhelm Brenna Norwegia 687 -443
6 Roman Krenek Czechy 683 -447
7 Sven Hannawald Niemcy 615 -515
8 Andreas Widhölzl Austria 500 -630
9 Frantisek Jez Czechy 497 -633
10 Martin Zimmermann Austria 482 -648
11 Dionis Vodnev Niemcy 476 -654
12 Yukitaka Fukita Japonia 456 -674
13 Jerome Gay Francja 441 -689
14 Olaf Hegenbarth Niemcy 426 -704
15 Ronny Hornschuh Niemcy 419 -711
  Lucas Chevalier-Girod Francja 419 -711
17 Kazuhiro Higashi Japonia 405 -725
18 Masahiko Harada Japonia 404 -726
19 Gerhard Schallert Austria 401 -729
20 Hideharu Miyahira Japonia 398 -732
21 Svein Otto Solberg Norwegia 393 -737
22 Martin Schmitt Niemcy 379 -751
23 Yusuke Kaneko Japonia 363 -767
24 Naoki Yasuzaki Japonia 358 -772
25 Adam Małysz Polska 350 -780
26 Naoto Ito Japonia 349 -781
27 Christian Moser Austria 344 -786
28 Falko Krismayr Austria 342 -788
29 Frode Haare Norwegia 326 -804
30 Heung Chul Choi Korea Pd. 315 -815
31 Wojciech Skupień Polska 300 -830
32 Jakub Janda Czechy 298 -832
  Mathias Witter Niemcy 298 -832
34 Masayuki Sato Japonia 297 -833
35 Frank Reichel Niemcy 296 -834
36 Tomas Goder Czechy 287 -843
37 Michael Kury Austria 272 -858
38 Rico Meinel Niemcy 271 -859
39 Tami Kiuru Finlandia 258 -872
40 Robert Mateja Polska 245 -885
  Christian Meyer Norwegia 245 -885
42 Toni Nieminen Finlandia 238 -892
43 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 234 -896
44 Katsutoshi Chiba Japonia 233 -897
45 Jussi Hautamäki Finlandia 229 -901
46 Michael Uhrmann Niemcy 225 -905
  Karl-Heinz Dorner Austria 225 -905
48 Jure Radelj Słowenia 223 -907
49 Marian Bielcik Słowacja 220 -910
50 Markus Eigentler Austria 215 -915
  Arve Vorvik Norwegia 215 -915
52 Randy Weber USA 212 -918
53 Tero Koponen Finlandia 207 -923
54 Martin Höllwarth Austria 200 -930
55 Pavel Vechet Czechy 198 -932
56 Matjaz Kladnik Słowenia 196 -934
57 Matija Stegnar Słowenia 194 -936
  Kazuya Yoshioka Japonia 194 -936
59 Damjan Fras Słowenia 188 -942
60 Risto Jussilainen Finlandia 185 -945
61 Egil Groenn Norwegia 181 -949
62 Lassi Huuskonen Finlandia 174 -956
63 Casey Colby USA 173 -957
64 Matti Hautamäki Finlandia 172 -958
  Odd-Vegard Knive Norwegia 172 -958
66 Dirk Else Niemcy 171 -959
67 Robert Krenek Czechy 169 -961
  Marko Bogataj Słowenia 169 -961
69 Kenji Suda Japonia 164 -966
70 Jani Salo Finlandia 151 -979
71 Helge Brendryen Norwegia 149 -981
72 Sigurd Pettersen Norwegia 148 -982
73 Bruno Reuteler Szwajcaria 143 -987
74 Vladimir Rosko Słowacja 142 -988
75 Jinya Nishikata Japonia 134 -996
  Marius Smariset Norwegia 134 -996
77 Stian Kvarstad Norwegia 133 -997
  Henning Stensrud Norwegia 133 -997
79 Michael Schreiber Niemcy 130 -1000
80 Dennis Stoerl Niemcy 125 -1005
81 Michal Dolezal Czechy 124 -1006
82 Christof Birchler Szwajcaria 123 -1007
83 Alexander Herr Niemcy 120 -1010
  Fabian Ebenhoch Austria 120 -1010
85 Hiroki Uesugi Japonia 119 -1011
86 Kakhaber Tsakadze Gruzja 118 -1012
87 Samo Gostisa Słowenia 117 -1013
88 Jani Klinga Finlandia 113 -1017
89 Alan Alborn USA 111 -1019
90 Kazuyoshi Funaki Japonia 110 -1020
91 Volodimir Glyvko Ukraina 105 -1025
92 Sepp Zehnder Jr. Szwajcaria 102 -1028
  Alexander Berg Norwegia 102 -1028
94 Jani Soininen Finlandia 100 -1030
  Nicolas Dessum Francja 100 -1030
96 Marko Malkamäki Finlandia 98 -1032
97 Matthias Wallner Austria 96 -1034
  Yoshiharu Ikeda Japonia 96 -1034
99 Matt Kussinen USA 93 -1037
  Juho Forsman Finlandia 93 -1037
101 Blaz Vrhovnik Słowenia 92 -1038
  Suguru Miyazaki Japonia 92 -1038
  Jason Myslicki Kanada 92 -1038
  Martin Mesik Słowacja 92 -1038
105 Lauri Hakola Finlandia 90 -1040
106 Ole Oestbakken Norwegia 87 -1043
107 Adolf Grugger Austria 86 -1044
  Stein-Henrik Tuff Norwegia 86 -1044
  Marko Isokangas Finlandia 86 -1044
110 Wolfgang Loitzl Austria 85 -1045
  Christian Samitz Austria 85 -1045
112 Marcin Sitarz Polska 84 -1046
  Jaka Grosar Słowenia 84 -1046
114 Jouni Kaitainen Finlandia 80 -1050
  Yukio Sakano Japonia 80 -1050
  Primoz Peterka Słowenia 80 -1050
117 Gerd Siegmund Niemcy 79 -1051
118 Akira Higashi Japonia 78 -1052
  Martin Skotak Czechy 78 -1052
120 Robert Janezic Słowenia 75 -1055
  Keisuke Sugiyama Japonia 75 -1055
122 Kimmo Savolainen Finlandia 74 -1056
123 Kip Kopelke USA 71 -1059
124 Ryuji Takahashi Japonia 69 -1061
125 Michael Wagner Niemcy 68 -1062
  Andreas Küttel Szwajcaria 68 -1062
  Roby Jones USA 68 -1062
128 Massimo Vellar Włochy 66 -1064
129 Shinya Tsurumaki Japonia 65 -1065
  Jakub Jiroutek Czechy 65 -1065
131 Tero Turkki Finlandia 64 -1066
  Taylor Hoffman USA 64 -1066
133 Gerhard Gattinger Austria 62 -1068
134 Hitoshi Sakurai Japonia 61 -1069
  Yoshikazu Norota Japonia 61 -1069
  Aril Carlsson Norwegia 61 -1069
  Klaus Allgayer Niemcy 61 -1069
138 Morten Aagheim Norwegia 60 -1070
  Christof Duffner Niemcy 60 -1070
  Jaroslav Sakala Czechy 60 -1070
141 Peter Zonta Słowenia 59 -1071
142 Jan Dolezal Czechy 58 -1072
143 Kazuhiro Nakamura Japonia 57 -1073
144 Takanobu Okabe Japonia 55 -1075
145 Mika-Juhani Isokangas Finlandia 52 -1078
146 Sota Okamura Japonia 51 -1079
147 Sylvain Freiholz Szwajcaria 50 -1080
148 Kjetil Moen Norwegia 47 -1083
149 Kai Bracht Niemcy 46 -1084
  Michael Möllinger Niemcy 46 -1084
151 Didier Mollard Francja 45 -1085
  Nikolai Petrouchine Rosja 45 -1085
  Janne Ahonen Finlandia 45 -1085
  Jani Mattila Finlandia 45 -1085
155 Roland Audenrieth Niemcy 44 -1086
  Ralph Gebstedt Niemcy 44 -1086
157 Jakub Hlava Czechy 41 -1089
  Kentaro Shigematsu Japonia 41 -1089
159 Teruyoshi Sugimoto Japonia 40 -1090
  Noritaka Kasama Japonia 40 -1090
  Olli Happonen Finlandia 40 -1090
  Sturle Holseter Norwegia 40 -1090
163 Jere Linehan USA 39 -1091
164 Janne Ylijärvi Finlandia 38 -1092
  Shingo Ueno Japonia 38 -1092
  Yasuhiro Shibata Japonia 38 -1092
167 Tristan Handler USA 36 -1094
  Akihiro Kameya Japonia 36 -1094
  Jakub Suchacek Czechy 36 -1094
  Tomokazu Kuriyama Japonia 36 -1094
171 Bengt Heiestad Norwegia 35 -1095
172 Takayuki Obora Japonia 34 -1096
  Nicolas Gaide Francja 34 -1096
  Robert Meglic Słowenia 34 -1096
  Seiji Ikegami Japonia 34 -1096
176 Andrew Newcomb USA 33 -1097
177 Marek GwóĽdĽ Polska 32 -1098
  Sascha Ruf Szwajcaria 32 -1098
  Hannu Manninen Finlandia 32 -1098
180 Lyubym Kohan USA 31 -1099
  Herve Perret Francja 31 -1099
182 Ruddy Jardine Francja 30 -1100
  Mike Keuler USA 30 -1100
  Krystian Długopolski Polska 30 -1100
185 Yannick Revuz Francja 29 -1101
  Seou Choi Korea Pd. 29 -1101
187 Jed Hinkley USA 28 -1102
  Grega Lang Słowenia 28 -1102
  Takayuki Nishimori Japonia 28 -1102
  Alexander Mueller Niemcy 28 -1102
  Tim Martin USA 28 -1102
192 Matt Keuler USA 27 -1103
  Andy Jacob Niemcy 27 -1103
194 Roman Kerov Rosja 26 -1104
  Valery Kobelev Rosja 26 -1104
  Sergej Nagovichin Rosja 26 -1104
  Robert Kranjec Słowenia 26 -1104
198 Yasuhiro Tsuruta Japonia 25 -1105
  Dejan Jekovec Słowenia 25 -1105
  Tom Sandvold Norwegia 25 -1105
  Hiroya Saitoh Japonia 25 -1105
202 Hansjörg Jäkle Niemcy 24 -1106
  Frank Löffler Niemcy 24 -1106
204 Matej Hribar Słowenia 23 -1107
  Gallien Jourdanney Francja 23 -1107
206 Christian Schmitberger Austria 22 -1108
  John Spillane USA 22 -1108
208 Werner Rathmayr Austria 21 -1109
  Tarje Strand Norwegia 21 -1109
210 Sylvain Guillaume Francja 20 -1110
211 Roland Wakolm Austria 19 -1111
212 Maxime Belleville Francja 18 -1112
  Jiri Parma jr. Czechy 18 -1112
  Jani Moisander Finlandia 18 -1112
215 Pekka Salminen Finlandia 17 -1113
216 Ryan Cutter USA 16 -1114
  Georg Späth Niemcy 16 -1114
  Masato Mori Japonia 16 -1114
  Carl Vanloan USA 16 -1114
  Artour Khamidoulline Rosja 16 -1114
  Takanori Oikawa Japonia 16 -1114
222 Goran Janus Słowenia 15 -1115
  Ryan McKeon USA 15 -1115
  Jani Myllaeri Finlandia 15 -1115
  Shinichiro Saito Japonia 15 -1115
  Juha Miettinen Finlandia 15 -1115
  Christian Reinthaler Austria 15 -1115
  Kyle Buros USA 15 -1115
  Kjell Erik Sagbakken Norwegia 15 -1115
230 Marek Sablatura Czechy 14 -1116
  Jure Jerman Słowenia 14 -1116
232 Roman Paszkin Rosja 13 -1117
  Magnus Oeverby Norwegia 13 -1117
  Steve Havobstack USA 13 -1117
  Ryohei Nishimori Japonia 13 -1117
  Łukasz Kruczek Polska 13 -1117
  Florian Schmidt Niemcy 13 -1117
238 Tom Age Aarnes Norwegia 12 -1118
239 Tapio Nurmela Finlandia 11 -1119
  Reni Trachsel Francja 11 -1119
  Yuhji Nishimori Japonia 11 -1119
  Martin Bayer Słowacja 11 -1119
  Yutaka Katayama Japonia 11 -1119
  Teemu Summanen Finlandia 11 -1119
245 Anze Urevc Słowenia 10 -1120
  Alexander Volkov Rosja 10 -1120
  Jun Shibuya Japonia 10 -1120
  Andrzej Karpiel Polska 10 -1120
  Noriaki Kasai Japonia 10 -1120
  Marco Steinauer Szwajcaria 10 -1120
  Fredrik Johansson Szwecja 10 -1120
252 Dillion Keate USA 9 -1121
  Jan Balcar Czechy 9 -1121
  Petri Turunen Finlandia 9 -1121
  John Kelly USA 9 -1121
  Ratislav Lesko Słowacja 9 -1121
257 Ivo Pertile Włochy 8 -1122
  Ivan Kozlov Ukraina 8 -1122
  Hiroyuki Saito Japonia 8 -1122
  Jonas Westberg Szwecja 8 -1122
  Karl Vegard Andersen Norwegia 8 -1122
  Jean-Yves Cuendet Szwajcaria 8 -1122
  Frode Hennum Norwegia 8 -1122
264 Katsunari Kimoto Japonia 7 -1123
  Patrik Kaela Szwecja 7 -1123
  Mirosław Grzybowski Polska 7 -1123
  Bartłomiej G±sienica-Sieczka Polska 7 -1123
  Jukka-Pekka Tanninen Finlandia 7 -1123
269 Akihiro Higashi Japonia 6 -1124
  Kip Lutu USA 6 -1124
  Takashi Endo Japonia 6 -1124
  Antti Turunen Finlandia 6 -1124
273 Kevin Arnould Francja 5 -1125
  Primoz Delavec Słowenia 5 -1125
  Ilkka Niskakari Finlandia 5 -1125
  Alexej Schibko Białoru¶ 5 -1125
  Bill Demong USA 5 -1125
278 Glynn Pedersen Kanada 4 -1126
  Jouko Hein Estonia 4 -1126
  Marko Cerar Słowenia 4 -1126
  Remi Santiago Francja 4 -1126
  Takekazu Ohta Japonia 4 -1126
  Christian Kryenbuehl Szwajcaria 4 -1126
284 Kazuki Nishishita Japonia 3 -1127
  Eskil Wefring Norwegia 3 -1127
286 Uros Peterka Słowenia 2 -1128
  Hannu Alakunnas Finlandia 2 -1128
  Jiri Votocek Czechy 2 -1128
  Tsutomu Chiba Japonia 2 -1128
  Alexander Jordan Niemcy 2 -1128
  Richard Foldl Austria 2 -1128
  Pasi Kytoesaho Finlandia 2 -1128
293 Pasi Huttunen Finlandia 1 -1129
  Dmitriy Vassiliev Rosja 1 -1129
  Jean-Charles Poirot Francja 1 -1129
  Jan Halvardsson Szwecja 1 -1129
  Janko Ehrlich Włochy 1 -1129
  Derek Lunde USA 1 -1129
  Kari Manninen Finlandia 1 -1129
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 5377  
2 Norwegia Norwegia 5108 -269
3 Niemcy Niemcy 4533 -844
  Austria Austria 4533 -844
5 Czechy Czechy 3767 -1610
6 Finlandia Finlandia 3018 -2359
7 Słowenia Słowenia 1663 -3714
8 Francja Francja 1211 -4166
9 USA USA 1171 -4206
10 Polska Polska 1078 -4299
11 Szwajcaria Szwajcaria 540 -4837
12 Słowacja Słowacja 474 -4903
13 Korea Pd. Korea Pd. 344 -5033
14 Rosja Rosja 163 -5214
15 Gruzja Gruzja 118 -5259
16 Ukraina Ukraina 113 -5264
17 Kanada Kanada 96 -5281
18 Włochy Włochy 75 -5302
19 Szwecja Szwecja 26 -5351
20 Białoru¶ Białoru¶ 5 -5372
21 Estonia Estonia 4 -5373
Wyniki konkursów
14.08.1996 Courchevel Francja HS-130
Zwycięzca: Nicolas Dessum (Francja)
18.08.1996 Zakopane Polska HS-90
Zwycięzca: Naoto Ito (Japonia)
08.09.1996 Frenstat Czechy HS-90
Zwycięzca: Frantisek Jez (Czechy)
21.09.1996 Hakuba Japonia HS-100
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
22.09.1996 Hakuba Japonia HS-100
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
26.09.1996 Muju Korea Pd. HS-130
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
27.09.1996 Muju Korea Pd. HS-100
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
14.12.1996 Chaux Neuve Francja HS-100
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
15.12.1996 Chaux Neuve Francja HS-100
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
21.12.1996 Brotterode Niemcy HS-110
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
22.12.1996 Lauscha Niemcy HS-100
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
26.12.1996 St. Moritz Szwajcaria HS-100
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
28.12.1996 Lake Placid USA HS-130
Zwycięzca: Jerome Gay (Francja)
29.12.1996 Lake Placid USA HS-100
Zwycięzca: Frode Haare (Norwegia)
10.01.1997 Ramsau Austria HS-100
Zwycięzcy: Frank Reichel (Niemcy) / Hein-Arne Mathiesen (Norwegia)
11.01.1997 Sapporo Japonia HS-130
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
11.01.1997 Villach Austria HS-100
Zwycięzca: Hein-Arne Mathiesen (Norwegia)
12.01.1997 Sapporo Japonia HS-130
Zwycięzca: Yusuke Kaneko (Japonia)
12.01.1997 Planica Słowenia HS-100
Zwycięzca: Roman Krenek (Czechy)
15.01.1997 Sapporo Japonia HS-100
Zwycięzca: Egil Groenn (Norwegia)
18.01.1997 Oberhof Niemcy HS-130
Zwycięzca: Roman Krenek (Czechy)
19.01.1997 Oberhof Niemcy HS-130
Zwycięzca: Roman Krenek (Czechy)
24.01.1997 Strbske Pleso Słowacja HS-100
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
26.01.1997 Zakopane Polska HS-130
Zwycięzca: Roman Krenek (Czechy)
07.02.1997 Reit im Winkl Niemcy HS-100
Zwycięzca: Martin Zimmermann (Austria)
08.02.1997 Westby USA HS-110
Zwycięzca: Lassi Huuskonen (Finlandia)
08.02.1997 Saalfelden Austria HS-90
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
09.02.1997 Westby USA HS-110
Zwycięzca: Wilhelm Brenna (Norwegia)
09.02.1997 Ruhpolding Niemcy HS-100
Zwycięzca: Michael Uhrmann (Niemcy)
22.02.1997 Iron Mountain USA HS-130
Zwycięzca: Simen Berntzen (Norwegia)
23.02.1997 Iron Mountain USA HS-130
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
01.03.1997 Ishpeming USA HS-100
Zwycięzca: Simen Berntzen (Norwegia)
02.03.1997 Ishpeming USA HS-100
Zwycięzca: Tomas Goder (Czechy)
08.03.1997 Braunlage Niemcy HS-90
Zwycięzca: Jaroslav Kahanek (Czechy)
08.03.1997 Sapporo Japonia HS-130
Zwycięzca: Falko Krismayr (Austria)
09.03.1997 Braunlage Niemcy HS-90
Zwycięzca: Jaroslav Kahanek (Czechy)
12.03.1997 Yamagata Japonia HS-90
Zwycięzca: Katsutoshi Chiba (Japonia)
13.03.1997 Yamagata Japonia HS-90
Zwycięzca: Naoki Yasuzaki (Japonia)
14.03.1997 Vikersund Norwegia HS-100
Zwycięzca: Christian Meyer (Norwegia)
14.03.1997 Courchevel Francja HS-100
Zwycięzca: Ingemar Mayr (Austria)
15.03.1997 Vikersund Norwegia HS-100
Zwycięzca: Arve Vorvik (Norwegia)
15.03.1997 Courchevel Francja HS-100
Zwycięzca: Jaroslav Kahanek (Czechy)
22.03.1997 Harrachov Czechy HS-100
Zwycięzca: Ronny Hornschuh (Niemcy)
23.03.1997 Harrachov Czechy HS-100
Zwycięzca: Wilhelm Brenna (Norwegia)
30.03.1997 Kuusamo Finlandia HS-130
Zwycięzca: Jussi Hautamäki (Finlandia)
06.04.1997 Rovaniemi Finlandia HS-100
Zwycięzca: Jani Soininen (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
P¦ K Niżny Tagił
12:00
P¦ K Niżny Tagił
15:15
P¦ Ruka
16:30
P¦ Ruka
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
16:15
P¦ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:25
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
15:55
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
17:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
17:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich