Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 1995/1996
09.12.1995   Lauscha Niemcy K-92
10.12.1995   Brotterode Niemcy K-98
16.12.1995   Lahti Finlandia K-90
17.12.1995   Lahti Finlandia K-90
19.12.1995   Kuopio Finlandia K-90
26.12.1995   St. Moritz Szwajcaria K-95
30.12.1995   Lake Placid USA K-120
31.12.1995   Lake Placid USA K-90
07.01.1996   Bad Goisern Austria K-90
12.01.1996   Reit Im Winkl Niemcy K-90
13.01.1996   Sapporo Japonia K-115
13.01.1996   Saalfelden Austria K-85
14.01.1996   Berchtesgaden Niemcy K-90
14.01.1996   Sapporo Japonia K-115
15.01.1996   Sapporo Japonia K-90
21.01.1996   Willingen Niemcy K-120
27.01.1996   Liberec Czechy K-120
28.01.1996   Liberec Czechy K-90
31.01.1996   Seefeld Austria K-90
10.02.1996   Westby USA K-113
11.02.1996   Westby USA K-113
17.02.1996   Gallio Włochy K-95
18.02.1996   Gallio Włochy K-95
02.03.1996   Schoenwald Niemcy K-90
02.03.1996   Oernskoeldsvik Szwecja K-90
03.03.1996   Oernskoeldsvik Szwecja K-90
03.03.1996   Titisee-Neustadt Niemcy K-112
08.03.1996   Bollnäs Szwecja K-90
09.03.1996   Sapporo Japonia K-115
09.03.1996   Beuil Francja K-86
10.03.1996   Falun Szwecja K-115
10.03.1996   Beuil Francja K-86
13.03.1996   Zao Japonia K-85
14.03.1996   Zao Japonia K-85
16.03.1996   Planica Słowenia K-120
17.03.1996   Planica Słowenia K-120
23.03.1996   Voss Norwegia K-95
24.03.1996   Voss Norwegia K-95
30.03.1996   Rovaniemi Finlandia K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stein-Henrik Tuff Norwegia 878  
2 Frode Haare Norwegia 815 -63
3 Michael Kury Austria 758 -120
4 Hansjörg Jäkle Niemcy 650 -228
5 Ronny Hornschuh Niemcy 640 -238
6 Simen Berntzen Norwegia 612 -266
7 Jure Radelj Słowenia 603 -275
8 Oeyvind Berg Norwegia 595 -283
9 Tero Koponen Finlandia 524 -354
10 Toni Nieminen Finlandia 510 -368
11 Kent Johanssen Norwegia 493 -385
12 Ingemar Mayr Austria 424 -454
13 Hideharu Miyahira Japonia 419 -459
14 Yannick Revuz Francja 413 -465
15 Sven Hannawald Niemcy 394 -484
16 Damjan Fras Słowenia 383 -495
17 Didier Mollard Francja 381 -497
18 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 376 -502
19 Lucas Chevalier-Girod Francja 372 -506
20 Samo Gostisa Słowenia 369 -509
21 Jussi Hautamäki Finlandia 312 -566
22 Robert Putzer Austria 303 -575
23 Adam Małysz Polska 280 -598
24 Roman Kerov Rosja 279 -599
25 Masayuki Sato Japonia 277 -601
26 Pavel Vechet Czechy 275 -603
27 Alexander Herr Niemcy 273 -605
  Paal Hansen Norwegia 273 -605
29 Katsutoshi Chiba Japonia 271 -607
30 Dmitri Chvykov Kazachstan 264 -614
  Wilhelm Brenna Norwegia 264 -614
32 Naoto Ito Japonia 261 -617
33 Richard Foldl Austria 259 -619
34 Gerhard Schallert Austria 258 -620
35 Lars Egil Gran Norwegia 252 -626
36 Kimmo Savolainen Finlandia 240 -638
  Noriaki Kasai Japonia 240 -638
38 Frank Reichel Niemcy 230 -648
39 Pekka Niemelä Finlandia 222 -656
40 Kjetil Moen Norwegia 208 -670
  Stephan Zuend Szwajcaria 208 -670
42 Haavard Lie Norwegia 206 -672
43 Primoz Peterka Słowenia 205 -673
44 Naoki Yasuzaki Japonia 190 -688
45 Kazuhiro Higashi Japonia 189 -689
46 Stian Kvarstad Norwegia 188 -690
47 Nicolas Dessum Francja 186 -692
  Werner Rathmayr Austria 186 -692
49 Matjaz Zupan Słowenia 185 -693
50 Jani Mattila Finlandia 183 -695
  Casey Colby USA 183 -695
52 Martin Höllwarth Austria 180 -698
53 Christian Reinthaler Austria 173 -705
54 Matthias Wallner Austria 169 -709
55 Peter Zonta Słowenia 168 -710
56 Jerome Gay Francja 159 -719
  Yoshikazu Norota Japonia 159 -719
58 Andreas Küttel Szwajcaria 158 -720
59 Brendan Doran USA 157 -721
60 Christof Birchler Szwajcaria 155 -723
61 Christian Meyer Norwegia 152 -726
62 Mika Laitinen Finlandia 150 -728
63 Vladimir Rosko Słowacja 145 -733
  Keisuke Sugiyama Japonia 145 -733
65 Jaka Grosar Słowenia 143 -735
66 Jun Shibuya Japonia 142 -736
67 Johan Rasmussen Szwecja 141 -737
  Kazuyoshi Funaki Japonia 141 -737
69 Kazuya Yoshioka Japonia 140 -738
  Rico Meinel Niemcy 140 -738
  Reinhard Schwarzenberger Austria 140 -738
  Arve Vorvik Norwegia 140 -738
73 Noritaka Kasama Japonia 139 -739
74 Petri Turunen Finlandia 132 -746
75 Valery Kobelev Rosja 121 -757
76 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 120 -758
  Dirk Else Niemcy 120 -758
78 Ivan Lunardi Włochy 119 -759
79 Kjell Erik Sagbakken Norwegia 117 -761
  Jani Klinga Finlandia 117 -761
81 Roman Paszkin Rosja 116 -762
82 Fredrik Johansson Szwecja 111 -767
83 Akira Higashi Japonia 107 -771
  Egil Groenn Norwegia 107 -771
85 Sota Okamura Japonia 106 -772
86 Nicolas Jean-Prost Francja 105 -773
87 Alexander Mueller Niemcy 104 -774
88 Nicolas Gaide Francja 101 -777
89 Andreas Goldberger Austria 100 -778
  Juho Forsman Finlandia 100 -778
  Masahiko Harada Japonia 100 -778
92 Hitoshi Sakurai Japonia 97 -781
93 Aleksandr Kolmakov Kazachstan 95 -783
  Kai Bracht Niemcy 95 -783
  Jon Petter Sandaker Norwegia 95 -783
96 Pasi Kytoesaho Finlandia 93 -785
97 Risto Jussilainen Finlandia 90 -788
  Saso Komovec Słowenia 90 -788
99 Volodimir Glyvko Ukraina 89 -789
100 Karl-Heinz Dorner Austria 86 -792
101 Clas Brede Braaten Norwegia 84 -794
102 Gallien Jourdanney Francja 82 -796
103 Ville Kantee Finlandia 80 -798
  Kenji Suda Japonia 80 -798
  Matjaz Kladnik Słowenia 80 -798
106 Martin Schmitt Niemcy 77 -801
107 Seiji Ikegami Japonia 75 -803
  Masayoshi Higashino Japonia 75 -803
109 Taylor Hoffman USA 73 -805
110 Stefan Metzler Austria 68 -810
111 Hiroki Uesugi Japonia 67 -811
112 Aleksandr Sinyavsky Białoru¶ 65 -813
  Olli Happonen Finlandia 65 -813
114 Christian Samitz Austria 64 -814
  Yukitaka Fukita Japonia 64 -814
  Stefan Horngacher Austria 64 -814
117 Michail Jessin Rosja 63 -815
118 Takayuki Obora Japonia 62 -816
  Randy Weber USA 62 -816
120 Kenji Ogiwara Japonia 60 -818
121 Martin Trunz Szwajcaria 59 -819
  Primoz Kopac Słowenia 59 -819
123 Mathias Witter Niemcy 56 -822
124 Martin Skotak Czechy 55 -823
125 Ole-Martin Frydendal Norwegia 54 -824
  Reto Kaelin Szwajcaria 54 -824
127 Matt Keuler USA 52 -826
  Lassi Huuskonen Finlandia 52 -826
129 Olaf Hegenbarth Niemcy 51 -827
  Shingo Ueno Japonia 51 -827
131 Jari Mantila Finlandia 50 -828
132 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 49 -829
  Dejan Jekovec Słowenia 49 -829
  Shinichiro Saito Japonia 49 -829
135 Yoshiharu Ikeda Japonia 46 -832
  Helge Brendryen Norwegia 46 -832
137 Dionis Vodnev Niemcy 45 -833
  Jason Myslicki Kanada 45 -833
  Antti Turunen Finlandia 45 -833
  Takanobu Okabe Japonia 45 -833
  Dmitri Tschelowenko Rosja 45 -833
  Jeremy Nicol Kanada 45 -833
143 Kristian Brenden Norwegia 44 -834
144 Jan-Inge Trontveit Norwegia 43 -835
  Wojciech Skupień Polska 43 -835
146 Ladislav Dluhos Czechy 42 -836
  Pascal Ochsner Szwajcaria 42 -836
  Michal Dolezal Czechy 42 -836
149 Tomokazu Nakamura Japonia 41 -837
150 Matt Kussinen USA 40 -838
  Tero Turkki Finlandia 40 -838
  Martin Mesik Słowacja 40 -838
153 Massimo Vellar Włochy 39 -839
154 Kakhaber Tsakadze Gruzja 38 -840
  Jan Balcar Czechy 38 -840
156 Yusuke Kaneko Japonia 37 -841
  Adolf Grugger Austria 37 -841
  Roby Jones USA 37 -841
  Jason Kardas Kanada 37 -841
160 Staffan Taellberg Szwecja 35 -843
161 Ivo Pertile Włochy 34 -844
  Werner Schernthaner Austria 34 -844
163 Łukasz Kruczek Polska 33 -845
  Chris Holland Kanada 33 -845
  Hannu Manninen Finlandia 33 -845
166 Jere Linehan USA 32 -846
  Akihiro Higashi Japonia 32 -846
  Pasi Huttunen Finlandia 32 -846
169 Aleksander Bojda Polska 31 -847
  John Keck USA 31 -847
171 Shinya Tsurumaki Japonia 30 -848
  Steven Miehe Niemcy 30 -848
  Marko Bogataj Słowenia 30 -848
174 Robert Meglic Słowenia 29 -849
175 Robert Mateja Polska 27 -851
176 Rickard Froeier Szwecja 26 -852
  Marko Malkamäki Finlandia 26 -852
  Alexander Briest Niemcy 26 -852
  Peder Simonsen Norwegia 26 -852
  Marius Smariset Norwegia 26 -852
181 Riku Aeyri Finlandia 25 -853
182 Bruno Reuteler Szwajcaria 24 -854
  Yukio Sakano Japonia 24 -854
  Andreas Widhölzl Austria 24 -854
  Magnus Oeverby Norwegia 24 -854
186 Jure Jerman Słowenia 23 -855
  Takuya Takeuchi Japonia 23 -855
188 Markus Eigentler Austria 22 -856
  Mario Stecher Austria 22 -856
  Svein Otto Solberg Norwegia 22 -856
  Hein-Arne Mathiesen Norwegia 22 -856
192 John T. Gaebe USA 21 -857
193 Michael Gruber Austria 20 -858
194 Petr Ondruch Czechy 19 -859
  Glynn Pedersen Kanada 19 -859
196 Maxim Polunin Kazachstan 18 -860
  Aril Carlsson Norwegia 18 -860
  Sami Nieminen Finlandia 18 -860
199 Morten Aagheim Norwegia 17 -861
  Tristan Handler USA 17 -861
  Anthony Delaup Francja 17 -861
  Suguru Miyazaki Japonia 17 -861
203 Klaus Allgayer Niemcy 16 -862
  Jan Halvardsson Szwecja 16 -862
  Carl Vanloan USA 16 -862
  Odd-Vegard Knive Norwegia 16 -862
  Hirofumi Origasa Japonia 16 -862
208 Richard Tonkin Kanada 15 -863
  Jens Deimel Niemcy 15 -863
  Zbynek Krompolc Czechy 15 -863
  Mike Keuler USA 15 -863
212 Josh Lindstroem USA 14 -864
  Mirosław Grzybowski Polska 14 -864
  Jostein Smedbye Norwegia 14 -864
215 Rok Polajnar Słowenia 13 -865
  Jeremiah Lindstroem USA 13 -865
  Andrej Verveikin Kazachstan 13 -865
  Johan Munters Szwecja 13 -865
219 Bernhard Metzler Austria 12 -866
  Terje Opheim Norwegia 12 -866
  James Beach Kanada 12 -866
  Matija Stegnar Słowenia 12 -866
  Yasuhiko Ota Japonia 12 -866
224 David Jiroutek Czechy 11 -867
  Jonathan Frip Kanada 11 -867
  Marko Cerar Słowenia 11 -867
  Jakub Janda Czechy 11 -867
  Jakub Jiroutek Czechy 11 -867
  Tim Martin USA 11 -867
  Matej Hribar Słowenia 11 -867
231 Jani Salo Finlandia 10 -868
  Tsutomu Chiba Japonia 10 -868
  Andreas Slette Norwegia 10 -868
  Ryuji Takahashi Japonia 10 -868
  Ove Berg Szwecja 10 -868
236 Johan Nilsson Szwecja 9 -869
  Christer Berntzen Norwegia 9 -869
  Takayuki Nishimori Japonia 9 -869
  Patrik Kaela Szwecja 9 -869
240 Knut Mueller Norwegia 8 -870
  Herve Perret Francja 8 -870
  Sascha Ruf Szwajcaria 8 -870
  Jouni Kaitainen Finlandia 8 -870
  Masato Mori Japonia 8 -870
  Michael Uhrmann Niemcy 8 -870
  Anze Zupan Słowenia 8 -870
  Jakub Hlava Czechy 8 -870
  Arturo Samara Hiszpania 8 -870
249 Tomas Goder Czechy 7 -871
250 David Kreiner Austria 6 -872
  Zoran Zupancic Słowenia 6 -872
  Knut-Peter Meen Norwegia 6 -872
  Ruddy Jardine Francja 6 -872
  Marian Bielcik Słowacja 6 -872
  Jonas Westberg Szwecja 6 -872
  Nicolas Bal Francja 6 -872
257 Takekazu Ohta Japonia 5 -873
  Pavel Gaiduk Kazachstan 5 -873
  Robert Moser Austria 5 -873
260 Jinichi Taguchi Japonia 4 -874
  Bertrand Petit Francja 4 -874
  Nils-Peter Hansen Norwegia 4 -874
  Martin Zimmermann Austria 4 -874
  Jakub Suchacek Czechy 4 -874
  Milan Kucera Czechy 4 -874
  Kip Lutu USA 4 -874
267 Jani Moisander Finlandia 3 -875
  Tore Gerardsen Norwegia 3 -875
  Masaki Tomii Japonia 3 -875
  Goran Janus Słowenia 3 -875
  Jean-Yves Cuendet Szwajcaria 3 -875
  Fabian Ebenhoch Austria 3 -875
  Frode Lindalen Norwegia 3 -875
274 Terumi Sugimoto Japonia 2 -876
  Tarje Strand Norwegia 2 -876
  Tomokazu Kuriyama Japonia 2 -876
  Yuhji Nishimori Japonia 2 -876
  Marco Zarucchi Szwajcaria 2 -876
  Ryan Cutter USA 2 -876
  Robert Chlup Czechy 2 -876
  Robert Schneidmiller Kanada 2 -876
  Sepp Zehnder Jr. Szwajcaria 2 -876
283 Futoshi Otake Japonia 1 -877
  John Spillane USA 1 -877
  Jake Risch USA 1 -877
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 5957  
2 Japonia Japonia 4085 -1872
3 Finlandia Finlandia 3656 -2301
4 Austria Austria 3421 -2536
5 Niemcy Niemcy 2970 -2987
6 Słowenia Słowenia 2480 -3477
7 Francja Francja 1840 -4117
8 USA USA 782 -5175
9 Szwajcaria Szwajcaria 715 -5242
10 Rosja Rosja 624 -5333
11 Czechy Czechy 544 -5413
12 Polska Polska 428 -5529
13 Kazachstan Kazachstan 395 -5562
14 Szwecja Szwecja 376 -5581
15 Kanada Kanada 219 -5738
16 Włochy Włochy 192 -5765
17 Słowacja Słowacja 191 -5766
18 Ukraina Ukraina 89 -5868
19 Białoru¶ Białoru¶ 65 -5892
20 Gruzja Gruzja 38 -5919
21 Hiszpania Hiszpania 8 -5949
Wyniki konkursów
09.12.1995 Lauscha Niemcy K-92
Zwycięzca: Ronny Hornschuh (Niemcy)
10.12.1995 Brotterode Niemcy K-98
Zwycięzca: Kent Johanssen (Norwegia)
16.12.1995 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzca: Kent Johanssen (Norwegia)
17.12.1995 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzca: Kent Johanssen (Norwegia)
19.12.1995 Kuopio Finlandia K-90
Zwycięzca: Ronny Hornschuh (Niemcy)
26.12.1995 St. Moritz Szwajcaria K-95
Zwycięzca: Hansjörg Jäkle (Niemcy)
30.12.1995 Lake Placid USA K-120
Zwycięzca: Oeyvind Berg (Norwegia)
31.12.1995 Lake Placid USA K-90
Zwycięzca: Oeyvind Berg (Norwegia)
07.01.1996 Bad Goisern Austria K-90
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
12.01.1996 Reit Im Winkl Niemcy K-90
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
13.01.1996 Sapporo Japonia K-115
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
13.01.1996 Saalfelden Austria K-85
Zwycięzca: Simen Berntzen (Norwegia)
14.01.1996 Sapporo Japonia K-115
Zwycięzca: Frode Haare (Norwegia)
14.01.1996 Berchtesgaden Niemcy K-90
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
15.01.1996 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Yoshikazu Norota (Japonia)
21.01.1996 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzca: Ronny Hornschuh (Niemcy)
27.01.1996 Liberec Czechy K-120
Zwycięzca: Samo Gostisa (Słowenia)
28.01.1996 Liberec Czechy K-90
Zwycięzca: Stein-Henrik Tuff (Norwegia)
31.01.1996 Seefeld Austria K-90
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
10.02.1996 Westby USA K-113
Zwycięzca: Tero Koponen (Finlandia)
11.02.1996 Westby USA K-113
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
17.02.1996 Gallio Włochy K-95
Zwycięzca: Stein-Henrik Tuff (Norwegia)
18.02.1996 Gallio Włochy K-95
Zwycięzca: Andreas Küttel (Szwajcaria)
02.03.1996 Oernskoeldsvik Szwecja K-90
Zwycięzcy: Wilhelm Brenna (Norwegia) / Haavard Lie (Norwegia)
02.03.1996 Schoenwald Niemcy K-90
Zwycięzca: Michael Kury (Austria)
03.03.1996 Oernskoeldsvik Szwecja K-90
Zwycięzca: Johan Rasmussen (Szwecja)
03.03.1996 Titisee-Neustadt Niemcy K-112
Zwycięzca: Michael Kury (Austria)
08.03.1996 Bollnäs Szwecja K-90
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
09.03.1996 Sapporo Japonia K-115
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
09.03.1996 Beuil Francja K-86
Zwycięzca: Didier Mollard (Francja)
10.03.1996 Falun Szwecja K-115
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
10.03.1996 Beuil Francja K-86
Zwycięzca: Didier Mollard (Francja)
13.03.1996 Zao Japonia K-85
Zwycięzca: Frank Reichel (Niemcy)
14.03.1996 Zao Japonia K-85
Zwycięzca: Hideharu Miyahira (Japonia)
16.03.1996 Planica Słowenia K-120
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
17.03.1996 Planica Słowenia K-120
Zwycięzca: Michael Kury (Austria)
23.03.1996 Voss Norwegia K-95
Zwycięzca: Stein-Henrik Tuff (Norwegia)
24.03.1996 Voss Norwegia K-95
Zwycięzca: Frode Haare (Norwegia)
30.03.1996 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Mika Laitinen (Finlandia)
07.04.1996 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Juho Forsman (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1
LIVE
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - 1. seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich