odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
28.11.2021, godz. 16:15
Ruka HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 1994/1995
03.12.1994   Lillehammer Norwegia K-90
04.12.1994   Lillehammer Norwegia K-120
15.12.1994   Jyvaskyla Finlandia K-100
17.12.1994   Lahti Finlandia K-116
18.12.1994   Lahti Finlandia K-90
26.12.1994   St. Moritz Szwajcaria K-95
31.12.1994   Lake Placid USA K-120
01.01.1995   Lake Placid USA K-90
07.01.1995   Planica Słowenia K-95
08.01.1995   Planica Słowenia K-120
14.01.1995   Sapporo Japonia K-120
14.01.1995   Courchevel Francja K-90
15.01.1995   Courchevel Francja K-120
15.01.1995   Sapporo Japonia K-90
16.01.1995   Sapporo Japonia K-90
20.01.1995   Strbske Pleso Słowacja K-90
21.01.1995   Zakopane Polska K-85
21.01.1995   Gallio Włochy K-95
22.01.1995   Zakopane Polska K-116
22.01.1995   Gallio Włochy K-95
28.01.1995   Liberec Czechy K-90
29.01.1995   Liberec Czechy K-90
03.02.1995   Reit im Winkl Niemcy K-90
04.02.1995   Saalfelden Austria K-85
05.02.1995   Ruhpolding Niemcy K-115
11.02.1995   Westby USA K-108
18.02.1995   Iron Mountain USA K-120
25.02.1995   Ishpeming USA K-90
25.02.1995   Sapporo Japonia K-120
01.03.1995   Zao Japonia K-90
02.03.1995   Zao Japonia K-90
04.03.1995   Schoenwald Niemcy K-85
05.03.1995   Schoenwald Niemcy K-85
10.03.1995   Sprova Norwegia K-90
11.03.1995   Sprova Norwegia K-90
26.03.1995   Kuusamo Finlandia K-125
Uwagi do klasyfikacji generalnej:
* niepełne wyniki 04.02.1995 - Saalfelden (Austria) K-80
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Olli Happonen Finlandia 867  
2 Martin Höllwarth Austria 862 -5
3 Risto Jussilainen Finlandia 653 -214
4 Arve Vorvik Norwegia 642 -225
5 Gerhard Schallert Austria 632 -235
6 Tero Turkki Finlandia 573 -294
7 Kazuyoshi Funaki Japonia 570 -297
8 Kjetil Moen Norwegia 559 -308
9 Matthias Wallner Austria 535 -332
10 Ronny Hornschuh Niemcy 532 -335
11 Andreas Beck Austria 500 -367
12 Sturle Holseter Norwegia 451 -416
13 Knut Mueller Norwegia 436 -431
14 Sven Hannawald Niemcy 396 -471
15 Naoto Ito Japonia 368 -499
16 Frantisek Jez Czechy 345 -522
17 Lucas Chevalier-Girod Francja 340 -527
18 Kazuhiro Higashi Japonia 334 -533
19 Pasi Kytoesaho Finlandia 325 -542
20 Christian Samitz Austria 305 -562
21 Jerome Gay Francja 302 -565
  Reinhard Schwarzenberger Austria 302 -565
23 Tomas Goder Czechy 299 -568
24 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 295 -572
  Primoz Kopac Słowenia 295 -572
26 Steffen Siebert Niemcy 287 -580
27 Ingemar Mayr Austria 278 -589
28 Steve Delaup Francja 271 -596
29 Adolf Grugger Austria 260 -607
30 Werner Rathmayr Austria 254 -613
31 Damjan Fras Słowenia 251 -616
32 Mika Laitinen Finlandia 250 -617
33 Vaesa Hakala Finlandia 241 -626
34 Matjaz Kladnik Słowenia 238 -629
35 Werner Schernthaner Austria 235 -632
36 Jani Klinga Finlandia 231 -636
37 Samo Gostisa Słowenia 230 -637
38 Ruddy Jardine Francja 228 -639
39 Richard Foldl Austria 218 -649
40 Pavel Vechet Czechy 216 -651
41 Frode Haare Norwegia 208 -659
42 Roberto Cecon Włochy 200 -667
  Ladislav Dluhos Czechy 200 -667
44 Jani Soininen Finlandia 195 -672
45 Marko Bogataj Słowenia 194 -673
46 Jinya Nishikata Japonia 184 -683
47 Takanobu Okabe Japonia 180 -687
  Janne Ahonen Finlandia 180 -687
  Lasse Ottesen Norwegia 180 -687
50 Jakub Jiroutek Czechy 178 -689
51 Stefan Horngacher Austria 176 -691
52 Stefan Metzler Austria 175 -692
53 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 173 -694
  Masayuki Sato Japonia 173 -694
  Hitoshi Sakurai Japonia 173 -694
56 Jun Shibuya Japonia 172 -695
57 Keisuke Sugiyama Japonia 168 -699
58 Katsutoshi Chiba Japonia 165 -702
  Haavard Lie Norwegia 165 -702
60 Andreas Goldberger Austria 160 -707
61 Yukitaka Fukita Japonia 150 -717
  Heinz Kuttin Austria 150 -717
63 Ivan Lunardi Włochy 149 -718
  Alexander Briest Niemcy 149 -718
65 Naoki Yasuzaki Japonia 145 -722
66 Randy Weber USA 142 -725
67 Shinya Tsurumaki Japonia 138 -729
68 Hiroya Saitoh Japonia 137 -730
69 Dieter Thoma Niemcy 134 -733
70 Kenji Suda Japonia 131 -736
71 Yannick Revuz Francja 129 -738
  Marco Steinauer Szwajcaria 129 -738
73 Andreas Scherer Niemcy 128 -739
74 Christian Meyer Norwegia 127 -740
75 Brendan Doran USA 126 -741
  Josef Pirnbacher Austria 126 -741
77 Sergej Misjeev Rosja 118 -749
78 Tero Koponen Finlandia 114 -753
79 Hideharu Miyahira Japonia 113 -754
80 Takuya Takeuchi Japonia 107 -760
81 Klaus Huber Austria 105 -762
82 Kimmo Savolainen Finlandia 103 -764
83 Rok Polajnar Słowenia 98 -769
84 Kent Johanssen Norwegia 97 -770
85 Steven Miehe Niemcy 95 -772
86 Andi Rauschmeier Austria 91 -776
87 Matjaz Zupan Słowenia 88 -779
88 Nicolas Jean-Prost Francja 86 -781
89 Pasi Huttunen Finlandia 85 -782
  Stephan Zuend Szwajcaria 85 -782
  Nicolas Dessum Francja 85 -782
92 Yoshikazu Norota Japonia 84 -783
93 Frank Reichel Niemcy 82 -785
  Espen Bredesen Norwegia 82 -785
95 Sylvain Freiholz Szwajcaria 80 -787
  Marius Smariset Norwegia 80 -787
  Kjell Erik Sagbakken Norwegia 80 -787
98 Alf Dyblie Norwegia 78 -789
99 Marian Bielcik Słowacja 76 -791
100 Kakhaber Tsakadze Gruzja 70 -797
  Wojciech Skupień Polska 70 -797
  Alexander Stoeckl Austria 70 -797
103 Marko Malkamäki Finlandia 69 -798
104 Kurt Boerseth Norwegia 68 -799
  Gerd Siegmund Niemcy 68 -799
106 Kristian Brenden Norwegia 67 -800
  Taylor Hoffman USA 67 -800
108 Łukasz Kruczek Polska 66 -801
  Teruyoshi Sugimoto Japonia 66 -801
110 Marek Donoval Słowacja 65 -802
  Andreas Widhölzl Austria 65 -802
112 Anze Zupan Słowenia 63 -804
  Saso Komovec Słowenia 63 -804
114 Olaf Hegenbarth Niemcy 62 -805
  Paal Hansen Norwegia 62 -805
  Robert Putzer Austria 62 -805
117 Takanori Oikawa Japonia 61 -806
  Dejan Jekovec Słowenia 61 -806
119 Primoz Peterka Słowenia 60 -807
  Akihiro Higashi Japonia 60 -807
  Didier Mollard Francja 60 -807
122 Tad Langlois USA 59 -808
  Yukio Sakano Japonia 59 -808
124 Jozef Kepsta Słowacja 56 -811
125 Ryuji Takahashi Japonia 55 -812
  Jani Salo Finlandia 55 -812
  Werner Schuster Austria 55 -812
128 Stian Kvarstad Norwegia 54 -813
  Adam Małysz Polska 54 -813
130 Yuhji Nishimori Japonia 53 -814
  Martin Trunz Szwajcaria 53 -814
132 John Lockyer Kanada 51 -816
133 Hansjörg Jäkle Niemcy 50 -817
  Roar Ljoekelsoey Norwegia 50 -817
135 Jens Weissflog Niemcy 49 -818
136 Kai Bracht Niemcy 48 -819
  Pekka Niemelä Finlandia 48 -819
  Stig-Arne Erichsen Norwegia 48 -819
  Bruno Reuteler Szwajcaria 48 -819
140 Silvester Mikulastik Czechy 47 -820
141 Ove Berg Szwecja 46 -821
  Simen Berntzen Norwegia 46 -821
  Volodimir Glyvko Ukraina 46 -821
144 Casey Colby USA 44 -823
145 Toni Nieminen Finlandia 43 -824
  Taku Yoshida Japonia 43 -824
147 Peter Kolenc Słowenia 42 -825
  Akira Higashi Japonia 42 -825
  Jaka Grosar Słowenia 42 -825
150 Werner Haim Austria 41 -826
151 Takayuki Sasaki Japonia 40 -827
152 Takayuki Tsurota Japonia 39 -828
  Virginio Lunardi Włochy 39 -828
  Christian Moser Austria 39 -828
155 Ilkka Niskakari Finlandia 38 -829
  Jason Myslicki Kanada 38 -829
157 Petri Turunen Finlandia 36 -831
  Sascha Ruf Szwajcaria 36 -831
159 Jure Radelj Słowenia 35 -832
160 Michal Dolezal Czechy 34 -833
  Zbynek Krompolc Czechy 34 -833
  Reto Kaelin Szwajcaria 34 -833
163 David Jiroutek Czechy 33 -834
164 Christof Duffner Niemcy 32 -835
165 Masaki Tomii Japonia 31 -836
  Juho Forsman Finlandia 31 -836
  Clas Brede Braaten Norwegia 31 -836
168 Jeremy Blackburn Kanada 30 -837
169 Marek GwóĽdĽ Polska 29 -838
170 Jarkko Saapunki Finlandia 28 -839
  Kentaro Shigematsu Japonia 28 -839
172 Dan Kardas Kanada 27 -840
  Masahiko Harada Japonia 27 -840
174 Bjoern Myrbakken Norwegia 26 -841
175 Kip Kopelke USA 25 -842
  Vladimir Rosko Słowacja 25 -842
177 Christian Reinthaler Austria 24 -843
  Kazuya Yoshioka Japonia 24 -843
  Gallien Jourdanney Francja 24 -843
  Alexander Herr Niemcy 24 -843
181 Bengt Heiestad Norwegia 23 -844
  Robert Mateja Polska 23 -844
  Jason Kardas Kanada 23 -844
  Espen Gilbu Norwegia 23 -844
  Koji Nakamura Japonia 23 -844
  Teemu Summanen Finlandia 23 -844
  Minoru Ishikawa Japonia 23 -844
188 Gregor Linsig Kanada 22 -845
  Sepp Zehnder Jr. Szwajcaria 22 -845
  Noriaki Kasai Japonia 22 -845
  Mikko Keskinarkaus Finlandia 22 -845
192 Seiji Ikegami Japonia 21 -846
  Tomokazu Kuriyama Japonia 21 -846
  Zoran Zupancic Słowenia 21 -846
  Masayoshi Higashino Japonia 21 -846
  Marian Mesik Słowacja 21 -846
197 Stein-Henrik Tuff Norwegia 20 -847
  Jere Linehan USA 20 -847
199 Noritaka Kasama Japonia 19 -848
  Aleksandr Kolmakov Kazachstan 19 -848
201 Takashi Ueno Japonia 18 -849
202 Antti Koivuranta Finlandia 17 -850
  Jinichi Taguchi Japonia 17 -850
204 Tomokazu Nakamura Japonia 16 -851
  Terje Opheim Norwegia 16 -851
  Jonathan Sapinski Kanada 16 -851
  Suguru Miyazaki Japonia 16 -851
208 Jakub Suchacek Czechy 15 -852
  Nicolas Bal Francja 15 -852
  Svenke Folkestad Norwegia 15 -852
  Matt Keuler USA 15 -852
212 Sota Okamura Japonia 14 -853
  Jiri Parma Czechy 14 -853
  Tapio Nurmela Finlandia 14 -853
215 Valery Kobelev Rosja 13 -854
216 Stig Arne Berg Norwegia 12 -855
  Helge Brendryen Norwegia 12 -855
  Herve Perret Francja 12 -855
  Jim Holland USA 12 -855
  Drew Richard USA 12 -855
  Joar Dyrendahl Norwegia 12 -855
  Roland Braun Niemcy 12 -855
  Daniel Gnot Słowacja 12 -855
224 Jean-Marc Mougel Francja 11 -856
  Eric Lodwick USA 11 -856
  Christian Kryenbuehl Szwajcaria 11 -856
  Hannu Manninen Finlandia 11 -856
  Michail Jessin Rosja 11 -856
229 Jakub Hlava Czechy 10 -857
  Shohnosuke Satoh Japonia 10 -857
  Jonathan Frip Kanada 10 -857
  Marko Maatta Finlandia 10 -857
  Christof Birchler Szwajcaria 10 -857
  Tor Arne Fjellvikas Norwegia 10 -857
  Johan Rasmussen Szwecja 10 -857
236 Jan-Inge Trontveit Norwegia 9 -858
  Robert Kopusar Słowenia 9 -858
  Jani Moisander Finlandia 9 -858
  Matt Kussinen USA 9 -858
  Jiri Raska jr Czechy 9 -858
241 Takayuki Obora Japonia 8 -859
  Petr Ondruch Czechy 8 -859
  Marco Gohlke Niemcy 8 -859
  Fredrik Johansson Szwecja 8 -859
245 Rico Meinel Niemcy 7 -860
  Yusuke Kaneko Japonia 7 -860
  Jan Matura Czechy 7 -860
  Jeremiah Lindstroem USA 7 -860
249 Stefan Gruen Niemcy 6 -861
  Roman Kerov Rosja 6 -861
  Tomi Larinen Finlandia 6 -861
  Akihiro Kameya Japonia 6 -861
  Jan Halvardsson Szwecja 6 -861
  Svein Otto Solberg Norwegia 6 -861
  Kip Lutu USA 6 -861
  Pascal Ochsner Szwajcaria 6 -861
257 Cedric Rosiere Francja 5 -862
  Terje Nyhus Norwegia 5 -862
  Hiroki Uesugi Japonia 5 -862
  Tomaz Murko Słowenia 5 -862
  Andreas Fahlen Szwecja 5 -862
  Bard Joergen Elden Norwegia 5 -862
  Nicolas Gaide Francja 5 -862
  Jaroslav Sakala Czechy 5 -862
265 Alexander Korobov Kazachstan 4 -863
  Chip Henry USA 4 -863
  Yoshiharu Ikeda Japonia 4 -863
  Peder Simonsen Norwegia 4 -863
  Jani Mattila Finlandia 4 -863
  Takashi Endo Japonia 4 -863
271 Kari Manninen Finlandia 3 -864
  Johan Nilsson Szwecja 3 -864
  Lars Egil Gran Norwegia 3 -864
  Jouni Kaitainen Finlandia 3 -864
  Shinichiro Saito Japonia 3 -864
  Lars Erik Midjo Norwegia 3 -864
  Baptiste Rousset Francja 3 -864
  Keisuke Tomii Japonia 3 -864
  Marc Noelke Niemcy 3 -864
  Akihiro Satoh Japonia 3 -864
  Christian Sappl Niemcy 3 -864
  Robert Chlup Czechy 3 -864
283 Matej Hribar Słowenia 2 -865
  Jarle Molland Norwegia 2 -865
  Yutaka Katayama Japonia 2 -865
  Masahiro Yamada Japonia 2 -865
  Rico Parpan Szwajcaria 2 -865
  Ryohei Nishimori Japonia 2 -865
  Roby Jones USA 2 -865
  Jonas Westberg Szwecja 2 -865
291 Bartłomiej G±sienica-Sieczka Polska 1 -866
  Aril Carlsson Norwegia 1 -866
  Mike Colin USA 1 -866
  Jukka-Pekka Tanninen Finlandia 1 -866
  Karla Keck USA 1 -866
  Robert Krenek Czechy 1 -866
  Johan Munters Szwecja 1 -866
  Ville Kantee Finlandia 1 -866
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5720  
2 Finlandia Finlandia 4757 -963
3 Japonia Japonia 4410 -1310
4 Norwegia Norwegia 3818 -1902
5 Niemcy Niemcy 2175 -3545
6 Słowenia Słowenia 1797 -3923
7 Francja Francja 1576 -4144
8 Czechy Czechy 1458 -4262
9 USA USA 563 -5157
10 Szwajcaria Szwajcaria 516 -5204
11 Włochy Włochy 388 -5332
12 Słowacja Słowacja 255 -5465
13 Polska Polska 243 -5477
14 Kanada Kanada 217 -5503
15 Rosja Rosja 148 -5572
16 Szwecja Szwecja 81 -5639
17 Gruzja Gruzja 70 -5650
18 Ukraina Ukraina 46 -5674
19 Kazachstan Kazachstan 23 -5697
Wyniki konkursów
03.12.1994 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Lasse Ottesen (Norwegia)
04.12.1994 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Roberto Cecon (Włochy)
15.12.1994 Jyvaskyla Finlandia K-100
Zwycięzca: Jani Soininen (Finlandia)
17.12.1994 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
18.12.1994 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
26.12.1994 St. Moritz Szwajcaria K-95
Zwycięzca: Steffen Siebert (Niemcy)
31.12.1994 Lake Placid USA K-120
Zwycięzca: Knut Mueller (Norwegia)
01.01.1995 Lake Placid USA K-90
Zwycięzca: Knut Mueller (Norwegia)
07.01.1995 Planica Słowenia K-95
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
08.01.1995 Planica Słowenia K-120
Zwycięzca: Ronny Hornschuh (Niemcy)
14.01.1995 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
14.01.1995 Courchevel Francja K-90
Zwycięzca: Primoz Kopac (Słowenia)
15.01.1995 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
15.01.1995 Courchevel Francja K-120
Zwycięzcy: Lucas Chevalier-Girod (Francja) / Jerome Gay (Francja)
16.01.1995 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Naoki Yasuzaki (Japonia)
20.01.1995 Strbske Pleso Słowacja K-90
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
21.01.1995 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Frantisek Jez (Czechy)
21.01.1995 Gallio Włochy K-95
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
22.01.1995 Zakopane Polska K-116
Zwycięzca: Arve Vorvik (Norwegia)
22.01.1995 Gallio Włochy K-95
Zwycięzca: Roberto Cecon (Włochy)
28.01.1995 Liberec Czechy K-90
Zwycięzca: Ingemar Mayr (Austria)
29.01.1995 Liberec Czechy K-90
Zwycięzca: Sturle Holseter (Norwegia)
03.02.1995 Reit im Winkl Niemcy K-90
Zwycięzca: Arve Vorvik (Norwegia)
04.02.1995 Saalfelden Austria K-85
Zwycięzca: Arve Vorvik (Norwegia)
05.02.1995 Ruhpolding Niemcy K-115
Zwycięzca: Sturle Holseter (Norwegia)
11.02.1995 Westby USA K-108
Zwycięzca: Steve Delaup (Francja)
18.02.1995 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Ladislav Dluhos (Czechy)
25.02.1995 Ishpeming USA K-90
Zwycięzca: Tomas Goder (Czechy)
25.02.1995 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Naoto Ito (Japonia)
01.03.1995 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Kazuhiro Higashi (Japonia)
02.03.1995 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Kazuhiro Higashi (Japonia)
04.03.1995 Schoenwald Niemcy K-85
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
05.03.1995 Schoenwald Niemcy K-85
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
10.03.1995 Sprova Norwegia K-90
Zwycięzca: Olli Happonen (Finlandia)
11.03.1995 Sprova Norwegia K-90
Zwycięzca: Olli Happonen (Finlandia)
26.03.1995 Kuusamo Finlandia K-125
Zwycięzca: Arve Vorvik (Norwegia)
02.04.1995 Gällivare Szwecja K-90
Zwycięzca: Arve Vorvik (Norwegia)
08.04.1995 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Mika Laitinen (Finlandia)
09.04.1995 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
P¦ K Niżny Tagił
12:00
P¦ K Niżny Tagił
15:15
P¦ Ruka
16:30
P¦ Ruka
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
16:15
P¦ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:25
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
15:55
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
17:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
17:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich