odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2021
Najbliższe zawody
04.12.2021, godz. 18:15
Lillehammer HS-98
P¦ K
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 1993/1994
03.12.1993   Lillehammer Norwegia K-120
05.12.1993   Lillehammer Norwegia K-90
11.12.1993   Oberwiesenthal Niemcy K-90
12.12.1993   Lauscha Niemcy K-90
19.12.1993   Woergl Austria K-83
26.12.1993   St. Moritz Szwajcaria K-95
29.12.1993   St. Aegyd Austria K-73
09.01.1994   Gallio Włochy K-92
15.01.1994   Sapporo Japonia K-90
16.01.1994   Sapporo Japonia K-115
22.01.1994   Willingen Niemcy K-120
22.01.1994   Ironwood USA K-145
23.01.1994   Willingen Niemcy K-120
23.01.1994   Ironwood USA K-145
11.02.1994   Ruhpolding Niemcy K-110
12.02.1994   Saalfelden Austria K-85
13.02.1994   Planica Słowenia K-120
19.02.1994   Iron Mountain USA K-120
20.02.1994   Iron Mountain USA K-120
26.02.1994   Ishpeming USA K-90
26.02.1994   Schoenwald Niemcy K-84
27.02.1994   Titisee-Neustadt Niemcy K-113
05.03.1994   Calgary Kanada K-89
06.03.1994   Calgary Kanada K-89
09.03.1994   Zao Japonia K-85
09.03.1994   Zakopane Polska K-116
10.03.1994   Zakopane Polska K-85
12.03.1994   Strbske Pleso Słowacja K-120
13.03.1994   Strbske Pleso Słowacja K-120
17.03.1994   Sprova Norwegia K-85
19.03.1994   Sprova Norwegia K-85
26.03.1994   Kuusamo Finlandia K-120
27.03.1994   Rovaniemi Finlandia K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ralph Gebstedt Niemcy 666  
2 Ronny Hornschuh Niemcy 619 -47
3 Klaus Huber Austria 575 -91
4 Werner Schuster Austria 527 -139
5 Andreas Beck Austria 465 -201
6 Matthias Wallner Austria 425 -241
7 Adolf Grugger Austria 407 -259
8 Martin Höllwarth Austria 393 -273
9 Rico Meinel Niemcy 378 -288
10 Clas Brede Braaten Norwegia 357 -309
11 Marc Noelke Niemcy 345 -321
12 Jiri Raska jr Czechy 333 -333
13 Gerhard Schallert Austria 327 -339
14 Stephan Zuend Szwajcaria 326 -340
15 Hein-Arne Mathiesen Norwegia 312 -354
16 Stein-Henrik Tuff Norwegia 304 -362
17 Sven Hannawald Niemcy 298 -368
18 Hiroya Saitoh Japonia 296 -370
  Andi Rauschmeier Austria 296 -370
20 Damjan Fras Słowenia 290 -376
21 Christian Reinthaler Austria 284 -382
22 Takanobu Okabe Japonia 275 -391
23 Wojciech Skupień Polska 274 -392
24 Christof Birchler Szwajcaria 272 -394
25 Jakub Suchacek Czechy 268 -398
26 Tomas Goder Czechy 257 -409
27 Jani Mattila Finlandia 246 -420
  Kjell Erik Sagbakken Norwegia 246 -420
29 Petr Ondruch Czechy 240 -426
30 Olli Happonen Finlandia 234 -432
31 Hakon Johnsen Norwegia 231 -435
32 Steve Delaup Francja 230 -436
33 Jaroslav Kahanek Czechy 227 -439
34 Christian Samitz Austria 206 -460
35 Risto Jussilainen Finlandia 200 -466
36 Kenji Suda Japonia 195 -471
37 Christian Moser Austria 193 -473
38 Pekka Niemelä Finlandia 188 -478
39 Ingemar Mayr Austria 187 -479
40 Masahiko Harada Japonia 186 -480
41 Marco Gohlke Niemcy 182 -484
42 Sepp Zehnder Jr. Szwajcaria 181 -485
43 Espen Bredesen Norwegia 180 -486
44 John Lockyer Kanada 178 -488
45 Sami Nieminen Finlandia 174 -492
46 Jinya Nishikata Japonia 172 -494
  Virginio Lunardi Włochy 172 -494
48 Terje Nyhus Norwegia 171 -495
49 Reinhard Schwarzenberger Austria 169 -497
50 Bruno Reuteler Szwajcaria 167 -499
51 Werner Haim Austria 155 -511
52 Hitoshi Sakurai Japonia 149 -517
53 Frode Haare Norwegia 141 -525
54 Anthony Delaup Francja 140 -526
  Jerome Gay Francja 140 -526
  Rok Polajnar Słowenia 140 -526
57 Aljosa Dolhar Słowenia 136 -530
58 Vaesa Hakala Finlandia 130 -536
  Andreas Widhölzl Austria 130 -536
60 Jarkko Saapunki Finlandia 127 -539
61 Andre Kiesewetter Niemcy 121 -545
62 Vladimir Rosko Słowacja 119 -547
  Robert Holme USA 119 -547
64 Pasi Kytoesaho Finlandia 117 -549
65 Tero Koponen Finlandia 114 -552
66 Alexander Stoeckl Austria 113 -553
67 Ove Vik Bard Norwegia 111 -555
68 Knut Mueller Norwegia 110 -556
  Dieter Thoma Niemcy 110 -556
  Hansjörg Jäkle Niemcy 110 -556
71 Andreas Goldberger Austria 105 -561
72 Christof Duffner Niemcy 103 -563
73 Dionis Vodnev Kazachstan 100 -566
  Nicolas Jean-Prost Francja 100 -566
  Kurt Boerseth Norwegia 100 -566
76 Shohei Sakaguchi Japonia 99 -567
77 Olaf Hegenbarth Niemcy 98 -568
78 Stian Kvarstad Norwegia 95 -571
  Jon Petter Sandaker Norwegia 95 -571
80 Bengt Heiestad Norwegia 94 -572
  Primoz Kopac Słowenia 94 -572
82 Jens Weissflog Niemcy 92 -574
83 Jaroslav Sakala Czechy 91 -575
  Masayuki Sato Japonia 91 -575
  Zoran Zupancic Słowenia 91 -575
86 Jeremy Blackburn Kanada 90 -576
  Goran Janus Słowenia 90 -576
88 Kjetil Moen Norwegia 89 -577
89 Ruddy Jardine Francja 88 -578
  Dan Kardas Kanada 88 -578
91 Gerd Siegmund Niemcy 87 -579
92 Naoki Yasuzaki Japonia 86 -580
93 Ratislav Lesko Słowacja 83 -583
94 Jure Zagar Słowenia 79 -587
95 Jakub Jiroutek Czechy 78 -588
96 Takuya Takeuchi Japonia 76 -590
  Jani Klinga Finlandia 76 -590
98 Erik Hiatt USA 75 -591
99 Takayuki Sasaki Japonia 73 -593
100 Mika Laitinen Finlandia 71 -595
  Yuhji Ashimoto Japonia 71 -595
102 Yoshikazu Norota Japonia 70 -596
103 Dejan Jekovec Słowenia 66 -600
104 Seiji Kawasaki Japonia 64 -602
105 Tad Langlois USA 62 -604
  Masayoshi Higashino Japonia 62 -604
  Terje Opheim Norwegia 62 -604
  Marian Mesik Słowacja 62 -604
109 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 61 -605
  Kimmo Savolainen Finlandia 61 -605
111 Sylvain Freiholz Szwajcaria 60 -606
  Hiroki Uesugi Japonia 60 -606
113 Jun Shibuya Japonia 58 -608
114 Jani Salo Finlandia 57 -609
115 Anze Zupan Słowenia 56 -610
  Jim Holland USA 56 -610
117 Hideharu Miyahira Japonia 54 -612
118 Jani Soininen Finlandia 52 -614
119 Lars Bergerengen Norwegia 51 -615
  Kent Johanssen Norwegia 51 -615
  Bjoern Myrbakken Norwegia 51 -615
122 Grant Harder Kanada 50 -616
  Alexei Solodiankine Rosja 50 -616
124 Ivan Lunardi Włochy 48 -618
125 Noriaki Kasai Japonia 46 -620
  Stanislav Pokhilko Rosja 46 -620
  Janne Ahonen Finlandia 46 -620
  Ernst Vettori Austria 46 -620
129 Peter Kolenc Słowenia 45 -621
  Michail Jessin Rosja 45 -621
131 Gregor Martinjak Słowenia 44 -622
132 Roman Kovac Słowacja 42 -624
133 Kazuhiro Higashi Japonia 41 -625
  Urban Franc Słowenia 41 -625
135 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 40 -626
  Franz Wiegele Austria 40 -626
  Greg Boester USA 40 -626
138 Lasse Ottesen Norwegia 38 -628
  Alexander Pointner Austria 38 -628
  Miroslav Slusny Słowacja 38 -628
141 Hoot Maynard USA 37 -629
  Randy Weber USA 37 -629
  Akira Higashi Japonia 37 -629
  Yannick Revuz Francja 37 -629
145 Roberto Cecon Włochy 36 -630
  Lucas Chevalier-Girod Francja 36 -630
  Rob Keith Kanada 36 -630
  Akihiro Higashi Japonia 36 -630
149 Mikael Martinsson Szwecja 35 -631
  Masahiro Kikuchi Japonia 35 -631
  Naoto Ito Japonia 35 -631
152 Jonathan Sapinski Kanada 34 -632
  Juho Forsman Finlandia 34 -632
154 Adam Frankiewicz Kanada 33 -633
  Stein Gruben Norwegia 33 -633
156 Martin Kollau Austria 32 -634
  Corby Fischer USA 32 -634
  Aleksander Bojda Polska 32 -634
  Alexander Briest Niemcy 32 -634
  Stefan Horngacher Austria 32 -634
  Werner Rathmayr Austria 32 -634
162 Kris Severson USA 31 -635
  Aleksandr Kolmakov Kazachstan 31 -635
  Yukitaka Fukita Japonia 31 -635
165 Matt Kussinen USA 29 -637
  Rennie Watt Kanada 29 -637
167 Gregory Renand Francja 27 -639
  Steffen Siebert Niemcy 27 -639
  Marian Bielcik Słowacja 27 -639
  Reto Kaelin Szwajcaria 27 -639
171 Heinz Kuttin Austria 26 -640
  Marek Donoval Słowacja 26 -640
  Svein Otto Solberg Norwegia 26 -640
  Jiri Parma Czechy 26 -640
175 Tami Kiuru Finlandia 25 -641
  Alessandro Pinzani Włochy 25 -641
  Matt Laue USA 25 -641
178 Neil Mines Kanada 24 -642
  Haavard Lie Norwegia 24 -642
  Adam Małysz Polska 24 -642
  Takanori Oikawa Japonia 24 -642
  John Keck USA 24 -642
183 Pasi Huttunen Finlandia 23 -643
  Jan-Inge Trontveit Norwegia 23 -643
185 Alexander Herr Niemcy 22 -644
  Jens Deimel Niemcy 22 -644
  Silvester Mikulastik Czechy 22 -644
  Christian Dold Niemcy 22 -644
  Nicolas Gaide Francja 22 -644
190 Shinya Tsurumaki Japonia 21 -645
191 Minoru Ishikawa Japonia 20 -646
  Jason Myslicki Kanada 20 -646
  Andreas Aschauer Austria 20 -646
194 Gregor Linsig Kanada 19 -647
  Geir Atle Woien Norwegia 19 -647
196 Martin Svagerko Czechy 18 -648
  Tero Turkki Finlandia 18 -648
198 Oeyvind Berg Norwegia 17 -649
  Jan Balcar Czechy 17 -649
200 Cedric Rosiere Francja 16 -650
  Martin Trunz Szwajcaria 16 -650
  Alf Dyblie Norwegia 16 -650
  Jari Mantila Finlandia 16 -650
  Janne Vaeaetaeinen Finlandia 16 -650
205 Kakhaber Tsakadze Gruzja 15 -651
  Michael Schreiber Niemcy 15 -651
  Hannu Manninen Finlandia 15 -651
  Rico Voight Węgry 15 -651
  Nils Peter Rustad Norwegia 15 -651
  Łukasz Kruczek Polska 15 -651
211 Dmitri Tschelowenko Rosja 14 -652
  Werner Schernthaner Austria 14 -652
  Riku Aeyri Finlandia 14 -652
  Arve Vorvik Norwegia 14 -652
  Jason Kardas Kanada 14 -652
216 Jonathan Frip Kanada 13 -653
  Alexander Diess Austria 13 -653
218 David Jiroutek Czechy 12 -654
  Tapio Nurmela Finlandia 12 -654
  Robert Mateja Polska 12 -654
221 Peter Schipke Niemcy 11 -655
  Masahiro Yamada Japonia 11 -655
  Inge Solbustad Norwegia 11 -655
  Stig-Arne Erichsen Norwegia 11 -655
  Jiro Kamiharako Japonia 11 -655
  Kazimierz Bafia Polska 11 -655
227 Andreas Scherer Niemcy 10 -656
  Anders Heimdal Norwegia 10 -656
  Demian Carson Kanada 10 -656
230 Akira Sato Japonia 9 -657
  Ladislav Dluhos Czechy 9 -657
  Yuhji Nishimori Japonia 9 -657
  Steven Miehe Niemcy 9 -657
234 Andreas Küttel Szwajcaria 8 -658
  Noritaka Kasama Japonia 8 -658
236 Andrej Zadrjazjskij Rosja 7 -659
  Andrej Verveikin Kazachstan 7 -659
  Marek GwóĽdĽ Polska 7 -659
  Motoyasu Takeuchi Japonia 7 -659
240 Topi Sarparanta Finlandia 6 -660
  Saso Komovec Słowenia 6 -660
  Ville Kantee Finlandia 6 -660
243 Helge Brendryen Norwegia 5 -661
  Ladislav Sulir Słowacja 5 -661
  Marco Zarucchi Szwajcaria 5 -661
  Franz Neulaendtner Austria 5 -661
  Igor Strgar Słowenia 5 -661
248 Gunter Kaiser Austria 4 -662
  Marko Bogataj Słowenia 4 -662
  Thomas Dorer Niemcy 4 -662
  Keisuke Sugiyama Japonia 4 -662
  Ivo Pertile Włochy 4 -662
  Kazuhiro Sawada Japonia 4 -662
  Mark Rolseth Kanada 4 -662
  Marco Steinauer Szwajcaria 4 -662
256 Vladimir Cunderlik Słowacja 3 -663
  Chris Holland Kanada 3 -663
258 Andrew Wilcox Kanada 2 -664
  Seiji Ikegami Japonia 2 -664
  Vasyl Grybovich Ukraina 2 -664
  Christoph Braun Niemcy 2 -664
  Lars Widmer Szwajcaria 2 -664
  Joar Dyrendahl Norwegia 2 -664
264 Bernd Boering Niemcy 1 -665
  Christian Meyer Norwegia 1 -665
  Masaki Oda Japonia 1 -665
  Etienne Soutierre Kanada 1 -665
  Trond Simen Vestli Norwegia 1 -665
  Peder Simonsen Norwegia 1 -665
  Aleksandr Sinyavsky Białoru¶ 1 -665
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5259  
2 Niemcy Niemcy 3386 -1873
3 Norwegia Norwegia 3179 -2080
4 Japonia Japonia 2529 -2730
5 Finlandia Finlandia 2118 -3141
6 Czechy Czechy 1598 -3661
7 Słowenia Słowenia 1187 -4072
8 Szwajcaria Szwajcaria 1068 -4191
9 Francja Francja 836 -4423
10 Kanada Kanada 648 -4611
11 USA USA 567 -4692
12 Słowacja Słowacja 405 -4854
13 Polska Polska 375 -4884
14 Włochy Włochy 285 -4974
15 Rosja Rosja 162 -5097
16 Kazachstan Kazachstan 138 -5121
17 Szwecja Szwecja 35 -5224
18 Gruzja Gruzja 15 -5244
  Węgry Węgry 15 -5244
20 Ukraina Ukraina 2 -5257
21 Białoru¶ Białoru¶ 1 -5258
Wyniki konkursów
03.12.1993 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Espen Bredesen (Norwegia)
05.12.1993 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Hiroya Saitoh (Japonia)
11.12.1993 Oberwiesenthal Niemcy K-90
Zwycięzca: Andreas Beck (Austria)
12.12.1993 Lauscha Niemcy K-90
Zwycięzca: Olli Happonen (Finlandia)
19.12.1993 Woergl Austria K-83
Zwycięzcy: Andreas Beck (Austria) / Hakon Johnsen (Norwegia)
26.12.1993 St. Moritz Szwajcaria K-95
Zwycięzca: Dieter Thoma (Niemcy)
29.12.1993 St. Aegyd Austria K-73
Zwycięzca: Klaus Huber (Austria)
09.01.1994 Gallio Włochy K-92
Zwycięzca: Nicolas Jean-Prost (Francja)
15.01.1994 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
16.01.1994 Sapporo Japonia K-115
Zwycięzca: Takanobu Okabe (Japonia)
22.01.1994 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzca: Stein-Henrik Tuff (Norwegia)
22.01.1994 Ironwood USA K-145
Zwycięzca: Terje Nyhus (Norwegia)
23.01.1994 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzca: Stein-Henrik Tuff (Norwegia)
23.01.1994 Ironwood USA K-145
Zwycięzca: Matthias Wallner (Austria)
11.02.1994 Ruhpolding Niemcy K-110
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
12.02.1994 Saalfelden Austria K-85
Zwycięzca: Stephan Zuend (Szwajcaria)
13.02.1994 Planica Słowenia K-120
Zwycięzca: Andreas Beck (Austria)
19.02.1994 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Ralph Gebstedt (Niemcy)
20.02.1994 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Sami Nieminen (Finlandia)
26.02.1994 Ishpeming USA K-90
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
26.02.1994 Schoenwald Niemcy K-84
Zwycięzca: Klaus Huber (Austria)
27.02.1994 Titisee-Neustadt Niemcy K-113
Zwycięzca: Kurt Boerseth (Norwegia)
05.03.1994 Calgary Kanada K-89
Zwycięzca: John Lockyer (Kanada)
06.03.1994 Calgary Kanada K-89
Zwycięzca: Werner Schuster (Austria)
09.03.1994 Zao Japonia K-85
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
09.03.1994 Zakopane Polska K-116
Zwycięzca: Ronny Hornschuh (Niemcy)
10.03.1994 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Wojciech Skupień (Polska)
12.03.1994 Strbske Pleso Słowacja K-120
Zwycięzca: Christof Birchler (Szwajcaria)
13.03.1994 Strbske Pleso Słowacja K-120
Zwycięzca: Wojciech Skupień (Polska)
17.03.1994 Sprova Norwegia K-85
Zwycięzca: Kjell Erik Sagbakken (Norwegia)
19.03.1994 Sprova Norwegia K-85
Zwycięzca: Klaus Huber (Austria)
26.03.1994 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Risto Jussilainen (Finlandia)
27.03.1994 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Risto Jussilainen (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
4 grudnia 2021 (sobota)
02:00
CoC Zhangjiakou
03:00
CoC Zhangjiakou
12:00
CoC Zhangjiakou
13:00
CoC Zhangjiakou
15:30
P¦ Wisła
16:30
P¦ Wisła
konkurs druż.
17:15
P¦ K Lillehammer
18:15
P¦ K Lillehammer
konkurs ind.
5 grudnia 2021 (niedziela)
06:30
CoC Zhangjiakou
seria próbna M
07:30
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. M
12:00
CoC Zhangjiakou
seria próbna K
13:00
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. K
15:00
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
16:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
17:30
P¦ K Lillehammer
konkurs ind.
9 grudnia 2021 (czwartek)
14:00
P¦ Klingenthal
odprawa techniczna K/M
16:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
18:00
P¦ Klingenthal
kwalifikacje K
10 grudnia 2021 (pi±tek)
14:00
P¦ Klingenthal
seria próbna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
LIVE
dzisiaj
18:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
LIVE
dzisiaj
19:11
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lillehammer, Norwegia
LIVE
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
20:00
Metro Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich
dzisiaj
23:37
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
15:05
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich