Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
28.11.2021, godz. 16:15
Ruka HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 1992/1993
12.12.1992   Oberwiesenthal Niemcy K-90
13.12.1992   Oberwiesenthal Niemcy K-90
26.12.1992   St. Moritz Szwajcaria K-90
29.12.1992   St. Aegyd Austria K-73
08.01.1993   Planica Słowenia K-90
09.01.1993   Planica Słowenia K-90
10.01.1993   Woergl Austria K-83
16.01.1993   Willingen Niemcy K-120
17.01.1993   Willingen Niemcy K-120
30.01.1993   Gallio Włochy K-92
31.01.1993   Gallio Włochy K-92
20.02.1993   Zakopane Polska K-116
21.02.1993   Szczyrk Polska K-85
27.02.1993   Titisee-Neustadt Niemcy K-113
28.02.1993   Schoenwald Niemcy K-84
07.03.1993   Chamonix Francja K-95
13.03.1993   Oberhof Niemcy K-120
19.03.1993   Sprova Norwegia K-85
20.03.1993   Sprova Norwegia K-85
27.03.1993   Kuusamo Finlandia K-120
Uwagi do klasyfikacji generalnej:
* niepełne wyniki 30.01.1993 - Gallio (Włochy) K-90
* niepełne wyniki 31.01.1993 - Gallio (Włochy) K-90
* niepełne wyniki 27.03.1993 - Kuusamo (Finlandia) K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Franz Neulaendtner Austria 211  
2 Christian Moser Austria 198 -13
3 Knut Mueller Norwegia 152 -59
4 Werner Schuster Austria 132 -79
5 Hansjörg Jäkle Niemcy 120 -91
6 Werner Haim Austria 112 -99
7 Geir Atle Woien Norwegia 103 -108
8 Christian Reinthaler Austria 102 -109
9 Gerhard Schallert Austria 87 -124
10 Andre Kiesewetter Niemcy 67 -144
11 Klaus Huber Austria 61 -150
12 Toni Nieminen Finlandia 60 -151
13 Helge Brendryen Norwegia 59 -152
14 Sven Hannawald Niemcy 55 -156
15 Alexander Pointner Austria 52 -159
16 Frode Haare Norwegia 51 -160
17 Paal Hansen Norwegia 50 -161
  Dieter Thoma Niemcy 50 -161
19 Matthias Wallner Austria 49 -162
20 Gerd Siegmund Niemcy 48 -163
21 Franz Wiegele Austria 46 -165
22 Andreas Widhölzl Austria 45 -166
23 Bengt Heiestad Norwegia 39 -172
24 Ruddy Jardine Francja 38 -173
25 Franci Petek Słowenia 37 -174
26 Ingemar Mayr Austria 36 -175
27 Samo Gostisa Słowenia 35 -176
28 Saso Komovec Słowenia 31 -180
  Stein-Henrik Tuff Norwegia 31 -180
  Dionis Vodnev Kazachstan 31 -180
31 Stian Kvarstad Norwegia 30 -181
32 Gerhard Gattinger Austria 28 -183
33 Stefan Horngacher Austria 25 -186
  Jarkko Ahava Finlandia 25 -186
  Mario Stecher Austria 25 -186
  Martin Trunz Szwajcaria 25 -186
37 Alexander Diess Austria 24 -187
  Clas Brede Braaten Norwegia 24 -187
39 Jiri Parma Czechy 23 -188
40 Alexander Stoeckl Austria 22 -189
  Ralph Gebstedt Niemcy 22 -189
  Bernt Espen Kolsrud Norwegia 22 -189
43 Jerome Gay Francja 21 -190
  Matjaz Kladnik Słowenia 21 -190
  Primoz Kopac Słowenia 21 -190
  Robert Meglic Słowenia 21 -190
47 Tero Koponen Finlandia 20 -191
  Frantisek Jez Czechy 20 -191
  Stig-Arne Erichsen Norwegia 20 -191
50 Dejan Jekovec Słowenia 18 -193
51 Regis Bajard Francja 17 -194
52 Rico Meinel Niemcy 16 -195
  Anders Heimdal Norwegia 16 -195
54 Heinz Kuttin Austria 15 -196
  Bruno Reuteler Szwajcaria 15 -196
  Stephan Zuend Szwajcaria 15 -196
57 Stein Gruben Norwegia 14 -197
  David Jiroutek Czechy 14 -197
59 Inge Solbustad Norwegia 13 -198
  Jure Zagar Słowenia 13 -198
61 Adolf Grugger Austria 12 -199
  Michail Jessin Rosja 12 -199
63 Tomas Goder Czechy 11 -200
  Andreas Scherer Niemcy 11 -200
  Pavel Vechet Czechy 11 -200
66 Risto Jussilainen Finlandia 10 -201
  Marc Noelke Niemcy 10 -201
68 Johan Rasmussen Szwecja 9 -202
  Christian Samitz Austria 9 -202
  Jani Mattila Finlandia 9 -202
  Jarkko Saapunki Finlandia 9 -202
72 Joergen Halvorsen Norwegia 8 -203
  Pal Richard Eidsvold Norwegia 8 -203
  Jiri Raska jr Czechy 8 -203
  Ari-Pekka Nikkola Finlandia 8 -203
  Marco Gohlke Niemcy 8 -203
77 Jim Holland USA 7 -204
  Thomas Kuglitsch Austria 7 -204
  Vaesa Hakala Finlandia 7 -204
  Alexander Briest Niemcy 7 -204
  Damjan Fras Słowenia 7 -204
  Mikael Martinsson Szwecja 7 -204
83 Silvester Mikulastik Czechy 6 -205
  Alexander Herr Niemcy 6 -205
85 Urban Franc Słowenia 5 -206
  Terje Opheim Norwegia 5 -206
  Christoph Lehmann Szwajcaria 5 -206
88 Andreas Schaad Szwajcaria 4 -207
  Robert Chlup Czechy 4 -207
  Gregory Renand Francja 4 -207
  Roman Kovac Słowacja 4 -207
92 Timo Wangler Niemcy 3 -208
  Jan Mojs Czechy 3 -208
  Anthony Delaup Francja 3 -208
  Yannick Revuz Francja 3 -208
96 Sepp Zehnder Jr. Szwajcaria 2 -209
  Andreas Hartz Norwegia 2 -209
  Stig Arne Berg Norwegia 2 -209
  Ivo Pertile Włochy 2 -209
  Robert Holme USA 2 -209
101 Jani Klinga Finlandia 1 -210
  Magnus Westman Szwecja 1 -210
  Hakon Johnsen Norwegia 1 -210
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1298  
2 Norwegia Norwegia 650 -648
3 Niemcy Niemcy 423 -875
4 Słowenia Słowenia 209 -1089
5 Finlandia Finlandia 149 -1149
6 Czechy Czechy 100 -1198
7 Francja Francja 86 -1212
8 Szwajcaria Szwajcaria 66 -1232
9 Kazachstan Kazachstan 31 -1267
10 Szwecja Szwecja 17 -1281
11 Rosja Rosja 12 -1286
12 USA USA 9 -1289
13 Słowacja Słowacja 4 -1294
14 Włochy Włochy 2 -1296
Wyniki konkursów
12.12.1992 Oberwiesenthal Niemcy K-90
Zwycięzca: Werner Haim (Austria)
13.12.1992 Oberwiesenthal Niemcy K-90
Zwycięzca: Hansjörg Jäkle (Niemcy)
26.12.1992 St. Moritz Szwajcaria K-90
Zwycięzca: Martin Trunz (Szwajcaria)
29.12.1992 St. Aegyd Austria K-73
Zwycięzca: Mario Stecher (Austria)
08.01.1993 Planica Słowenia K-90
Zwycięzca: Franci Petek (Słowenia)
09.01.1993 Planica Słowenia K-90
Zwycięzca: Samo Gostisa (Słowenia)
10.01.1993 Woergl Austria K-83
Zwycięzca: Stefan Horngacher (Austria)
16.01.1993 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzca: Helge Brendryen (Norwegia)
17.01.1993 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
30.01.1993 Gallio Włochy K-92
Zwycięzca: Dieter Thoma (Niemcy)
31.01.1993 Gallio Włochy K-92
Zwycięzca: Dieter Thoma (Niemcy)
20.02.1993 Zakopane Polska K-116
Zwycięzca: Werner Haim (Austria)
21.02.1993 Szczyrk Polska K-85
Zwycięzca: Christian Moser (Austria)
27.02.1993 Titisee-Neustadt Niemcy K-113
Zwycięzca: Frode Haare (Norwegia)
28.02.1993 Schoenwald Niemcy K-84
Zwycięzca: Franz Neulaendtner (Austria)
07.03.1993 Chamonix Francja K-95
Zwycięzca: Franz Neulaendtner (Austria)
13.03.1993 Oberhof Niemcy K-120
Zwycięzca: Matthias Wallner (Austria)
19.03.1993 Sprova Norwegia K-85
Zwycięzca: Paal Hansen (Norwegia)
20.03.1993 Sprova Norwegia K-85
Zwycięzca: Knut Mueller (Norwegia)
27.03.1993 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
03.04.1993 Gällivare Szwecja K-90
Zwycięzca: Gerhard Schallert (Austria)
04.04.1993 Gällivare Szwecja K-90
Zwycięzca: Gerhard Schallert (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
P¦ K Niżny Tagił
12:00
P¦ K Niżny Tagił
15:15
P¦ Ruka
16:30
P¦ Ruka
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
16:15
P¦ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:25
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
15:55
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
17:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
17:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich