Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
28.11.2021, godz. 16:15
Ruka HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 1989/1990
26.12.1989   St. Moritz Szwajcaria K-94
29.12.1989   St. Aegyd Austria K-73
05.01.1990   Seefeld Austria K-90
06.01.1990   Planica Jugosławia K-90
12.01.1990   Ruhpolding RFN K-70
13.01.1990   Saalfelden Austria K-85
14.01.1990   Planica Jugosławia K-120
27.01.1990   Strbske Pleso Czechosłowacja K-90
28.01.1990   Strbske Pleso Czechosłowacja K-90
04.02.1990   La Molina Hiszpania K-75
10.02.1990   Le Brassus Szwajcaria K-104
18.02.1990   Planica Jugosławia K-90
20.03.1990   Kuopio Finlandia K-90
23.03.1990   Sprova Norwegia K-90
24.03.1990   Sprova Norwegia K-90
Uwagi do klasyfikacji generalnej:
* niepełne wyniki 14.01.1990 - Planica (Jugosławia) K-90
* niepełne wyniki 27.01.1990 - Strbske Pleso (Czechosłowacja) K-90
* niepełne wyniki 28.01.1990 - Strbske Pleso (Czechosłowacja) K-90
* niepełne wyniki 18.02.1990 - Planica (Jugosławia) K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Franz Wiegele Austria 110  
2 Robert Leonhardt RFN 96 -14
3 Stephan Zuend Szwajcaria 88 -22
4 Alexander Pointner Austria 78 -32
5 Markus Gahler Szwajcaria 70 -40
6 Guenther Stranner Austria 68 -42
7 Norbert Hils RFN 67 -43
8 Janez Stirn Jugosławia 56 -54
  Oliver Strohmaier Austria 56 -54
10 Klaus Huber Austria 52 -58
11 Andreas Felder Austria 50 -60
12 Pavel Ploc Czechosłowacja 45 -65
13 Frantisek Jez Czechosłowacja 40 -70
  Andi Rauschmeier Austria 40 -70
15 Janez Debelak Jugosławia 39 -71
16 Heinz Kuttin Austria 37 -73
  Takuya Takeuchi Japonia 37 -73
18 Stefan Horngacher Austria 35 -75
19 Werner Rathmayr Austria 34 -76
20 Stein Gruben Norwegia 33 -77
21 Tomas Raszka Czechosłowacja 32 -78
  Yvan Vouillamoz Szwajcaria 32 -78
23 Jiri Parma Czechosłowacja 30 -80
24 Kenji Suda Japonia 27 -83
  Martin Svagerko Czechosłowacja 27 -83
26 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 25 -85
  Franz Neulaendtner Austria 25 -85
28 Jacky Arpin Francja 23 -87
  Primoz Kopac Jugosławia 23 -87
30 Jim Holland USA 22 -88
  Martin Trunz Szwajcaria 22 -88
32 Saso Komovec Jugosławia 21 -89
  Vladimir Podzimek Czechosłowacja 21 -89
34 Xavier Arpin Francja 20 -90
  Oeyvind Berg Norwegia 20 -90
  Fred-Boerre Lundberg Norwegia 20 -90
  Heiko Hunger NRD 20 -90
  Rajko Lotric Jugosławia 20 -90
  Bruno Romang Szwajcaria 20 -90
40 Juergen Winterhalder RFN 19 -91
  Tomaz Knafelj Jugosławia 19 -91
42 Christof Duffner RFN 18 -92
  Thomas Kindlimann Szwajcaria 18 -92
  Bernat Sola Hiszpania 18 -92
45 Regis Bajard Francja 17 -93
  Benz Hauswirth Szwajcaria 17 -93
47 Stanislav Vasko Czechosłowacja 16 -94
  Werner Schuster Austria 16 -94
  Sandro Sambugaro Włochy 16 -94
50 Andreas Scherer RFN 15 -95
51 Remo Lederer NRD 14 -96
52 Markus Steiner Austria 13 -97
53 Roberto Cecon Włochy 12 -98
  Risto Laakkonen Finlandia 12 -98
  Christian Hauswirth Szwajcaria 12 -98
56 Mika Kojonkoski Finlandia 11 -99
  Ladislav Dluhos Czechosłowacja 11 -99
58 Carlo Pinzani Włochy 10 -100
  Mikael Martinsson Szwecja 10 -100
  Kent Johanssen Norwegia 10 -100
61 Damian Brantschen Szwajcaria 9 -101
  Rune Olijnyk Norwegia 9 -101
  Andreas Goldberger Austria 9 -101
  Christoph Lehmann Szwajcaria 9 -101
  Marko Haarala Finlandia 9 -101
  Josef Heumann RFN 9 -101
67 Jann Parkkisenniemi Finlandia 8 -102
68 Ernst Boesch Szwajcaria 7 -103
  Esa Koenoenen Finlandia 7 -103
  Damjan Fras Jugosławia 7 -103
  Jaroslav Krejca Czechosłowacja 7 -103
72 Raimo Ylipulli Finlandia 6 -104
  Rolf Schilli RFN 6 -104
  Andreas Bauer RFN 6 -104
  Espen Bredesen Norwegia 6 -104
  Antonio Lacedelli Włochy 6 -104
  Jiri Malec Czechosłowacja 6 -104
  Jesus Lobo Hiszpania 6 -104
79 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 5 -105
  Herwig Millonig Austria 5 -105
  Jarosław M±dry Polska 5 -105
  Mika Laitinen Finlandia 5 -105
83 Magne Johansen Norwegia 4 -106
  Ole Christian Eidhammer Norwegia 4 -106
  Jan Kowal Polska 4 -106
  Vaesa Hakala Finlandia 4 -106
  Yannick Revuz Francja 4 -106
88 Wolfgang Margreiter Austria 3 -107
  Jarkko Heikkilae Finlandia 3 -107
  Harald Rodlauer Austria 3 -107
91 Tommi Nikunen Finlandia 2 -108
  Jaroslav Kloboucek Czechosłowacja 2 -108
  Rene Kummerloew NRD 2 -108
  Hroar Stjernen Norwegia 2 -108
  Marjan Kropar Jugosławia 2 -108
  Lars Meloe Norwegia 2 -108
97 Richard Fuchs Austria 1 -109
  Jouni Johansen Finlandia 1 -109
  Oleg Krasilnikov ZSRR 1 -109
  Libor Sudek Czechosłowacja 1 -109
  Olav Eskerud Norwegia 1 -109
  Blagovest Kowatschev Bułgaria 1 -109
  Steve Delaup Francja 1 -109
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 635  
2 Szwajcaria Szwajcaria 304 -331
3 Czechosłowacja Czechosłowacja 243 -392
4 RFN RFN 236 -399
5 Jugosławia Jugosławia 187 -448
6 Norwegia Norwegia 111 -524
7 Finlandia Finlandia 93 -542
8 Francja Francja 65 -570
9 Japonia Japonia 64 -571
10 Włochy Włochy 44 -591
11 NRD NRD 36 -599
12 Hiszpania Hiszpania 24 -611
13 USA USA 22 -613
14 Szwecja Szwecja 10 -625
15 Polska Polska 9 -626
16 ZSRR ZSRR 1 -634
  Bułgaria Bułgaria 1 -634
Wyniki konkursów
26.12.1989 St. Moritz Szwajcaria K-94
Zwycięzca: Franz Neulaendtner (Austria)
29.12.1989 St. Aegyd Austria K-73
Zwycięzca: Andi Rauschmeier (Austria)
05.01.1990 Seefeld Austria K-90
Zwycięzca: Alexander Pointner (Austria)
06.01.1990 Planica Jugosławia K-90
Zwycięzca: Robert Leonhardt (RFN)
12.01.1990 Ruhpolding RFN K-70
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
13.01.1990 Saalfelden Austria K-85
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
14.01.1990 Planica Jugosławia K-120
Zwycięzca: Heinz Kuttin (Austria)
27.01.1990 Strbske Pleso Czechosłowacja K-90
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
28.01.1990 Strbske Pleso Czechosłowacja K-90
Zwycięzca: Frantisek Jez (Czechosłowacja)
04.02.1990 La Molina Hiszpania K-75
Zwycięzca: Werner Rathmayr (Austria)
10.02.1990 Le Brassus Szwajcaria K-104
Zwycięzca: Stephan Zuend (Szwajcaria)
18.02.1990 Planica Jugosławia K-90
Zwycięzca: Robert Leonhardt (RFN)
20.03.1990 Kuopio Finlandia K-90
Zwycięzca: Ari-Pekka Nikkola (Finlandia)
23.03.1990 Sprova Norwegia K-90
Zwycięzca: Takuya Takeuchi (Japonia)
24.03.1990 Sprova Norwegia K-90
Zwycięzca: Robert Leonhardt (RFN)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
P¦ K Niżny Tagił
12:00
P¦ K Niżny Tagił
15:15
P¦ Ruka
16:30
P¦ Ruka
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
16:15
P¦ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:25
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
15:55
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
17:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
17:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich