odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
28.11.2021, godz. 16:15
Ruka HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 1988/1989
26.12.1988   St. Moritz Szwajcaria K-94
29.12.1988   St. Aegyd Austria K-73
08.01.1989   Planica Jugosławia K-90
29.01.1989   La Molina Hiszpania K-75
12.02.1989   Matrahaza Węgry K-83
18.02.1989   Sarajevo Jugosławia K-112
19.02.1989   Travnik Jugosławia K-87
25.02.1989   Saalfelden Austria K-85
04.03.1989   Schoenwald RFN K-85
05.03.1989   Schoenwald RFN K-85
10.03.1989   Sprova Norwegia K-90
11.03.1989   Sprova Norwegia K-90
12.03.1989   Meldal Norwegia K-105
19.03.1989   Kuopio Finlandia K-90
23.03.1989   Szczyrk Polska K-85
31.03.1989   Rovaniemi Finlandia K-90
Uwagi do klasyfikacji generalnej:
* niepełne wyniki 29.12.1988 - St. Aegyd (Austria) K-70
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Harald Rodlauer Austria 151  
2 Stefan Horngacher Austria 123 -28
3 Robert Leonhardt RFN 90 -61
4 Tomaz Dolar Jugosławia 86 -65
5 Primoz Kopac Jugosławia 84 -67
6 Andi Rauschmeier Austria 54 -97
  Bernhard Winkler Austria 54 -97
8 Christian Hauswirth Szwajcaria 48 -103
9 Gerard Balanche Szwajcaria 47 -104
10 Noriaki Kasai Japonia 45 -106
  Ari-Pekka Nikkola Finlandia 45 -106
  Jan Kowal Polska 45 -106
  Risto Laakkonen Finlandia 45 -106
14 Paul Erat Austria 44 -107
15 Werner Haim Austria 42 -109
16 Kent Johanssen Norwegia 40 -111
  Ladislav Dluhos Czechosłowacja 40 -111
  Sandro Sambugaro Włochy 40 -111
19 Janez Stirn Jugosławia 39 -112
20 Jan Henrik Troen Norwegia 36 -115
21 Rolf Schilli RFN 35 -116
22 Ole Christian Eidhammer Norwegia 33 -118
23 Frantisek Jez Czechosłowacja 32 -119
24 Jiri Parma Czechosłowacja 31 -120
25 Alexander Pointner Austria 30 -121
26 Roberto Frison Włochy 29 -122
27 Kazuhiro Higashi Japonia 28 -123
28 Roberto Cecon Włochy 27 -124
29 Heinz Kuttin Austria 26 -125
  Hroar Stjernen Norwegia 26 -125
31 Franci Petek Jugosławia 24 -127
  Carlo Pinzani Włochy 24 -127
33 Pavel Ploc Czechosłowacja 22 -129
  Goran Janus Jugosławia 22 -129
35 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 21 -130
  Martin Svagerko Czechosłowacja 21 -130
37 Tuomo Ylipulli Finlandia 20 -131
  Patrik Luedi Szwajcaria 20 -131
  Bernat Sola Hiszpania 20 -131
  Rolf Age Berg Norwegia 20 -131
  Ron Richards Kanada 20 -131
  Josef Heumann RFN 20 -131
43 Stephan Zuend Szwajcaria 19 -132
  Miroslav Danek Czechosłowacja 19 -132
45 Yvan Vouillamoz Szwajcaria 18 -133
46 Ivo Pertile Włochy 17 -134
  Vladimir Podzimek Czechosłowacja 17 -134
  Markus Steiner Austria 17 -134
49 Robert Kopac Jugosławia 16 -135
50 Matjaz Debelak Jugosławia 15 -136
  Jaroslav Krejca Czechosłowacja 15 -136
  Pekka Suorsa Finlandia 15 -136
  Benz Hauswirth Szwajcaria 15 -136
  Oliver Strohmaier Austria 15 -136
  Jan Boklöv Szwecja 15 -136
56 Bruno Romang Szwajcaria 14 -137
  Markus Schiendorfer Austria 14 -137
  Esa Koenoenen Finlandia 14 -137
  Ernst Boesch Szwajcaria 14 -137
60 Pascal Reymond Szwajcaria 13 -138
61 Trond Joeran Pedersen Norwegia 12 -139
  Christoph Lehmann Szwajcaria 12 -139
  Akira Higashi Japonia 12 -139
  Steinar Braaten Norwegia 12 -139
  Damian Brantschen Szwajcaria 12 -139
  Bogdan Papierz Polska 12 -139
  Mikael Martinsson Szwecja 12 -139
  Guenter Schoeffmann Austria 12 -139
  Andreas Felder Austria 12 -139
70 Ulf Findeisen NRD 11 -140
  Clas Brede Braaten Norwegia 11 -140
  Christof Duffner RFN 11 -140
  Wolfgang Margreiter Austria 11 -140
  Raimo Ylipulli Finlandia 11 -140
75 Virginio Lunardi Włochy 10 -141
  Stephan Rochat Szwajcaria 10 -141
  Kimmo Kylmaeaho Finlandia 10 -141
  Guenther Stranner Austria 10 -141
  Jarosław M±dry Polska 10 -141
80 Jann Parkkisenniemi Finlandia 9 -142
  Roman Kovac Czechosłowacja 9 -142
  Thomas Ihle RFN 9 -142
  Jiri Raska jr Czechosłowacja 9 -142
  Juri Doudarev ZSRR 9 -142
85 Mika Kojonkoski Finlandia 8 -143
  Sjur Holseter Norwegia 8 -143
  Florian Treves Francja 8 -143
  Magnus Westman Szwecja 8 -143
  Stanislav Vasko Czechosłowacja 8 -143
  Ingo Lesser NRD 8 -143
91 Juha Lindström Finlandia 7 -144
  Laszlo Fischer Węgry 7 -144
  Arne Martin Lie Norwegia 7 -144
  Thomas Kindlimann Szwajcaria 7 -144
  Frode Rogstad Norwegia 7 -144
  Erik Johnsen Norwegia 7 -144
  Klaus Huber Austria 7 -144
98 Zacharij Sotirov Bułgaria 6 -145
  Juergen Winterhalder RFN 6 -145
  Janez Debelak Jugosławia 6 -145
  Tomas Raszka Czechosłowacja 6 -145
  Fabrice Piazzini Szwajcaria 6 -145
103 Herwig Millonig Austria 5 -146
  Thomas Nordgren Szwecja 5 -146
  Franz Wiegele Austria 5 -146
  Andreas Bauer RFN 5 -146
  Alojzy Moskal Polska 5 -146
  Medni Tamsaar ZSRR 5 -146
109 Roman Groński Polska 4 -147
  Jiri Malec Czechosłowacja 4 -147
  Markus Gahler Szwajcaria 4 -147
112 Gerd Siegmund NRD 3 -148
  Timo Wangler RFN 3 -148
  Hans Steindl Austria 3 -148
  Aake Norman Szwecja 3 -148
  Stale Fjorden Norwegia 3 -148
  Manabu Nikaido Japonia 3 -148
118 Sergej Misjeev ZSRR 2 -149
  Saso Komovec Jugosławia 2 -149
  Christian Rimmel RFN 2 -149
  Iztok Melin Jugosławia 2 -149
  Antonio Lacedelli Włochy 2 -149
  Anssi Kankkonen Finlandia 2 -149
124 Matej Oblak Jugosławia 1 -150
  Andraz Kopac Jugosławia 1 -150
  Jaroslav Rybak Czechosłowacja 1 -150
  Andreas Scherer RFN 1 -150
  Alexander Lysov ZSRR 1 -150
  Primoz Triplat Jugosławia 1 -150
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 635  
2 Jugosławia Jugosławia 299 -336
3 Szwajcaria Szwajcaria 259 -376
4 Czechosłowacja Czechosłowacja 255 -380
5 Norwegia Norwegia 222 -413
6 Finlandia Finlandia 186 -449
7 RFN RFN 182 -453
8 Włochy Włochy 149 -486
9 Japonia Japonia 88 -547
10 Polska Polska 76 -559
11 Szwecja Szwecja 43 -592
12 NRD NRD 22 -613
13 Kanada Kanada 20 -615
  Hiszpania Hiszpania 20 -615
15 ZSRR ZSRR 17 -618
16 Francja Francja 8 -627
17 Węgry Węgry 7 -628
18 Bułgaria Bułgaria 6 -629
Wyniki konkursów
26.12.1988 St. Moritz Szwajcaria K-94
Zwycięzca: Christian Hauswirth (Szwajcaria)
29.12.1988 St. Aegyd Austria K-73
Zwycięzca: Andi Rauschmeier (Austria)
08.01.1989 Planica Jugosławia K-90
Zwycięzca: Primoz Kopac (Jugosławia)
29.01.1989 La Molina Hiszpania K-75
Zwycięzca: Kent Johanssen (Norwegia)
12.02.1989 Matrahaza Węgry K-83
Zwycięzca: Robert Leonhardt (RFN)
18.02.1989 Sarajevo Jugosławia K-112
Zwycięzca: Harald Rodlauer (Austria)
19.02.1989 Travnik Jugosławia K-87
Zwycięzca: Tomaz Dolar (Jugosławia)
25.02.1989 Saalfelden Austria K-85
Zwycięzca: Harald Rodlauer (Austria)
04.03.1989 Schoenwald RFN K-85
Zwycięzca: Gerard Balanche (Szwajcaria)
05.03.1989 Schoenwald RFN K-85
Zwycięzca: Sandro Sambugaro (Włochy)
10.03.1989 Sprova Norwegia K-90
Zwycięzca: Hroar Stjernen (Norwegia)
11.03.1989 Sprova Norwegia K-90
Zwycięzca: Jan Henrik Troen (Norwegia)
12.03.1989 Meldal Norwegia K-105
Zwycięzca: Rolf Schilli (RFN)
19.03.1989 Kuopio Finlandia K-90
Zwycięzca: Ari-Pekka Nikkola (Finlandia)
23.03.1989 Szczyrk Polska K-85
Zwycięzca: Jan Kowal (Polska)
31.03.1989 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Risto Laakkonen (Finlandia)
08.04.1989 Strbske Pleso Czechosłowacja K-90
Zwycięzca: Werner Haim (Austria)
09.04.1989 Strbske Pleso Czechosłowacja K-90
Zwycięzca: Ladislav Dluhos (Czechosłowacja)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
P¦ K Niżny Tagił
12:00
P¦ K Niżny Tagił
15:15
P¦ Ruka
16:30
P¦ Ruka
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
16:15
P¦ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:25
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
15:55
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
17:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
17:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich