Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
28.11.2021, godz. 16:15
Ruka HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 1987/1988
26.12.1987   St. Moritz Szwajcaria K-94
08.01.1988   Planica Jugosławia K-90
09.01.1988   Planica Jugosławia K-90
10.01.1988   Planica Jugosławia K-120
17.01.1988   Le Brassus Szwajcaria K-104
24.01.1988   St. Aegyd Austria K-73
30.01.1988   Borovetz Bułgaria K-90
06.02.1988   Autrans Francja K-80
13.02.1988   Ruhpolding RFN K-70
14.02.1988   Reit im Winkl RFN K-80
20.02.1988   Sarajevo Jugosławia K-112
21.02.1988   Travnik Jugosławia K-87
26.02.1988   Willingen RFN K-110
28.02.1988   Willingen RFN K-110
05.03.1988   Schoenwald RFN K-85
06.03.1988   Titisee-Neustadt RFN K-110
09.03.1988   Oernskoeldsvik Szwecja K-90
13.03.1988   Falun Szwecja K-90
19.03.1988   Strbske Pleso Czechosłowacja K-90
20.03.1988   Strbske Pleso Czechosłowacja K-90
25.03.1988   Sprova Norwegia K-90
27.03.1988   Stjoerdal Norwegia K-80
Uwagi do klasyfikacji generalnej:
* niepełne wyniki 14.02.1988 - Reit im Winkl (RFN) K-90
* niepełne wyniki 20.02.1988 - Sarajevo (Jugosławia) K-80
* niepełne wyniki 21.02.1988 - Travnik (Jugosławia) K-80
* niepełne wyniki 26.02.1988 - Willingen (RFN) K-90
* niepełne wyniki 28.02.1988 - Willingen (RFN) K-90
* niepełne wyniki 09.03.1988 - Oernskoeldsvik (Szwecja) K-90
* niepełne wyniki 27.03.1988 - Stjoerdal (Norwegia) K-80
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Werner Haim Austria 152  
2 Tomaz Dolar Jugosławia 125 -27
3 Oliver Strohmaier Austria 121 -31
4 Franz Neulaendtner Austria 107 -45
5 Christoph Mueller Austria 103 -49
6 Rajko Lotric Jugosławia 95 -57
7 Robert Kopac Jugosławia 75 -77
8 Frantisek Jez Czechosłowacja 71 -81
9 Carlo Pinzani Włochy 70 -82
10 Werner Schuster Austria 67 -85
  Wolfgang Margreiter Austria 67 -85
12 Zbigniew Klimowski Polska 62 -90
13 Vasja Bajc Jugosławia 60 -92
14 Richard Schallert Austria 58 -94
15 Ole Christian Eidhammer Norwegia 56 -96
  Vegard Opaas Norwegia 56 -96
17 Steinar Braaten Norwegia 55 -97
18 Hroar Stjernen Norwegia 53 -99
19 Andreas Bauer RFN 52 -100
20 Primoz Ulaga Jugosławia 50 -102
21 Magne Johansen Norwegia 49 -103
22 Kent Johanssen Norwegia 45 -107
  Jiri Raska jr Czechosłowacja 45 -107
24 Rolf Schilli RFN 41 -111
25 Sandro Sambugaro Włochy 38 -114
26 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 36 -116
27 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 34 -118
28 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 32 -120
  Stanislav Vasko Czechosłowacja 32 -120
  Jan Henrik Troen Norwegia 32 -120
31 Paul Erat Austria 31 -121
  Ernst Vettori Austria 31 -121
33 Halvor Persson Norwegia 30 -122
  Harald Rodlauer Austria 30 -122
  Rolf Age Berg Norwegia 30 -122
36 Clas Brede Braaten Norwegia 28 -124
37 Kai Nokelainen Finlandia 27 -125
38 Heinz Kuttin Austria 26 -126
39 Janez Debelak Jugosławia 25 -127
  Vladimir Breitschev Bułgaria 25 -127
  Jan Boklöv Szwecja 25 -127
  Jens Weissflog NRD 25 -127
  Thomas Klauser RFN 25 -127
  Pavel Ploc Czechosłowacja 25 -127
45 Jiri Razl Czechosłowacja 23 -129
  Iztok Melin Jugosławia 23 -129
47 Adolf Hirner Austria 22 -130
  Peter Grundig NRD 22 -130
  Anders Daun Szwecja 22 -130
50 Stein Gruben Norwegia 21 -131
  Jarosław M±dry Polska 21 -131
  Josef Heumann RFN 21 -131
53 Emil Zografski Bułgaria 20 -132
  Stein-Arve Vennatroe Norwegia 20 -132
55 Ernst Boesch Szwajcaria 19 -133
  Joachim Petzold NRD 19 -133
  Thomas Nordgren Szwecja 19 -133
  Vaesa Hakala Finlandia 19 -133
59 Pascal Reymond Szwajcaria 18 -134
  Tomas Raszka Czechosłowacja 18 -134
  Antonio Lacedelli Włochy 18 -134
62 Christoph Lehmann Szwajcaria 17 -135
  Raimund Litschko NRD 17 -135
  Primoz Kopac Jugosławia 17 -135
65 Staffan Taellberg Szwecja 16 -136
  Magnus Westman Szwecja 16 -136
  Stale Fjorden Norwegia 16 -136
68 Ulf Findeisen NRD 15 -137
  Jiri Parma Czechosłowacja 15 -137
  Andi Rauschmeier Austria 15 -137
  Lorenz Wegscheider RFN 15 -137
72 Trond Joeran Pedersen Norwegia 14 -138
  Juergen Winterhalder RFN 14 -138
74 Miroslav Danek Czechosłowacja 13 -139
  Robert Leonhardt RFN 13 -139
  Eric Breche Francja 13 -139
  Virginio Lunardi Włochy 13 -139
  Harald Soerensen Norwegia 13 -139
79 Remo Lederer NRD 12 -140
  Ryszard Guńka Polska 12 -140
  Tadeusz Bafia Polska 12 -140
  Christian Rimmel RFN 12 -140
  Benz Hauswirth Szwajcaria 12 -140
  Aake Norman Szwecja 12 -140
85 Robert Selbekk-Hansen Norwegia 11 -141
  Matjaz Zupan Jugosławia 11 -141
  Georg Waldvogel RFN 11 -141
88 Andrea Cecon Włochy 10 -142
  Erkki Nykänen Finlandia 10 -142
  Tomas Portyk Czechosłowacja 10 -142
  Rene Kummerloew NRD 10 -142
  Manfred Deckert NRD 10 -142
  Klaus Huber Austria 10 -142
94 Eckhard Reichertz RFN 9 -143
  Didier Mollard Francja 9 -143
  Zbigniew Malik Polska 9 -143
  Christian Hauswirth Szwajcaria 9 -143
  Martin Svagerko Czechosłowacja 9 -143
  Yvan Vouillamoz Szwajcaria 9 -143
  Massimo Frison Włochy 9 -143
101 Markus Gahler Szwajcaria 8 -144
  Thomas Hasselberger RFN 8 -144
  Andreas Neuendorf NRD 8 -144
  Andre Kiesewetter NRD 8 -144
105 Piotr Fijas Polska 7 -145
  Bogdan Papierz Polska 7 -145
  Patrik Luedi Szwajcaria 7 -145
  Ralph Schmidt NRD 7 -145
  Magnus Aastroem Szwecja 7 -145
  Stein Eric Tveiten Norwegia 7 -145
111 Guenter Schoeffmann Austria 6 -146
  Knut Leo Abrahamsen Norwegia 6 -146
  Ladislav Dluhos Czechosłowacja 6 -146
  Peter Rohwein RFN 6 -146
  Ivan Sindler Czechosłowacja 6 -146
  Yasuhide Miyazaki Japonia 6 -146
117 Jiri Malec Czechosłowacja 5 -147
  Tor-Helge Bakken Norwegia 5 -147
  Jan-Henning Skaret Norwegia 5 -147
  Ulf Harald Stensvold Norwegia 5 -147
  Goran Janus Jugosławia 5 -147
122 Miroslav Polak Czechosłowacja 4 -148
  Marjan Kropar Jugosławia 4 -148
  Leif-Arne Adolfsen Norwegia 4 -148
  Igor Schuleikin ZSRR 4 -148
126 Markus Schiendorfer Austria 3 -149
  Borut Mur Jugosławia 3 -149
  Jan Kowal Polska 3 -149
  Mikael Martinsson Szwecja 3 -149
130 Jim Lindquist Szwecja 2 -150
  Janez Stirn Jugosławia 2 -150
  Markus Steiner Austria 2 -150
  Frode Rogstad Norwegia 2 -150
  Kiril Petkov Bułgaria 2 -150
  Oeyvind Berg Norwegia 2 -150
136 Fabrice Piazzini Szwajcaria 1 -151
  Guenter Vettori Austria 1 -151
  Masaru Nagaoka Japonia 1 -151
  Mike Holland USA 1 -151
  Norbert Moertl Austria 1 -151
  Jon-Inge Kjorum Norwegia 1 -151
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 853  
2 Norwegia Norwegia 602 -251
3 Jugosławia Jugosławia 495 -358
4 Czechosłowacja Czechosłowacja 348 -505
5 RFN RFN 227 -626
6 Włochy Włochy 158 -695
7 NRD NRD 153 -700
8 Polska Polska 133 -720
9 Szwecja Szwecja 122 -731
10 Szwajcaria Szwajcaria 100 -753
11 Finlandia Finlandia 56 -797
12 Bułgaria Bułgaria 47 -806
13 Francja Francja 22 -831
14 Japonia Japonia 7 -846
15 ZSRR ZSRR 4 -849
16 USA USA 1 -852
Wyniki konkursów
26.12.1987 St. Moritz Szwajcaria K-94
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
08.01.1988 Planica Jugosławia K-90
Zwycięzca: Vegard Opaas (Norwegia)
09.01.1988 Planica Jugosławia K-90
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
10.01.1988 Planica Jugosławia K-120
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
17.01.1988 Le Brassus Szwajcaria K-104
Zwycięzca: Kent Johanssen (Norwegia)
24.01.1988 St. Aegyd Austria K-73
Zwycięzca: Christoph Mueller (Austria)
30.01.1988 Borovetz Bułgaria K-90
Zwycięzca: Vladimir Breitschev (Bułgaria)
06.02.1988 Autrans Francja K-80
Zwycięzca: Werner Haim (Austria)
13.02.1988 Ruhpolding RFN K-70
Zwycięzca: Oliver Strohmaier (Austria)
14.02.1988 Reit im Winkl RFN K-80
Zwycięzca: Franz Neulaendtner (Austria)
20.02.1988 Sarajevo Jugosławia K-112
Zwycięzca: Tomaz Dolar (Jugosławia)
21.02.1988 Travnik Jugosławia K-87
Zwycięzca: Robert Kopac (Jugosławia)
26.02.1988 Willingen RFN K-110
Zwycięzca: Zbigniew Klimowski (Polska)
28.02.1988 Willingen RFN K-110
Zwycięzca: Werner Haim (Austria)
05.03.1988 Schoenwald RFN K-85
Zwycięzca: Sandro Sambugaro (Włochy)
06.03.1988 Titisee-Neustadt RFN K-110
Zwycięzca: Thomas Klauser (RFN)
09.03.1988 Oernskoeldsvik Szwecja K-90
Zwycięzca: Jan Boklöv (Szwecja)
13.03.1988 Falun Szwecja K-90
Zwycięzca: Rajko Lotric (Jugosławia)
19.03.1988 Strbske Pleso Czechosłowacja K-90
Zwycięzca: Frantisek Jez (Czechosłowacja)
20.03.1988 Strbske Pleso Czechosłowacja K-90
Zwycięzca: Frantisek Jez (Czechosłowacja)
25.03.1988 Sprova Norwegia K-90
Zwycięzca: Hroar Stjernen (Norwegia)
27.03.1988 Stjoerdal Norwegia K-80
Zwycięzca: Magne Johansen (Norwegia)
03.04.1988 Feldberg RFN K-85
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
09.04.1988 Predazzo Włochy K-65
Zwycięzca: Rajko Lotric (Jugosławia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
P¦ K Niżny Tagił
12:00
P¦ K Niżny Tagił
15:15
P¦ Ruka
16:30
P¦ Ruka
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
16:15
P¦ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:25
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
15:55
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
17:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
17:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich