Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2021
Najbliższe zawody
05.12.2021, godz. 07:30
Zhangjiakou/Pekin HS-140
CoC
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 1986/1987
26.12.1986   St. Moritz Szwajcaria K-94
29.12.1986   St. Aegyd Austria K-73
09.01.1987   Villach Austria K-80
10.01.1987   Planica Jugosławia K-90
16.01.1987   Les Rousses Francja K-70
17.01.1987   Harrachov Czechosłowacja K-120
18.01.1987   Liberec Czechosłowacja K-90
18.01.1987   Le Brassus Szwajcaria K-104
06.02.1987   Willingen RFN K-110
08.02.1987   Matrahaza Węgry K-83
08.02.1987   Willingen RFN K-110
15.02.1987   Woergl Austria K-83
22.02.1987   Travnik Jugosławia K-87
01.03.1987   La Molina Hiszpania K-75
07.03.1987   Titisee-Neustadt RFN K-90
08.03.1987   Schoenwald RFN K-85
27.03.1987   Stjoerdal Norwegia K-82
28.03.1987   Sprova Norwegia K-90
29.03.1987   Meldal Norwegia K-105
Uwagi do klasyfikacji generalnej:
* niepełne wyniki 06.02.1987 - Willingen (RFN) K-80
* niepełne wyniki 08.02.1987 - Willingen (RFN) K-80
* niepełne wyniki 15.02.1987 - Woergl (Austria) K-80
* niepełne wyniki 12.04.1987 - Predazzo (Włochy) K-70
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jiri Malec Czechosłowacja 130  
2 Adolf Hirner Austria 109 -21
3 Paul Erat Austria 87 -43
4 Franz Wiegele Austria 77 -53
5 Andreas Bauer RFN 74 -56
6 Robert Selbekk-Hansen Norwegia 72 -58
7 Josef Heumann RFN 56 -74
8 Hroar Stjernen Norwegia 55 -75
9 Gerard Balanche Szwajcaria 52 -78
10 Espen Bredesen Norwegia 49 -81
11 Georg Waldvogel RFN 47 -83
12 Halvor Persson Norwegia 46 -84
13 Steinar Braaten Norwegia 44 -86
14 Andreas Felder Austria 42 -88
15 Bruno Romang Szwajcaria 41 -89
  Florian Treves Francja 41 -89
17 Jiri Parma Czechosłowacja 40 -90
  Peter Ciz Czechosłowacja 40 -90
19 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 39 -91
20 Raimund Resch Austria 38 -92
  Guenther Stranner Austria 38 -92
  Carlo Pinzani Włochy 38 -92
23 Thomas Klauser RFN 36 -94
24 Bohumil Vacek Czechosłowacja 35 -95
  Vladimir Podzimek Czechosłowacja 35 -95
26 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 34 -96
27 Bernard Guillaume Francja 33 -97
28 Tomaz Dolar Jugosławia 32 -98
  Christoph Lehmann Szwajcaria 32 -98
30 Roger Ruud Norwegia 31 -99
  Christoph Mueller Austria 31 -99
32 Jan Henrik Troen Norwegia 30 -100
  Robert Kopac Jugosławia 30 -100
34 Thomas Feuerstein Austria 29 -101
35 Thomas Hasselberger RFN 28 -102
  Fabrice Piazzini Szwajcaria 28 -102
  Jon-Inge Kjorum Norwegia 28 -102
38 Ole Christian Eidhammer Norwegia 27 -103
  Ernst Vettori Austria 27 -103
40 Rick Mewborn USA 26 -104
  Jaroslav Sakala Czechosłowacja 26 -104
  Pavel Ploc Czechosłowacja 26 -104
43 Werner Haim Austria 25 -105
  Kai Nokelainen Finlandia 25 -105
  Lionnel Demange Francja 25 -105
  Rajko Lotric Jugosławia 25 -105
  Antonio Lacedelli Włochy 25 -105
48 Wolfgang Steiert RFN 24 -106
  Bernhard Winkler Austria 24 -106
  Kent Johanssen Norwegia 24 -106
  Horst Bulau Kanada 24 -106
  Jindrich Mayer Czechosłowacja 24 -106
53 Uli Boll RFN 21 -109
54 Eckhard Reichertz RFN 20 -110
  Janez Stirn Jugosławia 20 -110
  Thomas Kindlimann Szwajcaria 20 -110
57 Vasja Bajc Jugosławia 19 -111
  Pascal Reymond Szwajcaria 19 -111
59 Harald Rodlauer Austria 18 -112
  Norbert Moertl Austria 18 -112
  Franck Rey Francja 18 -112
62 Clas Brede Braaten Norwegia 17 -113
63 Eric Breche Francja 16 -114
  Thomas Ihle RFN 16 -114
  Uwe Steinberger Austria 16 -114
66 Virginio Lunardi Włochy 15 -115
  Jan Łoniewski Polska 15 -115
68 Werner Schuster Austria 14 -116
69 Ivan Sindler Czechosłowacja 12 -118
  Jens Schreiber NRD 12 -118
  Yvan Vouillamoz Szwajcaria 12 -118
  Frank Sauerbrey NRD 12 -118
73 Peter Rohwein RFN 11 -119
  Emil Zografski Bułgaria 11 -119
  Jiri Raska jr Czechosłowacja 11 -119
  Tor-Helge Bakken Norwegia 11 -119
  Magne Johansen Norwegia 11 -119
78 Matjas Zagar Jugosławia 10 -120
  Rudi Puerstl Austria 10 -120
  Vegard Opaas Norwegia 10 -120
  Ralf Damerau Szwajcaria 10 -120
  Sandro Sambugaro Włochy 10 -120
83 Stein Gruben Norwegia 9 -121
  Tomas Portyk Czechosłowacja 9 -121
  Gerard Colin Francja 9 -121
86 Stanislav Vasko Czechosłowacja 8 -122
  Tad Langlois USA 8 -122
  Michael Schiele RFN 8 -122
  Olav Hansson Norwegia 8 -122
90 Christian Hauswirth Szwajcaria 7 -123
  Ron Richards Kanada 7 -123
  Frantisek Jez Czechosłowacja 7 -123
  Gabor Geller Węgry 7 -123
  Bogdan Papierz Polska 7 -123
  Iztok Golob Jugosławia 7 -123
96 Christoph Beck Austria 6 -124
  Patrick Dubiez Francja 6 -124
  Ivan Seget Czechosłowacja 6 -124
  Milan Cahlik Czechosłowacja 6 -124
  Toni-Beat Romang Szwajcaria 6 -124
  Jose Rivera Hiszpania 6 -124
  Giuliano Gaddi Francja 6 -124
103 Ernst Boesch Szwajcaria 5 -125
  Oliver Strohmaier Austria 5 -125
  Lorenz Wegscheider RFN 5 -125
  Roberto Frison Włochy 5 -125
  Laszlo Fischer Węgry 5 -125
108 Didier Mollard Francja 4 -126
  Mike Holland USA 4 -126
  Herve Poirot Francja 4 -126
  Frode Rogstad Norwegia 4 -126
112 Grega Peljhan Jugosławia 3 -127
  Jarkko Heikkilae Finlandia 3 -127
  Trond Joeran Pedersen Norwegia 3 -127
  Mark Konopacke USA 3 -127
  Bernat Sola Hiszpania 3 -127
  Stale Fjorden Norwegia 3 -127
  Martin Rehorek Czechosłowacja 3 -127
  Borut Mur Jugosławia 3 -127
  Udo Okraffka NRD 3 -127
121 Benz Hauswirth Szwajcaria 2 -128
  Heiko Bauer NRD 2 -128
  Ryszard Guńka Polska 2 -128
  Markus Gahler Szwajcaria 2 -128
  Manfred Deckert NRD 2 -128
  Juan Meno Hiszpania 2 -128
  Rolf Schilli RFN 2 -128
  Wolfgang Margreiter Austria 2 -128
129 Erich Platzer Austria 1 -129
  Erkki Nykänen Finlandia 1 -129
  Leif-Arne Adolfsen Norwegia 1 -129
  Iztok Melin Jugosławia 1 -129
  Kai-Bastian Lie-Nilsen Norwegia 1 -129
  Angel Joaniquet Hiszpania 1 -129
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 617  
2 Norwegia Norwegia 518 -99
3 Czechosłowacja Czechosłowacja 457 -160
4 RFN RFN 348 -269
5 Szwajcaria Szwajcaria 236 -381
6 Francja Francja 162 -455
7 Jugosławia Jugosławia 150 -467
8 Włochy Włochy 93 -524
9 USA USA 41 -576
10 NRD NRD 31 -586
  Kanada Kanada 31 -586
12 Finlandia Finlandia 29 -588
13 Polska Polska 24 -593
14 Hiszpania Hiszpania 12 -605
  Węgry Węgry 12 -605
16 Bułgaria Bułgaria 11 -606
Wyniki konkursów
26.12.1986 St. Moritz Szwajcaria K-94
Zwycięzca: Gerard Balanche (Szwajcaria)
29.12.1986 St. Aegyd Austria K-73
Zwycięzca: Paul Erat (Austria)
09.01.1987 Villach Austria K-80
Zwycięzca: Robert Selbekk-Hansen (Norwegia)
10.01.1987 Planica Jugosławia K-90
Zwycięzca: Rajko Lotric (Jugosławia)
16.01.1987 Les Rousses Francja K-70
Zwycięzca: Adolf Hirner (Austria)
17.01.1987 Harrachov Czechosłowacja K-120
Zwycięzca: Jiri Malec (Czechosłowacja)
18.01.1987 Liberec Czechosłowacja K-90
Zwycięzca: Jiri Malec (Czechosłowacja)
18.01.1987 Le Brassus Szwajcaria K-104
Zwycięzca: Gerard Balanche (Szwajcaria)
06.02.1987 Willingen RFN K-110
Zwycięzca: Steinar Braaten (Norwegia)
08.02.1987 Willingen RFN K-110
Zwycięzca: Thomas Klauser (RFN)
08.02.1987 Matrahaza Węgry K-83
Zwycięzca: Kai Nokelainen (Finlandia)
15.02.1987 Woergl Austria K-83
Zwycięzca: Guenther Stranner (Austria)
22.02.1987 Travnik Jugosławia K-87
Zwycięzca: Josef Heumann (RFN)
01.03.1987 La Molina Hiszpania K-75
Zwycięzca: Bernard Guillaume (Francja)
07.03.1987 Titisee-Neustadt RFN K-90
Zwycięzca: Jiri Malec (Czechosłowacja)
08.03.1987 Schoenwald RFN K-85
Zwycięzca: Jiri Malec (Czechosłowacja)
27.03.1987 Stjoerdal Norwegia K-82
Zwycięzca: Hroar Stjernen (Norwegia)
28.03.1987 Sprova Norwegia K-90
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
29.03.1987 Meldal Norwegia K-105
Zwycięzca: Ole Christian Eidhammer (Norwegia)
12.04.1987 Predazzo Włochy K-65
Zwycięzca: Antonio Lacedelli (Włochy)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
4 grudnia 2021 (sobota)
02:00
CoC Zhangjiakou
03:00
CoC Zhangjiakou
12:00
CoC Zhangjiakou
13:00
CoC Zhangjiakou
15:30
P¦ Wisła
16:30
P¦ Wisła
17:15
P¦ K Lillehammer
18:15
P¦ K Lillehammer
konkurs ind.
5 grudnia 2021 (niedziela)
06:30
CoC Zhangjiakou
seria próbna M
07:30
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. M
12:00
CoC Zhangjiakou
seria próbna K
13:00
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. K
15:00
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
16:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
17:30
P¦ K Lillehammer
konkurs ind.
9 grudnia 2021 (czwartek)
14:00
P¦ Klingenthal
odprawa techniczna K/M
16:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
18:00
P¦ Klingenthal
kwalifikacje K
10 grudnia 2021 (pi±tek)
14:00
P¦ Klingenthal
seria próbna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
LIVE
dzisiaj
19:11
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lillehammer, Norwegia
LIVE
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
20:00
Metro Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich
dzisiaj
23:37
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
15:05
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
LIVE
jutro
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich