odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
28.11.2021, godz. 16:15
Ruka HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 1985/1986
26.12.1985   St. Moritz Szwajcaria K-94
29.12.1985   St. Aegyd Austria K-73
10.01.1986   Tarvisio Włochy K-80
11.01.1986   Villach Austria K-80
12.01.1986   Planica Jugosławia K-90
18.01.1986   Les Rousses Francja K-70
19.01.1986   Le Brassus Szwajcaria K-104
25.01.1986   Willingen RFN K-110
26.01.1986   Willingen RFN K-110
16.02.1986   Seefeld Austria K-90
16.02.1986   Matrahaza Węgry K-83
22.02.1986   Sarajevo Jugosławia K-112
23.02.1986   Travnik Jugosławia K-87
02.03.1986   La Molina Hiszpania K-75
05.03.1986   Oernskoeldsvik Szwecja K-90
08.03.1986   Schoenwald RFN K-85
09.03.1986   Titisee-Neustadt RFN K-90
09.03.1986   Falun Szwecja K-90
21.03.1986   Sprova Norwegia K-90
22.03.1986   Strbske Pleso Czechosłowacja K-90
23.03.1986   Strbske Pleso Czechosłowacja K-90
23.03.1986   Meldal Norwegia K-105
Uwagi do klasyfikacji generalnej:
* niepełne wyniki 23.02.1986 - Travnik (Jugosławia) K-80
* niepełne wyniki 05.03.1986 - Oernskoeldsvik (Szwecja) K-80
* niepełne wyniki 04.04.1986 - Bardufoss (Norwegia) K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Walentin Boschitschkov Bułgaria 151  
2 Georg Waldvogel RFN 116 -35
3 Bohumil Vacek Czechosłowacja 70 -81
4 Per-Morten Olsrud Norwegia 66 -85
5 Massimo Rigoni Włochy 65 -86
6 Kiril Petkov Bułgaria 62 -89
7 Jan Boklöv Szwecja 61 -90
8 Boerge Benum Norwegia 58 -93
9 Jan Henrik Troen Norwegia 57 -94
10 Bernat Sola Hiszpania 56 -95
  Halvor Persson Norwegia 56 -95
12 Vladimir Breitschev Bułgaria 52 -99
13 Paolo Rigoni Włochy 48 -103
  Werner Haim Austria 48 -103
15 Antonio Lacedelli Włochy 47 -104
  Jiri Malec Czechosłowacja 47 -104
17 Miroslav Polak Czechosłowacja 45 -106
  Raimund Resch Austria 45 -106
19 Ole Christian Eidhammer Norwegia 44 -107
20 Paul Erat Austria 43 -108
  Józef Pluskota Polska 43 -108
  Florian Treves Francja 43 -108
23 Guenther Stranner Austria 40 -111
24 Tomaz Dolar Jugosławia 37 -114
  Aake Norman Szwecja 37 -114
26 Roger Ruud Norwegia 36 -115
  Gerard Balanche Szwajcaria 36 -115
  Adolf Hirner Austria 36 -115
  Miroslav Danek Czechosłowacja 36 -115
  Peter Rohwein RFN 36 -115
31 Janez Debelak Jugosławia 34 -117
  Jon-Inge Kjorum Norwegia 34 -117
33 Clas Brede Braaten Norwegia 31 -120
  Janez Stirn Jugosławia 31 -120
35 Halvor Asphol Norwegia 30 -121
36 Holger Freitag NRD 29 -122
  Jiri Raska jr Czechosłowacja 29 -122
38 Thomas Klauser RFN 28 -123
39 Josef Heumann RFN 27 -124
40 Uli Boll RFN 26 -125
  Borut Mur Jugosławia 26 -125
  Ivan Sindler Czechosłowacja 26 -125
43 Jens Weissflog NRD 25 -126
  Jiri Parma Czechosłowacja 25 -126
  Miran Tepes Jugosławia 25 -126
  Franz Neulaendtner Austria 25 -126
47 Miroslav Slusny Czechosłowacja 24 -127
  Tad Langlois USA 24 -127
  Magne Johansen Norwegia 24 -127
50 Kai-Bastian Lie-Nilsen Norwegia 23 -128
  Thomas Hasselberger RFN 23 -128
  Frederic Berger Francja 23 -128
  Roar Skarseth Norwegia 23 -128
54 Rolf Schilli RFN 22 -129
  Wolfgang Margreiter Austria 22 -129
56 Matjas Zagar Jugosławia 21 -130
  Werner Schuster Austria 21 -130
58 Bojan Globocnik Jugosławia 20 -131
  Ulf Findeisen NRD 20 -131
  Trond Arne Bredesen Norwegia 20 -131
  Jens Schreiber NRD 20 -131
  Virginio Lunardi Włochy 20 -131
  Andreas Bauer RFN 20 -131
64 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 19 -132
65 Reed Zuehlke USA 18 -133
  Per-Inge Taellberg Szwecja 18 -133
  Thomas Nordgren Szwecja 18 -133
68 Tomas Portyk Czechosłowacja 17 -134
  Richard Schallert Austria 17 -134
70 Vasja Bajc Jugosławia 16 -135
71 Bernard Guillaume Francja 15 -136
  Thomas Ihle RFN 15 -136
  Staffan Taellberg Szwecja 15 -136
  Primoz Ulaga Jugosławia 15 -136
  Pascal Reymond Szwajcaria 15 -136
  Tuomo Ylipulli Finlandia 15 -136
  Stein Gruben Norwegia 15 -136
  Patrick Dubiez Francja 15 -136
79 Norbert Moertl Austria 14 -137
  Thomas Feuerstein Austria 14 -137
  Andreas Hiemer RFN 14 -137
  Roman Kovac Czechosłowacja 14 -137
  Harald Rodlauer Austria 14 -137
  Wolfgang Steiert RFN 14 -137
85 Nils Stolzlechner USA 13 -138
  Gerard Colin Francja 13 -138
  Robert Selbekk-Hansen Norwegia 13 -138
88 Sören Rose NRD 12 -139
  Ladislav Dluhos Czechosłowacja 12 -139
  Trond Joeran Pedersen Norwegia 12 -139
  Hubert Schwarz RFN 12 -139
92 Matjaz Debelak Jugosławia 11 -140
  Matjaz Zupan Jugosławia 11 -140
  Zenon Węgrzynkiewicz Polska 11 -140
  Sandro Sambugaro Włochy 11 -140
  Pavel Kojda Czechosłowacja 11 -140
97 Frantisek Pustka Czechosłowacja 10 -141
  Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 10 -141
  Carlo Pinzani Włochy 10 -141
  Jaroslav Sakala Czechosłowacja 10 -141
  Magnus Westman Szwecja 10 -141
  Dirk Kramer RFN 10 -141
  Martin Svagerko Czechosłowacja 10 -141
104 Jouni Johansen Finlandia 9 -142
  Stale Fjorden Norwegia 9 -142
  Uwe Steinberger Austria 9 -142
  Tor Majorsaeter Norwegia 9 -142
  Peter Ciz Czechosłowacja 9 -142
  Kerst Roelz NRD 9 -142
  Kai Nokelainen Finlandia 9 -142
  Kristof Gaspirc Jugosławia 9 -142
112 Torbjoern Korsvold Norwegia 8 -143
  Anssi Kankkonen Finlandia 8 -143
  Jan Jelenski Czechosłowacja 8 -143
  Guntram Kraus NRD 8 -143
  Hroar Stjernen Norwegia 8 -143
  Christoph Beck Austria 8 -143
  Frantisek Vavrincik Czechosłowacja 8 -143
  Geir Ole Berdahl Norwegia 8 -143
120 Eckhard Reichertz RFN 7 -144
  Hannu Ahonen Finlandia 7 -144
  Hans-Peter Pohl RFN 7 -144
  Jaroslav Simek Czechosłowacja 7 -144
  Stephan Rochat Szwajcaria 7 -144
  Pekka Suorsa Finlandia 7 -144
  Stein-Arve Vennatroe Norwegia 7 -144
127 Bernhard Zauner Austria 6 -145
  Vili Tepes Jugosławia 6 -145
  Kris Severson USA 6 -145
  Jose Rivera Hiszpania 6 -145
  Knut Leo Abrahamsen Norwegia 6 -145
132 Christer Andersson Szwecja 5 -146
  Ingo Lesser NRD 5 -146
  Katsushi Tao Japonia 5 -146
  Steinar Braaten Norwegia 5 -146
  Ralf Damerau Szwajcaria 5 -146
  Bogdan Papierz Polska 5 -146
  Franz Wiegele Austria 5 -146
  Arne Nordsletten Norwegia 5 -146
  Robert Kopac Jugosławia 5 -146
141 Harald Haim Austria 4 -147
  Ole Bremseth Norwegia 4 -147
  Pekka Hyvaerinen Finlandia 4 -147
  Peter Grundig NRD 4 -147
  Zbigniew Malik Polska 4 -147
  Jyrki Korhonen Finlandia 4 -147
  Gabor Geller Węgry 4 -147
  Iztok Golob Jugosławia 4 -147
  Klaus Ostwald NRD 4 -147
  Scott Smith USA 4 -147
  Laszlo Fischer Węgry 4 -147
152 Hiro Shima Japonia 3 -148
  Geir Eriksen Norwegia 3 -148
  Anders Hoernblad Szwecja 3 -148
  Pekka Tolkkinen Finlandia 3 -148
  Iztok Melin Jugosławia 3 -148
  Chris Hastings USA 3 -148
  Christian Hauswirth Szwajcaria 3 -148
  Rajko Lotric Jugosławia 3 -148
160 Jyri Pelkonen Finlandia 2 -149
  Markus Gahler Szwajcaria 2 -149
  Oestein Lange Norwegia 2 -149
  David Brown Kanada 2 -149
  Andre Gartland Norwegia 2 -149
  Joze Verdev Jugosławia 2 -149
  Klaus Sulzenbacher Austria 2 -149
167 Giuliano Gaddi Francja 1 -150
  Fabrice Piazzini Szwajcaria 1 -150
  Grega Peljhan Jugosławia 1 -150
  Roberto Frison Włochy 1 -150
  Dieter Thoma RFN 1 -150
  Hermann Weinbuch RFN 1 -150
  Heikki Ylipulli Finlandia 1 -150
  Frode Rogstad Norwegia 1 -150
  Thomas Kindlimann Szwajcaria 1 -150
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 629  
2 Czechosłowacja Czechosłowacja 418 -211
3 RFN RFN 379 -250
4 Austria Austria 373 -256
5 Jugosławia Jugosławia 280 -349
6 Bułgaria Bułgaria 265 -364
7 Włochy Włochy 202 -427
8 Szwecja Szwecja 167 -462
9 NRD NRD 136 -493
10 Francja Francja 110 -519
11 Finlandia Finlandia 88 -541
12 Szwajcaria Szwajcaria 70 -559
13 USA USA 68 -561
14 Polska Polska 63 -566
15 Hiszpania Hiszpania 62 -567
16 Japonia Japonia 8 -621
  Węgry Węgry 8 -621
18 Kanada Kanada 2 -627
Wyniki konkursów
26.12.1985 St. Moritz Szwajcaria K-94
Zwycięzca: Roger Ruud (Norwegia)
29.12.1985 St. Aegyd Austria K-73
Zwycięzca: Adolf Hirner (Austria)
10.01.1986 Tarvisio Włochy K-80
Zwycięzca: Antonio Lacedelli (Włochy)
11.01.1986 Villach Austria K-80
Zwycięzca: Per-Morten Olsrud (Norwegia)
12.01.1986 Planica Jugosławia K-90
Zwycięzca: Miran Tepes (Jugosławia)
18.01.1986 Les Rousses Francja K-70
Zwycięzca: Massimo Rigoni (Włochy)
19.01.1986 Le Brassus Szwajcaria K-104
Zwycięzca: Boerge Benum (Norwegia)
25.01.1986 Willingen RFN K-110
Zwycięzca: Paul Erat (Austria)
26.01.1986 Willingen RFN K-110
Zwycięzca: Halvor Persson (Norwegia)
16.02.1986 Seefeld Austria K-90
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
16.02.1986 Matrahaza Węgry K-83
Zwycięzca: Vladimir Breitschev (Bułgaria)
22.02.1986 Sarajevo Jugosławia K-112
Zwycięzca: Walentin Boschitschkov (Bułgaria)
23.02.1986 Travnik Jugosławia K-87
Zwycięzca: Walentin Boschitschkov (Bułgaria)
02.03.1986 La Molina Hiszpania K-75
Zwycięzca: Georg Waldvogel (RFN)
05.03.1986 Oernskoeldsvik Szwecja K-90
Zwycięzca: Bohumil Vacek (Czechosłowacja)
08.03.1986 Schoenwald RFN K-85
Zwycięzca: Georg Waldvogel (RFN)
09.03.1986 Titisee-Neustadt RFN K-90
Zwycięzca: Jon-Inge Kjorum (Norwegia)
09.03.1986 Falun Szwecja K-90
Zwycięzca: Jan Boklöv (Szwecja)
21.03.1986 Sprova Norwegia K-90
Zwycięzca: Ole Christian Eidhammer (Norwegia)
22.03.1986 Strbske Pleso Czechosłowacja K-90
Zwycięzca: Bohumil Vacek (Czechosłowacja)
23.03.1986 Strbske Pleso Czechosłowacja K-90
Zwycięzca: Miroslav Polak (Czechosłowacja)
23.03.1986 Meldal Norwegia K-105
Zwycięzca: Jan Henrik Troen (Norwegia)
04.04.1986 Bardufoss Norwegia K-90
Zwycięzca: Franz Neulaendtner (Austria)
06.04.1986 Feldberg RFN K-85
Zwycięzca: Jiri Parma (Czechosłowacja)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
P¦ K Niżny Tagił
12:00
P¦ K Niżny Tagił
15:15
P¦ Ruka
16:30
P¦ Ruka
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
16:15
P¦ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:25
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
15:55
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
17:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
17:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich