Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
28.11.2021, godz. 16:15
Ruka HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 1984/1985
16.12.1984   Predazzo Włochy K-65
26.12.1984   St. Moritz Szwajcaria K-94
29.12.1984   St. Aegyd Austria K-73
06.01.1985   Willingen RFN K-110
11.01.1985   Planica Jugosławia K-90
12.01.1985   Liberec Czechosłowacja K-90
12.01.1985   Tarvisio Włochy K-80
13.01.1985   Villach Austria K-80
13.01.1985   Harrachov Czechosłowacja K-120
08.02.1985   Chamonix Francja K-95
10.02.1985   Le Brassus Szwajcaria K-104
17.02.1985   Woergl Austria K-83
02.03.1985   Sarajevo Jugosławia K-112
03.03.1985   Travnik Jugosławia K-87
10.03.1985   Schoenwald RFN K-85
15.03.1985   Sprova Norwegia K-90
16.03.1985   Stjoerdal Norwegia K-82
24.03.1985   Rovaniemi Finlandia K-90
31.03.1985   Kuusamo Finlandia K-120
Uwagi do klasyfikacji generalnej:
* niepełne wyniki 26.12.1984 - St. Moritz (Szwajcaria) K-80
* niepełne wyniki 13.01.1985 - Villach (Austria) K-80
* niepełne wyniki 17.02.1985 - Woergl (RFN) K-80
* niepełne wyniki 02.03.1985 - Sarajevo (Jugosławia) K-80
* niepełne wyniki 03.03.1985 - Travnik (Jugosławia) K-80
* niepełne wyniki 24.03.1985 - Rovaniemi (Finlandia) K-90
* niepełne wyniki 31.03.1985 - Kuusamo (Finlandia) K-120
* niepełne wyniki 03.04.1985 - Bardufoss (Norwegia) K-80
* niepełne wyniki 13.04.1985 - Passo Rolle (Włochy) K-80
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Per-Morten Olsrud Norwegia 149  
2 Vasja Bajc Jugosławia 100 -49
3 Matjas Zagar Jugosławia 91 -58
4 Rolf Age Berg Norwegia 81 -68
5 Rupert Hirner Austria 74 -75
6 Richard Schallert Austria 65 -84
7 Heinz Koch Austria 61 -88
8 Sandro Sambugaro Włochy 60 -89
9 Massimo Rigoni Włochy 59 -90
10 Per Bergerud Norwegia 55 -94
11 Reed Zuehlke USA 53 -96
12 Lido Tomasi Włochy 50 -99
  Pavel Ploc Czechosłowacja 50 -99
14 Raimund Resch Austria 49 -100
15 Paul Erat Austria 47 -102
16 Franz Neulaendtner Austria 46 -103
17 Hubert Neuper Austria 42 -107
  Thomas Hasselberger RFN 42 -107
  Frederic Berger Francja 42 -107
20 Piotr Fijas Polska 40 -109
21 Trond Joeran Pedersen Norwegia 38 -111
22 Walentin Boschitschkov Bułgaria 37 -112
  Adolf Hirner Austria 37 -112
24 Bohumil Vacek Czechosłowacja 35 -114
  Roger Ruud Norwegia 35 -114
  Masahiro Akimoto Japonia 35 -114
  Matti Nykänen Finlandia 35 -114
  Olav Hansson Norwegia 35 -114
29 Juha Lappalainen Finlandia 32 -117
30 Janez Stirn Jugosławia 31 -118
31 Gerard Colin Francja 30 -119
  Ole Bremseth Norwegia 30 -119
33 Vladimir Breitschev Bułgaria 27 -122
  Steinar Braaten Norwegia 27 -122
  Georg Waldvogel RFN 27 -122
36 Miroslav Polak Czechosłowacja 26 -123
37 Vegard Opaas Norwegia 25 -124
  Tom Rauland Norwegia 25 -124
  Fabrice Piazzini Szwajcaria 25 -124
40 Franz Wiegele Austria 24 -125
  Rajko Lotric Jugosławia 24 -125
42 Bojan Globocnik Jugosławia 23 -126
  Lorenz Wegscheider RFN 23 -126
44 Miroslav Slusny Czechosłowacja 22 -127
  Jan Henrik Troen Norwegia 22 -127
  Thomas Dufter RFN 22 -127
  Knut Aall Norwegia 22 -127
48 Peter Rohwein RFN 21 -128
  Nils Stolzlechner USA 21 -128
  Ole Christian Eidhammer Norwegia 21 -128
51 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 20 -129
52 Jiri Raska jr Czechosłowacja 19 -130
  Jiri Parma Czechosłowacja 19 -130
54 Jaroslav Simek Czechosłowacja 18 -131
  Akira Sato Japonia 18 -131
56 Ivar Mobekk Norwegia 17 -132
  Martin Svagerko Czechosłowacja 17 -132
  Andreas Bauer RFN 17 -132
  Jindrich Mayer Czechosłowacja 17 -132
  Norbert Moertl Austria 17 -132
  Veli-Matti Ahonen Finlandia 17 -132
  Juha Karjalainen Finlandia 17 -132
  Paolo Rigoni Włochy 17 -132
64 Peter Ciz Czechosłowacja 16 -133
  Uli Boll RFN 16 -133
  Knut Leo Abrahamsen Norwegia 16 -133
  Halvor Asphol Norwegia 16 -133
68 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 15 -134
  Christian Hauswirth Szwajcaria 15 -134
  Primoz Ulaga Jugosławia 15 -134
  Hroar Stjernen Norwegia 15 -134
72 Thomas Feuerstein Austria 13 -136
  Antonio Lacedelli Włochy 13 -136
  Tuomo Ylipulli Finlandia 13 -136
  Roman Kovac Czechosłowacja 13 -136
  Pavel Kojda Czechosłowacja 13 -136
  Tomas Ploc Czechosłowacja 13 -136
78 Iztok Golob Jugosławia 12 -137
  Robert Kastrun Jugosławia 12 -137
  Anders Daun Szwecja 12 -137
  Mika Kojonkoski Finlandia 12 -137
  Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 12 -137
  Pascal Reymond Szwajcaria 12 -137
84 Jiri Malec Czechosłowacja 11 -138
  Tomaz Dolar Jugosławia 11 -138
86 Hubert Schwarz RFN 10 -139
  Pentti Kokkonen Finlandia 10 -139
  Jari Puikkonen Finlandia 10 -139
  Miran Tepes Jugosławia 10 -139
  Kimmo Kylmaeaho Finlandia 10 -139
91 Tadeusz Fijas Polska 9 -140
  Tomas Portyk Czechosłowacja 9 -140
  Stefan Stannarius NRD 9 -140
  Anssi Nieminen Finlandia 9 -140
  Pekka Suorsa Finlandia 9 -140
96 Jukka Kalso Finlandia 8 -141
  Ari Raitoharju Finlandia 8 -141
  Bernhard Zauner Austria 8 -141
  Eric Breche Francja 8 -141
  Zane Palmer USA 8 -141
101 Aake Norman Szwecja 7 -142
  Gabor Geller Węgry 7 -142
  Laszlo Fischer Węgry 7 -142
  Jeff Volmrich USA 7 -142
  Tomas Jernkrook Szwecja 7 -142
  Josef Heumann RFN 7 -142
107 Robert Selbekk-Hansen Norwegia 6 -143
  Kerst Roelz NRD 6 -143
  Ralf Damerau Szwajcaria 6 -143
  Emil Zografski Bułgaria 6 -143
111 Carlo Pinzani Włochy 5 -144
  Rolf Schilli RFN 5 -144
  Thomas Fleig RFN 5 -144
  Jan Jelenski Czechosłowacja 5 -144
  Joern Karlsen Norwegia 5 -144
116 Manfred Steiner Austria 4 -145
  Todd Scholl USA 4 -145
  Matjaz Debelak Jugosławia 4 -145
  Wolfgang Margreiter Austria 4 -145
120 Tom Erik Bjerkeengen Norwegia 3 -146
  Bernat Sola Hiszpania 3 -146
  Markus Gahler Szwajcaria 3 -146
  Bernhard Winkler Austria 3 -146
  Boerge Benum Norwegia 3 -146
  Bernard Guillaume Francja 3 -146
  Roar Skarseth Norwegia 3 -146
  Janusz Duda Polska 3 -146
  Ryszard Guńka Polska 3 -146
129 Thomas Nordgren Szwecja 2 -147
  Janez Kesar Jugosławia 2 -147
  Stein Gruben Norwegia 2 -147
  Janez Debelak Jugosławia 2 -147
  Olivier Schmid Szwajcaria 2 -147
  Jose Rivera Hiszpania 2 -147
  Patrick Dubiez Francja 2 -147
136 Vidar Johanssen Norwegia 1 -148
  Grega Peljhan Jugosławia 1 -148
  Erich Kreuzer Austria 1 -148
  Jouko Parviainen Finlandia 1 -148
  Oestein Lange Norwegia 1 -148
  Christer Andersson Szwecja 1 -148
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 665  
2 Austria Austria 495 -170
3 Jugosławia Jugosławia 338 -327
  Czechosłowacja Czechosłowacja 338 -327
5 Włochy Włochy 204 -461
6 RFN RFN 195 -470
7 Finlandia Finlandia 191 -474
8 USA USA 93 -572
9 Francja Francja 85 -580
10 Bułgaria Bułgaria 70 -595
11 Szwajcaria Szwajcaria 63 -602
12 Polska Polska 55 -610
13 Japonia Japonia 53 -612
14 Szwecja Szwecja 29 -636
15 NRD NRD 15 -650
16 Węgry Węgry 14 -651
17 Hiszpania Hiszpania 5 -660
Wyniki konkursów
16.12.1984 Predazzo Włochy K-65
Zwycięzca: Lido Tomasi (Włochy)
26.12.1984 St. Moritz Szwajcaria K-94
Zwycięzca: Roger Ruud (Norwegia)
29.12.1984 St. Aegyd Austria K-73
Zwycięzca: Hubert Neuper (Austria)
06.01.1985 Willingen RFN K-110
Zwycięzca: Vegard Opaas (Norwegia)
11.01.1985 Planica Jugosławia K-90
Zwycięzca: Per-Morten Olsrud (Norwegia)
12.01.1985 Tarvisio Włochy K-80
Zwycięzca: Reed Zuehlke (USA)
12.01.1985 Liberec Czechosłowacja K-90
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
13.01.1985 Villach Austria K-80
Zwycięzca: Per-Morten Olsrud (Norwegia)
13.01.1985 Harrachov Czechosłowacja K-120
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
08.02.1985 Chamonix Francja K-95
Zwycięzca: Per-Morten Olsrud (Norwegia)
10.02.1985 Le Brassus Szwajcaria K-104
Zwycięzca: Richard Schallert (Austria)
17.02.1985 Woergl Austria K-83
Zwycięzcy: Heinz Koch (Austria) / Matjas Zagar (Jugosławia)
02.03.1985 Sarajevo Jugosławia K-112
Zwycięzca: Vasja Bajc (Jugosławia)
03.03.1985 Travnik Jugosławia K-87
Zwycięzca: Vasja Bajc (Jugosławia)
10.03.1985 Schoenwald RFN K-85
Zwycięzca: Walentin Boschitschkov (Bułgaria)
15.03.1985 Sprova Norwegia K-90
Zwycięzca: Rolf Age Berg (Norwegia)
16.03.1985 Stjoerdal Norwegia K-82
Zwycięzca: Rolf Age Berg (Norwegia)
24.03.1985 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Per Bergerud (Norwegia)
31.03.1985 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Franz Neulaendtner (Austria)
03.04.1985 Bardufoss Norwegia K-80
Zwycięzca: Richard Schallert (Austria)
13.04.1985 Predazzo Włochy K-65
Zwycięzca: Lido Tomasi (Włochy)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
P¦ K Niżny Tagił
12:00
P¦ K Niżny Tagił
15:15
P¦ Ruka
16:30
P¦ Ruka
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
16:15
P¦ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:25
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
15:55
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
17:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
17:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich