odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
28.11.2021, godz. 16:15
Ruka HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 1983/1984
05.12.1983   Rena Norwegia K-90
26.12.1983   St. Moritz Szwajcaria K-94
07.01.1984   Tarvisio Włochy K-80
08.01.1984   Planica Jugosławia K-90
09.01.1984   Villach Austria K-70
14.01.1984   Willingen RFN K-110
14.01.1984   Chamonix Francja K-95
15.01.1984   Willingen RFN K-110
22.01.1984   Schwarzach im Pongau Austria K-80
29.01.1984   La Molina Hiszpania K-75
05.02.1984   Travnik Jugosławia K-87
21.02.1984   Seefeld Austria K-84
24.02.1984   Oernskoeldsvik Szwecja K-90
25.02.1984   St. Nizier Francja K-112
26.02.1984   St. Nizier Francja K-112
26.02.1984   Falun Szwecja K-90
10.03.1984   Titisee-Neustadt RFN K-90
11.03.1984   Schoenwald RFN K-85
11.03.1984   Schoenwald RFN K-85
17.03.1984   Kuopio Finlandia K-90
23.03.1984   Sprova Norwegia K-90
24.03.1984   Strbske Pleso Czechosłowacja K-90
24.03.1984   Stjoerdal Norwegia K-82
25.03.1984   Meldal Norwegia K-105
25.03.1984   Strbske Pleso Czechosłowacja K-90
31.03.1984   Kuusamo Finlandia K-110
Uwagi do klasyfikacji generalnej:
* niepełne wyniki 05.12.1983 - Rena (Norwegia) K-90 (brak 15)
* niepełne wyniki 26.12.1983 - St. Moritz (Szwajcaria) K-90
* niepełne wyniki 14.01.1984 - Willingen (RFN) K-80 (brak 15)
* niepełne wyniki 15.01.1984 - Willingen (RFN) K-80 (brak 15)
* niepełne wyniki 21.02.1984 - Seefeld (Austria) K-80
* niepełne wyniki 24.02.1984 - Oernskoeldsvik (Szwecja) K-80
* niepełne wyniki 17.03.1984 - Kuopio (Finlandia) K-90
* niepełne wyniki 31.03.1984 - Kuusamo (Finlandia) K-110 (brak 15)
* niepełne wyniki 02.04.1984 - Kuusamo (Finlandia) K-110 (brak 15)
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Vladimir Breitschev Bułgaria 147  
2 Geir Johnson Norwegia 132 -15
3 Gerard Colin Francja 84 -63
4 Lido Tomasi Włochy 75 -72
5 Martin Svagerko Czechosłowacja 63 -84
6 Raimund Resch Austria 61 -86
7 Hroar Stjernen Norwegia 58 -89
8 Steinar Braaten Norwegia 55 -92
9 Paul Erat Austria 46 -101
10 Rolf Age Berg Norwegia 45 -102
  Ole Christian Eidhammer Norwegia 45 -102
  Holger Freitag NRD 45 -102
  Jari Puikkonen Finlandia 45 -102
14 Frank Sauerbrey NRD 44 -103
  Miroslav Polak Czechosłowacja 44 -103
  Rajko Lotric Jugosławia 44 -103
17 Pentti Kokkonen Finlandia 40 -107
18 Halvor Asphol Norwegia 39 -108
19 Thomas Hasselberger RFN 38 -109
20 Massimo Rigoni Włochy 35 -112
21 Magnar Langklopp Norwegia 34 -113
22 Halvor Persson Norwegia 33 -114
  Alfred Groyer Austria 33 -114
  Jon-Eilert Boegseth Norwegia 33 -114
25 Mathias Buse NRD 32 -115
  Trond Joeran Pedersen Norwegia 32 -115
27 Guenther Stranner Austria 31 -116
  Per-Morten Olsrud Norwegia 31 -116
  Tor Majorsaeter Norwegia 31 -116
  Thomas Ihle RFN 31 -116
31 Fritz Esser Austria 30 -117
32 Roar Skarseth Norwegia 29 -118
  Arne Nordsletten Norwegia 29 -118
34 Werner Haim Austria 28 -119
35 Uli Boll RFN 27 -120
36 Peter Ciz Czechosłowacja 26 -121
  Bohumil Vacek Czechosłowacja 26 -121
  Bogdan Zwijacz Polska 26 -121
  Vladimir Tschernajev ZSRR 26 -121
40 Christoph Schwarz RFN 25 -122
  Roger Ruud Norwegia 25 -122
  Jan Henrik Troen Norwegia 25 -122
  Rupert Hirner Austria 25 -122
  Jan Jelenski Czechosłowacja 25 -122
  Magne Johansen Norwegia 25 -122
  Bernat Sola Hiszpania 25 -122
47 Wolfgang Steiert RFN 24 -123
  Josef Samek Czechosłowacja 24 -123
  Mika Kojonkoski Finlandia 24 -123
50 Pascal Reymond Szwajcaria 23 -124
51 Kimmo Kylmaeaho Finlandia 22 -125
  Franz Wiegele Austria 22 -125
53 Mark Konopacke USA 21 -126
  Zane Palmer USA 21 -126
  Lorenz Wegscheider RFN 21 -126
56 Erich Kreuzer Austria 20 -127
  Sandro Sambugaro Włochy 20 -127
  Frederic Berger Francja 20 -127
  Tomas Portyk Czechosłowacja 20 -127
  Matti Nykänen Finlandia 20 -127
  Andreas Bauer RFN 20 -127
  Veli-Matti Ahonen Finlandia 20 -127
63 Manfred Steiner Austria 19 -128
64 Tadeusz Fijas Polska 18 -129
  Hans Wallner Austria 18 -129
  Bernhard Zauner Austria 18 -129
  Matjas Zagar Jugosławia 18 -129
  Juha Lappalainen Finlandia 18 -129
  Vasja Bajc Jugosławia 18 -129
70 Josef Heumann RFN 16 -131
  Jiri Malec Czechosłowacja 16 -131
  Sergei Osernik ZSRR 16 -131
  Tuomo Ylipulli Finlandia 16 -131
74 Markku Pusenius Finlandia 15 -132
  Ulf Findeisen NRD 15 -132
  Walentin Boschitschkov Bułgaria 15 -132
  Miran Tepes Jugosławia 15 -132
  Valerij Savin ZSRR 15 -132
79 Pasi Huttunen Finlandia 14 -133
80 Florian Treves Francja 13 -134
  Bojan Globocnik Jugosławia 13 -134
  Chris Hastings USA 13 -134
  Vidar Johanssen Norwegia 13 -134
  Jose Rivera Hiszpania 13 -134
85 Asbjoern Olstad Norwegia 12 -135
  Franz Neulaendtner Austria 12 -135
  Miroslav Slusny Czechosłowacja 12 -135
  Thomas Klauser RFN 12 -135
  Boerge Benum Norwegia 12 -135
90 Stein-Arve Vennatroe Norwegia 11 -136
  Matt Petri USA 11 -136
  Tibor Nador Węgry 11 -136
  Rick Mewborn USA 11 -136
  Juri Golovtschikov ZSRR 11 -136
95 Christoph Beck Austria 10 -137
  Antonio Lacedelli Włochy 10 -137
  Tapio Mikkonen Finlandia 10 -137
  Peter Rohwein RFN 10 -137
  Olivier Schmid Szwajcaria 10 -137
100 Tom Erik Bjerkeengen Norwegia 9 -138
  Harald Rodlauer Austria 9 -138
  Ivar Mobekk Norwegia 9 -138
  Gian-Paolo Mosele Włochy 9 -138
  Jan Olav de Regt Norwegia 9 -138
105 Peter Schwinghammer RFN 8 -139
  Anders Daun Szwecja 8 -139
  Thomas Feuerstein Austria 8 -139
  Oestein Lange Norwegia 8 -139
  Oeystein Nerland Norwegia 8 -139
  Rojelio Sastre Hiszpania 8 -139
  Trygve Pedersen Norwegia 8 -139
  Scott Smith USA 8 -139
113 Janez Stirn Jugosławia 7 -140
  Tomaz Dolar Jugosławia 7 -140
  Roberto Varutti Włochy 7 -140
  Janusz Duda Polska 7 -140
  Jukka Kalso Finlandia 7 -140
  Gennadi Prokopenko ZSRR 7 -140
  Rudi Puerstl Austria 7 -140
120 Volker Pichler Austria 6 -141
  Jarosław Węgrzynkiewicz Polska 6 -141
  Tom Rauland Norwegia 6 -141
  Hubert Neuper Austria 6 -141
  Wolfgang Margreiter Austria 6 -141
  Ingo Lesser NRD 6 -141
  Matjaz Debelak Jugosławia 6 -141
  Christer Andersson Szwecja 6 -141
  Asko Aalto Finlandia 6 -141
129 Angel Joaniquet Hiszpania 5 -142
  Roland Glas Szwajcaria 5 -142
  Patrick Dubiez Francja 5 -142
132 Jari Larinto Finlandia 4 -143
  Odd Johannessen Norwegia 4 -143
  Harald Haim Austria 4 -143
  Siegfried Burger RFN 4 -143
  Svein Bomberg Norwegia 4 -143
  Fabrice Piazzini Szwajcaria 4 -143
  Jouko Parviainen Finlandia 4 -143
139 Pedro Santos Hiszpania 3 -144
  Jan Łoniewski Polska 3 -144
  Pekka Hyvaerinen Finlandia 3 -144
  Jeff Volmrich USA 3 -144
  Uwe Steinberger Austria 3 -144
  Andre Solstad Norwegia 3 -144
  Christian Hauswirth Szwajcaria 3 -144
  Ulf Astroem Szwecja 3 -144
147 Knut Aall Norwegia 2 -145
  Geir Andersen Norwegia 2 -145
  Christer Karlsson Szwecja 2 -145
  Norbert Leitner Austria 2 -145
  Peter Malle Austria 2 -145
152 Laszlo Fischer Węgry 1 -146
  Josef Hysek Czechosłowacja 1 -146
  Jouko Karjalainen Finlandia 1 -146
  Stefan Obinger RFN 1 -146
  Bernhard Winkler Austria 1 -146
  Juergen Winterhalder RFN 1 -146
  Lars Westerlund Szwecja 1 -146
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 821  
2 Austria Austria 427 -394
3 Finlandia Finlandia 279 -542
4 Czechosłowacja Czechosłowacja 257 -564
5 RFN RFN 238 -583
6 Bułgaria Bułgaria 162 -659
7 Włochy Włochy 156 -665
8 NRD NRD 152 -669
9 Jugosławia Jugosławia 128 -693
10 Francja Francja 122 -699
11 USA USA 88 -733
12 ZSRR ZSRR 75 -746
13 Polska Polska 60 -761
14 Hiszpania Hiszpania 54 -767
15 Szwajcaria Szwajcaria 45 -776
16 Szwecja Szwecja 20 -801
17 Węgry Węgry 12 -809
Wyniki konkursów
05.12.1983 Rena Norwegia K-90
Zwycięzca: Vegard Opaas (Norwegia)
26.12.1983 St. Moritz Szwajcaria K-94
Zwycięzca: Roger Ruud (Norwegia)
07.01.1984 Tarvisio Włochy K-80
Zwycięzca: Lido Tomasi (Włochy)
08.01.1984 Planica Jugosławia K-90
Zwycięzca: Vladimir Breitschev (Bułgaria)
09.01.1984 Villach Austria K-70
Zwycięzca: Vladimir Breitschev (Bułgaria)
14.01.1984 Willingen RFN K-110
Zwycięzca: Geir Johnson (Norwegia)
14.01.1984 Chamonix Francja K-95
Zwycięzca: Lido Tomasi (Włochy)
15.01.1984 Willingen RFN K-110
Zwycięzca: Geir Johnson (Norwegia)
22.01.1984 Schwarzach im Pongau Austria K-80
Zwycięzca: Guenther Stranner (Austria)
29.01.1984 La Molina Hiszpania K-75
Zwycięzca: Bernat Sola (Hiszpania)
05.02.1984 Travnik Jugosławia K-87
Zwycięzca: Bogdan Zwijacz (Polska)
21.02.1984 Seefeld Austria K-84
Zwycięzca: Thomas Hasselberger (RFN)
24.02.1984 Oernskoeldsvik Szwecja K-90
Zwycięzca: Halvor Asphol (Norwegia)
25.02.1984 St. Nizier Francja K-112
Zwycięzca: Raimund Resch (Austria)
26.02.1984 St. Nizier Francja K-112
Zwycięzca: Gerard Colin (Francja)
26.02.1984 Falun Szwecja K-90
Zwycięzca: Tuomo Ylipulli (Finlandia)
10.03.1984 Titisee-Neustadt RFN K-90
Zwycięzca: Vladimir Tschernajev (ZSRR)
11.03.1984 Schoenwald RFN K-85
Zwycięzca: Miroslav Polak (Czechosłowacja)
17.03.1984 Kuopio Finlandia K-90
Zwycięzca: Pentti Kokkonen (Finlandia)
23.03.1984 Sprova Norwegia K-90
Zwycięzca: Rolf Age Berg (Norwegia)
24.03.1984 Strbske Pleso Czechosłowacja K-90
Zwycięzca: Martin Svagerko (Czechosłowacja)
24.03.1984 Stjoerdal Norwegia K-82
Zwycięzca: Ole Christian Eidhammer (Norwegia)
25.03.1984 Strbske Pleso Czechosłowacja K-90
Zwycięzca: Holger Freitag (NRD)
25.03.1984 Meldal Norwegia K-105
Zwycięzca: Ole Christian Eidhammer (Norwegia)
31.03.1984 Kuusamo Finlandia K-110
Zwycięzca: Jari Puikkonen (Finlandia)
02.04.1984 Kuusamo Finlandia K-110
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
07.04.1984 Predazzo Włochy K-65
Zwycięzca: Lido Tomasi (Włochy)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
P¦ K Niżny Tagił
12:00
P¦ K Niżny Tagił
15:15
P¦ Ruka
16:30
P¦ Ruka
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
16:15
P¦ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:25
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
15:55
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
17:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
17:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich